CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
14. říj 2013

@martina_81 tak to gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

@sabcacech též obrovská gratulace a přejeme jen a jen zdravíčko a štěstíčko 😀

@muddledgirl tak to zvládni, myslíme na tebe 😉

petrufa86
14. říj 2013

@martina_81 to my když sme byly na screeningu i velkým utz ve 20 týdnu tak nám naštěstí dr hned říkal co tam vidí a jestli to je ok. ale chápu že kdyby nic neříkal tak bych taky měla bobky že je něco v nepořádku.

muddledgirl
14. říj 2013

@sabcacech Ahojky, tak to je super.......Gratulujeme.A měla jsi pravdu, nic to nebylo...ta cysta......Jen mi trochu vylitl tlak,ale to se asi stává po narkóze,viď? I minule po OPU jsem ho měla vyšší,jinak nee..... 😉

muddledgirl
14. říj 2013

@margarita1 Ahojky, živá zdravá, v pořádku....uff....ještě začnu mít ty narkózy ráda.... 😀

martina_81
14. říj 2013

@petrufa86 tak on, když ho normálně "zaměřil", tak taky začal sestře hlásit, co tam vidí, ale ta chvilka předtím se prostě zdála jako celá věčnost. ☹ No stresující těhule, co chceš? 😀 😀
A navíc mě teď všichni tak serou, že to snad ani není možný. 😠 Jiří si v sobotu navečer odjel, přijel v neděli ráno a hned po mně žádal "propustku" na další volný víkend, a to na celý, od pátku do neděle. Málem jsem se složila, ořvala jsem to jak blázen, do toho jsme jeli po obědě k našim, kde snad nikoho nezajímalo, co teda čekáme a když jsem to pak řekla mamině, tak reakce vcelku žádná,tak mě to zamrzelo. A nejvíc mě nasrala ta moje blbá švagrová. Začla mi vykládat, že když byli na konci září s našima u příbuzných na víkend (my nejeli kvůli mojí PN, dr. mi to "odmítl" napsat), tak se moje mamka ptala sestřenky na cestovní postýlku (nechápu, jak ji to vůbec napadlo) a švagrovka jí to začla strašně vymlouvat, že ať neblázní, že když nám to 2x nedopadlo, tak ať se na to vykašle.... Kurňa, to je podpora a důvěra. 😠 Fakt mě to vytočilo a nevěřím tomu, že by to zrovna ona myslela dobře. ☹
No každopádně jsem se zařekla, že u našich už nic neřeknu a nebudu je obtěžovat.

petrufa86
15. říj 2013

@martina_81 nebyla sem jiná, takže klid 😉 víš jak já jsem byla nervozní před tím prvním screeningem, by se ve mě krve nedořezalo. 😖 tak takovejhle přístup rodiny je naprd. To u nás to všichni zase strašně prožívali, hlavně moje ségra a ta mě vždycky po každý prohlídce hned bombardovala smskama nebo volala jak to vypadá a co a jak. Hmm, tak švagrová by byla první koho bych poslala do prde.. 😢 Já taky strašně svoji švagrovou miluju 😝

martina_81
15. říj 2013

@petrufa86 tak rodiče se asi těší, jen to nějak nedávají najevo. Psala jsem sestřence o té postýlce (moje 3 sestřenky se asi zajímají nejvíc, a pak samo lidi z práce) a že reakce na kluka žádná, tak psala, že mamina vypadala děsně natěšená a myslela, že taťka bude hotovej, že bude mít vnuka, když ho pořád tak chtěl (má 2 vnučky od bráchy). Tak taťkovi už to asi říkat nebudu, kdyby ho to náhodou nezajímalo... No švagrovka je vážně na ránu. to mě ještě dostala, když Jirka hodil narážku na můj rostoucí pupík (sedla jsem si tak, že se dobře vyvalil 😀 ), tak jsem mu to vrátila s tím, že mu to za rok připomenu, až budu zase na normálu, ale jemu ten jeho pupek zůstane. A ona se na mě podívala, jak na idiota a prohlásila, že za rok ani náhodou. Jelikož má metrák, tak se s ní dohadovat nebudu, ale půl roku po porodu už bych snad mohla být téměř na normálu, ne? Když ona je laxní a je jí jedno, jak je brutálně tlustá, tak to neznamená, že jsou takoví všichni. No prostě, odmítám s ní cokoliv řešit. 😠

Přeji Terezce všechno nejlepší k svátku. 🙂 🙂 Zapisovala jsem si váhu do kalendáře, tak jsem si náhodou všimla. 😉 Co dostala, prďolka?

