CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
22. srp 2013

@zzzzuuuuzzzziiii tak to nevím. ☹ Ale mě ze Sanusu poslali na genetiku (+ imuno) hned po biochemickém těhu, aby měl jistotu, že je vše ok. Asi záleží na doktorovi. Kam chodíš?
@petrufa86 @sabcacech @margarita1 @muddledgirl @jany74 tak máme za sebou UTZ u svého gynekologa, předala jsem zprávu z caru a neschopenku, všechno je ok, mišánek má 23 mm a odpovídá 9+0. Málem jsem se tam rozbrečela, protože se zrovna začal hýbat a jak mával těma pidi ručičkama a nožičkama, úplně mě to rozhodilo.

jany74
22. srp 2013

@martina_81 Ahoj Marti,ani nevíš jakou radost z Vás mám.Mooooooc gratuluju. 😅

petrufa86
22. srp 2013

@martina_81 super zpráva, gratuluju 😉 😉

sabcacech
22. srp 2013

@martina_81 Ufff,to se mi ulevilo,ze jste v poradku,tak,mamino,ofiko uprimne gratuluji a kde mame foto??mam z vas radost.

margarita1
23. srp 2013

@martina_81
tak to je super zpráva, jsem ti říkala, že bude vše ok 🙂)))))))))))))))))))))

@martina_81 @petrufa86 @sabcacech @muddledgirl tak holky, máme to poprvé za sebou, tak uvidíme, trvalo to pár vteřin , pak jsem tam ležela. Přístup výbornej a o sexu PO nic neříkaly, spíš, ž emám být nekativní, nenamáhat se ten den. Bolelo mě teda pak docela dost břicho,ale to prý je tím, jak je děloha podřážděná. Tak uvidíme

muddledgirl
23. srp 2013

@margarita1 JJ, jsi hodná.....snad se to vše dá brzy do kupy.... 😎

muddledgirl
23. srp 2013

@martina_81 To je super, to mně by asi ukápla slzička.....

muddledgirl
23. srp 2013

@margarita1 To je dobře, tak ať to klapne... 😎

martina_81
23. srp 2013

@petrufa86 díky.😉
@sabcacech díky. O fotce mi ani nemluv. 😒 Na tom ultrazvuku byl tak krásně vidět a na fotce je jen rozmazaný "cosi". ☹ Tak nevím, jestli to dr. špatně vyfotil, nebo to bylo tím, jak se hýbal.
@margarita1 paráda, tak odpočíváš? Moc přeju, aby to dopadlo. 😉

Teda holky, jedinej, kdo mi včera zkazil radost, byl ten můj "chlap". 😠 Měla jsem rozdělaný gumový medvídky, velikostně trošku větší, než ty klasický a večer jsem zjistila, že mají úplně stejnou velikost, jak ten náš prcek a přišlo mi to úžasný, tak jsem to šla ukazovat Jirkovi. Zrovna hrál ty svoje poblblý tanky, mou radost nějak nesdílel a spíš pořád čuměl do té hry, tak jsem na něho hodila dotčenej výraz a on jen prohlásil (ani od té obrazovky nevzhlídnul, co kdyby mu tam náhodou něco důležitýho uteklo), že mi přece říkal, že to asi nějak prožívat nebude. V tu chvíli jsem měla pocit, že jsem to dítě snad chtěla jen já nebo co. Dost mě to zamrzelo, ale říkala jsem si, že na něho kašlu, že ho to třeba chytne později. Dneska už mi psal smsky (je v práci, jinak bych neseděla u pc) a omlouval se mi a psal, jak už se s tím naším medvídkem chlubil v práci. Chlapi už jsou asi takoví, ale stejně to zamrzí...

margarita1
23. srp 2013

@muddledgirl děkuji, no uvidíme. Nedácvám tomu velkou naději, když má úspěšnost 15% ale samozřejmě si to přeji z celého srdce

margarita1
23. srp 2013

@martina_81 hele, já sice doma tohle nemám, spíš naopak,ale v mém okolí jsem to taky zažila. To jsou chlapy, kteří si nedokáží uvědomit důležitost situace a pak bude poprděnej až za ušima, uvidíš 🙂))

