CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
8. lis 2010

@rvasata o depresich mi ani nemluv.. vcera jsem byla celej den v pohode a vecer v posteli krokodyli slzy... to je stejne v haji ze to zase nevyslo... kde se daji sehnat sily na dalsi pokus...koupim jich plnej pytel 🙂 z ceho byly depreeeese u tebe? Na Vanoce ani radsi nemyslim o tech lonskych sem si totiz prala jen jediny, abysme na ty dalsi vanoce byli tri ☹ takze letosni budou pro me hodne smutny a ani se na ne netesim ☹

rvasata
8. lis 2010

A dostala jsi to?Nebo jsi si dělala znova test??????Ale já mám opravdu obr štěstí,že máme Sárinku.No nějak strach,člověk přemýšlí proč to tolikrát nevyšlo atd.NEboj vyjde to

lenda01
8. lis 2010

@rvasata vcera jsem si delala znovu test a znovu snehove bily... chjo ted uz vydrzim do zitra... uvidim tam tu nesympatickou sestricku a bude po nalade uplne ☹ .. 😀 ten strach mam taky... proc to zase nevyslo a co delam spatne... co delame spatne?

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 Tak hlavně,aby tam byly ty příjemný ne ta stará megera.NEboj se ničeho.Neděláme špatně nic.Asi si teda určitě si musíme na ten zázrak počkat.Ale kde na to občas brát sílu

lenda01
8. lis 2010

@rvasata to je prave ono.. kde na to brat silu... jak se maj ty zensky, ktery otehotneni prirozene a kdyz potrati ani to nevedi, protoze nestihly zaregistrovat ani to tehotenstvi..ale my? My to prozivame od uplnyho zacatku.. ale my to dame Renco, urco jo, ja nam verim 🙂 kdy do toho jdes ty? hned po menstruaci? a menite CAR nebo zustavas?

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 no do konce roku určitě nepůjdeme.Až tak po novém roce.Ale chci se tam nějak objednat a promluvit si s ním coa jaka další testy a tak.A znova ať my vysvětlí,proč mi tam nechávala vejcovody,když jsou ucpaný,může se tam právě tvořit tekutina co embrya zabíjí,ikdyž říkal,že u mě ne,že jsem tam nic neměla...ale zeptám se znova auvidíme jeho reakci.Ale určitě poslední 2 podstoupíme tady a pak se uvidí.Manžel by chtěl...

lenda01
8. lis 2010

@rvasata jo takze mrazacky si jeste nechas v transferovat v sanusu a pak bys sla jinam... no ja to asi zkusim ted hned po menstruaci, ale nevim jestli to dam psychicky..dalsi neuspech me rozlozi na miliony kousicku ☹ no popovidat si s Dr je asi dobra vec... taky se ho asi ted zeptam cim to muze byt, kdyz vsechno bylo super a ja doma furt jen lenosila a fakt nic nedelala... vcera jsem si psala s holcinou, nevim odkud byla, ale byla na desatym pokusu a zavedli ji ctyri embrya (coz sem nechapala jak je mozny, ale rikala ze je ukecala) a byl to uz desaty pokus a stalo ji to 82000,- Kc to je dobrej masakr, vid? a stejne rikala ze si delala test a negativni... clovek to nechape cim to je...

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 ty bláááho tak to je síla.Radši o tom nepřemýšlet.Nevím,kde je problém.Já radši o tom moc nechci.Já doufám,že nám se to povede co nejdřív.No my máme vlastně teďka 3x transfér za sebou.No mě žáný testy nedělali a ikdyž máme spolu díte tak je to už dýl a nikdy člově nevím.

lenda01
8. lis 2010

@rvasata takze u vas uz neni zadna sance ze byste meli mimco prirozenou cestou? Mas nepruchodny vejcovody? U nas to prirozenou cestou taky neni mozny ... ☹ takze kdyz se to nikdy nepovede umele, tak jsme bez deti ... ty vogo to si nedovedu predstavit .. neee nebudeme takhle vubec myslet, ono nam to klapne... ja nam verim 🙂

