CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
3. lis 2010

@evik31 Ahojda,tě vyhlížím.Tak aby mu už pomohli.To je debil ten doktro fakt. 😠

lenda01
3. lis 2010

@evik31 tak to je husty... tak hlavne ze na to prisli a pomuzou mu...

evik31
3. lis 2010

@lenda01
@rvasata holky díky ted volal doktor operace snad dopadla dobře,ale přojely jsme za pět dvanáct,je po operaci střeva a žaludku sežral někde nějakou šlupku od salámu i se špagátkem a kovovou sponkou,no nevím kde to vybufetil,zítra nám ho asi domů nedají musí zůstat aspon dva dny na umělé výživě,aby nabral sílu,ale prej je mladej a tak se z toho snad dostane,kdyby byl dospělej tak to prej z něho normálně vyšlo.ale on má ty střeva ještě uzký,bylo mě do breku,když jsem ho viděla na tý kapačce je to hrozný,když člověk nemůže pomoct,jinak jsme zrušily letos dárky a složily jsme se na operaci je to hrozný,ale měly by být i pojištovny pro zvířátka,pak to jsou strašný palby,ale co by člověk neudělal pro němou tvář ☹
jinak se zítra manža chystá na toho blba veterináře,prej bude rád,že mu tam z toho neudělá kůlničku na dříví
jinak holky nestíhám,tak trošku jsem vás dočetla madli držím na pondělí palce,ale ted jdu do hajan jsem ko 😝

evaav
4. lis 2010

Dobré ránko všem
@evik31 -tak když už je pejskovi lépe chudáček 😒
Tak dnes kolem desáte vyražím s Verčou k té zubařce,už jsem z toho měla ráno střevní problémy.Potkala jsem známou která tam chodí s malou také a říkala,že vrtání malá zvládla dobře,že to prý nebolí a že je ta zubařka rychlá,tak doufám že se s náma Verča nebude moc prát,moje mamka jde s náma jako záloha,ale bude asi v čekárně a zavoláme ji jen v nejnutnější dobu 😒 tak snad nebude potřeba.
Už se mi dnes zdálo o té laparce furt si tak říkám na co asi příjdou 😔

lenda01
4. lis 2010

dobre ranko vsem 🙂
@evaav neboj se nic.. verim ze se ti o ty laparce zda, ale dopadne to dobre a bude domaci snazenicko a pak malej malej uzlik radosti 🙂 co mam rikat ja.. me uz tady z toho taky hrabe 🙂 i kdyz depky jsem hodila za hlavu, nic jinyho nezbyva a zitra mam desaty den, tak uz bych mohla testit... ale chci vydrzet alespon do soboty, az bude doma manzel 🙂

lintea
4. lis 2010

Dobré upršené ráno 🙂
@evik31 to je mazec s tím pejsek, že to dr. nepozná 😠
@evaav neboj to bude v pohodě 😉 já mám taky pořád sny o dětech a doktorech,dneska zase a než jsem šla na první UTZ, zdálo se mi, že na monitoru jsem měla krom embroušků ještě asi 20 různejch věcí, jako hračky a zvířátka 😀

lintea
4. lis 2010

@lenda01 držíš se, jsi dobrá 😉 netrpělivě tady budu číhat v sobotu 🙂

evaav
4. lis 2010

@lenda01 -tak také pěkně uteklo moc ,moc ti držim palce určitě to dopadne dobře.V úterý až tam budu ležet tak na tebe budu moc myslet 😉 A až přijedu domů tak hned sem sednu a budu číst ty nejlepší zprávy jo

lenda01
4. lis 2010

@lintea drzim se drzim, ale stejne to jsou nerviky a mam furt takovej divnej pocit, ze tam bude jen jedna / .. ted si rikam, ze to kdyztak zvladnu, ale vim, ze mi to podkopne nohy ... no uvidime 🙂
@evaav taky na tebe budeme v pondeli myslet, aby ti to dobre dopadlo..ale neboj se nic 🙂

evaav
4. lis 2010

@lenda01 -dík nějak to dopadne a chápu já bych měla také strach 😒
Ted nás čeká tá zubařka tak jsem z toho také na nervi to je furt něco ach jo,vysvětluji Verunce ,že jí paní bude dělat včeličku na zoubky a pak je osprchuje tak zatím to bere jen se mě ptá,, maminko a budeš mě držet? 😔

evaav
4. lis 2010

@lintea -máš zprávu na IP snad ti došla 😉

lintea
4. lis 2010

@evaav jj

lenda01
4. lis 2010

@evaav chudera mala.. ja si jen vzpomenu na vrtacku u zubare a mam na zadech husi kuzi.. juuu ja zubare nenavidim 🙂 treba ale prdolka prekvapi a bude statecnejsi jak my dospelaci.. hlavne aby z toho pak nemela trauma na celej zivot ☹ a to je ma tak hodne moc zkazeny ze ji budou opravovat prvni zoubky?

