CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
16. zář 2010

@evik31 jeeee Eviiiku ty taky musíš mít něco extra a to jde na operaci?já tomu vůbec nerozumím tak se ptám jako blb

rvasata
16. zář 2010

@skol Jeee tak to mě mrzííííí.Tak do třetice všeho dobrého.Já na to taky spoléhám a teda věřím

evik31
16. zář 2010

@rvasata to je zákrok bez narkozy jen s oblbováky a léky proti bolesti 😝
oni to rostřelí,lehneš si k takovímu balonku co je naplněný vodou,oni přes počítač zaměří ten kamínek a pak do toho míčku pouští elektrické výboje a ty dostáváš do ledviny pecky no nic moc zážitek,to mě budou dělat v HK ve fakultce,ale třeba v MB to dělají pod narkozou říkala švagrová,v hk asi na narkozu nemaj 😖

toma75
16. zář 2010

Nazdarek,holky!
@evik Tak to ti holčičko vubec nezavidim,jak to popisuješ už mně běži mraz po zadech.
Ja nemocnice vubec,ale vubec nesnašim.Minule jak jsem šla na laparku chteli mně vzit krev,no ani nahodou,ani kapka,proste mně ztuhla krev v žilach,pak ze mně sestřičky dělali srandu.Že krvi se ze mně nedořežeš!
My jdeme na genetiku,pravě jsem chtěla i imuno,ale dr. řekl,že jsem brala na to estrofem.Asi budu po něm chtit i to imuno i když se mu to libit nebude!

rvasata
16. zář 2010

@evik31 A nemůžeš se na narkozu zeptat?To je hrozný.No hlavně,aby jsi byla vpořádku.Holka moje zlatá tak tobě tak přeju to miminko.To nemáš vůbec jednoduché 🙂

rvasata
16. zář 2010

@toma75 ahoooojda

evik31
16. zář 2010

@toma75 taky nesnáším nemocnice,ale pořád do nich lezu 🙂
@rvasata onikdyž ty bolesti hodně sílý tak píchaj do kapačky siné léky a pak to jde,ale poprvé jsem i slzičku ukápla po druhé my je daly hned tak se to dalo vydržet
už od dveří budu řvít píchněte mě morfium a váliuma rajský plyn na tlamu nejlépe 😀

rvasata
16. zář 2010

@evik31 😀 😀 😀 já se z Tebe picnu.Páni už tolikrát.Tak už aby jsi od toho měla pokoj a to nejde odstranit nějak aby se ti to už nevracelo?

evik31
16. zář 2010

@rvasata nevím proč se to vrací ta jedna ledvina je prostě začarovaná,jo už jdu po3 😖

rvasata
16. zář 2010

@evik31 To je záhada a dr. ti na to nic neřekli????

evik31
17. zář 2010

Ahoj zdravím tak jsem dneska zase první, 😉
jdu dát na rychlí pozdní oběd a pak se juknu zda tu někdo je,když teda nemusím dočítat 😎

skol
17. zář 2010

tak já jsem tu druhá,to je taky pěkný místo.-),ale za chvíli jdu domůůůůů,konečně pátek

skol
17. zář 2010

holky ten kůn je nějakej pomalej....přeju vám hezký víkend, my jdem zítra na oslavu narozenin a máme přijít jako nějaká filmová postava...

lintea
17. zář 2010

Ahoj holky, dneska tu skoro nikdo není.Mě je pořád blbě, nevíte co si můžu vzít na to nachlazení, když ještě nevím jak to dopadlo.

lintea
17. zář 2010

@skol a za co jdete? Manžel chce taky jet na celej víkend pryč, ale mě se teda moc nechce, no uvidíme 😒

evik31
17. zář 2010

@lintea tak asi čaj s citronem a medem 😒
@skol no taky by mě zajímalo za co jdete teda 😀 natřete se na zeleno a můžete jít za Shreka a Fionnu 😀

lintea
17. zář 2010

@evik31 já jsem si řikala, že nebude moc výběr 😀

evik31
17. zář 2010

@lintea to přejde uvidíš a bude zase líp a budeš se moc těšit na miminko a kde máme dneska ostatní dneska nějak zahálčí holky jedny 😠

evik31
18. zář 2010

no kde se všechny flákáte 😲

toma75
18. zář 2010

My jsme dneska byli na houbach a celych 2 koše hub!!!!! 🙂
Cele odpoledne jsem to čistila a pak jsme šli do hodspody na pivko!!! 😝

dasty79
autor
19. zář 2010

Ahoj holky.
Co tady nového?
Dnes jsem první
😀
@lintea - kdy budeš testit??????????????????????

dasty79
autor
19. zář 2010

Koukám, že dnes nikde nikdo.... ☹
Taky se snažím rychle udělat obídek a pak hurá ven, když tam je tak krásně 🙂
To já už mám zákaz chodit na houby 😀 Protože jich máme strašně moc 😀

rvasata
19. zář 2010

Ahojda holky... 😎 Tak jsme doslavili narozky bylo to fajneeeee

evik31
19. zář 2010

ahoj zdravím,přijely jsme ze zahrádky a jsem ko 😝 už jsme pomalu začly vše zazimovávat,ale bylo krásně a na houbách jsme byly taky 😀
@rvasata to zas byla opička cooooooooooo 😀

rvasata
19. zář 2010

@evik31 no čao Evííku.No opičkou bych to nenazvala,ale spíše opicí 😀 ,ale an to,že jsem pikla Tequilu tka to dopadlo dobře.Mě táák chutnala.Sárinka s mojí ségrou a mužem taky byli dneska na houbách.A přinesli plný košík,jen my to nejíme,tak to usuším a dám taťkovi 😀

evik31
20. zář 2010

Ahoj zdravím no vy teda zahálčíte 😲

lintea
20. zář 2010

Ahoj holky, my sme byli celý víkend pryč a hrozně rychle utekl 😠
@dasty79 testit mám teď v neděli, ale zkusím to asi už v tejdnu, uvidím jak dlouho vyržím 🙂

evik31
20. zář 2010

@lintea no konečně se tu někdo objevil,já myslela,že už tu nikdo nežije 😲

lintea
20. zář 2010

@evik31 nojo, nikde nikdo 🙂 Dělám večeři, tak jen nakukuju.Odpoledne se mi podařilo usnout a hrozně teď mě hrozně bolí hlava, vzala jsem si paralen, ale pochybuju že nějak zvlášť pomůže, takže asi budu muset zase zalehnout ☹

evik31
20. zář 2010

@lintea to bude chtít studenej obkládek na hlavu spíš né,myslíš že ten paralen můžeš 😲