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 přesně tak.Že to nevyjde to v žádmém případě.Vyjde to.Mě dává naději kamarádka má teďka čerstvě narozenou 2.holčičku z umělky na xx pokusu a ta má problémy s velkým P

tygr21
8. lis 2010

Ahoj holky,
ráda bych se připsala do tabulky,ale nevím jak,pomoc 😲
Jinak všechny zdravím.

lenda01
8. lis 2010

@rvasata ja doufam, ze u nas xx pokusu nebude treba, ale ze ten pristi bude pro nas obe ten posledni uspesny 🙂
@tygr21 do tabulky se pridas tak, ze ji celou oznacis, das levym tlacitkem mysi kopirovat a vlozis to tady do tohohle okna kam se pise a jen se tam dopises 🙂 a nebo to o sobe napis a ja te tam vlozim 🙂

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 Tak to taky doufám a když ne tak další.No prostě dočkáme se a basta fidli.Já si znova napíšeu ježiškovi

rvasata
8. lis 2010

@tygr21 Ahojda 😉

lenda01
8. lis 2010

@rvasata jeeeee to je suuuuper napad 🙂 taky si napisu Jeziskovi a jsem zvedava, jak se s tim popere 🙂

madlina
8. lis 2010

Ahojda,
ještě půl hoďky a volám do Sanusu kdy bude KETík.

Ježíškovy píšu taky.Loni na mě pozapoměl,tak se snad letos polepší 😉 .

lenda01
8. lis 2010

@madlina ahojky.. tak to jsem napnuta co se dozvis.. drzim pesticky 🙂 na me Jezisek loni taky pozapomel a to znamena... ze letos jsme holky na rade 🙂

rvasata
8. lis 2010

@madlina Tak to jsem zvědavá jak bojujou bojovníčci.Hnedka dej vědět jsem napnutá jako struna

rvasata
8. lis 2010

Jo holky jsem rozhodnutá naspat hromadně.Čili,pro nás co mají to štěstí a mají už dítko tak si napíšu ještě o jeden zázraky a pro Vás ostatní rovnou o 2 najednou.Aby jste nemuseli za čas podstupovat tyhlhe nervy 😀 😀

madlina
8. lis 2010

@rvas,dobrej nápad.Jen aby nebyl štedrej až moc a nenadělil po dvou nám všem. 😀 😀 😀

lenda01
8. lis 2010

@rvasata ja beru klido dve naraz...ja uz ty nervy nechci podstupovat, takze ja to beru.. jeden hromadnej dopis 🙂

madlina
8. lis 2010

Napiš mi raději ještě o jedny nervy.Kdyby to vzal náhodou přes kopírák 😀 😀 😀

rvasata
8. lis 2010

@madlina 😀 😀 😀 a nebo jakýpak copak.Nebuďme troškaři.Pěkně všem po 2kouskách 😀

rvasata
8. lis 2010

@lenda01 😀 😀

madlina
8. lis 2010

😀 😀 😀
Takže zítra v 7:30ráno nástup.Čekají tam na mě dvě embrijka ve stádiu začáteční blastocisty.Tak že by konečně?

lenda01
8. lis 2010

to je super napad... kazdy jedny nervy a dve mimca... to by slo, ne? 😀 nebo radeji i dvoje nervy? 😀

lenda01
8. lis 2010

@madlina no supeeeeeer 🙂 budu drzet pesticky, ja tam jedu na osmou na krev ... 🙂

madlina
8. lis 2010

Tak to se minem stejně jako naposledy s Luucou.

lenda01
8. lis 2010

@madlina musis byt ta co to tu prolomi at se mi jde do dalsiho pokusu liiip s tim ze budu vedet, ze ty jsi tehulka 🙂

madlina
8. lis 2010

Jsem napsala přispěvek někam jinam.To asi z tý dobrý zprávy.