CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
18. led 2014

@muddledgirl začla nám protíkat forma... 😖 no nevím, co si o tom mám myslet. Ani já, ani Jirka toho dotyčnýho neznáme. Ale myslím, že to bude někdo z práce, ze směny, kam Jirka chodí na přesčasy a kde se "tahá" s jednou blonďatou krávou. Kdybys viděla, jak kolem něho poskakuje a jak se na něho lepí, taky by sis myslela, že spolu něco mají. Občas se mi o nich už i zdálo. ☹ dokonce s ní vloni v létě chtěl jet na nějakou akci, chápeš to???

muddledgirl
18. led 2014

@martina_81 Hmmm....ach jo...no chlapi maj někdy kamarádky.....toho mýho jsem to taky musela naučit...měl kámošku hroznou lepivku....a te´d mu teda jednou za x let povolim,ať jdou spolu na kafe....ona se teda lepí na každýho.....bych se toho chlapa zeptata,co viděl, kde a kdy....a nebo se na to vyprdni a pošli ho někam toho chlapa...bůhví jak to všechno je... 😒 Snad vše o.k.

martina_81
18. led 2014

@muddledgirl no já mu zkoušela napsat, že odkud nás zná a kde ho s ní viděl, ale zatím se neozval, tak nevím. Když já na tohle Jirku moc dobře znám, na to, abych mohla být v klidu... 😖 jemu připadá snad všechno normální. a já poslední dobou ani nevím, jestli s ním chci do budoucna být, nebere vůbec vážně věci, co mi vadí. Dneska zas jel pryč (bohužel vím,kam) a když jsem řekla, že mi to vadí, tak to s ním ani nehlo. A když jsem brečela, tak mi ještě řekl, že ho citově vydírám!!! Ale to by bylo nadlouho a hlavně ne veřejně. 😖

martina_81
18. led 2014

@muddledgirl kdybych nebyla těhotná, tak si snad rozdělám flašku, jak mě to všechno sere.... ☹

muddledgirl
18. led 2014

@martina_81 ☹ to mě moc mrzí...mám facebook 😉

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 tak kdyby mě tohle přišlo tak teda nevím co si o tom myslet 😒

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 já taky ne. 😒 Myslím, že jde o tu kravku, se kterou se tam ukazuje, ale proč měl dotyčný potřebu mi to sdělit, to nechápu. A celkově mám dneska takovou depku, že mám vážně chuť se na všechno vyprdnout a začít stávkovat, ať si chlapec nějak poradí... 😠 Nebaví mě pořád dělat debila. ☹ a taky jsem zjistila, co dělá na pc po nočních, že mu tak dlouho trvá, než se dostane do postele... vypisuje si na fejsu s holkama... a po nocích to asi bude podobný. 😒
Někdy si tak říkám, co nás s tím malým ještě čeká. 😒

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 jdu se vykoupat a uvařit malý obídek, ozvu se 😉

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 v poho, jdu taky do vany. 🙂

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 to je právě divný, proč by ti to psal když ty o tom víš že se tak blbka kolem něho motá 😒 Hele, já taky občas říkám že Jarda je na pěst. Jako včera, všichni vypadly na hasičskou výročku, já zůstala s Terkou sama doma. tak mu říkám že ať přitáhne brzo, né že tam bude bůhví dokdy a ještě přijde nametenej. A co myslíš, nametenej si myslím že nepřišel,ale přitáhnul normálně v půl 4. Malá mě ráno od půl 6 do 7 pobrekávala, nevím co se ji nelíbilo, takže bych si přispala a ona se v půl 9 probudila,, do půl 10 si hrála v posteli a pak sme vstávaly. Tak mu říkám že vstáváme a on že ani omylem a kdesi cosi, tak sem mu řekla že bych se taky chtěla takhle mít, chrápat si do posrání, že už 6 měsíců nevím co to je spát celou noc a.... A co myslíš, otočil se na druhý bok a chrápal do 12 hodin. Pak vylezl a culil se na mě jak měsíček a vtipálek ještě dobrý ráno a kdesi cosi, tak sem mu řekla jak pro koho a on hnedk ať se nurážím 😖 😖 blb jeden 😢 😢

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 jenže to ten kluk nemůže vědět, že o nich vím... no jsem zvědavá, jestli se ozve.
No a to chrápání mě poslední dobou taky neskutečně štve. 😒 Že dřív spával dýl před první noční, aby si to otočil, fajn, to jsem ještě brala, ale poslední dobou chrápe pořád, vstane ve 12 a ještě mě předevčírem skoro zdrbal, že sedím u pc a nevařím, aby si mohl vzít zrovna oběd. 😠 Je línej si udělat už i tu snídani!!! Tak na něho od zítřka kašlu, ať si zvyká, o mě se taky nikdo nestará. S plánovanou dovolenou v březnu mě taky vytočil. V práci každýmu vykládá, jak si vezme 14 dní po porodu dovolenou, aby mi mohl pomoct (nakonec z něho vylezlo, že se spíš bojí, že by se nevyspal) a teď, když na to došlo, tak si nahlásil dovolenou stylem, že si vzal 2 dny, kdy v ten jeden den by nás mohli pustit, pak má svoje normální volno a půjde do práce. A ještě mi řekl, že to snad stačí, ne? 😒

