CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 áá čerstvý pstruhy....mňamky a to ho pak děláš v troubě nebo na pánvi???Pstruha zbožňuju....sekanou nedělám...karbanátky někdy,ale taky moc ne....taky bych se bála,aby se mě ta sekaná propekla...

Já vařím jen hovězí...vepřové maso celkově skoro nejím....a tu svíčkovou se musím naučit...ty placky zkusím... 😉

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 jj, to už jsem taky slyšela, že někdo na ty placky dává povidla. 😉 No já klasickou sekanou dělala asi jen jednou, jinak dělám buď plněnou jako roládu a nebo karbanátky. ale myslím, že s tou formou by neměl být problém. 🙂 Co se týče zbytečností při nákupu, tak jsem říkala Jirkovi, že od března bude chodit nakupovat on sám, protože se vždycky drží lístku a nekoupí nic navíc, ale když jdeme spolu, tak to je někdy otřes. 😒 No my máme nejradši jako přílohu brambory a pak jsou u mě těstoviny, který jsou u Jirky až na posledním místě. 😉
@muddledgirl a teď mi zas mamina do telefonu vykládala, jak bude dělat o víkendu meruňkový knedlíky. 😀 Nedávno jsem uvažovala o povidlových. No pořád jen přemýšlím nad jídlem, to je hnus. 😀

petrufa86
16. led 2014

@muddledgirl dělám v troubě, na pánvi nemám ráda když to dělám na másle jak se přepaluje.
@martina_81 já mám taky nejradši brambory, pak těstoviny a rýži. Tu jsem nikdy nemusela a teď mě zachutnala. Já kupuju v LIDLu jasmínovou.Knedlíky, ale švestkový jsem měla včera. Mám, teda měla jsem v mrazáku asi 10 pytlíků nadělaných knedlíků švěstkových a meruňkových a vždy jen vytáhnu a uvařím. Povidlový nemusím, bolí mě po nich zuby 😒

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 ajajaj meruňkový,taky bych si dala....jednou jsem matlala z tvarohovýho těsta a vůbec mi to nešlo...kynutý moc nemusim....moc těsta na mně.... 😉

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 jasmínová rýže? To se na to schválně podívám....Rýže je dobrá,ale hladová.... 😒

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 ale to je "volná" rýže, ne? Máš na to ten rýžovar? myslím teda jen tu kouli, co se do ní dá rýže a dá se do vody, takový to sítko. Mně ty povidla taky dřív nedělaly dobře na zuby, ale teď mi nějak neva, už nemám tak citlivý zuby.
@muddledgirl my máme taky nejradši knedlíky, kde je ovoce a kolem toho jen "šlupka" z těsta. 😉 Zkoušela jsem dělat z odpalovanýho těsta (všichni se nad nima rozplývali), ale nějak se mi nepovedly, tak už je asi zkoušet nebudu. 😒

petrufa86
16. led 2014

@muddledgirl je výborná, jen když to vaříš tak to smrdí jak u vietnamců 😒
@martina_81 nemám, vařím mormálně v hrnci ve vodě.Odpalovaný dělá tchýně a mě teda nezajvaly, zlatý z tvarohu co dělám já.

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 jejej,to tak šikovná nejsem na odpalovaný těsto... 😉

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 no,tak to asi radši zatím dělat nebudu.... 😉

petrufa86
16. led 2014

@muddledgirl jj. chvíli posečkej 😀 😀 a objevila sem v Lidlu další dobrou věc. Je to jogurt, jmenuje se to pochoutka a je to ze zakysaný smetany a naspod je ovoce - já měla višeň. To je ale lahoda, ta smetana je strašně hustá a výborná 😉 😉

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 a nepřipaluje se Ti to při tom vaření, v pohodě? Já si koupila taky nějakou jasmínovou rýži, ale můžu ji nechat tak maximálně na kaši, protože jen tak ve vodě mi uvařit nejde, začne se to přichytávat, a pak už z toho mám kaši. 😒 Z Lidlu myslíš ten hustej kefírek, co vypadá jako jogurt? Ten jsem ještě nechytla, pořád je vyprodanej. 😠
@muddledgirl na odpalovaným těstě nic není, ale prostě se mi nějak nezadařilo dle receptu. 😀

