CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
6. pro 2010

@lenda01 No ono je lepší, že jsi tam zavolala.

tygr21
6. pro 2010

dasty79......kuchyn sice máme ještě zabalenou,ale až se sníží strop udělá,teda koupí se plovoučka a postaví se kuchyn,tak už tam kachličky budou.

lenda01
6. pro 2010

@dasty79 ja mam doma cipky Macmiror 500 a ty jsou suuuper, ale tehulky je nesmi, takze to ani nebudu riskovat ... a odpo vyslu manzu do lekarny.. tady u nas sice lekarnu mame taky, ale asi by tam zrovna tohle nemeli, takze do odpoledne uz to vydrzim 🙂 oni mu v lekarne taky poradi co je dobry a nebo jestli je lepsi neco co mi muze predepsat jen lekar, tak kdyz pak zajedu na gynekologickou ambulanci do Trutnova, at mi neco napisou oni ...
@evik31 ty zijes? ja myslela, ze nam te to cukrovi zavalilo 🙂 ja mam uz taky sedm nebo osm druhu, ale ja pecu v mensim mnozstvi nez ty 🙂 a @rvasata ? tu nam to peceni taky nejak pohltilo, ne? 🙂 a nebo jsou zasypany snehem 🙂
@majka43 jj jsem rada, ze jsem tam volala, i kdyz to byl hovor za dvacet vterin vyrizenej.. ja nevim s tim Silhanem to nejak holky neumim, prijde mi silene nemluvnej 🙂
@tygr21 a tak to asi do vanoc tu kuchyn mit nebudes,co?

evik31
6. pro 2010

@lenda01 jojo žiju,ale o výkendu jsme se mocnezdržovaly doma tak vás ani nemám šanci dočíst musím poklidit uvařit a hlavně něco vyžehlit a na 13:00 mažu na odpolední tak pak jinak budu nakukovat večer
a jak se máš ty co těhu příznaky

tygr21
6. pro 2010

Lenda01.......sai né.Ještě že pečeme u mamky.Ani nevím kam dám stromeček,budeme muset sebou pohnout,aspon tu plovoučku,a doprostřed dobýváku dám stromeček.A ty se cítíš dobře?

dasty79
autor
6. pro 2010

@tygr21 - tak to ti nezávidím takovýhle podmínky 😒 Ale hlavně,že můžeš jít péct k mamce a občas se tam vnuťte na obídek a je to....

@evik31 - tolik druhů????ty seš teda pekařka 🙂

@lenda01 - jo ještě že jsi tam zavolala.Bylo by to blbý podělat to nějakýma čípkama...
Manža ti něco pořádnýho koupí 🙂

Tak mám vyházenej snížek a čekám až se uvařej brambory a jdu s bafanem na prochajdu a pak do práce 😠

evik31
6. pro 2010

@dasty79 koukám taky odpolko vid 😒 já vařím špagetky s rajskou a sýrem už mám skoro hotovo,ale nevím co na zítra hodte nějaký tip děvčata nooooooo

tygr21
6. pro 2010

Dasty79......já se ráda vnutím.
Holky,víte co je zajímavé?Když jsme doma oba,tak mladej nedostane oběd od mamky,ale když jsem u mojí mamky na obědě,tak to se maminka může přetrhnout,aby mu dala oběd.Takhle to doma asi nemáte,co?

lenda01
6. pro 2010

@evik31 tak to je dobre, ze si cely vikend jen nepekla, ale ze jsi se taky trosku odreagovala.. jinak tehu priznaky... co to je? Zadny nejsou, ani prd.. takze je mi uplne jasny, co mi v nedeli testik ukaze... ☹
@tygr21 hele dulezity je, ze ty svatky budou hezky a to jestli bude stromek tam nebo tam a jestli bude nebo nebude plovoucka hotova, z toho se nestrili 🙂 jinak me je fajn, jak pisu vyse, neni mi vubec nic...
@dasty79 jj jeste ze je manzel takovy zlaticko a tyhle veci pro me vzdycky zaridi 🙂 minule mi i tehu testy kupoval 🙂

tygr21
6. pro 2010

Lenda01......bude testík?