evaav
4. lis 2010

@lenda01 - no já zubaře také nenávidím,to snad přežiju kde jaké zákroky,no nevím jestli jsou tak moc špatný,aby to musela vrtat,někdo mi říká že jejich zubař první zuby nevrtá právě,aby neměli děti trauma jak píšeš.V pondělí jde můj chlap ke svému zubaři tak se ho na to zeptá a bude si jí brát sebou, on ten jeho zubař bere také děti ze školky,ale je trošku dál od našeho bydliště jinak, když by měl lepší názor tak bych k němu šla,ale je už dost starej nebo mi tak připadá tak nevím, jak tam bude ještě dlouho.My sním kolikrát v hospodě hráli šipky a já myslela,že mu říkají dokrore jen jako přezdívkou a on to je opravdu zubař 🙂 Parkrát si hodil i se mnou,já měla kliku jsem ty starce porážela tak mě furt vyzívali a přitom nejsem na šipky nějaká přebornice

lintea
4. lis 2010

A kdepak máme dasty, už tady dlouho nebyla.

lenda01
4. lis 2010

@evaav tak to je dobry..tak aby se ti za ty prohry pak nepomstil nejakym zurivym vrtanim 😀 ne ten zubar nebo spis pristup zubare dela pry na ty deti fakt hodne... kdyz je to nejakej necita a proste je to zubar pro dospely, tak to s tema detma tak neumi... ale uvidis, kazdopadne nazor jeste jinyho zubare bude jen ku prospechu veci... ja bych malou taky zbytecne netrapila 🙂

evaav
4. lis 2010

No už se námto blíží v deset vyrážim jsem vyklepaná jak Startka to jsem nečekala,že to na mě bude tak působit fuj 🙄

lintea
4. lis 2010

já se pro dnešek taky loučím, za chvíli se jedu zase nechat trochu vylepšit a odpoledne jedem do Sanusu.

madlina
4. lis 2010

ahojda a dobrou chuť,
@evaav,zubař bude v poho.Adél už taky vrtali a v pohodě držela.Zubařka ji nukázala jak z vrtačka stříká voda a že tou pustříká červíka co ma v zoubku.Ten se lekne a uteče.Adél to zvládla líp jak já.

evaav
4. lis 2010

@madlina -no máme to pro dnešek zasebou uf,ale dobré že šla moje mamka držela hlavu dva zuby má hotové čekají ji ještě dva nahoře ty se prý dělají hůř,Verča se docela rvala a měla jsem co držet,ale asi jí spíš vadilo,že se lekla vrtačky,ted nám prý dají před výkonem nějaký prášek aby jí to trošku oblblo ale na to jdeme až 9.12,aůe zubařka byla dobrá.Já si pak skočila ke svému doktorovi pro zprávu na předoperační tak to mám z krku a v neděli nástup.

lenda01
4. lis 2010

@evaav no vidis, jste holky statecny 🙂 pro ted to mate za sebou 🙂

evik31
4. lis 2010

ahoj holky zdravim,
tak jsem se zas konečně dostala na chvilku k netu,ještě že jste toho moc nenaklábosily 😉
jinak šmudla je už doma dostaly jsme pro něj výživu a zítra ráno ho máme přivézt a budou nám ho rozkrmovat a potom nám ho odpoledne zas dají domů a pak už mu snad budem moc dávat nějakou tu dietku na bříško,ale už vrtěl ocáskem tak snad to bude už dobrý ☹

@lenda01 ty ještě netestíš joooo,tak to je výdrž 🙂
@evaav tak jste to zvládly tak to jste šikulky a laparky se neboj

@lintea jakpak jste dopadly v sanusu nooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jinak zdravím všechny ostatní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😢 😀 😀 😀 😀

lenda01
4. lis 2010

@evik31 ahojky 🙂 nevim jestli vydrz nebo zbabelstvi 🙂 v sobotu rano to ale zkusim dej se co dej 🙂 a hnedle vam dam vsem vedet 🙂
@lintea taky jsem napnuta jak dopadla kontrola v sanusu..? 🙂

evik31
4. lis 2010

@lenda01 neboj tam budou určo krásné // 😀

lenda01
4. lis 2010

@evik31 keeeeez by 😀 myslim ze si tu zadna z nas nepreje nic jinyho ... to budou nerviky 🙂

evik31
4. lis 2010

@lenda01 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

rvasata
4. lis 2010

😀 😀 😀 zdar holky

lenda01
4. lis 2010

@rvasata ahojky.. zrovna jsem si rikala, kdepak te mame 🙂 jak je po tele?

rvasata
4. lis 2010

@lenda01 Jeee to seš hodná.To jsem ráda.Já jsem tady měla od rána kamarádku a odjela před 6 hodinou a než-li jsem to tady uklidila a tak.Kupodivu mi je dobře,až se sama dívím.Mrcha se rozjela,ale slabounce,tak jak to mívám normálně.A co ty?

lenda01
4. lis 2010

@rvasata a panak probehl 🙂 tak ses na nej tesila 🙂 no u me dobry... reknu ti ze nejvetsi depku jsem mela v pondeli, kdyz jsi prijela s tema spatnyma zpravickama.. to me to rozhodilo hodne, ted uz to zkousim neresit a nechavam tomu volnej prubeh.. ale v sobotu rano budu testovat 🙂 nepripoustim si to, ale vim, ze kdyz tam bude jen jedna /, tak me to rozseka ☹