CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
9. led 2014

@sabcacech tak už se těšíme na Tvé miminko.... 😉 tak ať je vše o.k.

martina_81
9. led 2014

@muddledgirl když on už by se na mě potom vyprdnul. 😀 Stejně mě pak večer tak nasral, že s ním nemluvím. a jsem rozhodnutá i ty jména před porodem napsat sama, ať se pak staví třeba na hlavu, když nemá zájem to nějak probrat!!! Prostě mám pocit, že cokoliv mu říkám, tak ho to naprosto nezajímá, pořád čumí do těch svých zasraných tanků na pc. Ale když on se nad tím rozplývá (nad tou hrou), tak já ho vždycky poslouchám, ať má radost. 😒

muddledgirl
9. led 2014

@martina_81 ježíš, Ty jsi hodňoučká....fakt...to já moc neumim se snažit takhle......Ti chlapi...je to s nima taky tšžký...ten můj toho hodně prospí, občas má dvanáctky a já si tak ráda povídám... 😀 Já nevim,ale to těhu si zatím moc neužívám,jak všichni vždycky říkaj..nejdřív ta nemocnice...teď zas dlouhý čekání co ty testy další....doufám,že to všechno zmákneme... 😉

martina_81
9. led 2014

@muddledgirl no ten můj pořád chrápe, i když má volno, protože do noci sedí u toho debilního počítače. 😠 Jsem zvědavá, jak to bude od března, až tam budu spát já s malým, to bude asi zajímavý. 😒 já bych si taky pokecala, ale s ním nemůžu. a naše konverzace je poslední dobou taky o ničem - on tak maximálně, co v práci a já můžu akorát tak přispět tím, co bylo na koňovi. Takže děs. ☹

martina_81
9. led 2014

@muddledgirl já si těhu užívala tak ten 2.trimestr, dřív ne a teď už to taky není ono. 😀 a když to tak vezmu, ty nevolnosti, pálení žáhy, poslední dobou mi natíkají nohy, pupík už se pronáší, nespavost, zácpa a pod., tak bych těhu určitě nenazývala nejkrásnějším obdobím. Určitě je, co se týče toho miminka, ale těch strastí během těch 9ti měsíců.... 😀

muddledgirl
9. led 2014

@martina_81 no,tak to je asi všude stejný s tím co si všude doma můžem povídat....je to děs.....už se těším,až budu mít mímo u sebe....sice to bude asi ještě větší strach.... 😒

petrufa86
9. led 2014

@martina_81 já mám 2 povlečení a k tomu i mantinel a prostěradla mám 4 takže to bude určitě stačit. 😉

petrufa86
9. led 2014

@martina_81 hlavně jestli chceš aby se malý jmenoval po Jirkovi tak nezapomeňte skáknout na matriku !!

sabcacech
9. led 2014

Ahoj teticky,dnes ve 3:10 rano se nam narodila Sofie.je uzasna,2,79kg.az budem doma dodam foto,asi pres tlf to nejde.jsem po cisari

muddledgirl
9. led 2014

@sabcacech jéééé kočičko naše,moc gratuluju... 😉

petrufa86
9. led 2014

@sabcacech ještě jednou gratulace. A co že tak najednou??? Na fotečky se samozřejmě těším/e 🙂

muddledgirl
9. led 2014

@petrufa86
@sabcacech
@martina_81 holky kolik jste kupovali oblečení 56? Jestli vůbec....O víkendu zajedem do tesca,tak kdyby byly slevy....tak bych možná něco koupila...děkuju.. 😉

petrufa86
9. led 2014

@muddledgirl slevy jsou 30-70% Já jsem měla soupravu z porodnice, pak asi 3 bodýčka a 2 polodupky. A souprava nám byla malá takže Terezka musela jet domů v něčem jiným a bodýčka a dupky nám byly. Ale pak už sme snad za 2 týdny od narození dávali 62, byla pohodlnější a to samý s plínama, nekupuj moc 1, nemá to cenu. Já měla 4 balíky a 2 sem vůbec nenačla.

muddledgirl
9. led 2014

@petrufa86 tak moc děkuju kočko....takže fakt radši míň....tý 56..tak jo...já koukám na ty seznamy pro miminko jako puk 😲 A děkuju za radu s plínkama..je to daleko...ale co....chci prckoj něco koupit... 😉

petrufa86
9. led 2014

@muddledgirl tak Terka měla při porodu 3,64 kg, ale třeba menší děti by tu 56 unosily. Ale já jsem ji stejnak moc nepořizovala. Abych toho nakoupila hafo a po 2 týdnech to dávala do krabice, tak na to se můžu vyprdnout. V Tescu mají bodýčka balený po 5 ks,tak bych koupila jeden balík 0-0 a bylo by to, pak už bych koupila 0-3 měsíce.

