CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 na netu...jedině....tak já ovu skoro nikdy neměla....až cca od června po Nosifolu...mně píchaly vaječníky .....co vím...praskají,když něco těžkého zvedáš.. 😉

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl aha, no tak začínám z toho být smutná 😒 , to vypadá, že asi teda praskl po těch vibracích dřív než měl ☹

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 kočččí...já fakt nevim... ☹ ☹ ☹ nebuď smutná...... 😉 A až budeš čekat miminko..tak budu mít mooocc věcí na prodej levně..tak Ti pak můžu prodat,když budeš mít kluka.. 😉

muddledgirl
18. bře 2014

@muddledgirl a vlastně budu mít i věci po holčičkách...ale to asi jen ten neutrál no.. 😀 😀 😀

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl hledám na netu a nějak se mi k tomu nedaří nic najít

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 prď na to..s tím nic neuděláš kočko......a když doktor neví,tak to asi neví nikdo víš..Ty chodíš k mladému od primáře,že? To je sympoš a hezkej.. 😉

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl jo,ale teď tam nebyl, tak jsem byla u dr. Šilhana a taky sympoš.

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 jooo...trošku plašan,ale moc hodnej...a od začátku mi říkal,že věří,že kluk je zdravej a dneska mi volal ty výsledky....tak bylo vidět...že je taky rád.. 😉

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 tam jsem chodila od té doby,co jsem byla těhotná k Šilhanovi.. 😉

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl on tam toho chuák měl hodně asi dneska 😉 . Opravdu mi přišel milej,ale na ten vibrastation mi nedokázal odpovědět, že to nezná, tak nevím

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 on je moc fajn....jen občas toho chce stihnout mrtě za chvilku..já to chápu...já mám ráda i Dejmka....bych ho chtěla jako porodníka... 😉 😉 😉

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 tak chlapi fakt neznaj tyhle věci....pokud to neznaj od manželky... 😀 😀 😀

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl u něj sem neměla takovou čest, no jo no, nikde k tomu nic nepíší, tak nevím

muddledgirl
18. bře 2014
margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl Nevíš, jak založit téma, uvidím, co by mi na to ostatní napsaly, ale nevím, kde ho založit

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 jo holka,mně se to zázrakem jednou podařilo..ale už nevím jak.. ☹

petrufa86
18. bře 2014

@margarita1 tak s tím čoveče zkušenost nemám, takže neporadím
@muddledgirl konečně super zpráva, supéééééééééééééééééér 😉

muddledgirl
18. bře 2014

@petrufa86 jeee moccc..já brečela jak nikdy ...velkým štěstím.... 😀

petrufa86
18. bře 2014

@muddledgirl tak teď si to můžeš konečně začít pořádně užívat 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

muddledgirl
18. bře 2014

@petrufa86 to teda...musím do města do banky, k notářce a prckoj vybrat nějakou hračku...ale vůbec nevím co..už má jednoho plyšáka...ale toho mu asi nechám až na rok nevim....no..

petrufa86
18. bře 2014

@muddledgirl závěsný hračky na kočárek, do postýlky atd...

muddledgirl
18. bře 2014

@petrufa86 tak už jsem zpátky z města..tak mu koupím nějaký hadýrek anebo hračku zítra....ať se podívá i přítel..to je dobrý nápad..

margarita1
18. bře 2014

@muddledgirl jj, bude mít prdelka radost 🙂

muddledgirl
18. bře 2014

@margarita1 😉 😉 😉 tak známá mě ukecala,ať jdu za ní do nemocnice...čeká miminko....tak zítra tam jdu a pak sraz s miláčkem ve městě a vybereme nějakou hračku na kočárek...a na kočárek se také podíváme..i když tady u nás byly takové divné...ale třeba mě příjemně překvapí

margarita1
19. bře 2014

@muddledgirl tak na výběr je ještě čas,take můžete úplně v klidu vybírat 😉

muddledgirl
19. bře 2014

@margarita1 jo,to je..ale to bys měla vidět červencovky...skoro všechny už všechno mají...No,spíš jde o to,že se jen tak už nikam nedostanu....akorát o vycházkách,takže nejlípe,když je přítel po noční....a pouze v době vycházek...bez auta...to nejde tak rychle.....anebo se holt nakoupí až budu na MD...... 😀 Jde o to,že ještě není vybraný no... 😀 I když asi dva se mi líbí...ale potřebuju zjistit vše ostatní.... 😲

martina_81
19. bře 2014

@holubice.petra díky. 🙂
@sabcacech děkujem. 😉 no už se umí i vztekat. 😀
@margarita1 @muddledgirl @petrufa86 díky, holky. malej se asi každou chvilku vzbudí na kojení, tak snad to stihnu. Tatínek je docela poprděnej, i když u porodu byl prý sám ze sebe zklamaný, že čekal, že to bude asi prožívat víc, i když při jeho vyjadřování emocí - neumí to - jsme to tak nějak čekali. Ale už v porodnici s náma byl celé 2 odpoledne až do večera, pořád na malýho koukal a dokonce i přebaloval. První den nás malej počůral a ten druhej, to ho Jirka rozbaloval sám a já šla zatím na záchod, tak si malej prdnul a nahodil ho, a sotva jsem přišla já, tak nás ještě počůral. 😀 (druhej den při koupání počůral a pokadil sestřičku 😀 Se budu bát ho rozbalovat u doktorky. 😖 ) A doma Jirka vaří a stará se o mě, malýho taky dost bere a mazlí se s ním, hladí ho a mluví na něho... tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží.
No a zrovna dorazil, tak já se zase na chvilku rozloučím.... sice už mám v provozu tablet, ale zatím jsem s ním ještě nezkoušela. nějak nebyl čas. 😉

muddledgirl
19. bře 2014

@martina_81 super bombový zprávy....ráda slyším..mějte se krásně... 😀

margarita1
19. bře 2014

@martina_81 krásné zprávy, tak hodně štěstíčka 😀 😵

petrufa86
19. bře 2014

@martina_81 super, tak hlavně ať to jirkovi vydrží. Mě teri teda zatím pokadila jednou, ale počůrala už taky x krát. Jinak my byly na 8měsíční kontrole a máme 70 cm a 10,9 kg. Madam nám asi praskne ve švu 😀 😀 😀 😀 😀