CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Já vím, mně taky....bojim, hrozně ale.....já se dřív nebála,ale pak jsem měla půlroku zánět od moudráku.... a od tý doby jsem nějaká přecitlivělá...Tak v pátek tam asi zajdu, radši....

martina_81
12. lis 2013

@nelinori já jsem teda byla maximálně spokojená a Sanus Pardubice všude vychvaluju a doporučuju. 😀 Přístup všech, co se mi tam věnovali (lékaři, sestry, laborka) hodnotím za 1. 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl jj, radši si tam zajdi, čím víc to budeš oddalovat, tím to bude horší. 😖

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 No, asi v pátek...fuj....se zblázním...Kočko čím si mažeš bříško? 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl olejíčkem z Dmky. není drahý, krásně voní.... a doufám, že pomůže. 😀 Jen jsem si ho musela přelít do pumpičky, protože ta manipulace s tím byla děsná, všechno jsem měla opatlaný. 😖

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Kočko, byl tam jeden...a děsně drahej.....jeden jenom přímo pro těhulky... 😉 V Rossmannu jsem nenašla nic, tak jsem nakonec v lékárně koupila elasti -q... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 pro miminka olejíček? 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl Děláš si prdel, Ty sis koupila elastiq?? To je drahý jak blázen, ne? Z té dmky je to babylove Mama massageöl, má to asi 250 ml a je na tom ženský bříško. 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Tak to jsem neviděla.....bohužel...No,asi necelý 200...... 😀 No, co už....fakt jsem projela celý DM a Rossman a přímo pro těhule tam byl jeden a byl ještě dražší... 😢

martina_81
12. lis 2013
muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 😀 Chybami se člověk učí.......ale to je tak nenápadný, že jsem to možná přehlídla......Se schválně podívám.... 😀 Děkuji kočko.... 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl nemáš zač,snad ho najdeš. 😉 a jak Ti jinak je, dobrý?

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 😉 Jen únava občas, bolest hlavy a pocit kocoviny....takže super.... 😉 A co Ty a mímo?

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl tak to je fajn. 😉 No my jsme taky v poho, občas si kopne, někdy je to až takový nepříjemný a leknu se, ale jinak je hodnej. 😀

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 😀 Musí to být hezký, když už to mimi cítíš.... 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl joo, je to takový zvláštní. 🙂 a když kope jak zběsilej, tak vždycky navnadím Jirku, ale když si sáhne na břicho on, tak prcek přestane, jak kdyby to dělal naschvál. 😀 a Jirka je pak zklamanej a já vypadám, že kecám. 😲 Jen jednou ho cítil, když přiložil hlavu, ale přes ruku ještě ne. 😒

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 To je taky zvláštní,teda.......No, já jsem to cítila myslim jen jednou u kamarádky....a bylo to super
Koupila jsem si v DM hořčík a céčko s železem......jak jsi o něm psala... 😉
Tak snad se to mimi umoudří,aby ho taky pořádně cítil.... 😀

nelinori
12. lis 2013

@martina_81 tak já jsem byla si nejvíce spokojena v artu v Budějovicích, odtamtud mám i druhou dcerku. První dcerku mám z Apolináře. Ale je to opravdu vše o lidech, kteří v centru pracují. Je dobře, že jsi byla spokojená....mám pocit, že nejhorší co jsem slyšela je pronatal

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl oni mají i hořčík? a šumivý nebo tabletky? To céčko sis koupila ten prášek? A železo s listovkou dohromady, ne? to je zpověď, co? 😀
@nelinori Jsi těch carů teda taky prošla. 😒 Je to hodně o lidech a o tom přístupu. Jestli máš pocit, že jsi jen kus a spousta peněz, nebo to vypadá, že jim na Tobě záleží a oni dělají všechno pro to, aby se zadařilo a jsou tam jen pro Tebe. 😉

nelinori
12. lis 2013

@martina_81 no jo prošla, ale i tím, že jsme se z Moravy odstěhovali do Čech tak už jsem to měla na Moravu dál, ale musím říct, že to za to ježdění stálo. Po 4 ivf teď naposledy s malou jsem byla v úplné psych.pohodě, fakt super přístup... a věřím, že i toto dělá hodně 🙂

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Je to všechno rozpustný...Já jsem zvyklá pít vitamíny...Je to za dvacku 1/vitamín c+železo a 2/ hořčík.....No, ten prášek jsem nehledala pak už..... 😉

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 Já listovku mám ještě samotnou...tak jí nejdřív dojim... 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl já už na to koukala na netu, že to céčko s železem máš asi taky šumák. 😀 ale ten hořčík si teda naběhnu taky koupit, brala jsem tenkrát v lékárně taky šumivý a za stovku!!! a už mám asi jen na 4 dny. 😒

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 To je viď ty ceny v lékárnách....masakr.....tabletky tam mají taky různý,...třeba levnej vápník a to a-z mama...nebo jak se to jmenuje...tam je myslim skoro všechno... 😉

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl já tam tenkrát kupovala akorát to železo a až doberu to,co mám doma, tak si ho zase koupím. ale jinak jsem tam nikdy nějak nekoukala a že by tam měli třeba ten hořčík, to mě taky nenapadlo. Na to a-z a listovku mám kupónek z těhu knížky, ale to už kupovat nebudu.

muddledgirl
12. lis 2013

@martina_81 já myslim, že železo, hořčík,c , listovka to stačí,že?A bereš nějaký vitamínky b...já je mám v Nosifolu,který piju....Ale to už je vitamínů až až,viď? 😀

martina_81
12. lis 2013

@muddledgirl určitě to stačí. béčko žádný neberu. Já bych to železo ani nebrala, ale dřív jsem měla dost problémy, že se mi motala hlava a podle výsledků krve jsem neměla skoro žádný železo, tak jsem nejdřív měla něco na předpis, po čem jsem měla děsnou zácpu, takže jsem musela koupit i probiotika, a pak už jsem kupovala jen ten acidofolan, kde je ta listovka a vysoký podíl železa a mám pokoj, tak snad to stačí. a ten hořčík jsem začla až teď, kvůli tomu povolování vazů, aby to tak nebolelo. 😉 a céčko jen přes zimu a při nachlazení.

muddledgirl
13. lis 2013

@martina_81 No tak to jsi mi krásně vysvětlila...děkuju.... 😉

sabcacech
13. lis 2013

@muddledgirl prosím tě, ty bud v klidu a nemysli na takové věci, jooo, vše je u tebe ok a hotovo, maminko. 😀
@martina_81 je to jen dočasný stav

muddledgirl
13. lis 2013

@sabcacech Děkuji kočí.....Já už ho potřebuju vidět toho prcka..víš... 😉 Koči a týdny se po IVF asi normálně počítají, od 1. dne poslední menstruace,že? A fotečky z Utz můžou být kdy? Jak se máš a co mimi v bříšku? Kdy máš temín? To je otázek, viď? 😉