CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
12. lis 2010

@rvasata - jak dopadl konkurz?a o jakou práci se jedná?jeslti to není tajný...

lenda01
12. lis 2010

ahojky holky ... ja nejak nestiham... zasekla jsem se v praci a zitra zase do prace, takze chvilku na net docist vas a alou na kute 🙂
evaav holka kde te mame? co laparka, napinas nas 🙂
@dasty79 dekuju, zkousim to zvladat.. dnes jsem dostala MS a 23.11. jedu na kontrolu jak povyroste sliznice ... zacinam se snad i tesit na dalsi pokus 🙂

dasty79
autor
13. lis 2010

Ahoj všem 🙂
Koukám, opět nikde nikdo 😕

@lenda01 - to je dobře, že to zvládáš 🙂 Stres moc nepomůže.Buď v klídečku, těš se na KETík a uvidíš, že se zadaří a na Vánoce objevíš // 🙂 Tak pěkně pracuj.Já mám naštěstí víkendy volný.Ale v týdnu nějak nestíhám.
Práce, pak každej den po práci a někdy ob den uvařit a s pejsanem na prochajdu, do toho práce okolo baráčku a nebo v baráčku,....takže na vás v týdnu prdím.A když mám čas o víkednu, tak zase nikde nikdo 😕

@evaav - kdepak tě máme?snad nejsi ještě v nemocnici ☹

madlina
13. lis 2010

Hoj hoj, já su tady.Musela jsem nejdřív zpacifikovat dítko,naházela prádlo do pračky a hned zase jdu připravit Adél obídek.

klara29p
13. lis 2010

ahoj, mám dotaz: nakolik vás vyšlo IVF?díky

majka43
13. lis 2010

@klara29p S pojišťovnou, nebo bez pojišťovny.

dasty79
autor
13. lis 2010

Taky peru a vařím a peču a myju okna....

dasty79
autor
13. lis 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010 - negativní. 7 bojovnicku mame v mrazaku. Cekani na MS a pote KET.

majka43: Sanus Jihlava, 1. IVF Repromeda, vlastní vajíčka. Při OPU nalezen polyp v děloze, hysteroskopie, KET-negativní. 2 IVF Obilní, KET s darovanými oocyty-negativní. 3 IVF to samé.
Pak Sanus JIhlava. IVF na svoje vajíčka, jenom jeden folikul bez vajíčka. Pak dvakrát KET s darovanými embryi- negativní.

tygr21: Sanus HK (Dr.Štěpán starší) 3 x inseminace - negativní. 1.IVF 14 vajíček celkem z toho 8dobrých. ET dne 5.12.09 (dr.Dejmek) zavedena 2 embrya - pozitivní, ale 25.12.09 krvácení a konec. 2+3 ET negativní.
2.IVF 8 vajíček z toho 6dobrých. ET dne 11.2.10(dr.štěpán ml.) zavedena 2 embrya - negativní, poté KET - negativní, další KET nebyl proveden, embrya nebyla životuschopna. Teď mě čeká 3 IVF, nemáme už žádné mraźáčky.

dasty79
autor
13. lis 2010

Hodila jsem tabulku -aby se nám někde vzadu nezatoulala 😀

madlina
13. lis 2010

@klara29p,my v tom máme asi kolem 50.000,-kč.Máme v tom i placení zamražených embriek a KETů.Prostě všechno.

dasty79
autor
13. lis 2010

@klara29p - nás to stálo nějak okolo 15.000 - přesně nevím (ale žádný mrazáček),pouze 1xIVF

lenda01
13. lis 2010

ahojky holciny... koukam ze o vikendu to tu opravdu zije 🙂
@dasty79 no ja se snazim byt statecna a snazim se na to az tak nemyslet, ale stejne to nejde a myslim na to furt... treba nam to vyjde, ze do toho praskneme spolu.. to by bylo fajn kdybysme na to byly dve 🙂 vam uz za chvilku taky skonci ten mesicni pust a pak hnedle snazenicko a miminko bude upeceno 😀
@madlina jak se citis? jak to tak ctu, tak ani nemas cas na odpocinek, ale aspon na to nemyslis 🙂 jen se trosku setri 🙂 drzim stale pesticky 🙂 kolikaty mas uz den? v utery si byla, vid?
@klara29p ahojky... my jsme meli IVF a k tomu ICSI (coz samo o sobe stoji jen 7000,-) a cely nas to stalo tak + - 20000,- neni to levna zalezitost, ale co by clovek pro mimiska neudelal 🙂
@evaav kde te mame? cekame tu napnute, jak si dopadla na laparce
@evik31 a co ty? jak se citis? chripajzna utoci? a co manza a tchynule? jak to zvladaji? ☹

