CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81
pudinkové řezy ze zakysané smetany

těsto:
250g polohrubé mouky
200g cukr moučka
1 ks prášek do pečiva
5 ks vajec
1 dcl oleje
1 dcl vody

pudink:
2 vanilkové pudinky
3/4 l mléka
1 ks vanilkový cukr
3 PL cukr

těsto zamíchám mouku, cukr, praš.do peč., olej, voda, 5 žloutků umíchám dohromady a na závěr jen vařečkou vmíchat sníh z těch 5 vajíček.......část vyliji na vymazaný plech (já používám silikonovou podložku a nemá to chybu) do zbytku přidám trochu kakaa a naliji cikcak druhou vrstvu...
mezitím si připravím i pudink ....klasika přivedu mléko k varu a přidám pudinky rozmíchané v troše mléka, plus cukry, a naliji to na těsto (lít přes lžičku, protože pudink je těžký tak aby se hned nepropadal) no a pak šoupnout do předehřáté trouby na cca 45 min při 150 stupních Celsia (nebo dle tvé trouby)

poleva:
3 ks zakysaná smetana (200 ml)
3 ks vanilkový cukr

obojí promíchat (pomalu zkoušet a dosladit podle své chuti) natřít na hotovou upečenou buchtu a šoupnout chladit

petrufa86
27. led 2014

@martina_81 to víš oni nevědí co už vymýšlet za blbosti. To mě řekli že malá bude mít něco mále kolem 4 kg a měla 3,64 kg a holčina co se mnou byla na pokoji a šla na císaře tak jí řekli že malý bude mít 4 kg, proto císař a nakonec měl klučina 4,25 kg 😝 toho rodit normálně tak bych byla rozpáraná jako vlk v karkulce 😝 😝 😝 😝 Jo, to jsou ty cos vyprávěla že to tam vypadá jako ve školce, ale děti ušmudlaný atd.... Tak chudák dítě do takový rodiny se narodit. Týho, pěknej obřík, ten bde hned nosit vel 68

muddledgirl
27. led 2014

@petrufa86 no já četla,že prý to odhadnou +- 0,5 kg....čemuž odpovídá co píšeš...

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl jé, tak to znám, to jsem taky dělávala. 😉 já minule brala k našim tu s tím tvarohem a povidlama, jak jsem Ti dávala odkaz a ta měla teda taky úspěch - byla výborná. 🙂
no nás se žádný příspěvky netýkají, takže takovýhle věci jdou mimo mě. 😒
@petrufa86 jj, to jsou přesně ti. 😠 nechápu, jak může tolik lidí bydlet v jednom baráku. a švagrovka mi včera říkala, když jsme to probíraly, že prý jedno z těch děcek hledali policajti, že se asi ztratilo nebo co, tak že tam byl i vrtulník. Tak jsem říkala, že se divím, že v tom množství vůbec zjistili, že jim nějaký děcko chybí a že nechápu, proč ho hledají, když si můžou udělat jiný... 😀 😀 Taky jsem říkala kolegyni, že je to další blbeček do sociální rodiny negramotných... co takoví pitomci můžou tomu děcku dát??? 😠

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 tu jsem ještě nedělala..já ty povidla nemusim....ale borůvková marmeláda by tam šla,že???Nás taky ne....ani jeden tu nemáme trvalý bydliště....

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl to víš, že šla. 😉 Já měla v mrazáku ještě pidi kelímky s makovou a oříškovou náplní, tak jsem to tam taky přidala a bylo to super. a teď jsem neodolala a sežrala jsem kornoutek. 😀 miluju vanilkový kornoutky z Lidlu, minule jsme si jich po dlouhé době pár koupili a jsou pořád stejně výborný. a ani nejsou drahý. 😉

petrufa86
27. led 2014

@muddledgirl jojo, +- 0,5 kg. My na přídavky taky nárok nemáme, ani porodný a nikoho nezajímalo že se byla rok totál bez peněz 😒 😒
@martina_81 hmm, to taky nechápu. Blbečci vychovávají blbečci. Oni by ty děti byly třeba jiný, ale když jsou tak vychovávaný tak holt jim nic nezbyde. Já byla tuhle v šoku, o dvě vesnice dál sem potkala holku kterou si pamatuju z doby kdy sem chodila na základku a ona do zvláštní školy. Ta holka nepobrala moc rozumu a krásy taky ne a já jsem ji potkala s kočárkem. Tak sem říkala Jardovi že tohle fakt nechápu, že některým bych zakázala mít děti. Co takováhle hloupá osoba dá dítěti do života???

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 zmrzlinu myslíš??? 😀

muddledgirl
27. led 2014

@petrufa86 Rok bez peněz?Úplně?Jak to?

martina_81
27. led 2014

@petrufa86 my měli takovouhle holku v práci - totálně negramot, na jednu stranu mi jí bylo líto, ale byl to fakt děs. Když nám ukázala fotku přítele, tak to bylo to samý, a když jsme se pak později dozvěděli, že budou mít dítě, tak jsme nechápali. Ta holka vypadala, že se sotva dokáže postarat sama o sebe, natož vychovat dítě. a zastávám stejný názor, co Ty, že ty děti by možná měly šanci, ale v jiných podmínkách.... 😖 Si představ, že za pár let tady fakt budou akorát cigáni a pitomci... 😖

muddledgirl
27. led 2014

Přesně holky...taková dementka /omlouvám se,ale jinak to říct neumím....u ní/si věčně kupovala cigarety a chlast a asi v 19-i porodila dítě...a teda ingeligence nikde a ta krása taky ne...chudák děcka...fakt....

