CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
14. pro 2010

@lenda01 -to je jasný 😉

majka43
14. pro 2010

Tak jsem radši volala do Jihlavy, mám vysadit anopirin, koupit si askorutin a utrogestan 4x denně místo 3x a ležet. Tak se tady zatím mějte. Jdu hajat.

lenda01
14. pro 2010

@majka43 drzim ti pesticky.. hlavne zadny nerviky... bojovnicek se u tebe jen zabydluje, ju?

tygr21
14. pro 2010

Majka43......tak jen pěkně odpočívej,at se má dobře.

evik31
14. pro 2010

ahojky holky
@lenda01
@majka43 a pak že tu máme jen dvě těhulky ejhle a jsou tu 4 😀 moc moc držím všechny palce na krev

evik31
14. pro 2010

@kessinkaa kdepak ty jsi se nám tu vyloupla 😀

kessinkaa
14. pro 2010

@evik31 ahojky Eviku,tak nějak jsem se přifařila 😀 .Jak to jinak jde??Na poštu jsem se ještě nedostala,ale myslím na to 😉

tygr21
14. pro 2010

Koukám že tu nikdo není,tak asi pečete.

majka43
14. pro 2010

@lenda01 Už papričky nejez. Do pozitivního testu to stačí, aby se ti nepřekrvovala sliznice zase moc.

madlina
14. pro 2010

Holky besídka byla super.Adélka krásně zpívala s ostatníma a zahrála si i na triangl.Jen nechápu,jak si všechny ta říkanka a písničky dětičky pamatují.Ochutnávali jsme cukrovíčko a byla i kávička.Fakt to měli krásně připravený.

samanta001
14. pro 2010

Ahoj holky, tak já byla všera poprvé na odstání. Vajček bylo 12, napíchnutých 8 a do rána jich zbylo 7. Jak jste na tom byli vy? Je to průměrný počet nebo je to bída? Ráno budu volat jak se dělejí tak doufám, že se jim bude dařit.. Transfér pátek nebo sobota 🙂 Jinak holkám s // gratulace...

lenda01
14. pro 2010

@evik31 tise dekujeme 🙂 a doufejme, ze krev bude taky pozitivni 🙂
@majka43 jako uz vubec je nemam radeji jist? a jak ti je po tele? me teda boli kycle a zada jak pred chripkou, tak jen doufam, ze to chripka nebude ☹
@madlina no to je bozi, ty deti jsou kouzelny a maji holt neopotrebovany hlavicky, proto si tak vsechno pekne pamatuji 🙂 a jeste jako bonus kavicka a cukrovicka..hmmm to se to nekdo maaaaa 🙂

lenda01
14. pro 2010

@samanta001 hele to je naaaadherny ... ja mela 14 vajuch, 12 oplodneno, devet prezilo, 2 byly transfer a sedm do mrazacku... juuu budu ti moc drzet pesticky.. a jak je ti po odberu po tele? me teda docela bolelo bricho jak pred ms a i takovy krece do vajecniku ...

lenda01
14. pro 2010

@samanta001 ale vsechny tyhle bolesti jsou zapomenuty, kdyz ti ty maly bojovnicky zavedou a spolecne bojujete 🙂

madlina
14. pro 2010

Tady jsou slíbený fotky pro @lenda01 a @majka43

majka43
14. pro 2010

@lenda01 Mě bolí záda už od pátku a taky břicho.

paja1
14. pro 2010

@lenda01 posílám upřímnou gratulaci.Nám nešel až do ted počák a už mě dcera vyhazuje,tak v rychlosti.Test negativní,nelíbí se jim to ted mají až 70% uspěch.ukazovali mi zakryté jména a u čerstvých darovaných mají z 5 4 pozit,dále ze 7 je 5pozit.atd.Tak musím dobrovolně ted v uterý 21,na hysteroskopii,at se kouknou proč nechápou to .A od ledna se zdrazuje co jsem platila čerstvou dárkyni v říjnu 82tis,bude to stát o 15tis víc.Mě zavolaali ředitele řešíli jsme to a nabídli mí pro velké a neuspěšné pokusy velkou slevu.Ale musím na tu hysteroskopii.Jinak už mám léčbu -diprednyl píchnuty a tansfér konec ledna.Ozvu se ve čtvrtek ráno.Pa a držím pěsti všem pa.

majka43
14. pro 2010

@madlina Asi jsi měla ty dva testy pětadvacítkový, proto byly slabší.

madlina
14. pro 2010

@samanta001,to jsou slušný čísílka.Z toho něco bude. 😉

majka43
14. pro 2010

@paja1 já na ní byla taky. Měla jsem v děloze polyp, tak mi ho odstranili.

madlina
14. pro 2010

@majka43,je to možný.Ale pěkně ve mě hrklo.

majka43
14. pro 2010

@samanta001 To je krásný, hlavně aby vydržely.

samanta001
14. pro 2010

@paja1 to mě mrzí ☹ , ale příště už to urřitě klapne.
@lenda01 taky mě pobolívá břicho, ale nic hroznýho, čekala jsem že to bude horší.

lenda01
14. pro 2010

@paja1 ahojky Pajo, je mi to moc lito, ale nezoufej nic.. udelaji hysteroskopii a podivaji se a v lednu to pujde jako po masle 🙂 to pak budou naaadherny dvojcatka 🙂 ty jo to jsou nehorazny penize, co si za to rikaji, to je az neskutecny ☹
@madlina madli, rekla bych ze to mame se zbarvenim u toho 12.dne tak nastejno..teda pokud ty tvoje testiky nabyly na citlivost 25, ja testovala desitkou a zitra chci zkusit oba ... stejne to budou nervy, jestli se ty carky zase ukazou ... 🙂
@samanta001 jj to ja taky cekala ze to bude horsi...ale ja jsem hrozna, nesnasim bolest 🙂

majka43
14. pro 2010

@paja1 Po hysteroskopii by se 3 měsíce na ET nemělo.

majka43
14. pro 2010

@lenda01 Tak to vypadá, že špinění ustalo, teď ještě, aby tam ráno byla čárka. Ještě že jsem do tý Jihlavy zavolala.

lenda01
14. pro 2010

@majka43 to jo, udelala jsi dobre..aspon muzes byt i klidnejsi.. takze ted zavadis ctyrikrat denne po dvou utrousich, jo? to je slusny... me staci trikrat denne dva a uz resim jak to udelam v poledne v praci, kdyz si nemuzu po zavedeni na patnact minut lehnout... bud bude muset stacit ze sedim a nebo je radeji spolknu...nevim ☹ rano zase pisni, ju? budu napnuta 🙂

madlina
14. pro 2010

@lenda01,je možný že ty bílý jsou jiný.
@majka43,no tak to jsou dobrý zprávy.Zítra nebudu moct ani dospat kvůli tvým //. 😉

lenda01
14. pro 2010

dobrou noc holky, jdu chrupcit...rano do prace ☹ dobrou noc a @majka43 rano se tesim na ty dalnice 🙂 hezky se na to vyspi 🙂

majka43
14. pro 2010

@lenda01 Tak ho spolkni. Já do práce nejdu, tak to neřeším a na noc si dám klidně budíka.