CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
7. led 2011

@madlina Tak toho asi měla hodně,no já jsem na ni fakt zvědavá

evaav
7. led 2011

Ahoj holky tak konečně pátek a týden práce za mnou a Verunka první týden školky má také zasebou první den celý proplakala tak jsme si jí tento týden brali už ve 12h domů.Ale další dny to bylo lepší a lepší už tam má i kamarádku a pořád tam snima něco vymýšlejí tak se jí tam líbí jen trošku jí trápí to raní loučení ted po dvakrát jsme to ale zvládli bez pláče 😉
Jinak já už mám mrchu už 10 den 😒 asi se čistím po té laparce.15 den mám brát ten dubhaston tak jsem zvědavá jak se po něm budu cítit a doufám,že mi pomůže.
@rvasata -přeji dobré pořízení v Pardbicích 😉
@tygr21 -kuchynka moc pěkná také se chystáme předělávat,ale bude to jěště trošku trvat

rvasata
7. led 2011

@evaav Ahojda díky moc.No já MS po laparce měla 4 dny.Mám ji tak ořád a skoro žádnou.Tak to chci říct taky v Pardubkách.V Hk mi řekl,že to může být třeba hormonální nebo stresem a nic víc.Naposledy jsem měla jen hnědé špinění 😕

evaav
7. led 2011

@rvasata -jí mám taky takovou hodně tmavou tu krev a je možné,že to mám i ze stresu z práce a je to tam i pohypově dost náročné a nervy z Verči jak vše zvládne tak třeba se mi to přez víkend uklidní

majka43
7. led 2011

@paja1 www.byliny-naděje.eu a tam si napíšeš magistře Podhorné na co je potřebuješ a ona ti sestaví co máš brát. Počítej tak se šesti stovkama. Já už je beru druhý týden.

rvasata
7. led 2011

@evaav Tak uvidíš,každopádně já to znova řeknu v Pardubkách.Tak to je šikulka.to zvládá dobře.My chodíme od září a to plakala (spíš histericky řvala ráno) a pak dobrý.A teďka poslední 3 dny začala plakat ráno,ale ona je hrozná cíťa a čím je starší tím je víc u mě jak neodsřižená pupeční šňůra.

madlina
7. led 2011

@evaav,verunka je šikulka.Nakonec se jí nebude chtít ani domů.na nás taky Adél zkouší že chce jít domů po "o",ale ona to říká jen tak.Odpolko musíme ještě čekat až si laskavě domaluje nebo dohraje 😀 😀 😀 .někdy se jí ráno taky nechce ale zatím se to obešlo bez nějakýho vztekání.Spíš ještě loudíme v šatně aby nám dala aspoň pusu než jde do třídy 😀 😀 😀

majka43
8. led 2011

Tak nevím, proč to nejde otevřít, ale zkus to zadat do vyhledávače a půjde to.

majka43
8. led 2011

www.nadeje-byliny.eu
No konečně to jde, klikni si tam na poradnu a napiš co potřebuješ.

dasty79
autor
8. led 2011

Ahoj kočky 🙂

Co tady je nového????

majka43
8. led 2011

@dasty79 Zatím nic, všichni spí, jenom my tady strašíme.

lenda01
8. led 2011

ahojky holky 🙂
Tak vcera jsem to sem zase nejak nezvladla ... hruza se mnou 🙂
@kiara81 ja na tebe myslela a drzela pesti, takze to urco klaplo 🙂 no to musi bejt chlap uplne hotovej, kdyz zjistil ze ty jeho nejsou takovy kabrnaci jak si myslel 🙂
@majka43 me uz je po tele fajn a nervicky z toho ted mam taky.. jestli je vse OK, kdyz mi bylo spatne jen do stredy ☹ nebo jestli by mi takhle pomohly ty homeopatika.. ja ti nevim.. do stredy budou nerviky a pak se na kontrole ukaze... bylinky z tohohle servu sem brala taky... mela jsem černy rybiz - malinik a jerab ptaci a brala jsem je kvuli sliznici ...

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - tak dvanáctého začínáš ketík - to je dobře,že bojujete znova - věř tomu,že to vyjde 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - je ti pořád špatně???a blindíš?

dasty79
autor
8. led 2011

@rvasata - já taky mám ms tak 3-4dny a pak třeba den špiním a tak mě udělali hormonální profil
a ten byl ok a tak řekli,že to neva,že je ms krátká - hlavně že je! A ať jsem ráda 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@madlina - a v Sanusu taky dělaj screeening?Nebo kde jsi byla?A když jdete na ten NT screening, tak už se pak nemusí na ty triply???

dasty79
autor
8. led 2011

Holky já jsem taky vesničanka a taky jsem bydlela předtím ve městě.A teď už bych do města nešla.U nás taky choděj lišky dávat dobrou noc - ale já tady jsem spokojená 😀

dasty79
autor
8. led 2011

@evik31 - opožděně vše nej nej nej k tvým narozeninám 🙂 Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky a vytouženého uzlíčku 🙂 🙂 🙂

Já mám za pár dní taky narozky - to tak letííí

dasty79
autor
8. led 2011

@kiara81 - tak ať to IUI dopadne 🙂 Přeju hodně štěstíčka,a´t se zadaří 🙂

lenda01
8. led 2011

@dasty79 prave ze uz mi je hej a mam strach jestli me to nepreslo az nejak moc rychle ☹ ale ja jsem jak magor..kdyz mi bylo spatne, chtela jsem at je mi lip a kdyz je mi lip, mam strach ze neni s mimcem vse v poradku.. chjo se mnou, vid? Padim s manzou na nakup..hnedle jsem zpet 🙂

dasty79
autor
8. led 2011

@lenda01 - nad čím to zase přemýšlíš???Ty chceš dostat asi na zadek,ne?
Nejdřív ji nechtěla jít na KETík - a museli jsme tě tam dokopat a vidíš - vyšlo to báječně 🙂 ,
tak teď nechci slyšet,ani číst takovýhle kravinky.
Uvidíš,že je vše ok 🙂 🙂 🙂
Kdy jdeš na utz?12.1?

majka43
8. led 2011

@dasty79 To ještě ne. U nás se chodí na ultrazvuk 25DC a pak až to dostanu, když bude vše v pořádku, tak začnu stimulku.

majka43
8. led 2011

@lenda01 Já mám jeřáb ptačí, černý rybíz-maliník, lékořice, dub a pýr. A kdy jsi skončila s braním. Jsem ráda, že jsi to brala, zase nějaká naděje, že se to taky povede.

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - před ketíkem se taky musí stimulovat?

majka43
8. led 2011

@dasty79 No 1DC začnu brát estrofem, estrahexal na sliznici a potom přidám utrogestan a prednison.

majka43
8. led 2011

@dasty79 Mladý holky toho asi tolik nemají, to jen my starý kozy toho potřebujem hodně.

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - jo takhle to je - ke ketíku my jsem nedošli....tak nevím
takže únor je tvůj měsíc 🙂 Musíš tomu věřit!!!

dasty79
autor
8. led 2011

@majka43 - ty stará kozo 😀 Já už taky nejsem nejmladší 😀

majka43
8. led 2011

@dasty79 No, ale na mě nemáš. Je to deset dní, co jsem nerada oslavila 45.