muddledgirl
9. led 2014

@petrufa86 Jsi hodná,že mi tak hezky radíš....v Tescu byli takový obyč...ale i ty se mi líbily...kolegyně mi schová hadříky na prodej...ale bůhví,kdy mi je dá,protože před porodem ne...a člověk neví,kdy se pak uvidíme 😉

petrufa86
9. led 2014

@muddledgirl já mám bodýčka, overaly, no veškerý oblečení z Tesca a Kiku a nekupovala sem jen třeba bílý, ale mě se líbí hodně barevný. měli sme s Minnie, teď máme s králíkama, a....

muddledgirl
9. led 2014

@petrufa86 no však jo,jen bílý je takový divný.....ale zatim asi spíš koupim něco univerzal... i když se by se pindik změnil na holčičku?To asi néé.. 😀

petrufa86
9. led 2014

@muddledgirl já jsem 56 a tak půlku 62 měla univerzální, protože sem po screningu taky začala nakupovat a nevěděla pohlaví 😉

muddledgirl
9. led 2014

@petrufa86 no,já vim,že známá měla mít holku,pak kluka a nakonec měla holku...divný... 😀 Já počítám teda s tím klukem...zatím... 😀

sabcacech
9. led 2014

Ahoj zeny,nooo ve stredu poradna,vse ok.odjezd na monitor,tam kontrakce,ktere jsem necitila,tak utz a domu,ze to nic nebude.doma klidek,v 1:15 me vzbudil pocit,ze spim moc tvrde a pocurala jsem se.nic,jdu na wc,nic.jdu spat a sup,lije se ze me plodovka..tak jsme vyjeli.hned zacali stahy jako pjase a dost rychle se zkracovali.nalez stejny,tak souhlasy,podpisy,doktori a sla jsem si na sal.a nikdo se me neptal a uspavala me plnou,za coz diky,epidural bych nedala v bolestech....no a ve 3:10 je nase Sofie...vse me boli,ale ziji.zkusim fotky,jinak je dana na profilu

muddledgirl
10. led 2014

@sabcacech hezoučká 😉

martina_81
10. led 2014

@sabcacech jéé, tak obrovská gratulace. 😀 To teda byla rychlost, doufám, že můj plánovaný císař takhle nedopadne. 😉 Tak se hezky zotavujte, holky a já jdu kouknout na tu fotečku. 🙂
@muddledgirl já 56 nekupovala snad nic, jen jsem nedávno zjistila, že 3 overálky a 5 bodyček z Tesca mám vel.0-3 měsíce, jinak jsem kupovala už větší. A v tom balíku od paní z bazárku mám taky všechno možný, takže to pak musím protřídit, až to budu mít vypraný. říkám si, že radši, když to bude prckovi trošku větší, než abych mu to 2x oblíkla a měl to malý, přesně jak psala Peťa.
@petrufa86 tak to bude asi stačit, babička (moje mamka) mu stejně chce koupit ještě nějaký povlečení, tak toho bude mít dost. No já z ní nechápu. Tak ona nám chce dávat peníze na kočárek, na postýlku a když jí řeknu, že budu objednávat povlečení, tak mi řekne, že mám taky něco nechat na ni, aby mu mohla koupit, no chápeš to? 😀 Jinak matriku už máme zařízenou snad od listopadu, šli jsme tam, aby si Jirka nechal udělat nový rodný list, který někde ztratil a paní byla tak super, že nám napsala i ten papír na jméno, bez mýho rodnýho listu, dokonce i bez těhu průkazky. 😉

martina_81
10. led 2014

@sabcacech ta je rozkošná. 🙂 a jaký má úžasný papulky. 😀

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 jasně...já myslela,že newborn je 56 a 0-3 měsíce je 62...nebo teda nééé?Prasátko,aby se v tom vyznalo... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl ono to máš vážně těžký, já kupovala od paní z bazárku overálek, velikostně je v reálu srovnatelnej tak s 62 a na etiketě má vel. 50!!! a u těch tescáckých bodyček je 0-3 měsíce a je tam, že je to na výšku 62 cm, tak snad mu to chvilku bude. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 aha,aha...takže jo...dobrý...já to cvičně hledala na těch z tesca na kolik cm to je,ale nenašla.... 😉

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl když to mají takový ty bodyčka nebo overálky v pytlíkách, tak na druhé straně je tabulka. 😉

muddledgirl
10. led 2014

@martina_81 joo? No,tak se musim pořádně dívat...no jo máš pravdu nějaká tam byla... 😲 😲 😲 Já jsem byla rozhozená z toho screeningu.. 😒 děkuju

martina_81
10. led 2014

@muddledgirl pár foteček z procházky 😉