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 jarda je to samý, kdyby mohl tak o víkendu chrápe celý dopoledne. Já ho chápu že vstává ráno v 5 do práce a chce se o víkendu vypsat, ale když jde spát třeba o půlnoci tak myslím že 9 hodin spánku by mu stačit mělo. Já se už taky dlouho pořádně nevypsala, ale jak by ti řekli někteří chytrolíni, to je tvůj účel být matka, s tím jsi měla počítat a blablabla 😠 😠 😠 Hele, se mnou taky Jarda po porodu nebyl doma, byl až o 14 dnů dýl když měli celozávodku. A já byla snad i radši, stejnak by se akorát motal a přidělával práci. Takhle sem si mohla obědvat kdy sem chtěla atd a malá stejnak pořád spala tak bylo času habaděj.

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 jo, to je fakt, to je Tvůj problém, protože Ty seš matka, tak se starej... 😒 No já, co jsem doma, tak si skoro nedovolím po Jirkovi něco chtít, aby mi nepředhodil, že když jsem doma, tak na to mám času dost. No ale občas se přijde zeptat, jestli chci s něčím pomoct a když teda něco vymyslím, tak hodí ksicht, že tohle nééé, tak řeknu něco jinýho a on zase ksicht. Tak nevím, proč se vůbec ptá, když stejně doufá, že pomoct chtít nebudu. 😀 Mně by nevadilo, že se mnou nebude doma, štve mě, že to každýmu vykládá, jak si vezme dovolenou a bude mi pomáhat! A oni si pak v práci všichni myslej, jak mám doma skvělýho chlapa. 😠

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 a myslíš že mě s něčím jarda pomáhal nebo pomáhá??? Jen jednou když sem byla po IVFku tak pověšil prádlo. On si asi myslí že by před tátou vypadal blbě, protože ten se strašnš divil tomu že Jarda Teri koupe, že on tohle nikdy nedělal, že on Teri ve dvou týdnech choval, že on kluci do půl roka nechoval a kdesi cosi. A co jako?? To je jejich věc jak si vychovávali děti, ale nevím proč by Jarda nemohl Teri pohlídat, nakrmit nebo vykoupat když to dělá dobrovolně, já jsem ho nenutila. Když Teri byly 2 rýdny tak sem mu řekla že by si ji mohl zkusit vykoupat kdyby náhodou a od tý doby ji o víkendech a když má ranní koupe. A proč by né, není to jenom moje mrně, ale naše.

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 to je fakt, taky nevidím důvod, proč by mělo být divný, že ji koupe, když je to i jeho dítě. 😉 Nedávno jsem tady narazila na nějakou diskuzi o tom, jak chlapi pomáhají s dětma, co si ženský představují pod adekvátní pomocí chlapů a docela jsem nechápala, jak někteří chlapi doma makají. Tak jsem zvědavá na toho svýho. 😉 dneska jsem řešila, že se mi nevejdou plíny na sušák a on mi začal ukazovat, jakým stylem by je tam zmuchlal, takže plíny ho rozhodně věšet nenechám. 😀 ale naše prádlo už se docela naučil - věší tak 3x do roka a ještě předtím, než se nabídne, že to pověsí (když třeba vařím), tak se podívá, jestli tam náhodou není moc ponožek, zmetek jeden vyčůranej. 😀

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 to víš chlapi, všechno zmuchlaj, nahážou a je jim to šumák 😝 Tak věšení ponožek taky teda nesnáším, zlatý třička nebo terezky oblečení. Tak Jarda mě teda doma s ničím nepomáhá. Nemije nádobí, nestírá, nežehlí,nemeje okna, nevysává 😀 😀

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 Tak Jiří to taky nepřehání. 😉 jednou za měsíc vysaje v pokojíčku (když mu předtím asi 10x řeknu), nádobí občas utře, ale umývat ani náhodou, to je pro něho největší trest (jak kdybych já to asi zbožňovala), na podzim umyl okna, protože nechtěl, abych to dělala já, občas zamete a já pak jen setřu a schody na chodbě 1x za 3 týdny stírá většinou on. No a to mě dostalo, jak se některým ženským zdálo málo to všechno, co jejich chlap dělá. 😀

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 hmm, tak to nevědí co mají doma. 😒

