CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
18. lis 2010

@lenda,nestraš s dvojkama 🙂 .Mě by úplně stačilo jedno.
Taky se brzo dočkáš,uvidíš.

lenda01
18. lis 2010

@madlina doufam ze se budou po rozmrazeni taky tak pekne vyvijet... 🙂

dasty79
autor
18. lis 2010

@madlina - to je jasný těhu s dvojčátkama 🙂 Máš krásný dálnice 🙂

lenda01
18. lis 2010

@dasty79 ja ji to rikam taky 🙂

dasty79
autor
18. lis 2010

Jo to je jasňačka 🙂 dvojčátka budou madlině slušet 😀 a tobě taky lenda 🙂 a já chci taky 😀

lenda01
18. lis 2010

@dasty79 ja bych dvojcatka brala vsema deseti..jen kdyby se jim u me v brisku chtelo zalibit 🙂

majka43
18. lis 2010

@madlina Gratuluju k dálnici.
Já byla dneska na ultrazvuku, cysta je pryč a tak začínám stimulovat na KET. Doufám, že tě budu brzy následovat.

evaav
18. lis 2010

Dobrý den.
Tady u nás je také ¨dost hnusně.
@madlina -super dvě krásné čárky 😉
@lenda01 -uvídíš ,že Ket ti také výjde
@dasty79 -tobě také moc vám to přeji
Jinak mě pořád bolí břicho mám furt takové křeče,hlavně když musím na velkou jak mi to v těch střevech postupuje než to výjde ven to je jak když mi tam vráží kudli,ale to jsem měla vždy po operaci na střeva asi se to tam nějak dává snad dokupy.V úterý jedu na kontrolu tak mu to řeknu,ale asi to k tomu patří-Pomáhá mi docela chodit,včera jsme byli v Polsku no to bylo národa hrůza,ale potřebovali jsme nový stromek a koupit dárky pro Verču a Jirka nemá moc v týdnu čas.Vzali jsme moji mamku a tchýni no ale opravdu tam bylo národa.
Ach jo ta práce se mi blíží a taky si říkám jestli ještě prožiju nějakou mateřskou taky bych ještě to mimnko no,ale ted se musím dát dokupy,protože představa domácího snažení u těchto bolestí hrůza 😒

madlina
18. lis 2010

Holky děkuju vám.V úterý budu vědět hodnotu HCG.Díky že mi tak přejete ale mě by stačilo kliďo i jedno.jednoho čerta už doma mám.

lenda01
18. lis 2010

@majka43 no to je super..tak at mate poradnou urodu vajicek a treba nam to vyjde na transfer na stejno a budeme si drzet pesticky navzajem 🙂
@evaav ahojky 🙂 je mi lito, ze te to furt poboliva...musi to bejt hodne neprijemny..ja s tebou citim, au au .. ja tam nemam rada takovyhle bolesti... se chci jednou videt, jak ja rodim, to bude hystericka scena 😀
@madlina jeden certik nebo tri, to uz mas jedno 😀

rvasata
18. lis 2010

@madlina no já je měla asi po 4 letech a byli jsme jen s manžou kupovat dárky.A on se mi pak večer tak smál 😠 škodolibec jeden

rvasata
18. lis 2010

@evaav Ahojda Evi,nějak jem nedočítala,tak ať tě to po laparce už moc nebolí a co ti vůbec dělali????

rvasata
18. lis 2010

@madlina Gratuluju to je bomba,noo já jestli teda můžu bych řekla též dvojčátka,čárku na to kolikátý jsi den máš suprovou.Hihihi 😀 😀 😀

madlina
18. lis 2010

Tak to znám.Ten můj chodí hrozně ryhle takže já za ním musím skoro utíkat.navíc se mu líbí když mám boty na podpatku takže na nás musí bejt krásnej pohled. 😀 😀 😀

madlina
18. lis 2010

Budem chytřejší po krvy.