madlina
13. lis 2010

@lenda, snažím se odpočívat ale s dítětem to moc nejde.Byla jsem v úterý a na krev jdu až 23.11.

lenda01
13. lis 2010

@madlina nebooooj, to utece 🙂 jeeee na 23.11. se objednavam na UTZ, to budu mit 12 DC... no to je prca jak jezdime furt stejne na kontroly, jen skoda, ze kazda jinam 🙂 a citis na sobe aspon nejaky zmeny? treba chute, unavu nebo tak neco?

madlina
13. lis 2010

Občas mě píchne v břiše nebo mě chvílema tak jakoby tlačí.nevím co mám na sobě pozorovat protože když jsem byla těhu s Adél,vůbec nic mi nebylo.Kdybych neměla průkajdu a nerostlo mi břicho,ani bych nevěděla že jsem těhotná.

lenda01
13. lis 2010

@madlina no tak to je dobre, kdyz ti nic neni... 🙂 ja bojovnickum verim... nekdo to tu uz musi prolomit 🙂

madlina
13. lis 2010

Když to budu já,tak všechny snažilky tady poprská.Aspon na dálku 😀 😀 😀

lenda01
13. lis 2010

@madlina no to jo, to budeme potrebovat... pujdu do prvni rady aby ten prsk co me zasahne byl poradnej 🙂

evaav
14. lis 2010

Ahoj jsem konečně tu,tak než Vás dočtu.
Pustili mě už v pátek,ale do ted jsem celá bolavá.
Operovali mě v ponděli v pět večer,všichni mi říkali včetně doktora co mě přijímal nebojte je to malá jednoduchá operace 😉 já že to znám,že mi už to dělali.
Byla to docela bolest.Ve čtvrtek za mnou osobně přišel ml.Štěpán omlouval se že to dřív nestihl,ale že za mnou měl pokaždé cestu.Ale po operaci ráno za mnou přišel i Šilhan a říkal že mi vzali levý vejcovod,ale to jsem tušila,protože jsem věděla,že je špatný a pak měla jste hrozně srůstú,ale ty měli být po čem že a že zbytek mi řekne Šťěpán.
Tak za mnou pak přiklusal a říkal,žez to byla pěkně těžká operace,že jsem měla takové srůsty pod velkou jizvou po operacích na střevech,že se musel prořezávat do malé panve k děloze tam prý bylo také hromada velkých srůstů a že mi vzal levý vejcovod,že byl nějaký nafouklí a byl tam i velký zánět a neprůchodný a to byla příčina nejspíš neúspěchu.Ale práva strana je naprosto v pořádku vaječníky vše takže šance na přirozené těhotenství je 50 procent,protože lévá je na nic.Tak jsem ráda ,že děti být můžou já vlastně byla nefunkční na té levé straně i při Verunce,tak jsem ráda,že alespon to.Nebo hlavně,že to půjde.Také mi říkal,že celou dobu čekali nebo spíš měl z toho strach,že se mi zastaví funkce střev,ale naštěstí jsem začala chodit na velkou tak ho to uklidniloJinak ten dren to byla síla dali mi nějaký tlustý furt mi to protékalo fuj a to vytahovaní jsem ho měla snad 40cm dlouhý bolest jak prase aj jsem si zařvala u toho tahání,ale sestřička mi říkala,že se mi ani nediví.no ted jsem furt dost bolavá nejvíc v místě co to prořezávali.
Také jsem se pozvracela večer po narkoze měla jsem furt a mám dost nízký tlak tak mě dávali nějaké kapačky.No,ale hlavně že jsem doma na kontrolu jdu 23.11 a na stehy.

