CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl já měla 2 kila nahoře hned po transféru, takže buď v klidu. a nebo jsi dost zavodněná, včera jsem tady taky zahlídla holčinu na začátku těhu a byla nešťastná, že už má nahoře 4 kila. 😒 Ono je to fakt u každýho jiný.
hele, zas takovej bordel tady nemám, aby mě těn úklid nějak zmohl. 😉 Utřu stolek v obyváku (už nikdy víc stolek se sklem 😠 ), uklidím stůl v kuchyni, ať se máme kde najíst (slouží jako odkládací plocha) a setřu podlahy. Joo a ještě záchod a koupelna, ale to je taky chvilka a nic náročnýho. 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 No, já měla skoro 4 kg nahoře po OPU, břicho jako v pátým měsíci...pak to šlo úplně dolů a teď toto....No, zkusím nehamat sladký, procházky..a tak...Jsi hodná...
No, já umyla teď nádobí...a musím taky poklidit, přijde kámoška s dětma...Jenže vždycky mi to nahlásí tak v deset.... 😠 No, vytřu ještě kuchyň a trošku ten bordýlek poklidim...Já všechno vytahám...asi abych měla co dělat každý den...a pak to každý den uklízímm 😀 😀 😀
No, skleněněj stolek je hezkej, ale aby jsi ho utírala pětkrát denně,viď?

muddledgirl
15. lis 2013

@muddledgirl teď jsem se musela rozchechtat...píšem si s přítelem,je v práci....Včera se narodilo mimi jeho kamarádoj a on říkal, že tam nepojede....protože pařba začíná v sedum večer dnes a on musí v sobotu ráno do práce....Tak mi psal sms, že tam tedy pojede..a já, že o.k, že mě přijde kamarádka...a ptala jsem se ho, kdo tedy půjde na nákup /potřebuji udělat zásoby..../ a on...napsal...no přece maminka a tatínek, protože mrňousek je ještě malinky...jsem se málem počůrala... 😀

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl no právě, na tom skle je snad všechno vidět, mám tam sice prostírání, ale stejně je to pořád upatlaný. Jj, takový návštěvy mám taky ráda. 😀 Pak honem přemýšlím, co kde ještě udělat. A teď mám na úklid ještě sporák, ten kůň je prostě moje zkáza - zase mi přetekla polívka, zatímco jsem tady odepisovala jedné holčině. 😖

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 😀 😀 😀 To věřim, že je to upatlaný.......No právě...taky přemýšlím...co stihnu....v jednu jdu do města, mrknout na ty kalhoty..No a sporák, ještě, že jsi mi ho připomněla....ten můj ho taky neutře,jak je rok dlouhej... 😖

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl u nás vždycky utíral sporák Jirka, ale co jsem doma, tak se "neodvážím" po něm něco takovýho chtít. 😀 Takže jsem ráda, když občas vysaje a nebo setře na chodbě schody, když máme službu. 😉
Tak utíkej do města a pak písni, jak jsi pořídila. 🙂

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 Martin dělá schody, to sám navrhl, občas vymění křečka, umyje nádobí nebo vytře kuchyň...na chlapa dobrý... 😉

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl to z toho mýho občas taky v práci nechápali. Je fakt, že na pc je závislák, ale když něco potřebuju, tak jde a pomůže, s tím problém nemá. To nádobí teda ne, to už musí být, raději místo toho vytře celý byt, než umyl nádobí. 😀 Ale utírá, to mu neva. Sice občas vysává týden, ale na to už jsem si taky zvykla. 😉

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 JJ, ten můj taky všechno dělá dvě hodiny,ale za to přepečlivě....Že je to baví, viď? 😀