petrufa86
15. říj 2013

@martina_81 Tak to je s prominutím kráva, proč by jako né?? Já jsem za celý těhu přibrala 13 kg, z porodnice sem se vrátila měla sem jen 5 kg, takže 9 kg sem nechala tam a 14 dní od porodu sem byla na svý váze a teď mám tak o 4 kg méně než před těhu a pomalu mě kila ubývají dál. A i zadek mám menší, riflová sukně a rifle mě jsou přes zadek i stehna volný. A i lidi v okolí říkají že sem hubenější. takže ať si trhne nohu nádhera. Jen teda co bych potřebovala tak dát dolů malinko břicho, to mě zůstalo. Není to hrozný, není nějaký vyvalený, ale je.

za přání děkujeme, jen ji to je ještě letos šumák. Sem ji ráno říkala že má svátek a hodila po mě takovej výraz a co jako 😀 😀 já mám za 14 dnů narozky, takže to budeme slavit spolu někdy až příští nebo ten další týden, ale my jsme ji s Jardou koupili pěnový puzzle na zem když si bude hrát aby se neválela na zemi a pak takový 2 válce z ikei na hračky. Nepřeháníme to, ani vánoce přehánět nebudeme, stejnak z toho nemá rozum. A na vánocích se ji bude stejnak nejvíc líbit ten šustící papír a světýlka na stromku.

martina_81
15. říj 2013

@petrufa86 no já jsem to taky nějak nepochopila, ale dohadovat se s ní nebudu, to nemá smysl. 😖
Jé, tak to máš super, že Ti to jde tak hezky dolů. 🙂 To břicho bude asi nejhorší, to je fakt, ale člověk nemůže čekat hned zázraky, že?
to je fakt, že nejvíc se jí asi bude líbit ten papír. 😀 Lepší, než hračky lamaze, co? My to letos taky nebudeme přehánět, vypadá to, že letos "si" na vánoce koupíme výbavu pro prcka. 🙂 Už se děsím těch peněz. No aspoň, že ty hadříky už nějak moc nemusím řešit. Jsem Ti říkala, že mám tady od paní z bazárku výbavu do půl roku za 1200, i s poštovným? 🙂 Za to jsem teda fakt ráda, aspoň nemusím kupovat všechno nový.

martina_81
15. říj 2013

@margarita1 děkuji, asi jsem Tě nějak přehlídla. 🙂 Tak co? Pojistili jste to o víkendu pořádně? 😀

petrufa86
15. říj 2013

@martina_81 to nemá, víš že srážka s blbcem je nejhorší 😉 já taky nejsem z nejhubenějších a šlo to samo dolů kojením. Ale třeba Markéta odnaproti mě říkala že sem mrcha že ona naopak kojením přibírala. A jí zůstalo taky pěkný břicho. Takový sem neměla ani když sem se vrátila z porodnice. Chci ho dát dolů, ale dietu nechci držet když kojím a na cvičení nějak nezbývá čas a v 9 večer se mě fakt cvičit nechce. jojo, my nemáme ani jednu hračku od Lamaze, jen jednu od Fisher Price a to dostala když se narodila. My sme se s Jardou taky dohodli že to přehánět nebudeme, jak vánoce, tak svátky a narozky. Jeden dáreček už pod stromeček máme a ten vynahradí všechny ostatní 🙂 🙂 Jojo, myslím že jsi to psala. Ta cena je super.

martina_81
15. říj 2013

@petrufa86 vzbudil se mi Jiří, tak písnu později. 😖

martina_81
15. říj 2013

@petrufa86 na dietu se vyprdni, když kojíš. 😉 Si představ, že Jiří už v práci vykládá, že vypadám jak velryba, dokonce i kila mi přidává, zmetek jeden. 😀
Jj, balík hader je super, jsou tam i značkový kousky a pár super hadříků a když to rozpočítám, tak vychází 1 kousek 10 Kč, super,ne? 😉

petrufa86
16. říj 2013

@martina_81 to víš, chlapi, co bys od nich čekala. Hmm, tak to vychází suprově. Tady si myslím že jsou ženský rozumný a nechtějí za to nějaký horentní sumy, ale když se podíváš na nějaký jiný bazary tam jsou někdy některý že nevědí co by si za to řekli. Jako dát třeba za nošenou mikinu 150 kč mě přijde trochu moc.

martina_81
16. říj 2013

@petrufa86 No právě, že jsem náhodou narazila na jeden inzerát, kde měla mix oblečení za 150 Kč a ve druhém inzerátu měla mix bodyček asi za 120. Tak jsem jí napsala, ona mi ještě nafotila zbytek hadříků, co měla doma a nakonec toho byla 10ti kilová maxi bedna za 1200 Kč. 😀 a to ještě psala, že na tom nechce nějak zbohatnout, ale je jí líto, že to leží na půdě, tak kdybych toho chtěla hodně, udělá mi cenu. No to jsem nechápala - už tak mi to připadalo skoro zadarmo. 🙂 A jak píšeš, když potom vidíš, co ženský za některý hadry chtějí, tak to taky nechápu. 😖
Jinak už občas cítím, jak se tam prcek hýbe a Jirka mi teď pořád šahá na břicho, jestli to taky ucítí, tak je to takový roztomilý. 🙂 A dneska ráno mě dostal. Říkala jsem mu, že mě tady nechává pořád samotnou a že se bojím. A on na to, že jsme přece dva a že mám chlapa, co mě ochrání - myslel samozřejmě toho malýho. 😀