lenda01
14. lis 2010

ahojky holky
@evaav no ty brdo... ja cucim co sis prozila a prozivas, ale hlavne ze zpravy jsou v ramci moznosti dobre a ze sance na mimco prirozenou cestou tu jsou.. to je super 🙂 verim ze musis byt uuuplne bolava po takovy operaci, jeste kdyz ti tam odstranovali velky mnozstvi srustu... au au.. no my uz se tu baly, co s tebou je, kdyz si nepsala ... takze ted mas sestinedeli a pak muze zacit domaci snazenicko? 🙂

lenda01
14. lis 2010

@evaav ja se taky budu objednavat na 23.11. do sanusu 🙂 jdu na UTZ jak roste sliznice pred KETem 🙂 a madlina pujde ten den na krev.. tak na to budeme ten den tri 🙂

evaav
14. lis 2010

@lenda01 -ahoj no nevím kdy vlasně mužem doma na to skočit,ale momentálně jsem tak bolavá,že by to bylo dost sado maso 🙂 a stehy fuč 😀 .Já jsem chtěla napsat už v pátek,ale neměla jsem moc čas ani síli a bolelo mě sedět,břicho jsem měla jak balon,tak jsme se šli projít ven koupila jsem si aktivii apěkně jsem se pročistila,ale každé promin hovínko,ktré se mě chystá ven je velka bolest jak kdž by mi někdo vráčel kudli do břicha,ale pak ta úleva vycházím z WC úplně orošená,ale fungovat už musím manžel jde zítra už makat tak to musím zvládnout.
ale v úterý i když mi bylo zle jsem si na tebe vzpoměla to jo je mi líto,že to nevyšlo,ale uvidíš,že nějaký bojovníček zabojuje možná i dva a bude u Vás brzo veselo.
Mě se na dnešek představ si zdálo,že se mi narodila holčička opět přečasně a že jsem se na ní něchtěl jít podívat,ale pak mi to nedalo a v postýlce tam ležela malá černovlasá holčička a dali jsme jí jméno Michalka.A to nevím proč se mi vybavila černovláska když jsme všechny světlovlasí a Verča úplně blond i to jménoA ta malá byla taková pěknoučká.Už mi asi hrabe,ale ted si vážně říkám,že bych tu holčičku brala jse blázen co 😀

evaav
14. lis 2010

@lenda01 -já tam pojedu ale až na půl pátou

lenda01
14. lis 2010

@evaav nejsi blazen... to urco neco znamena 🙂 ja bych to tak nezatracovala.. pekna malinka cernovlaska .. neboj se nic to dopadne 🙂 taky bych chtela holcicku, ale ted uz si rikam, ze mi to je uplne jedno, hlavne aby to dopadlo a mimco bylo zdravy ... nic vic neni potreba 🙂
jsi hodna, ze si na me v utery myslela 🙂 ja jsem to v utery ani neobrecela, ale za to ve stredu to na me padlo... chjo stejne to je trapeni a ten kdo si tim neprojde, tak ani malinko nemuze vedet jak nam vsem je ☹ ale ted se soustredim na KETik a tim padem na dalsi boj... vsichni me podporujou a rikaji, ze eskymacci, jsou teprve ty nejlepsi, a ze to uz musi dopadnout...ja se na to uz jen bojim myslet... ale uvidime..nechame se prekvapit 🙂 a jak jinak v sanusu? slo to? sestricky, jidlo, cena?

klara29p
14. lis 2010

@majka43 s pojišťovnou😉

klara29p
14. lis 2010

@madlina to je dost děsné.-( žádná jistota a tolik peněz...

klara29p
14. lis 2010

@madlina ale vám to vyšlo!!!!to je fajn!

klara29p
14. lis 2010

@dasty79 díky

dasty79
autor
14. lis 2010

Ahoj všem - to máme krásný babí léto 😎

lenda01
14. lis 2010

@klara29p ja to vcera schvalne secetla a s pojistovnou me IVF s ICSI, kdyz nepocitam dojizdeni do Hradce a zpet ktery za tu dobu je na 5000,- Kč protoze jezdis furt na kontroly a ultrazvuky, tak to stalo 22000,-Kč a v tom jsou veskery leky, poplatky u lekare, hormony a veskery zakroky + zamrazeni bojovnicku