CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
31. říj 2010

@evik31 no já nebyla u kadeřnice no minimálně 5 měsíců takže podívej.nedej bože pokud opravdu zase nic.Tak si najdu práci a zhubnu do těch mých kahot.Máme 2 mrazáčky takže jestli tak možná 1 to vydrží,ale to bych si dala klidně,když bych chodila do práce a pak bychom změnili centrum. (manžel chce).Ale doufám,že to nebude potřeba.

evik31
31. říj 2010

@rvasata já tam taky nebyla mimimálně 4 měsíce 😒 ,myslíš že v jiném centru to bude lepší?
my máme to 2ivf schváleno tak ho budem muset podstoupit v hk,jinak pak nevím no jak to bude dále

lenda01
31. říj 2010

@rvasata ja si minule taky priplacela tu stovku, protoze bych nevydrzela cekat.. jeste kdyz jsem doma netestila.. byla jsem napnuta.... ty brdo ja se u ty setrsicky drzela abych se nerozbulela a kdyz jsem vysla ven a videla manzela, tak jsem otevrela stavidla a bulela a bulela..

evik31
31. říj 2010

taky doufám,že to nebudu potřebovat

evik31
31. říj 2010

no my jsme to už věděly jelikož jsem testila a hlavně dostala mrchu jak kráva,takže to bylo už jen taková formalitka ta krev ☹

lenda01
31. říj 2010

@rvasata mozna to jine centrum pomuze.. aspon treba po psychicky strance.. uz jsem o docela hodne pripadech cetla, ze zmenili centrum a dopadlo to... tezko rict cim to je.. ale asi psychika.. ta nam dava asi nejvic zabrat

madlina
31. říj 2010

@evi,taky jsem přemýšlela jestli na tu krev vůbec jít.Tstík ukázal jen / a mrcha dorazila hned po obědě.

rvasata
31. říj 2010

@evik31 no nevím,že by to bylo lepší.Osobně si myslím,že to je prostě o štěstí,ale manžel by chtěl.ale jak ho znám...tak to říká teďka a pak stejně to nechá na mě....takže... 😀

madlina
31. říj 2010

Hlavně se ani tak na to nesmíš moc upnout.Jsou případy kdy změní CAR s tím,že to určitě vyjde a pak to zklamání když nic.Ale je to každýho věc a zkusit se má všechno. 😉

rvasata
31. říj 2010

@lenda01 já při prvním pokusu jsem to věděla protože jsem ten den začala tak krváce a rozeřvala jsem sí jí když mi odebíral akrev a hodně mě uklidnil a apo druhý jsem si jen zavolala a stejný.no a teĎka????Ví bůh,netestuju a špiním malinko tak děj se vůle boží

rvasata
31. říj 2010

@lenda01 psychika je svinstvo.no uvidíme jak to bude dál

evik31
31. říj 2010

@madlina já jsem tam šla pro jistotu co kdyby náhodou,že stáli při mě všichni svatí a já těhu byla ,moje ségra to vždy poznala až ve 3 měsíci ,že je těhu normálně krvácela
@rvasata já pořád věřím,že to nebude potřeba

rvasata
31. říj 2010

@madlina no já se na to upíbnat určitě nechchi.Protože v akždém centru se to někomu povede a náhoda,příroda,osud a kdoví co......ale já jsem rozhodnutá bojovat dokud nevyhraje.Uvidíme zítra

madlina
31. říj 2010

Ona to příroda rozhodne podle svýho.Každopádně zítra držím pěstičky.

rvasata
31. říj 2010

@evik31 upřímně?Já taky dofuám v to jedno,ikdyž jsem při malé tohle neměla,ale si říkám,že IVF je něco jiného než-l přirozený,takže....

madlina
31. říj 2010

@rvas,to je správná rozhodnutí.

rvasata
31. říj 2010

@madlina to jem celá já.Ale pozoruju,že mě to i vnitčně posiluje.S každým bojome jsem silnější a silnější...a ne jen vnitřně 😀 😀 😀 😀

evik31
31. říj 2010

@madlina
@rvasata já bych i byla pro car kde se za nic nemusí platit,,nebo aspon né tolik kde se natom prostě nesnaží vydělávat,ale takový bohužel asi není penízky budem potřebovat všude bohužel,je tok posrání,když už ty korunky na to jsou tak zas není štěstíčko ach joooo 😒

madlina
31. říj 2010

Kámoška chodila do Sanusu.Kvůli neůspěchu přešli do Kostelce,tam taky nic A nakonec se jim to podařilo přirozeně.

rvasata
31. říj 2010

@evik31 přesně.Nikdy bych nevěřila,kolik peněz příjít do jiného stavu stojí a těch nervů.Nejhorší je,že každý na to prsotě nemá a nemá si ani kde půjčit.Tohle si myslím,že by se mělo změnit.Asi půjdu do politiky a změním to

rvasata
31. říj 2010

@madlina Ono si asi nevybereš.sousedka nadávala na HK a chodila do Kostelce a má 2 klukiy a zase někdo z Kostelce utíká.Fakt si nevybereš

evik31
31. říj 2010

@rvasata jo mě o tom povídej,my si na to braly menší půjčku a na to 2ivf stejně musíme asi 5000,- došetřit počítáme,že těch 30 000,- zase do toho vrazíme 😒
@madlina mě kámoška taky posílala do kostelce,ale stačilo se mě podívat na jejich ceník na internetu a šla jsem do kolen mnohem dražší než v sanusu 😒

evik31
31. říj 2010

@rvasata přesně já znám spoustu mamin tady z koníka co byly na ivf v hk a zadařilo se hned na poprvé,prostě musíme věřit,že se to povede aspon máte proti mě jednu výhodu máte užjednu prdelku každá doma co já bych za to dala

rvasata
31. říj 2010

@evik31 Takt o máš pravdu,ale víš co.My budeme mí nakonec všichni 2 děti a ty rovnou 2 najednou.Jakýpak zdržování s dalšíma nervama 😀

madlina
31. říj 2010

@evi,já vím že jsme na tom o něco líp.Ale nedovedu si představit,že bysme měli jen jedno.

Ju ju,vím že jsou holky kerý si na IVF museli půjčit.A to pojišťovna přespívá na keždý IVF 70000,-kč.

madlina
31. říj 2010

Holky mě furt Petr pošťuchuje,když jsem vytočená z Adél,co budu dělat až budu mít další dvě. 😀 😀 😀

evik31
31. říj 2010

@rvasata zlato já ti to řeknu takto pokud bych měla jen jedno a žádné mražáčky tak bych už do dalšího ivf nešla radši bych ty penízky vrážela do tý jedny prdelky než být zase v té nejistotě,ale kdyby mě tam sněhuláčci zbyly tak bych si pro ně šla,ale víš jak to s těma mejma zmrzlinkama po 1 ivf dopadlo(nijak) a musím rovnou do 2 ivf 😖

evik31
31. říj 2010

@madlina já bych si to i představit dokázala a věř tomu,že bych byla za to jedno vděčná aspon jedno nežli nic

evik31
31. říj 2010

@madlina taky bych se ráda vytáčela 😉

lenda01
31. říj 2010

to rikam taky, ze holky maji stigro, ze uz doma jednu prdolku maji... ale my budeme mit eviiiku taky, taky se dockame 🙂