CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
17. pro 2013

@muddledgirl hotová sekta, jo? 😀 a to máte asi někde mimo práci, že? Jako zakončení roku.

muddledgirl
17. pro 2013

Jo jo...a nakonec to bylo fajjn....měla jsem řízek, birelly, coly...mňam..a ještě mi kolegyňka co je na mateřský slíbila přes známou nějaký hadříky....supppeerr..tak zatim shánět nebudu.. 😉 No, teď to bylo v restauraci...je to v komplexu pensionu...

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl tak já pořád čekám, kdy napíšeš, jaký to bylo a ty už to tady dávno máš. 😀 No vidíš, tak nakonec se ti to ještě líbilo. 😉 A co ženský, byly tak moc zvědavý? 🙂

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 😀 to nevadí....kočko..to já taky někdy něco přehlédnu...Ani néé, ženský to rozdrbaly, takže to všichni věděli....tak už se nikdo moc neptall.Včera jsem koupila těhu džíny...největší velikost,tak snad to vydrží do konce těhu...no jsem v tom trochu jako hastroš... 😀

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl neboj, já v těch svých bazárkových taky ze začátku plavala, jak mi byly volný a před týdnem už jsem odložila i pásek. 😀 Ale pořád naivně doufám, že už mi do konce těhu vydrží. 😉 Kde jsi je koupila? Nový?

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 No, bohužel to vypadá, že nám tu zůstaly jen 3 sekáče....a 1 obchod stěhu oblečením a věcma pro miminko...jo jo,jsou nový ve slevě za 719,-....

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl tak to je dobrá cena, na nový rifle. 😉 No já zatím v tom našem obchůdku s věcma na mimina nebyla, není potřeba. 😉 ale třeba na to někdy dojde. Včera jsem zjistila, že toho na sebe moc pěknýho nemám. 😒 dneska už jsem vytáhla Jirkovo tričko, protože z většiny mých mi leze pupík. nejlepší bylo, když jsem si předevčírem barvila vlasy (a tentokrát mi to krásně chytlo 😀 ), vzala jsem si svoje "barvící tričko" a měla jsem ho tak na půl břicha, docela jsme se s Jirkou zasmáli. 😀 No a nedávno mi sám řekl, že si mám vzít nějaký jeho, ale že doufá, že mu ho moc nevytahám!!! 😀 Vtipálek - má přes 90 kilo, víš? 😉 Takže mu to určitě nevytahám.

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 😉 jo jo, to je dobrá cena...ale jinak je ten obchod dost drahej..koukala jsem na lehátka pro míma a na netu jsou levnější.....No, to bříško asi pěkně roste,viď? Já jedu do HK v pondělí, na tu krev prvotrim.screening a i kdyby nechtěli,tak si řeknu o utz, protože chci foto...dáme rodičům přítele pod stromeček...Mně to teda letí nahoru,tak budu chodit zase na procházky...

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl Při tom screeningu se dělá podrobný UTZ, o fotečku si určitě řekni, pokud ti ji nenabídnou sami, já se taky při každým UTZ ptala, jestli dostanem fotku. 😀 Jj, bříško roste pěkně. 😀 No na víkend budu muset taky naplánovat nějakou procházku. Jirka pak moc volna mít nebude a mně se samotné nikde šmajdat nechce. 😒 Nejradši bych byla, kdybych třeba mohla zůstat na 14 dní u našich, s maminou a s holkama, to bych se nemusela sama nudit doma. 😖

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 ten screening je ale až ve 13 tt,že jo?Nebo se automaticky dělá i v tom 11 tt?Mám v tom trošku zmatek...no,já zatím mám jednu.....tak chci víc a víc a víc... 😀 a v Sanusu je dobrý, že tam je ultrazvuk hned u pacientky,tak to mímo uvidím zblízka...No,trošku se bojim jako vždy,aby byl o.k.,ale i těšim...že už bude rozhazovat ručička,a třeba... 😀 No,ty moje procházky jsou do města a po krámech... 😀 😀 😀 včera jsem koupila v dm borůvkovej sprcháč od Baley, moc hezky mi voní....my jsme měli doma z Lidlu,ale ten mi začal smrdět...no mi povídej...přitel 25.12. pojede k rodičům a přijede asi 30.12. Doufám,že seženeme nealko Bohemku, prý ji mají v Kauflandu...Já miluju Bohemku,tak bych měla aspoň nealko... 😢

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl tak já vidím, že máš 11.týden, takže to beru tak, že příští pondělí budeš 12.tt a budeš mít screening. 😉 Tak kdy Ti ho budou dělat? Rozhazovat ručkama? To už bude tak velkej, že uvidíš krásný "hotový" miminko. 😀 Já teda měla nejhezčí fotku právě z toho 12.tt. 😉 A ten náš asi zrovna chrněl, protože krásně spolupracoval. 🙂 Jéé, tak ten borůvkovej sprcháč mi přijde neskutečně navoněnej. 😒 Se divím, že zrovna Ty ho teď zvládneš. Z Lidlu občas taky beru. Tu nealko Bohemku bych chtěla taky zkusit, ale pochybuju, že ji zrovna budou mít v akci a jinak je asi dost drahá, ne? 😒