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 no,tak jogurtek až dýl...blinkám po jogurtech... 😒 Ale jsi hodná... 😉

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 no,já ho asi riskovat nebudu... 😉

petrufa86
16. led 2014

@martina_81 občas jo, takže teď ji vařím v teflonový vyvýšený pánvi a je to 😉 .Ta z LIdlu je výborná. Tohle je kysaná smetana višňová tak nevím jestli myslíme to samý.

petrufa86
16. led 2014

@martina_81
@muddledgirl jinak holky od 23týho v lidlu akce na miminkovský moc hezký věcičky. Bodýčka, trička, overaly, soupravičky, tepláčky a.....

muddledgirl
16. led 2014

@petrufa86 tak to je bomba....to se něco koupí asi...děkuju 🙂

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 je to ono? 😉 http://www.lidl.cz/cps/rde/SID-1A6797AE-61B77A7...
@muddledgirl já už hadříky kupovat asi nebudu - a navíc mám vycházky až od 13ti h a to už tam asi nic nebude, jak to znám. 😒

Jinak mi zítra konečně dorazí balík z fichemy, tak o víkendu můžu vyprat první várku na malýho. 😉

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 teď jsem koukala a věci fakt krásný, takže tím spíš už nic nebude. 😒

petrufa86
16. led 2014

@martina_81 nene, není, ale tohle mě přijde taky jako novinka 😉 já jsem minule když byla akce v říjnu jela nakupoval do holic někdy po jedný hodině a měli toho tam haldy a když neseženu tam tak záložní lidl mám v mýtě.

martina_81
16. led 2014

@petrufa86 právě, že tohle je novinka, tak jsem čekala podle Tvýho popisu, že je to ono. 😉 No uvidíme, jak to vyjde a jak si vzpomenu, kdyžtak bych zašla kouknout. 😀 a zítra tam jdeme s pekárnou na reklamaci, tak se těším. 😖

muddledgirl
16. led 2014

@martina_81 to já mám vycházky stejně... 😉 co je fichema?

martina_81
17. led 2014

@muddledgirl to je "chemička", jak já říkám a tam mají všechno možný i nemožný, objednávala jsem tam perkarbonát a sodu na praní, tea tree olej, kyselinu citrónovou a věci na výrobu mýdla, tak se těším, jak budu o víkendu experimentovat. 😀 Jestli chceš, tak koukni na fichema

muddledgirl
17. led 2014

@martina_81 ahojky,aha....tak já se mrknu,teď musím do sprchy a umýt vlásky... 😉

martina_81
17. led 2014

@muddledgirl vidíš to? 😀 Oni mi tady zrušili tu adresu, to by mě teda nenapadlo. 😉 Aspoň víme, že jsme stále pod dozorem. 😀

muddledgirl
17. led 2014

@martina_81 jojo,vidim... 😀 😒 To teda...to jsme...jako by to ale nebylo jedno....když vim název,tak to najdu.... 😀 Na ty věcičky jsem koukala...ale docela barevný, v tom Lidlu....jedna holčina řikala,že až v 16tt se jí změnil pindík na holčičku....Já teda...myslim,že se to nezmění,ale co kdyby.. 😀

martina_81
17. led 2014

@muddledgirl v naší skupině je taky spousta holek, co jim dr říkali, že to bude holka/kluk, a pak třeba ve 24.týdnu jim to změnili. 😀 záleží, jak moc dobře to bylo vidět, u nás třeba myslím, že nemohlo být pochyb. 😀 Když nakupuješ neutrál, není problém, ale když Ti řeknou, že je to holka a Ty nakoupíš všechno do růžova, sukýnky, punčocháčky a podobný holčičí "nesmysly", a pak Ti řeknou, že je to kluk, tak docela mazec. 😀

