CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
31. led 2011

@sissi6 dekuju moc.. snazim se to zvladat, ale nejde to... preci jen u me ten prdolka uz nejakej patek bydlel a ted se mi po nem ooobr moc styska... to je super ze to nevzdavas, takovy slova se krasne ctou a ted s tim stehovanim budes mit uplne jiny starosti a myslenky, tak se urco zadari.. ona hlava a psychika dela moc 🙂

sissi6
31. led 2011

@lenda01 když vezmu kolikrát jsem obrečela když jsem dostala ms, tak tohle by mě položilo uplně. Teď na to nějak ani moc nemylim jako dřív, je fatk že u prvního IUI sem docela věřila že by to mohlo dopadnout i když vím, že je tak 10% úspěšnost a když to nedopadlo, tak jsem to obrečela a teď po 2 IUI jsem v pohodě, možná proto, že už mám schválený IVF a v to bude asi věřit ještě víc, ale o to víc budu asi zklamaná když to nedopadne.

lenda01
1. únor 2011

@sissi6 treba ten smetek na tebe jeste padne.. me se to stalo pokazde.. po prvni transferu jsem netestila a rozbulela jsem se kdyz jsem sla od dr., po druhym transferu jsem testila a to jsem se vybrecela doma a pak u dr. uz to bylo dobry a ted ted to je masakr... po tech transferech jsem brecela jen ten jeden den, ale ted bulim tyden a furt to nejde nejak zastavit.. hlava se s tim nesmiri asi nikdy... ale ty na takovy veci hlavne nemysly, tebe to nepotka...

paja1
1. únor 2011

@sissi6 Já ti nevím pokud netestneš nevysazuj utrouš.

tygr21
1. únor 2011

@lenda01 až budeš vědět kdy pujdeš na transfér,tak to bude veselejší,já čekám na ms

tygr21
1. únor 2011

@sissi6 a co ty,dobrý?

lenda01
1. únor 2011

@tygr21 no to kazdopadne.. na to se tesim nejvic, az budu telo pripravovat na transfer.. to bude supeeer... 🙂 ty jsi preci chtela jit na treti pokus uz ted v lednu, taky jste to nejak odlozili, ne?

dasty79
autor
1. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@tygr21 - ty čekáš na ms a pak hurá do Sanusu?

@sissi6 - proč netestneš a pak kdyžtak nezdavádíš utroš dál?To je největší chyba vysadit utroš!!!

@lenda01 - ještě máte v mrazáčku?kolik????Já myslela,že ne.Tak to je super 🙂

tygr21
1. únor 2011

@lenda01 přítel nějak nechtěl,já mu to řeknu,áž to dostanu,ale půjdu zatím jenom na prohlídku,jestli je to dobrý.Pak se uvidí.Domácí snažení probíhalo,ale asi určitě na prd.

tygr21
1. únor 2011

@dasty79 půjdu jenom na prohlídku,jak to vypadá.A jak ty?

dasty79
autor
1. únor 2011

@tygr21 - takže únor to jistí 🙂 🙂 🙂

lenda01
1. únor 2011

@dasty79 ahojky 🙂 jj mame jeste mrazacky a to ctyri kousky.. takze jen doufam, ze je rozmrazi po dvou a ze se budou pekne vyvijet abysme meli na dva pokusy... 🙂

lenda01
1. únor 2011

@tygr21 ja bych chtela taky v uuuunoruuuuu, ale to u me nehrozi, to nebudu mit ani jednu ms po revizi, ta jestli bude, tak bude az nekde na konci unora nebo v pulce brezna ☹ chjo to je silena doba

dasty79
autor
1. únor 2011

@lenda01 - bude stačit na 1 pokus a vyjdou dvojčátka 😎

dasty79
autor
1. únor 2011

@lenda01 - tak u tebe to březen jistí 🙂 Bude začínat jaro a na jaře vše pučí a vyjde to 🙂

evaav
1. únor 2011

Ahoj holky zdravím Vás po delší době mám ošetřování Verunka má horečky 😒 nějakou virrozu,ale budu doma do neděle pak jdu na noční bléééééé. V práci jsou nadšeni no,ale nedá se nic dělat přece jí nenechám někde se trápit v horečkách já ted přez víkend měla 39,5.A furt jsem oho plná bolí mě průdušky tk se budu potit s malou.

@lenda01 -je mí líto co tě potkalo nevím co na to napsat,nezbyvá než se s tím poprat jak člověk sám dovede,a hurá do dalšího boje.
@tygr21 -moc ti přeji,aby se Vám zadařilo .
Jinak já jsem před týdnem dobrala léky po kterých mi má chodit mrcha a zase se někdě toulá,né že bych po ní toužila,nebot minulý cyklus byl pěkný očistec hlavně stračně jsem to měla douho snad 20dní hrůza. No možná to blokje ta viroza,půjdu si Vás dočíst

tygr21
1. únor 2011

@lenda01 teda já bych chtěla ted,ale nevím jak přítel,zkusím ho přemluvit,kdyžtak půjdeme spolu v březnu.