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 No co myslíš kočko, nesehnala jsem nic.... 😠 Ale objevila jsem těhu modu a jsou tam i věci pro miminka...Půjdu se tam mrknout,ale až tak po 3. měsíci až to budou vědět v práci....Já bych jim to řekla....ale ta jedna to vždy všude roztroubí i lidem mimo práci a to je pěknej vopruz... 😒

martina_81
15. lis 2013

@muddledgirl tu těhu módu jako nový věci? Zajímaly by mě ty ceny. 😒 Jinak já mám ze sebe radost. Mám uklizený celý byt, dokonce i Jirkův svinčík kolem pc jsem mu uklidila, pže už jsem se na to nemohla koukat, tak jsem zvědavá, jestli si toho vůbec všimne. 😀 U nás mají taky obchod s věcma pro miminko a mám pocit, že je to i sekáč. a na druhé straně města je taky sekáč s dětským, ale nikdy jsem tam nebyla, není zatím důvod. Jestli nemáš důvod a nechceš, tak to v práci neříkej. Mně taky vadilo, když to jedna kráva od nás rozkecala i na ostatních směnách. Moje rodina nevěděla, kdy jdu na transfér, ale hromada cizích lidí jo, tak to mě teda maximálně nasralo. 😠

martina_81
15. lis 2013

@jany74 zase dočítáš? 😀 Že se taky někdy nepřidáš do debaty... 😉

jany74
15. lis 2013

@martina_81 No jo no,vždyť mně znáš.Pak Ti napíšu maila,zrovna se chystám Ti navrhnout termíny,kdy bych třeba mohla přijet. 😎

martina_81
15. lis 2013

@jany74 co jako? Myslím, že bys tady taky pokecala. 😉 Na mailíka se budu těšit. Já se teď kochám balíčkama, co zrovna přišly - vánoce o něco dřív. 😀

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 No, já tam ještě nebyla,ale někdy se půjdu mrknout....To jseš šikulka, že sis stihla tak hezky uklidit...No,já to říkat nechci,ale nevim co jim mám říct až se zeptaj.Asi, že se o tom nechci bavit, nevím... 😀

muddledgirl
15. lis 2013

@martina_81 Ta těhu moda,vypáda to jako nový věci....ty ceny bych taky radši nechtěla vidět.......Kalhoty budu tedy řešit až to bude opravdu nutné 😀 Já se tam chtěla podívat,jestli tam nejsou nějaký kalhoty...né na miminkovský věci...na to je opravdu hodně času.... 😉 Ony v práci ví všichni, že jsem byla na x transferech, protože to rozkecaly....blbky no...je to děs....pochopí, jen kdo zažil,jak moc je to soukromá věc....měj se hezky kočko a zas napíšem... 😀 A třeba mi dáš nějaký dobrý tip na dobrý oběd....Dnešní uzená polívka...to byl zase smrad.. 😀

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl ahooj, tak já před chvilkou osiřela, ale návštěva byla super. 😉 Dorazili už po 11té hodině, tak jsme pokecali, dovezli zákusky, já měla napečený rohlíčky, oběd se taky povedl, tak jsem spokojená, jak želva. Ukázala jsem i obsah včerejších balíčků, pochlubila se s pár hadříkama, tak z toho byli všichni v pr.... a švagrovka mi dokonce nabídla věci po holkách, že kdybych měla zájem, tak mi může půjčit vaničku, plínky, nějaký hadříky a dokonce i kočárek, ale ten nevím, asi bych chtěla krásnej novej, jsem asi prdlá, že? 😉 ale vůbec jsem nečekala, že by mi něco nabídla, už jsme to tady asi probíraly, že ty vztahy nejsou nic moc. No každopádně zabodovala. 😀 Snad to nezakřiknu. 😉

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 Ahoj kočko.....zákusky...no ...jsem šla do cukrárny...a ona se rekonstruuje...To snad není možný už minimálně od srpna...No,tak jsem si samozřejmě koupila jinou sladkost.....
No, já jsem četla, že Ti přišly nějaký balíčky, to víš jsem zvědavá...copak hezkého Ti došlo...Nejsi prdlá...že chceš novej kočárek, já taky....Náš kámoš nám před asi dvouma rokama řekli, že až bude jejich syn větší, takže nám zalevno prodaj kočárek...No za nějaký čtřitisíce 3 roky starej kočár...No a pak jednou ta jeho hvězda zazvonila u nás a že ten kočárek nám teda nenabízí už,když dítě furt nemám...Jsem myslela, že jí skočím po krku,ale teď jsem ráda....A tatínek nám zanechal nějaké dědictví, myslel na nás, tak bude na nový kočárek a hezkou výbavičku....Moc mu stále děkuju za to...a chce se mi brečet....
Taky to tak máš,že jsi někdy tak zvláštně rozpoložená....?Já mám dobrou náladu a přesto se mi chce brečet.. jsem praštěná...
To máš super...já mám blbý, že asi nebude moc od koho něco mít...Ale možná jo...kámošky 2 to nevědí a jsou to moc fajn holky...a ty maj asi 3 -letý děti, tak bych si od nich mohla něco půjčit...Budu určitě rády, že se konečně zadařilo...Ale furt mám strach....aby se něco nepos...
Snad už jí to zůstane frajerce, že bude hodná....