petrufa86
16. říj 2013

@martina_81 hmm, tak ten mrňous v břiše by tě těžko ochránil 😉

muddledgirl
21. říj 2013

Tak dnes OPU 42 vajuch....Tak si pustím nějaký pěkný filmek.A co vy holky,jak se máte ? 😉

majka43
21. říj 2013

@muddledgirl Krása, gratuluju.

muddledgirl
21. říj 2013

@majka43 JJ,děkuju, už do sebe láduju 4.litr vody,aby se nerozjel hyperstimulák,ale věřím, že ne... 😉

majka43
21. říj 2013

@muddledgirl To je dobře, že hodně piješ.

margarita1
22. říj 2013

@muddledgirl Ahojda, sice se v tom moc nevyznám ,ale teda krásný počet vajíček 🙂 a kdy jdete na zavedení? Moc ti držím palce 😉

@petrufa86 tak jak se má malá princezna a co je nového?

@martina_81 Jinak jsem četla jak proběhla návštěva a tak. prď na ně, hlavní je, že se prcek má k světu a ty se cítíš dobře a pak až bude na světě, tak je to jen vaše miminko a zařídíš se podle sebe. Jinak doufám, že je vše ok a máš se dobře 🙂

margarita1
22. říj 2013

@sabcacech a co vy, rostete rostete? 🙂

martina_81
22. říj 2013

@muddledgirl tolik??? tý brďo, tak jen doufám, že jsi v poho. 🙂 A kdy bude transfér?
@margarita1 Neboj, prdím na ně. Hlavně na švagrovku teda. Zítra mi přijedou holky z práce, aby koukli, jak mi roste pupík - Jirka v práci vykládá, že už jsme na tom stejně, víš? 😉 - tak se těším jak blázen, že pokecáme.
A co Ty, jak Ti je? Zatím je asi ještě brzo, viď? 🙂

muddledgirl
22. říj 2013

@majka43 Ahojky, jj...včera jsem zvládla vypít 4,5 litru, dnes už 3....A do toho stíhám ještě jíst, masakr....A co Ty jak se cítíš?A co čekáš? 😉

muddledgirl
22. říj 2013

@margarita1 Ahojky, jo to jo,jsem zvědavá kolik dobrých zbyde...nezlobila bych se,kdyby víc..no uvidíme....A co TY,jak pokračuješ? 😉

muddledgirl
22. říj 2013

@martina_81 Ahojky,když se nerozjede hyperstimulák, tak ve čtvrtek......JJ, zatím jsem naštětí v poho....zase jsem byla za hysterku, když jsem se probudila na pokoji,tak jsem se vzbudila vlastním vzlykáním....Když jsem o tom mluvila se sestrou,tak mi jen řekla, no jo, vy to tak prostě máte... 😀 A co Ty? Ono jich je tolik, protože mám polycystické vaječníky../malé cystičky na vaječnících/.a je někdy těžké nastavit přesně stimulaci.... 😎

martina_81
22. říj 2013

@muddledgirl proč za hysterku? Já to takhle měla vloni po laparce. 😀 Vzbudila jsem se po narkóze a začla jsem brečet (možná štěstím, že jsem to přežila 😀 ). Sestra u mě stála, utírala mi slzy, držela mě za ruku a vykládala mi, jak ona má taky z ivf jedno dítko a že to zvládnu. Byla strašně suprová. 🙂 Jinak já jsem v poho, pupík roste a je mi fajn, jen večer mě chvílema dost bolí podbřišek, jak se to tam roztahuje. 😒

muddledgirl
22. říj 2013

@martina_81 Ahojky, štěstím, že jsi to přežila... 😀 To je hezký, že Tě držela za ruku....No,laparka je určitě horší než odběr...Děkuju, za tak hezkou odpověď.....Tak 38 je oplodněných...to je mazec.......Ty čekáš holčičku?Pamatuju si to dobře? A už máte vybrané jméno?No, tak Ti přeju ať Tě to moc nebolí...Koukám jak to utíká... 😀

majka43
22. říj 2013

@muddledgirl Já nevím co čekám, neptala jsem se, nechám to napříště. Ráno jsem byla na nervy, volal doktor, že screenink vyšel pozitivní, ale že to přepočítají podle věku dárkyně. A za dvě hodiny volala paní doktorka z genetiky, že podle věku dárkyně vyšel negativní. Tak mě spadl kámen ze srdce.

majka43
22. říj 2013

@muddledgirl Už jsi volala do caru, kolik vajíček se oplodnilo?