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 ahoj čiči právě, že nebudu ještě 12 tt, dnes jsem 10+0.jééé..tak to se moc těším......No,holka to nevím,kolik stojí ta Bohemka...ale já to za ní dám....no čoveče,ta borůvka mi voní...já mám největší problém se syrovým masem....no,ale taky jsem koupila lesní ovoce airwick, takový ten gelový a z toho mi je hrozně šoufl....

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl Tak tu Bohemku teď mají v akci v Albertu - hypermarket za 95 a supermarket za 110. Původní cenu mají 130. jen toho Alberta v okolí nemáme. 😀

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 a to je ta nealko opravdu?Tak to je super, škoda, že tam nemáš Albert

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl jj, koukni sem http://letaky.akcednes.cz/akcni-letak/2587/bohe... občas tuhle adresu využívám, když chci zjistit, jestli je někde poblíž akce na něco, co potřebuju. 😉 Jen jsem zjistila, že to mají stejně špatně napsaný, za 95 je v obou marketech jen ta normální verze, nealko je v obou za 110 Kč. 😖 No uvidíme, zítra jedem k našim, tak po cestě 1 albert je, tak bych se tam stavila, levnější už asi stejně nikde nebude.

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 děkuju, to se nedá nic dělat s tou cenou...ale hlavně,že můžem mňam,mňam,Mňam...

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl tak to já bych si dala skleničku i toho normálního. 😉 ale tenhle bych vzala příští týden k našim a mohl by si dát i Jirka, coby řidič. 😀

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 😀 no,já bych si dala taky skleničku,ale to bych pak dostala chuť na další....a taky chci zkusit něco az po 1.trimestru...a láhev nelka bude celá celoučká moje... 😀 😀 😀 😀 no,pomalu se jdu balit, jdu k zubaři....vůbec nevím,jestli mě jen prohlídne zuby, nebo i bude vrtat a tak...snad aspoň jeden zub dá do kupy,tak drž pěsti...

samanta001
19. pro 2013

Prosím je tu někdo, kdo chodí do sanusu a má vyčerpané všechny pokusy IVF na pojišťovnu? Zajímalo by mě kolik bych platila jako samoplátce. Děkuji...

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl tak hodně zdaru a ať Tě moc netrápí. 😀
@samanta001 ahoj, myslím, že všechny pokusy ještě žádná vyčerpaný nemáme. Asi se budeš muset zeptat přímo v Sanusu, určitě Ti to rádi řeknou.

muddledgirl
19. pro 2013

@samanta001 co já vím kočko,tak přesně to, co je v ceníku..protože pojišťovna pak nic nedoplácí... 😉

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 no tak to bude masakr....asi 3 kazy a pak 4 problémy se špatnýma blombama....takže těším se na únor.... 😒

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl proč na únor? 😲 v těhu ti s tím asi nic dělat nebude, ne?

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 bude,injekce se smí.....vše se spraví,jen rentgen se nemůže dělat......mají hoodně lidí....teď mě jen prohlédl..

martina_81
19. pro 2013

@muddledgirl tak to jo, já myslela, že injekci dávat nemůžou, když se mě vždycky ptala, jestli nejsem těhotná, jestli mi to může opíchat. 😉 Tak to si teda užiješ, co? 😒

muddledgirl
19. pro 2013

@martina_81 No, já si to taky myslela....ale hned jsem jim to při objednání hlásila a prý to nevadí....novinka...ale četla jsem to i na netu,tak snad bude vše ok....To jo,to si užiju....... 😉

majka43
20. pro 2013

@samanta001 Asi 60 tisíc.

petrufa86
23. pro 2013

Hezké vánoce všem a v novém roce hlavně zdraví. Narozenému miminku (Esterce) přeji hlavně zdravíčko a dětičkám v bříšku aby krásně dorostly a v termínu přišly na svět.

martina_81
23. pro 2013

@petrufa86 to je krásný. 😀 Terezce to moc sluší. Též vám přeji krásné svátky, hodně dárků pod stromkem a do nového roku hlavně zdraví. 😉
@muddledgirl ahooj, už si užíváš sváteční atmosféru? já se ještě chystám na vánočku a pak už na všechno prdím. Teda ještě musím setřít podlahy. 😖

muddledgirl
23. pro 2013

@martina_81 Ahoj čiči, dnes jsme byli na utz, mimi v pořádku.Ale já začínám místo nevolností zvracet...tak doufám, že mě to přejde...Mám zákazáný stále sex i úklid....no, neva,akorát asi budu hezky přibírat...