😉

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl a to tam máš jen jednu cukrárnu? 😉 Proboha, co to bylo za pindu? Z toho bych asi těžce nechápala.... 😠 Já právě taky nepočítala, že bych zrovna od ní něco mohla dostat na půjčení, proto jsem ani nečekala a všechno jsem si tak nějak sháněla sama, proto mě tak překvapila. 😉
Co se týče nálad, osobně jsem čekala, že to bude horší, kromě občasných nálad kvůli Jiřímu (když je pryč nebo pořád hraje), bych řekla, že mám dokonce klidnější období než před tím. 😉 Tak snad to vydrží. 🙂 Ten strach budeš mít pořád. 😒 Já si taky říkám, že si to budu víc užívat, ale pravda je, že se mi uleví, až toho prcka budu držet v náručí a budu vědět, že jsme to oba v pořádku a ve zdraví zvládli.....
Jinak včera mi přišly plíny, co jsem objednávala, klasický čtvercový, 5x s obrázkama, 2x větší rozměr jako osuška, taky s obrázkama a pak jsem si objednávala bílý a barevný 30x30, na pusinku a na zadek. 😀 Stáhnu Ti obrázky, jestli najdu. 😉

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 😀 Ne,je jich tu víc,ale byla jsem na procházce delší a tak se mi už zase nechtělo vracet kvůli zákusku....
No,je to pinda...její přítel tvrdil, že nemohla mít děti, otěhotněla po 8 měsích...no mazec...tak jsem se mu snažila vysvětlit co to znamená neplodnost....A to je ten který nám před transferem /ne poprvý/ hustil do hlavy, ať se na to vykašlem,že nám stejně nepomůžou a že máme jet k moři, že on z toho žije doteď...No prostě...masakr.....
Jo, to já jsem taky v pohodě....vůbec nejsem takovej nervák jako jsem byla...to Ti je zvláštní..Jen co se týče toho taťky,když nad tím přemýšlím, tak se mi chce brečet....ale to je normoš....Před dvěma dny to byl rok...co zemřel a 8.11. by měl narozky......
No, Vánoce budou taky zajímavý letos...Přitel bude se mnou na štědrý den,ale pak pojede k rodičům...mně se tam nechce i kvůli tomu, že to je skoro sedm hodin vlakem...a jeho mamka je taková plašanka a já se nechci stresovat....
Určitě pošli fotky plínek,,,já se ráda poučim... 😉

martina_81
16. lis 2013

ten celoplošný potisk už jsem v modré nenašla, tak ho máš v růžové a detail medvídka, mají to fakt moc krásně udělaný. a ten zbytek jsou ty ubrousky 30x30. 😉

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl to je mi moc líto. ☹ Je jasný, že to na Tebe doléhá, ještě když má výročí smrti a ještě by měl narozeniny. ☹ 7 hodin vlakem bych asi taky nejela, záleží, jak by ses na to cítila. No já jsem na letošní vánoce taky zvědavá, když se s Jirkovýma rodičema (táta a macecha) nebavíme. Tak nevím, jestli tam třeba bude chtít Jirka na chvilku jet (samozřejmě,že sám) kvůli tátovi, ale vrtat do toho nebudu, takže tohle téma je pro mě tabu, jako by ani neexistovali. No uvidíme, já se kvůli tomu stresovat nehodlám. 😀
No rada, ať se na to vykašlete a jedete radši k moři, no to je hnus. 😠 A že nejvíc takhle blbě kecají lidi, co o tom nemají ani páru, že? 😒