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl jj, zmrzlinku. 😉 v Lidlu mají výborný vanilkový kornoutky. 😀 a měla jsem strašně ráda jejich dvoulitrovou zmrzlinu vanilka bourbon a nedávno jsem zjistili, že už ji asi nevedou. ☹

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 aha...já kupuju straciatellu....teď už na ní tolik neujíždím...ale jinak na všem sladkém jo... 😉

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl no a takový přijdou k děcku jak slepej k houslím, že? 😠 to mě vždycky může fakt na*rat!!! 😠 a lidi, co by jim dali lásku a péči, se tolik let snaží, stojí je to spoustu peněz a úsilí, no hnus. ☹

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl tak ten kornoutek určitě vyzkoušej. 😉 ještě mají jahodovej, ale ten už mě tak nebere. 🙂

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 přesně úplně klasika cikání a postižení,kteří by prostě děti mít neměli...když se neumí postarat...a to věřím,že neumí.....

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 když já zrovna u zmrzliny vanilku, čokoládu jahody moc nevyhledávám....si vymejšlim viď? 😀

petrufa86
27. led 2014

@martina_81 tak je jsný že negramot nemůže mít za přítele normoš člověka. Ten by se z něho zbláznil.Zmzlina vanilka bourbon je super. Neříkej že už ji nemají?? Pak jsem jednou koupila višeň nevím s čím a ta na mě byla strašně přeslazená. A objevila sem tam další věc (já tma pokaždý něco objevím 😀 😀 ) výbornou a to sušenky ke kafi - jmenují se sofinky
@muddledgirl já byla na pracáku od září 2012 v tý době jsme už měli rozjetý IVFko, na konci ledna jsem otěhotněla takže sem si říkala že tu chvilku to bez peněz zvládnu, ale pak došlo k potratu a bylo po všem. Pak sem scháněla práci a když sem si ji konečně v sprnu našla s tím že bych mohla v listopadu nastoupit tak sem zjistla že jsem těhu.

muddledgirl
27. led 2014

@petrufa86 tak to je taky pěknej masakr.... 😒 😒

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl no to si teda vymejšlíš. 😀 😀
u těch lidí mě dostává, že já tady přemýšlím, jestli toho prcka zvládnu zaopatřit a dát mu všechno, když se náhodou zmíním o druhým dítěti, tak Jirka už je vyděšenej, ale oni prostě flákají jedno dítě za druhým a on se stát nějak postará... 😠 děcka choděj v létě po vesnici usoplený, nahatý, no otřes. 😖

muddledgirl
27. led 2014

@petrufa86
@martina_81 sofinky jo...tak zkusím..já do Lidlu chodím pořád...máme ho nejblíž....a tu višňovou jsem zrovna měla taky ráda... 😀 😀 😀

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 jo...to je otřes....je mi z toho na blinkání...fakt....

martina_81
27. led 2014

@petrufa86 no oni ji možná mají, ale jen v tom modrým, litrovým balení. 😒 Tu červenou dvoulitrovku už jsem tam delší dobu neviděla. Sofinky, jo? 😀 snad radši ani nebudu koukat. 😉 Nj, v Lidlu mají spoustu super věcí. 😀

petrufa86
27. led 2014

@martina_81 tak my sme vždycky kupovali tu litrovku. To jo, já do Lidlu chodím nejčastěji a pak do Tesca, ale to jen kvůli dětským hadříkům. A třeba nemám vůbec ráda Penny. To je takový divný krám. Tam chodím jen když mají v akci persil sensitive který používám na Terezčiny věci.

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl jo, to mě taky, pokaždé, když jedeme k našim a jedeme kolem jejich baráku, to bys musela vidět. na balkóně milion ušmudlaných hadříků (asi jako vypraný) a na zahradě 10 houpaček jak ve školce. 😝

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 masakr....fujky fujky

martina_81
27. led 2014

@petrufa86 Penáč teda taky nemám ráda a ani ho v České nemáme. chodíme buď do Kaufu a nebo do Lidlu, podle akcí, ale věci z Lidlu mám celkově ráda. A do Tesca už moc nechodíme, mají tam docela draho, maximálně, jak píšeš, na hadříky. 😉

martina_81
27. led 2014

@muddledgirl Ti to někdy nafotím a to pak budeš dělat fujky. 😀 😀 😀

muddledgirl
27. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 stačí mi to slyšet...

petrufa86
27. led 2014

@martina_81 do tesca chodím taky jen když mají slevy nebo tam mám vyhlídnutých taky pár věcí co jsou dobrý. Takže vždycky skočím do Lidlu a pak na kukajdu do Tesca když potřebuju něco pro Tery.