CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
9. bře 2014

@martina_81 já všřím že jo, kór když tam budeš mít svýho dr tak budeš aspoň trošku klidnější 😉 řekla bych že realita bude jiná, já jsem jezdila ze začátku taky s Teri na nákup, buď v kočárku nebo ve vajíčku a vůbec ji to nebavilo. Teď když už je větší tak je to o něčem jiným. To už kouká na světýlka jak tam svítěj na stropě, na věci v krámě atd a je to s ní už veselejší a hlavně ji už můžu posadit do košíku a nemusím ji tahat ve vajíčku. Ono tahat 10 kg Teri a 5 kg sedačku nebo kolik má je taky opruz. Takže já když někam jdu tak nesu v jedný ruce Teri a ve druhý vajčko, protože dokupy bych to už nedala a hlavně moje záda ne. Mám je už jakž takž od masérky daný dokupy tak bych si je nerada zase blokla. 😉

martina_81
9. bře 2014

@petrufa86 to jsme taky probírali, že záleží na tom, jak bude prcek hodnej, jestli se s ním vůbec bude dát nějaký nákup absolvovat. 😉 No tahat prcka v obchodě ve vajíčku, to bych teda nedávala. 😒

muddledgirl
9. bře 2014

@martina_81 to je trdlo...ale neumyté nádobí je u chlapů normal... 😀 😀 No,hadry asi moc vyhazovat nebudu...vyhzuju průbežně a zatím si nechám ideu,že jednou něco shodím....mám asi dvacatery kalhoty...a doufám,že aspoň na tu děsnou váhu před porodem se dostanu...musím.. 😉 😉 😉

petrufa86
9. bře 2014

@martina_81 tak ono si vajíčko dáš na nákupní košík, ale stejnak... 😝

margarita1
10. bře 2014

Ahojda, tak jak se máte kočky?

@martina_81 Tak už je to za dveřmi viď 🙂, tak hodně štěstí a ať je vše v nejlepším pořádku !!! 😵

margarita1
10. bře 2014

@sabcacech malej je nádhernej, moc se vám povedl 😵

muddledgirl
10. bře 2014

@margarita1 čiči o.k...ale budu klidnější až budou výsledky za dva týdny.... 😀 ale dnes mám doma nanukáč se šlehajdou a broskvemi..mňam...

muddledgirl
10. bře 2014

@margarita1 jo a taky jsem nechala skoro litr v sekáči za boty na léto i k botám....snad mi extra neopuchnou nohy...a dvě sukně...tričko a dvě mikiny...a jedny kalhoty....ale ty až po porodu...budu muset do nich zhubnout.. 😀

margarita1
11. bře 2014

@muddledgirl to bude v pořádku !!!!!! 😉
Tak jsis apoň udělala radost a nakoupila si 🙂 😉

muddledgirl
11. bře 2014

@margarita1 no,snad jo....přestávám tomu věřim,že se nějaké DNA najde....uvidíme kočko...Tak mám po dlouhý době opravdovou kávu,mňamka...místo mlíka šlehajdu.... 😉 No,už jsem po sprše,umytý vlásky a ospršená a v 8:20 na vlak do HK na tu krev.A co Ty čiči,jakpak je? Po krvi půjdu zas do sekáče..možná jsem tam budu naposled do konce léta...tak to musím pořádně prohlídnout... 😀 😀 😀

sabcacech
11. bře 2014

@margarita1 😀 😀 😀 malá a děkuji. a jak jsi na tom ty??

margarita1
11. bře 2014

@muddledgirl já pořád nechápu, jak nemůžou najít DNA, co to znamená?

@sabcacech tak my zatím nic, jdu na inseminaci,ale můj doktor tam není, bude tam jinej, tak doufám, že se ok domluvíme. prý u mě vyjde inseminace, ale taky záleží kdy. Ono teď ais k oplodnění došlo,ale asi se neudrželo, tak uvidíme, jak dál.
Jinak se omlouvám, samo malá 🙂, zblblo mě to, jak máš ve statusu ještě synka 😀 , je krásná 😵

holubice.petra
11. bře 2014

Ahoj holky tak mam dnes za sebou KET 🙂 nakonec mi dali jen jednoho bojovnika...ten druhy se k ranu prestal vyvyjet ☹ tak me uz nechteli posilat domu...museli by rozmrazit dalsi davku a pak bych tam musela zsse zitra...ale verim ze se chytne 🙂

sabcacech
11. bře 2014

@margarita1 😀 v poho, nooo tak to se budu těšit na // a tentokrát to budou vítězné 😉
@holubice.petra tfuj tfuj tfuj, držím pěsti pro štěstí 🙂

muddledgirl
11. bře 2014

@margarita1 no tak nějaký tam určitě je....ale ne dostatek,aby byl správně vyhodnocen krevní test..nikdo Ti to líp nevysvětlí...Jsem evidentně rarita...první kdo neměl dostatek DNA plodu v krvi 2x... 😀 😀 😀 Prenascan třeba nehodnotí kolik je procent ve vzorku,takže může být i falešně negativní....Držím pěstičky....

muddledgirl
11. bře 2014

@holubice.petra ahoj kočko.....tak myslíme na Tebe,ať se drží zuby nehty... 😉

muddledgirl
11. bře 2014

Dnes je úterý,co ta naše Marťa je v porodnici?

holubice.petra
11. bře 2014

@sabcacech
@muddledgirl holky moc dekuji :-*

muddledgirl
11. bře 2014

@holubice.petra tfuj,tfuj,tfuj..plivu bacilky.. 😀

sabcacech
12. bře 2014

@muddledgirl jj, je.

muddledgirl
12. bře 2014

@sabcacech a už je středa...je vše o.k.? 😉

margarita1
12. bře 2014

@sabcacech @muddledgirl určitě je, to jsou nervy, už má malého u sebe určitě 😵 😵 😵

sabcacech
13. bře 2014

@muddledgirl
@margarita1 určo jsou ok.
holky já kojím plnou palbu a přesně jako u syna jsem to 9 týdnů po porodu dostala, ach jooo ☹ 🙄

muddledgirl
13. bře 2014

@sabcacech ☹ ☹ ☹ jooo? Moje kámoška říkala,že po porodu měsíc a půl krvácela,tak jsem se vyděsila.. 😲

sabcacech
13. bře 2014

@muddledgirl po klukoj jsem krvácela týden a po 9 týdnech ms, plně kojen, ted při Sofince, měsíc a 9 týdnů ms a plně kojena, však má kámoška pravdu, proto je to 6 ti nedělí, to se čistíš, tak můžeš.

muddledgirl
13. bře 2014

@sabcacech jejda...tak to je asi masakr..to jsem vůbec netušila..já jsem šťastná,že to teď nemám..vždy jsem trpěla, i když jen ten první den...

margarita1
14. bře 2014

@sabcacech @muddledgirl já právě holky myslela, že když se kojí, tak ms není 😒 , tak zas nové info. Jinak já v út na ultrazvuk a čt nebo pátek inseminace 😉

sabcacech
14. bře 2014

@muddledgirl
@margarita1 taky jsem trpěla, měla jsem to krátce, slabě a šílený bolesti a nyní jsem bez bolestí, ale jako když otevřeš kohoutek, čistím se. nooo, má kámoška kojila a neměla to a já u obou dětí velkokapacitní mlékárna a mám to.
@margarita1 budu na tě myslet

margarita1
14. bře 2014

@sabcacech moc děkuji , snad to vyjde 😉

muddledgirl
14. bře 2014

@margarita1 jo...to já dřív taky.. 😀