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 Jsi hodná....viď za prvé zatím se mi dělá špatně,když je někdě hodně lidí....A hlavně člověk by musel dodržovat vycházky, takže já bych tam seděla doma od sedmi večer každý den a on by byl s kamarády nebo bráchy....
Tak asi fakt budu doma...No a Sivestr taky nevim...budeš doma?Každý rok chodímě ke kamarádovi...tak nevim,jestli půjdu nebo jestli Martin se mnou zůstane doma....Mohl by,ale nevim nevim...
Jo a ten blbeček ještě furt mlel o adopci..debil....On je jinak fajn,ale v tomhle jak magor...přesně nejchytřejší jsou lidi, kteří tomu vůbec nerozumí...
Kočí co ji vařila nebo budeš?Já mám pořád na něco chuť...asi bych udělala chlebíčky k večeři.... 😉 😀 😀 😀

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 vůbec se nebavíte..? Tak co kdyby jste byli spolu doma a kdo bude chtít tak se staví o svátcíh..i když je to takové smutné ve dvou....My jsme od mých šesti chodili k tetě..já, ségra a tatínek....no ale pak jsem byla v anglii a za poslední 4 roky jsem tam byla asi 2x....Loni přijeli Martinovi rodiče sem a letos asi budem sami...

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 Ty plínky jsou moc roztomilý... 😀

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl Na Silvestra asi budem doma. Vloni jsme byli u kámošky, ale ta má malou, takže nehrozí, že by třeba letos přišli k nám a já s tou svou neschopenkou taky asi nikde trajdat nebudu, i když zrovna na toho silvestra bych asi strach neměla. 😒 Měla jsem naložený maso a zbyde mi ještě na zítra, takže mám vystaráno. a teď jsem si uvařila pečený čaj, co mi dovezla maminka (nějak mě předběhla 😀 ) a sežeru k tomu rohlíček a 2 zákusky a mám pro dnešek hotovo se žrádlem. 😀
Nn, vůbec se nebavíme, od března, kdy jsem Jirkovýmu tátovi napsala mail, co si o něm (a jeho ženě) myslím, ale nevěděla jsem, že ona mu čte maily, takže si to přečetla dřív, než on a bylo docela peklo. Takže já mám úplnej zákaz tam jezdit (ó, jak jsem šťastná) a Jirka tam může jet jen tehdy, když ona není doma. co čekali? On mi tady bude mezi dveřma (po tom mým těhu v únoru) vykládat, jak mě berou jako svoji vlastní dceru a hučet do mě, že bysme to měli mámě říct (co jako? jak se snažíme a jak jsme "úspěšní"? nějak jsem neviděla důvod!!!) a podobný hovadiny. Tak to už mě vážně nasralo! Od začátku našeho vztahu mě Jirkovi rozmlouvali, že jsem stará a uvrtám ho do děcka (Jirka věděl, jaký mám problémy a že to nehrozí), když jsme tam přijeli (pozvali nás na kafe), tak se strašně divili, že co tam děláme a pod. Pozvali nás akorát, když po Jirkovi potřebovali nějakou práci (jezdil tam dělat magora - od sekání trávy, po čištění bazénu, zazimování bazénu a veškeré práce kolem baráku) a to mají v baráku 2 děcka v našem věku!!! Jen jsou totálně na hovno. a pak se to najednou otočilo a oni by chtěli vnoučka, pořád kecy, že kdy vyvedem mladý, kdy já začnu přibírat, no hnus. Tak jsme jim naznačili, že na to nemáme peníze (ivf je přece zadarmo, ne? Jen tam přijedete a oni vám to udělají. - tchyně) a byl chvilku klid. Za celý roky jsme od nich nic neviděli (neříkám, že po nich něco chci), protože oni jsou chudáci, oni podnikají a mají hospodu, takže nemůžou, naši nám pořád cpou nějaký peníze, aby nám přilepšili, na transfér, pro prcka, máme slíbený kočárek. Mamina dělá za minimální mzdu a tatík taky nemá nic extra. A druhá strana? Jirkův táta má důchod téměř 15 tisíc. Celý roky nic a nedávno mě Jirka dostal s tím, že prý mu táta řekl, že nám chtěli pomoct, ale když jsem taková, tak od nich nemůžeme nic čekat. Tak mu Jirka vpálil, že na to měli těch předchozích 7 let. a byl klid. No hnus. Jsem ráda, že je nemusím vidět, protože každá návštěva byl akorát stres předtím a ještě dlouho poté. Podotýkám, že Jirkův táta má dětí několik, vnoučat už mají taky dost, jen Jirka je jedinej (blbec), kdo se s ním baví, tak kde je asi chyba? V těch všech lidech???