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 viď? A ti naši chlapi si taky neváží toho, co mají doma. 😒 Berou to všechno jako samozřejmost. Když jsem dneska Jirkovi líčila, jak jsem tady viděla album holčiny, co ji přítel celý těhotenství rozmazluje, chystá jí snídaně až do postele, tak mi řekl, že v našem případě to nehrozí, když on vstává až hodně po mně. Tak jsem řekla, že jsou taky chlapi, co občas uvaří. Tak po mně hodil ksicht a že teda někdy zkusí, když něco jednoduchýho vymyslím. 😀

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 tak u nás rozhodně snídaně do postele taky nehrozí a vaření už vůbec ne a když tak něco z vajec, max míchaný vajíčka, omeleta nebo hemenex 😀 😀 😀 😀 a to teda nepovažuju za oběd 🙂

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 jo, tak Jirka vaří podobně. 😀 Ale jak dělal kdysi palačinky, tak to měl teda výborný. 😉 ale nevím, co si představuje, že mu vymyslím za recept. 😀

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 asi bramborou kaši a k tomu ohřát párky nebo kupovanou sekanou, ne? 😀 😀 😀 😀

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 tak tohle u nás nikdy na oběd nebylo. 😀 ale v práci jsem měla kolegu, kdy jeho přítelkyně vařila stylem (a to jsem i zažila), že dělala na oběd opečený salám s bramborem, nebo volský oko a tohle baštili několikrát do týdne, v sobotu byla normální polívka z pytlíku a k tomu rohlík. Když mu chtěla dopřát, tak mu udělala smažák. No děs. 😀 A to byla doma, takže to nebylo z nedostatku času, prostě asi jen lenost, já nevím. a to mě ještě dostávalo, když mi vykládala, jak jeho bývalá přítelkyně mu pořádně neuvařila. 😀 😀

petrufa86
18. led 2014

@martina_81 no tak opečený salám fůj,blé a kupovanou sekanou tak možná občas k večeři s chlebem, ale k obědu, néééééé 😝 😝 😝 a volský oko maximálně k čočce na kyselo nebo ke špenátu a bramborám. A o polívkách z pytlíku sem se tady rozepisovala minule 😉 To víš, tak hlavně že uvařila, ale takový blafy, fůj tajbl. A co on na to, jemu to bylo jedno?? Jarda vybíravý není, ale tohle by mě teda nežral.

martina_81
18. led 2014

@petrufa86 a to jsem zapomněla napsat, že jejich synek měl v té době snad 3 roky, takže taky bezva strava pro dítě. 😒 A co měl dělat ten chlap? Možná někdy remcal, ale nepochodil... No Jirka by to bral možná jako nouzovku, určitě by to snědl, ale asi by mě moc nepochválil. natož, kdyby to měl mít na talíři několikrát do týdne. 😀
@muddledgirl Ty taky ještě nechrníš? 😉 mě už sice štípou oči (to mám z toho celodenního bulení), ale statečně se držím. 😀

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81 ahoj kočí...já chrněla u telky a pak byla vzhůru,ale na Koníka už jsem nekouka....Chůdě naše....ženský jsou svině.......a to,že Ti to napsal ten kluk nebo chlap, je stejně ujetý...bůhví,kde je pravda...ale jasný,že Tě to trápí ☹

muddledgirl
19. led 2014

@martina_81
@petrufa86 kočky,jde jste nakupovaly kosmetiku pro miminka.....napadla mě lékárna cz.....

petrufa86
19. led 2014

@martina_81 hmm, tak to se klučina má ve3 letech buličáky, polívky z pytlíku a ... Blé 😝 😝 😝 a ten chlap je dost pitomej, v tomhle případě bych si dupla a bylo by 😒
@muddledgirl kosmetiku jsem kupovala vždy v krámě když měli něco v akci. Já na malou používám Hipp a teď přemýšlím že přejdu na levnější babylove z DM když už je malá větší. a klasický věci jako teploměr, mastičku na zadek atd normoš v lékárně

martina_81
19. led 2014

@muddledgirl no zkusím se zeptat, až se milostpán uráčí dorazit. 😠 Kosmetiku jsem vzala podle toho, co bylo v akci, vzala jsem i z Avonu, co mi řekla kámoška, že byla spokojená a pak buď koupím babylove z DM nebo třeba zas ten Avon, když bude vyhovovat. 😉 A zbytek taky v lékárně, jen Sudocrem a Bepanthen mám z aukra, protože tam to bylo za nesrovnatelně lepší cenu. 😀
@petrufa86 já myslím, že dupnout si zkoušel, ale bohužel. 😒 no každopádně už spolu nejsou, tak netuším, jak to tam vypadá momentálně. ale myslím, že ona normálně vařit nebude nikdy. 😀

muddledgirl
19. led 2014

@petrufa86
@martina_81 tak jo kočky, moc vám děkuju... 😉