lenda01
6. pro 2010

@tygr21 bude ... asi v nedeli, to bude 10 den po KETu

tygr21
6. pro 2010

Lenda01......tak dlouho,to nevydržíme ☹

evik31
6. pro 2010

@lenda01 tak at tam jsou v neděli krásné //
@tygr21 tak to by jsi se divyla jak jámám tchýni v určitých věcech aktivní,ale když má být aktivní tak to oni ani nevíš 😉 nic si z toho nedělej

lenda01
6. pro 2010

@tygr21 no to my povidej 🙂 nejradeji bych si ho udelala hnedle 🙂 vim ze bude negat, ale furt trosicku doufam 🙂

lenda01
6. pro 2010

ted jsem si vsimla ty hrubky a dala bych si do pusy.. melo tam by no to "mi" povidej ... fuj uplne se za sebe stydim ☹ .. 😀

majka43
6. pro 2010

@lenda01 Co je to za myšlenky? Koukej začít myslet pozitivně, budem těhotný všechny tři. OK??? 😀

lenda01
6. pro 2010

@majka43 ok ok 🙂 uz jsem hodna 🙂

majka43
6. pro 2010

@lenda01 No proto, nechtěj mě rozlobit. Teď jsem tady lezla trochu po koníkovi a holka měla tří a čtyř buněčný a chytly se obě. Tak máme taky šanci.

evik31
6. pro 2010

tak děvata já se zatím loučím jelikož práce volá 😝 tak večer zatím hoj 😅

lenda01
6. pro 2010

@majka43 fakt? to je dobra zprava 🙂 doufam, ze jsme meli taky takovy bojovnicky 🙂

lenda01
6. pro 2010

@evik31 at ti to v praci utika 🙂

majka43
6. pro 2010

@evik31 Tak se tam měj krásně a moc se nepředři, ať máš náladu ještě večer na nás.

majka43
6. pro 2010

@lenda01 To víš že máme 😉

lenda01
6. pro 2010

@majka43 koupila jsem si feferonky a to bude rachot 🙂 au au uz ted se bojim az ji budu jist 🙂

tygr21
6. pro 2010

Lenda01......já když jsem byla po transféru,tak jsem se bála dát i kafe a vy tady mlsáte feferonky

madlina
6. pro 2010

Hurááááá,konečně se mi podařila vložit fotka.Takhle u nás vypadal nadílka.já jsem to letos pojala zdravě a nakoupila pár zdravýho mlsání.Jdu se pokusit vás dočíst.Adoufám,že tu večer někdo bude.

lenda01
6. pro 2010

@tygr21 no oni jsou pry na prokrveni sliznice, tak proto.. jinak kafe si taky nedavam a caj piju sipkovej, ovocne nebo detskej 🙂

lenda01
6. pro 2010

@madlina no to je krasna nadilka a jeste hezci certice 🙂

evaav
6. pro 2010

Ahoj holky
Dobrou chut k feferonkám 😉 .U nás všera byla také velká nadílka od Mikuláše,přišel k nám domů(léta cjodí manžel jako Mikuláš a jeho kamrád jako čert a měli sebou i anděla)Verča ho vůbec nepoznala,ale zvládla to a to,že čert s u nás pěkně rozparádíl.V pátek jsme byli také na besidce v jdené vesničce kousek od nás tam ty čerti byli teda dost strašidelní.Tam už Verča teda ječela 😀
Dnes tu sedím a dočítám vás
@lenda01 -drž se určitě to dopadne dobře vy se na jednu stránku máte,že můžete mít tolik pokusů ke zkoušení a furt máte nějakou naději,že se může zadařit.A ono se určitě zadaří.Věřím tomu,já mám taky takovou divnou náladu asi,že vím,že mimčo zatím v nedohlednu a starosti na krku,tento týden si budu volat do práce kdy mám teda oficiálně nastoupit fuj

lenda01
6. pro 2010

@evaav nemej spatnou naladu, urco se snazenicko zadari a budete mit brasku pro Vercu 🙂 ne nevim nevim s tema moc pokusama.. ctyri mrazacci a pak uz jen jedno hrazene IVF jinak dalsi uz pekne za svoje penizky a to bude taky o to vic stresujici, kdyz budu vedet co nas to stoji ☹ ale doufam v to jako v nic jinyho na svete, ze se jednou zadari a ze si ty bobisci udrzi 🙂 a udrzi se nam vsem holky..vsechny budeme tehulky 🙂