@evaav,ať je ti brzo líp.

rvasata
18. lis 2010

@madlina no to každopádně,ale za takovou cenu. 😝 obdivuju ženský,co nosí podpatky každý den a daleko větší.Brrrrr.

rvasata
18. lis 2010

@madlina no to budeme a já se tááák těším.Koukej to tady pořádně poplivat bacilem 🙂

madlina
18. lis 2010

@rvas,taky bych v tom nemohla chodit celej den.Si to zase vyberu na plesech.ještě že Petr moc netancuje. 😉

rvasata
18. lis 2010

@madlina Tak u nás netancu já.Já to neumím a připadám si u toho jako magor 😀

madlina
18. lis 2010

Petr říká že polku zvládne po flašce vína a valčík tak po dvou lahvinkách 😀 😀 😀 .Ale většinou mají na plesech v malým sále diskotéku,takže chodíme i tam.Super podívaná.Načančaný ženský v šatech ,načesaný a pařej na disko. 😀 😀 😀 .

lenda01
18. lis 2010

no my tancovat taky s manzou neumime a chodime na plesy spis slapat zeli nez tancit... ale aspon je sranda 🙂

madlina
18. lis 2010

Taky to neberem nijak extra vážně.Spíš chodíme na takový ty vesnický plesy.

lenda01
18. lis 2010

my taky..ty jsou totiz nejlepsi..kazdej se tam zna a je to ta spravna sranda 🙂

madlina
18. lis 2010

Holky jdu něco dělat.Adél zmizela na chvílu k babi tak jdu trochu pofackovat byt.Odpolko jedem relaxovat do solný jeskyně.večer juknu.Zatím pa pa.

lenda01
18. lis 2010

@madlina pa a pekny den

evaav
18. lis 2010

@rvasata -vzali mi jeden vejcovod,byl ucpaný a byl na té straně i zánět což prý mohla být příčina neúspěchu.O tom upaném vecovodu jsm věděla už před Verčou.Pak mi prořezával srůsty od nebo pod pupíkem až k malé pánvi a samozdřejmě po císaři tam byly také pořádné srůsty no ríkal,že se z toho vyklubala docela složitá operace.Já mám na břiše velkou jizvu po Ileu to je po neprůchodnosti střev tak říkal že to tam bylo pořádně strostlé a také čekali jestli mi střeva neselžou,ale naštěstí se rozběhli.
No hlavně,že na pravé straně je vše ok a že na miminko je šance 50 procent díky ty levé straně která je na nic,ale to byla už tenkrát tak jsem ráda,že šance jsou
Měla jsem pěkně hnusnej ten dren tlustej jak prase furt mi to teklo mimo,sestry říkali co mi to ta dali za tlustou hadici 😝 byla to docela bolest to tahání tak jsem si pěkně zakřičela a bylo to venku sestra mi říkala,že se mi ani nediví,že to bolelo no ale hlavně,že je prýč 😉 ted mě bolí jít na záchod. No,ale to k té operaci patří teda doufám.

evik31
18. lis 2010

ahoj holky zdravím
@madlina no paráda aspon jedna pro mě dneska pozitivní zpráva ,moc držím palečky 😀
jinak u mě kontrola ledvin s prominutím na houby,takže tento rok ivf určo nestihnem 😒

spimy
18. lis 2010

@madlina Připojuji se k velkým gratulacím 😵 Držím palce, ať to vyjde, jak si přeješ, ale přimlouvám se za dvojčátka 😉

Holky, já se trochu stáhla a z povzdálí to sleduji. U nás to teď stálo za prd. A s dr. se to moc nehýbe. Mně dr. řekla blbě, kdy si mám volat do Sanusu na průchodnost vaječníků, takže až za měsíc a přítel má vysokou hladinu FSH a čeká, až mu k tomu někdo řekne něco na endokrynologii. Samé čekání, děsně mě to štve 🙄 Přítele děsně otravuje po dr. chodit, už jsem si říkala, že zajdu na inseminaci dárcem, když mu to tak vadí.

evik31
18. lis 2010

@spimy vydrž všude je občas nějaká ta krize,vím o čem momentálně mluvím ☹ přítel to musí ustojit na takové věci musí být dva a jestli né tak to pak není ten pravý,ale to se urovná neboj 😉

evaav
18. lis 2010

@evik31 -to je mě líto,a copak ledviny nejsou ok. Je to na pytel to čekání,ale asi to chce se dát zcela dokupy at si člověk pak nic nevyčítá a taky po událostech u Vás by to chtělo se dostat trošku do pohody a uvidíž,že příští rok bude už o hodně štastnější a úspěšnější ,já se taky takto snažím uklidnit i když někdy to hold nějak nejde
@spimy -také ti přeji hodně sil do boje i s tvým chlapem 😉