muddledgirl
17. led 2014

@martina_81 kočíí,já to nemůžu posoudit....jak moc to bylo vidět...ale říkal asi kluk...tak nevim no...já ho viděla jen chviličku.....tam to jinak nešlo,byla rekonstrukce... 😒 Já budu kupovat jen neutrál a kolegyně má dvojčátka a budu od ní pak kupovat ty věci....tak to už budu vědět co to je ... 😀

martina_81
18. led 2014

@muddledgirl @petrufa86 tak jsem měla včera tak zajímavej den, že ani nevím, kde začít. 😒 Pekárnu jsme v Lidlu úspěšně (snad) reklamovali, nakoupili, dokonce měli i ten novej kefírek a tu Pochoutku,tak jsme vzali. Pak jsme šli do Planea, kde jsme měli vyřízenou reklamačku na "flešku" a měli jsme si vybrat něco za 250 Kč. Tak jsme netroškařili a vybrali jsme mikrosystém za 2 tisíce, s tím, že to teda máme za peníze, co jsme měli od našich k Vánocům. a hraje to teda bezvadně.... 😀 Odpoledne dorazil balík z Fichemy, tak jsem konečně namíchala ten sliz (zrovna v tom peru 1. várku plínek) a měla radost, jak malý děcko. Do toho jsem střídavě celej den visela na telefonu s paní, co mi bude šít povlečení a zavinovačky do postýlky (Naše mimi) a domlouvaly jsme se na vzorech. Večer paní ještě volala, jak na tom je s materiálem a že jestli mám facebook. Říkám, že sice jo, ale že tam nechodím. Tak ona, že se mám připojit, že na facebooku má hromadu fotek (nekecela,je to mazec 😉 ), tak jsem se teda asi po roce připojila, div, že si ještě pamatuju heslo. A tam na mě čekalo pár šoků... No ale s paní jsme to úspěšně vyřešily, mám se rozmyslet a napsat.
A k těm šokům: Jako první na mě po přihlášení vyskočilo okno s lidma, který možná znám a jako první byl můj bejvalej. Profilovou fotku v noční košili - světle zelená s modrým rukávem a vepředu kreslenej slon - obtloustlej (vždycky cvičil, jezdil na kole a zakládal si na tom, jak vypadá), rozcuchaný vlasy umaštěnýho vzhledu, no fakt jsem se lekla. Ještě to Jirka okomentoval, že vypadá jak houmlesák a nechápal, že prý když ho viděl naposled, tak že to byl hezkej chlap. 😀 No pořád z toho nějak nechápu.... 😀
Druhý šok byl trochu horší, měla jsem tam zprávu od neznámýho kluka následujícího znění: Dobrý den.Chci vám jenom říct že jsem vašeho přítele svámi několikrát viděl a poté jsem ho viděl s jinou velice mladou slečnou.Podle mého odhadu poměr trvá už jistou dobu.Dejte si pozor.Nashle
Dokonce mi dotyčný tu zprávu poslal hned 2x (naprosto stejné znění), v odstupu 14ti dnů.
Dobrý, ne? Jinak ta zpráva je z října. Většinou mi přijde mail, že mám zprávu, ale tentokrát nic...

muddledgirl
18. led 2014

@martina_81 Ahoj kočíí...se vám rozbila pekárna?Hmm..to je škoda... 😒 Tak to je super,že jste si koupili věžičku....taky jednu mám,která slouží už pět let a stála jen litr v Tescu.Co se stalo s bejvalým? No, to,že Ti to někdo píše...je docela divný....není ta slečna náhodou toho,co Ti to psal?Nevím co si o tom myslet.....a moc mě to mrzí...ale zkus se nestresovat kočko....Určitě bych napsala třeba kde a kdy a asi bych uhodila....nebo se zkusila nenápadně vyptávat.... 😒

muddledgirl
18. led 2014

@martina_81 co si o tom myslíš?