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl jé, úplně Tě lituju, jestli to budeš číst. 😀 Jinak ty vánoce ve dvou určitě smutný nejsou, vloni jsme tak byli taky, na 1 svátek jedem k našim a Jirka pak jde stejně do práce, takže toho volna moc mít nebude. a my vánoce moc neprožíváme, to přijde až s dětma. Jirka je nějak nemusí a já si myslím, že je to hlavně o těch dětech, čím je člověk starší, tím se stresuje akorát s nákupama, vařením a sháněním dárků. 😖

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 No, však jo...já chci bejt taky doma, ale zas néé sama, tak uvidíme...jestli to zvládne se mnou být doma....Protože tam je to vždycky do rána...a mně by bylo smutno.A hlavně si myslím, že už teď to začíná být kámošům divné, že nikam už měsíc nechodím /na pivko/...ale zatím to vypadá, že je to nenapadlo...tak uvidíme,jak jim to dlouho vydrží....

Já to moc neprožívám....ale Štědrej den a Silvestra jo.........Tak bych nerada byla sama...Martin k rodičům pojede určitě minimálně tak na 4-5 dnů....

Já jsem to loni teda riskla....na Silvestra...a nebo tam přijdu a na sedmou půjdu domů...letos..no je to ještě daleko, i když ono to uteče...

Tak nakonec dobře, že tam máš zákaz,akorát by Tě a miminko nervovali....No, já Tě chápu, že je to blbý říkat, když se nedaří...já to v práci musela říct..už jsem nevěděla jak se vymlouvat, přišlo mi to jednodušší...a jeho mamce jsem to taky řekla....ale to zas bylo tisíc dotazů..

Koukám, že jste to s nima měli pěknej masakr....to je dobře, že tam máš zákaz, aspoň Tě nenervujou a miminko a maj smůlu,nedostanou od Tebe žádný dobrý papání....

Moc Ti přeju,aby se Ti všechny svině obloukem vyhnuly... 😉

muddledgirl
16. lis 2013

@martina_81 No, tatínek nám dal na IVF ani nemrknul...a jeho rodiče, že by něco přidali??By se člověk posral fakt..Koupili nám pračku to jo....ale já nevim...divný... ☹

Teď jsem mamince půjčovala sedm tisíc....Chápeš to...Ona si neřekne synům...Martin teda nemá...protože pracuje od září a první výplatu měl až 30.10....ale ona má ještě další dva syny...A ty peníze jsem ji musela půjčit kvůli tomu, že ji jeden ze synů dluží....no to nepochopíš....¨

Ty jsi z Ustí nad Orlicí?A Petrufa se Sabcacech?

martina_81
16. lis 2013

@muddledgirl není nad rodinný vztahy, co? 😖
S tím Silvestrem jsem si říkala, že kdyby to bylo jak vloni, když kámoši dělali akci před vánocema,tak na chvilku bych šla, jedni tam taky mají malý dítě, takže kvůli nim to bylo už od tří, tak to by mi stačilo, ale jen před těma vánocema, na Silvestra už asi ne, to většinou ty hospody mají od šesti a ještě se platí nehorázný vlezný. No uvidíme. Doufám, že jeden rok by to Jirka vydržel - vlastně už napořád, mě tak napadá, pže s malým dítětem už si stejně neškrtnu. 😀
Jinak jak píšeš,že by tam Martin jel na 4-5 dní, tak to mi přijde divný, je to dost dlouho na to, aby Tě nechal samotnou, a ještě o svátcích. I když to nějak neprožíváme, tak tohle by na mě asi dolehlo. 😒
Jsem z České Třebové, Peťa je tuším z Holic - u Pardubic a Sabča netuším, jestli to má vůbec v profilu.
Proč se ptáš? 😉