CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 PRDELKO NAŠE,ON SI TĚ VŮBEC NEZASLOUŽÍ.FAKT..U rodičů by Ti asi hráblo taky,všichni by Ti kecali do výchovy malého..je to těžký,já vim....nedokážu si to ani představit....On se snižuje na její úroveň tím,že s ní neustále udržuje styky...Já doufám,že si Tě najde nějakej hodnej princ....ale to by jsi musela chtít... 😉 Teď je nejdůležitější prcek...Ježíšš já bych ho dusila..přivez tamto,kup tamto....ať nemá čas na nic jinýho,pako jedno mladý.....

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl já doufám, že se mu už opravdu rozsvítilo, po tom dnešku, co předvedla a opravdu se na ni vykašle!!! Jenže jí nenapíšeš a ona Tě v určitých intervalech bombarduje zprávama, jen aby tě něčím donutila odpovědět... Ale to víš, že bych chtěla nějakýho hodnýho prince... to bych asi dlouho neváhala. 😀
Jirka taky vypadal jako hodnej princ... ☹ a každej si to o něm myslí. 😖

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 rozsvítilo...promiň,ale já už bych mu nevěřila.....a ta blbka...taky machryně lízt do cizího bytu,když ví,že čekáte baby apod..mně by to nenapadlo teda....To tak někdy bývá,že si to lidi myslí o těch nepravých...Jinak dnes v Lidlu byly samé věci na cvičení,ale já nic nekoupila...přítel říkal k čemu,když stejně s tím pak necvičím...mám to kolečko na břicho....švihadlo s počítadlem, míč velký a mini stepper...to stačí...

Pošli ho zítra pro dobroty a hlavně jahody se smetanou.....do Lidlu

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl já už mu taky nevěřím ani slovo, neboj... a ona mě pořád bombarduje zprávama. Že prý jak jsem blbá, že jsem nepoznala, že mi chlap 7 měsíců zahejbá.... a že když jsem na to přišla, tak raději dělám, že nic a že jak jí to vyhovovalo, dělat mu milenku... no hnus. ☹ čekám, co ještě bude následovat....
zítra ho pošlu leda tak do pr.. má ještě další noční, takže bude chrápat. 😒 😒

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 Ty moje kočinko..to si nevyčítej....je to pinda..a on taky blb....ch jo....radši mi hezky řekni co všechno máš pro miminko...já vůbec nevím co kupovat... 😲

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 a aby ses nedivila,sny se někdy plní...co se týká kámoše...dnes jsem zpráskala skoro celou pizzu 32 cm..na 2x..mám tam ještě poslední kousek....tak a zas ji nechci vidět...Přítel šel na pivo s kámošema...slaví se narozky,tak to bude asi do rána...ale je to jedno..stejně jsem na samotce kvůli bacilům... 😀 😀 😀

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl co máš na mysli tím pro miminko? 😀 jako hadříky, kosmetiku, plíny, lékárničku? 😉
No já jsem před týdnem slíbila Jirkovi, že s ním půjdu příští víkend na chvilku do hospody, když už nemám ty vycházky, ale nevím, jak to dopadne. S ním se mi teda nikam nechce. leda bude záležet, kdo tam bude, že bych aspoň pokecala. A taky, jak mi bude, protože už je to fakt čím dál horší. 😉
už máš ten angelsounds? nebo jsi ho nakonec nekupovala? 😒

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 😀 no,lékárnička,to by mě nenapadlo zatím teda...no..mám jen základní kosmetiku a hadry budou všechny pozdeji a jinak nic....utíká to..ale já to dám nějak do kupy..napíšu někdy ten seznam konečně.....No,to je fakt,Ty už nemáš vycházky....jejda...tak to můžeš někam na chvíli vypadnout..ke kamarádce,k vašim..nebo už je to asi hustý,viď?No,já už si začínám připadat neobratná..a to mám půlku před sebou.....Tak uvidíš......Bych šla a schválně bych se furt bavila s klukama..jen a jen.....Objednala jsem mini angel sound z ebay...má dorazit do šesti dnů....tak snad....

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl to víš, že to dáš dokupy, podle toho, jak to začnete s holkama v červencovkách probírat. 😉 nebo nemáte moc akční skupinku? Vypadnout bych mohla, jenže už daleko nedojdu a jsem hned unavená, jsem ráda, když doma zvládnu umýt nádobí a to už mám taky dost. 😉 ale těch 16 dní už to taky vydržím. 😀
Jinak kdybych se bavila s klukama, tak to by mu nevadilo... a momentálně by na to už vůbec nereagoval, po tom všem. Tak to jsem zvědavá, jak se Ti ten angelsound bude líbit. 😉 a pohyby už cítíš? 🙂
Si představ, že jsem tady včera na bazaru koupila pár super věcí na malýho, ale s tím, že malých hadříků mám spoustu, tak jsem koukala na větší velikosti, a pak jsem zjistila, že to, co jsem si vybrala, je tak na 1,5 roku. 😀 Ale to se neztratí, a za ty prachy. 😉

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl tak tohle je poslední zpráva, co mi napsala... vypadá to, že hned tak nepřestane. 😠

Jen je smutný, že do takovýho vztahu privedete dítě..Chudacek už teď..Tatínek mamince vecne nevernej..A maminka pitomá která mu vždycky odpustí..A jeste to oba hodí na milenku..Jak skvělá rodinka Neboj, tohle se zase říka v práci u vás Ale mě je to fuk.. Tak hezkej zbytek života,rodinko Sbohem ;))

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 jojo,máme akční skupinu až moc....je nás tam hodně a probíráme furt všechno....Ale člověk si to stejně musí rozmyslet sám....No,já si to nedokážu představit až budu v 36tt...to bude nářez....