margarita1
23. srp 2013

@martina_81 jinak jen včera jsem měla mít klid 😉

martina_81
23. srp 2013

@margarita1 Ahá, já myslela, že jsi byla dneska. 😉 Já vím, znám ho a nečekala jsem, že z toho bude nějak hotovej, ale stejně mě naštval. a jeho asi štvalo, že to byl první UTZ, na kterým už se něco dělo a on to neviděl. A já mu o tom celou cestu domů mlela, jak to bylo úžasný. 😀 V caru to vždycky ukazovali nám oběma. No tak uvidím, až se mnou půjde toho 13.září,jestli to s ním něco udělá. No včera jsem mu taky řekla, že mi bude stačit, když to začně prožívat v březnu. 😀 😀

margarita1
23. srp 2013

@martina_81 chlapi no. Byla jsem včera, šlo to frk frk a pak jsem tam ležela,ale chvílema mě teda bolelo fest břicho, a ona říkala, že to můžou být kontrakce dělohy, jak je podrážděná, tak uvidíme.
A proč ty jsi přišla o vejcovody, nějakej zánět?
Tak hlavně, že už prcka čekáte 😉

martina_81
23. srp 2013

@margarita1 Jj, ve 20ti jsem měla rozsáhlej zánět vejcovodu. Můj tehdejší gyn. mě odbyl s tím, že mám asi jen zkaženej žaludek, takže jsem s tím chodila tak dlouho, že 1 vejcovod mi vzali a druhý zůstal zaslepený. a ten mi brali vloni před ivf, aby neškodil pak embryjku v děloze. Stát se mi to teď, tak toho hajzla zažaluju! 😠 😠 Ale tenkrát jsme byli rádi, že jsem to vůbec přežila, tak to nikdo neřešil a mě to ani nenapadlo. 😖

martina_81
23. srp 2013

@petrufa86 @sabcacech teď jsem tady narazila na jakousi diskuzi (nudím se 😉 ) co jíst v těhu a nestačím se divit. Nějaká fanatička tam hodila odkaz na nějaký články, podle kterých by těhotná ženská nemohla jíst snad nic. Když budete mít chvilku, tak na to mrkněte a řekněte mi, co si o tom myslíte? Ten chlap, co to psal, mi taky nepřijde normální. 😉 http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi...
http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi...

petrufa86
23. srp 2013

@margarita1 mě taky nic neříkali, to mě poradily holky tady 😉 držím palce aby to klaplo a za 14 dnů vykoukly // 😉
@martina_81 spíš to bylo tím jak se mrňous hýbal. nojo, chlapi, jarda měl občas taky takový blbý kecy, ale teď je z malý poprděnej, takže neboj, ono to přijde. 😉 fanatička poprděná, já jsem jedla vše, ze začátku mě pár věcí nesedlo, tak sem se jich vyvarovala a začala je jíst třeba až v tom, 12tt a to už mě po tom nic nebylo. Oni říkají nejíst nivu, hermelín a ..... ale když toho nesníš každý den kilo tak proč ne. A třeba já v červnu a v červenci jak bylo hezky a chodili sme k sousedům na pokec tak sem si dala i jeden stříček z vína. Myslím že ta troška malý neuškodila a rozhodně lepší trošku vína než kdybych kouřila.

martina_81
23. srp 2013

@petrufa86 já si taky myslím, že když toho člověk nesežere hromadu,tak je to v poho. Hele, Jirka se mi poslední dobou dost "rozchlastal" (tak možná 1 pivo za týden) 😀 a občas, když jdeme z nákupu, tak si sednem u nás pod kopcem na zahrádce a on si dá pivo a já kofolu. a minule mi říká "Bys tu kofolu asi neměla, ne?" 😉 a taky kvůli tomu nějaký výčitky nemám, protože to normálně nepiju. ani kafe si teď nedávám.
A co se týče hadříků na prcka, tak pořád tak nějak doufám, že mi třeba časem švagrová nabídne věci po neteřích, vím, že toho má hromady,ale nějak to neřeším a sama bych se jí nezeptala.
A na bazárku bych začla koukat, až budem vědět,co to bude. 😉 A s kočárkem mám taky jasno, tak ten nemusím řešit vůbec.
Kolik jsi měla těhu oblečení? 😉

martina_81
23. srp 2013

Tak jsem vám toho medvídka na UTZ zkusila vyfotit mobilem (chci to poslat holkám do práce),tak třeba tam něco uvidíte. 😉

