CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
29. říj 2010

@evik31 Tak v kliiidku,ať se nám neuženeš zlato a kdy jde na kontrolu s těma ledvinama???

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 Hele,ale ono jestli makáč nebo ležíš to na to nemá vliv.Sousedka tahala dříví všechno...(nechápu),a má dvojčata a jedna skládála cihli a má taky dvojčata.Tak ono si prostě nevybereš

rvasata
29. říj 2010

Jo holky vůbec nejsem magor,ale je čísto nikde nic,takže to byla nějaká cévka a nebo náznak důlkladného uhnízdění.Už jsem zase víc v kliiidku

evik31
29. říj 2010

@rvasata já jdu na kontrolu 9.11. tak jsem na to zvědavá

spimy
29. říj 2010

@rvasata Já myslela, že dnes testuješ? 😲

rvasata
29. říj 2010

@spimy Nene já jsem řekla,že testovat nebudu,že si počkám pěkně v pondělí na krev

rvasata
29. říj 2010

@evik31 Tak to držím palce ať už se toho zbavíš a máš klííídek a pustíš se do dalšího boje.Hlavně,aby jsi byla naprosto v pořádku

spimy
29. říj 2010

@rvasata Jejda, mě ten státní svátek zblbnul, ono není pondělí 😅 Promiň. Držím pořád moc palce na Julinku a Sofinku 😉

evik31
29. říj 2010

@rvasata no já doufám ,je to už tak dost dlouhý a starostí čím dál víc bohužel,nebo bohudík já ani nevím,jsem z toho všeho zmatená 😲

rvasata
29. říj 2010

@spimy 😀 😀 😀 To nevadííí.Jinak testování mě ani neláká.Stejně na krev musím tak co.Beru i dva kluky,ale teda jsou beze jména 😀 😀 😀 a co ty,

rvasata
29. říj 2010

@evik31 Jak jako starostí????,Snad se něco neděje?Nebo myslíš kolem IVF a tak?

lenda01
29. říj 2010

@evik31 a ja jdu 9.11. na krev, tak to si budeme drzet palecky vzajemne 🙂
@rvasata no vidis s tou krvi ze najednou nikde nic.. to bude OK..uvidiiiis 🙂

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 no víš kdybych si nedala ten paprí před oči tak houvno tam je.Jsem magor a hlvně při zavádění taky čisto a to minule nebylo.Takže prostě věřím dál a jsou tam a bez debat.Takže holky doufám,že listopad bude velice plodný a štastný měsíc

lenda01
29. říj 2010

presne tak holky.. listopad je plodny a vesely mesic pro nas vsechny 🙂 budou z nas vsech pekne tehulky a basta 🙂

evik31
29. říj 2010

@lenda01 tak tobě budu držet palečky určitě jestli tam budou bobísci 😉

evik31
29. říj 2010

@rvasata a to jsem si tě dala do přátel a stejně zprávy pro ně nečteš kozo jedna ,ale dobře omluvuju tě v tvém stavu
manža je naposled dneska v práci dal výpověd z důvodů finančních prostě mu všechno neplatěj 😠
už má vyjednanou práci jinou,ale stejně to jsou nervy a ještě dotoho došetřit na ivf to taky není žádné vale,nehledě na to že já taky ještě nemám od zaměstnavatele výplatu ☹ ve východních čechách si asi soukromý podnikatelé myslej,že platit nemusí nebo já nevím,jenže já tu jinou práci nemám šanci sehnat je to prostě na levačku 😖

lenda01
29. říj 2010

@evik31 no my tobe budeme vsechny taky drzet palecky..aby kontrola dobre dopadla a ty abys nas mohla nasledovat 🙂

evik31
29. říj 2010

@lenda01 tak to jste hodné už bych potřebovala taky aby se něco dělo 😒

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 no tak to každopáááádne a pak pěkně počkáme na Eviiika 😀

rvasata
29. říj 2010

@evik31 Tak hlavně,že si práci našel hnedka jinou.S tím placením je to fakt strašný.Kde pak na to člověk má asi brát???Katastrofa.Jooo už jsem si toho všimla 😀 😀 😀

evik31
29. říj 2010

@rvasata no ani mě nemluv tenhle měsíc je pro mě docela fakt záhulovej a náročnej 🙄

rvasata
29. říj 2010

@evik31 A jak se říká po náročním měsíci následuje co????AHA??Odměěěnaaaa 😀

evik31
29. říj 2010

@rvasata no tak to jsem na tu odměnu zvědavá 😉

lenda01
29. říj 2010

@evik31 jj penez to je teda poradna kupa.. ale na druhou stranu ja bych za to zaplatila cokoliv...hlavne kdyz bude mimco 🙂 a s tou praci to je v dnesni dobe masakr ☹ prijde mi ze obzvlast tady na trutnovsku ji je slusnej nedostatek ☹
@rvasata presne pockame na eviiiika a pak budeme tehu trojka 🙂
my to holky dame 🙂

rvasata
29. říj 2010

@evik31 😉 😉 to uvidíš,ale tak to má být.Pěkně odměna...

rvasata
29. říj 2010

@lenda01 správně my začneme a ona se k nám krásně přidá

evik31
29. říj 2010

@rvasata
@lenda01 to jo na mě nečekejte toby jste se nemusely dočkat 😉 pak se zašpuntujete a počkáte ne mě s porodem 😀

rvasata
29. říj 2010

@evik31 No čekat budeme,ale jako že se přidáš chápeš.jo zašpuntovat,jo?Tak to by se ti líbilo 😀 😀 .Nee mi ti pak budeme závidět to miminečko maličký a my už budeme mít větší 😉

evik31
29. říj 2010

@rvasata dobrá teda na to jsem fakt zvědavá 🙂

lenda01
29. říj 2010

@evik31 my se spuntovat nebudeme muset...ty si totiz pospisis a pak za nami budes v zavesu jen o par tydnu 🙂 proste to tehu chci prozivat a vse konzultovat s vama holky 🙂