Hmm..to je blbý,že by mu to nevadilo...Asi dva dny už jo...myslela jsem,že to teda budou kopance...ale vždycky to je jen takový krátký bouchnutí...a teda pěkně rychle se umí stěhovat ze strany na stranu..je to hrozná sranda..už se jinak moc těším na ten angel sound....

To nevadí..tak to schováš...no..já jsem zvědavá s těma věcičkama..já bych to nejradši měla už v kupě...no musím se brzy s přítelem stavit za známou....mám u ní prý schovaných dost věcí...

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 ježiši to je ubožačka fakt......Já bych si nikdy nemyslela,že seš blbá....v takový situaci jsem nikdy nebyla a odcházet před porodem to jde fakt těžko....Záleží na Tobě..jak to budeš zvládat...chápu,že to není pár let,co jste spolu...a kolikrát ženská miluje chlapa víc,když jí ubližuje....

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl to už se dnes loučí asi podesáté! Ale brát si do huby moje dítě, to už teda přehnala!!! Dítě je chudák, ale ona s jeho otcem klidně chrápe, bez jakýchkoliv výčitek svědomí! A to mi před tím měsícem napsala, jak jsem fajn holka a jak ji to strašně mrzí! A dneska? Já ji ignoruju (Jirka asi taky, což ji vytočilo), tak mi v poledne napsala, že ať vyřídím Jirkovi, že mu pošle ten vibrátor, co jí půjčil.... no chápeš to??? 😠 ježiši, jak já bych jí šlápla do ksichtu!!! no prostě se mi vysmívá a snaží se mě vytočit, ale že si bere do huby i moje dítě, to už je fakt moc!
Ze začátku to kopance nejsou, na ty počkej později, tak od 30.týdne, to pak už je mazec. 😀 😀

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 pinda Linda fakt......to jo,to přehnala.....Tvý miminko není žádný chudák...protože má úžasnou a hodnou maminku.....No,myslim,že by se se měla jít chudinka léčit....To teda nechápu s vibrátorem..to je masakr.......

Máš nějaký kolotoč na postýlku?

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl no a to už tam mám další sloupek "hezkých" věcí, jsem zvědavá, kdy ji to přestane bavit, teď se mě snaží urážet (že jsem stará nána) a dělá ze sebe nesvéprávnou chudinku. že prý jsem veškerou vinu hodila na 20ti letou holku a vůbec mi to není blbý! no chápeš to? jak kdyby snad byla malá holka nebo co.... a Jirkovi napsala, jakej je ubohej ču*ák....

Kolotoč na postýlku nemám, vůbec netuším, jestli je to "potřebná věc". 😉

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 to je blbka..hlavně se s ní nenech rozhodit..tak přežít se bez kolotoče rozhodně dá..
http://www.zbozi.cz/vyrobek/mattel-mobil-nad-po... je jich hrozně moc druhů....

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 ono na ní dojde a jen doufám,že bude také těhotná a bude jí nějaká další pí.. takhle nervovat...

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl právě, a pak si vyber. 😀 no já taky doufám, že se jí to jednou vrátí. Už jsem jednu takovou taky znala, co se tahala s chlapama, co měli doma ženu a miminko... a když pak měla miminko ona, její chlap jí taky zahejbal.... tak jsem si tenkrát říkala, že spravedlnost občas existuje....

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 no to teda a já to tak mám se vším....ale už pomalu začnu věci vybírat 😀 😀 😀 😀 tak aspon tak kdyby to bylo 😉

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl já mám pocit,že na podobnej kolotoč, co máš v tom odkazu, jsme nedávno koukali taky u nás v hračkách. 😉 připadal mi takovej "vesmírnej". 😀 Ale zatím asi nic pořizovat nebudu a uvidíme časem. A co kočárek, už máš nějakýho favorita? 😀 si představ, že nakonec se naší mamině ten náš kočárek líbí, i když z fotky tenkrát byla dost rozčarovaná... A tatík se staral, že jestli mu ho půjčíme, tak nevím, jestli to myslel vážně. 😉

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 právě,že zatím ne...ale yítra s přítelem budeme projíždět recenze 😀 U nás jich je jen pár...

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl čeho je u vás jen pár? tak to jsem zvědavá, co vyberete. 😉

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 😀 kočárků...jen jeden obchod...

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl tak hlavně, když tam budou mít ten, co si vyberete, ne? 😀 U nás jich taky není moc, ale ten náš tam měli. ale můžu Ti říct, že v tom krámě mi ty kočárky připadaly všechny stejný. 😀

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 http://www.krokodylek-tu.cz/kocarky/
moc jich tam není...no...tak nevim....jedině ukecat přítele až bude mít noční na výlet někam...za kočárky 😀

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl tak to je teda ubohej výběr. 😖 já si na netu vybrala kočárek, co se mi líbil, a pak jsem si do googlu hodila nejbližší prodejnu, abych se mohla kouknout naživo a nemusela ho brát naslepo po internetu. 😉 Takže to určitě omrkni na netu, a pak kdyžtak nějaký ten výlet. 😀

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 http://kocarky.heureka.cz/top-recenze/ já koukala tady,ale to jich je zase milion 😀 😀 😀

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 kočinko,když budu dělat hrachovku,jak dlouho mám nechat povařit tu smetanu na konci...minutku třeba?

martina_81
22. únor 2014

@muddledgirl nj, tak na heuréce už by to chtělo trochu víc konkrétně. 😀 jj, minutka stačí. hm, taky bych si dala hrachovku, už jsem nedělala polívku ani nepamatuju. 😒 a jdu chrnět, už mám nějaký zalepený oči. 😉 tak dobrou,

muddledgirl
22. únor 2014

@martina_81 no...to teda....dobrou noc