petrufa86
23. srp 2013

@martina_81 já celý těhu neměla chuť na kafe a kofolu nebo kolu sem si občas dala. měla sem těhu rifle, pak takový jakoby společenský, z toho samýho matroše 3/4 kalhoty, legíny, 4 sukně a pak 1 tuniku a 1 triko s dlouhým rukávem. Pak mám i 4 trička taky těhotenský, ale ty můžu nosit i normálně Docela dost sem si toho nakoupila v KIKu, za málo peněz a hadříky hezký, vše jsou obyč trika né těhotenský, jen sem si koupila větší velikost abych do nich na konci narvala břicho

martina_81
23. srp 2013

@petrufa86 taky na to kafe právě nemám vůbec chuť,jinak bych si ho asi dala. 😉 Právě do těch hader nechci rvát nějak moc peněz a když třeba vidím, kolik v těch obchodek stojí rifle, tak nechápu. No kalhoty jsem si objednat musela, protože se za chvíli ochladí a já se do ničeho nevejdu. Ale objevila jsem jedny v bonprixu, už je mám doma, za 650 Kč a jsou super. Jedny rifle mám tady z bazárku za 200 a víc bych ten "spodek" asi neřešila. 🙂 A trička chci řešit stejně, kámoška to taky tak kupovala. 😀

petrufa86
23. srp 2013

@martina_81 no já jsem si v CA kupovala rifle za 1199 Kč, takový drahý nemám ani na normoš nošení 😝 😝 😝 😝 já jsem třeba měla na zimu z KIKu úpletový šaty a když mě pak břicho vyrostlo tak sem to v březnu a v dubnu nosila jako tuniku přes triko, takže dvojí využití 😉 nevím jaký máš prsa, ale mám tady 2 mateřský nepoužitý podprdy. Koupila sem si je za výhodný prachy v LIdlu na začátku těhu a prsa mě tak vyrostly že se do nich ani omylem nevejdu. Jsou myslím 85D, jedna je bílá, druhá tělová

martina_81
23. srp 2013

@petrufa86 Tak normálně mám 75B, prsa už mám větší (Jiří opět spokojenej),takže do některých podprsenek už to nenarvu, ale 85D je pořád ještě velkej rozdíl. 😀

sabcacech
23. srp 2013

Teda,to je magorina.me mudr rika,at se neomezuji,papam normos,ze si Mata vezme co potrebuje.nekourim,nepiji,nefetuji.sem tam si cucnu loka 10 tky piva.jinak zacala jsem trpet nechutenstvim,co jsem od dubna nabrala 3 kg od stimulky,tak 1,9kg je dole.do 11.9 mam nabrat min 2 kg.takze ja jim na ten blabol pekne se*u,protoze ty chute co obcas prilitnou jsou k neukojeni.a Mata je v poradku.samo si to telo rekne,co mu zrovna chybi...kafe si obcaaas udelam,strasne slabe,bez kofeinu,s mlekem.jinak ho nepiji,jen nyni v tehu.
@martina_81 je videt,prdolka.hehe,nejsem v tom sama,ja jsem 95F..a vypada to,ze hrnecek dovaril..🙂)

margarita1
23. srp 2013

@martina_81 @petrufa86 @sabcacech tak to já se přiznám, že kouřím 😖 , už jsem dvakrát kvůli otěhotnění přestala a ono nic, tak teď přestanu, až se to potvrdí. Doktor chce,abych byla co nejvíc psychicky v klidu a tímhle se nervovat nebudu a až to zjistím, tak mám důůůůvod to zahodit 😉 !!!!!! Ale zase skoro nepiju 🙂

margarita1
23. srp 2013

@martina_81 @sabcacech dámy já jsem 95 D 😀 a to nejsem těhu , v těhu to budu asi vozit na trakaři 😀

margarita1
23. srp 2013

@martina_81 jinak krásnej ultrazvuk 🙂

sabcacech
23. srp 2013

@margarita1 pri stimulce jsem omezovala a nyni bez retka..jj,to budes,pred tehu mam 80D.muz rika,ze to bude kluk,ze si chysta bastu..tak za 14 dni pekne //.

margarita1
23. srp 2013

@sabcacech děkuju , snad to vyjde, nechci na to moc myslet

martina_81
23. srp 2013

@margarita1 dík, ale v reálu to bylo lepší. 😉
@sabcacech @margarita1 teda holky, ty prsa vám nezávidím. 😀