Evaav.........zdravím,ms musí dorazit?nebo né

lenda01
1. únor 2011

@dasty79 juuu dvojcatka to by bylo priiiima, ale tolik stesti nemam 🙂 a brezen mam strach ze to taky nejisti, to mi primar nedovoli.. no jsem zvedava, co bude za tyden na kontrole rikat 🙂
@evaav ahojky 🙂 rada te tu vidim 🙂 no reknu ti, je mi hrozne a nejak to nezvladam, ale holky mi tu hodne pomahaji... a co u vas? snazilkujete?
@tygr21 na pritele vytvor natlak.. ale ono u vas jelikoz musite stimulovat a vsechno to je vic o financich nez jen kdybyste meli v mrazaku a sli na KET... rekni mu ze se taky primlouvam 🙂

tygr21
1. únor 2011

@lenda01 nejhorší je na tom to,že musíme úplně od začátku.Ale dr.něco říkal o darovaném embiu,nebo něco takového,něco darovaného

lenda01
1. únor 2011

@tygr21 a to by si do toho sla? nevadilo by ti darovane?

tygr21
1. únor 2011

@lenda01 já ti nevím,měla bych z toho strach,že by to mimčo nebylo naše,ale co nám asi zbývá.Já bych radši přirozeně,ale bohu to nende

lenda01
1. únor 2011

@tygr21 ver ze to do tretice klapne.. a pritel by do toho myslis sel? To jsou veci ktery musite mit ujasneny mezi sebou...

tygr21
1. únor 2011

@lenda01 já nevím,řekla jsem mu to,a on na to nic neřekl.Ale do třetice všeho nejepšího,říká se to tak,né?My to zvládneme

evaav
1. únor 2011

@lenda01 -no snážílkujeme,ale není to nějak valné 😒 předtím dlouhá mrcha pak ty noční no občas se chvilka najde no.
A že to na tebe padá z toho si nic nedělej na mě také pořád padá,že se nám nedařílo ivf a kdo ví kdy zadaří,z práce jsem tak vyřízená,že mě to přestává bavit tři směny soboty jsem ko asi se budu poohlížet po něčem jiném,ale kam když moc výběru není 😒 Strašně mě štve,že se nám nedaří a ani nevím kdy jít do toho posledního pokusu mám strach,že to zase nedopadne.Mám ted od doby kdy jsem se vrátila dopráce tak depresivní období hrůza nevím no jestli je to změnou,ale je to fakt náročné celých 8 hodin jsem v běhu když jsem tam dělala předtím tak mi to přišla větší pohoda to jsem chodila v klidu,ale ted hrůza furt jsem unavná můj chlap je na něm vidět,že mu vadí jak chodím zdrchaná domů ještě ,že v něm mám oporu a že mi s Verčou hodně pomáhá. Jenž musíme nějak splácet úvěr kdo ne že ,ještě dva roky auž se toho zbavíme a mohla bych si najít i něco i trošku hůř placené 😒 ale s lepší dobou pracovní no a nebo to mimčo no,ale to se mi nějk vyhýbá 😖

tygr21
1. únor 2011

@evaav můžu se zepta,co děláš?

lenda01
1. únor 2011

@tygr21 neboj do tretice vseho dobreho i zleho to uz klapne 🙂 zadny darovany nebudou potreba 🙂
@evaav no to verim Evi... prace na smeny je neprijemna a to hodne neprijemna.. me ty denni a nocni davaj taky pekne pocudit a jsem z toho uplne na kasi ☹ ja si prave taky rikam, ze kdyz pujdu do prace budu z toho vseho zase rozhozena.. jeste ted, kdyz jsem z tech hormonu furt namekko a furt bulim ... no musim ze nejak vzchopit, takhle to se mnou dal nejde ☹ neboj, ono jestli to mimco mas v hlave, tak to je presne to proc se nedari, do toho ty sluzby a clovek je celej rozhozenej ☹ ale jak pises ty penizky jsou potreba jeste kdyz splacite uver... neboj, bude lip, ono nam to klapne vsem a pak bude lip..pak si tu budeme psat jak nas deti zlobi a jak jsme vycerpany z toho jak nechteji spat..ale to uz budou krasny starosti 🙂

samanta001
1. únor 2011

Ahoj holky, teda to byla fuška vás dočíst je tu toho dost... Já byla včera na ultrazvuku a všechno se zdá být v pořádku, bobek roste tak jak má a už má i pidi ručičky a pidi nožičky. Dostala jsem zprávu pro svou doktorku, protože do sanusu už nepůjdu. Jsem ráda, že to dopadlo dobře, ikdyž stát se ještě může cokoli máme před sebou dlouhou cestu. Ale na druhou stranu když se semnou doktor loučil tak jsem měla slzy na krajíčku 🙂

lenda01
1. únor 2011

@samanta001 moc moc moc blahopreju k pidi rucickam a pidi nozickam 🙂 jen tak dal 🙂 mas fotecku? musis nam ji sem ukazat at toho vaseho broucka taky muzeme okouknout 🙂

tygr21
1. únor 2011

Samanta001.......gratuluju k pidi ručičkám a nožičkím,my je taky chceme vidět,nemáš fotečku? 🙂 🙂

evaav
1. únor 2011

@tygr21 -dělám ve firmě co vyrabíme gumové těsnící profily na auta.Dnes si říkám jestli jsem udělala dobře s tím ošetřováním,doktorka mi říkala,že je spíš malá hodně zahleněná,ale dýchání na to,že si léčíme to astma má čisté ale ty horečky.Je taková unavená no mám strach v té práci jak mi to dají sežrat,ale předtím měla kolegyně také ošetřo. a niko to neřšil.No možná si to moc beru.No ale v neděli jdu na noc a budu dělat zase až do soboty ráno tak může být šef rád i za to.Ale dnes jsem unavená moc jsem toho nenaspala hlídala jsem Veču ta z těch horeček se budila tak jsem naspla asi jen dvě hodiny taky jsme otočená po noční z minulého týdne.
@lenda01 -já když by mi to šlo tak brečím furt ,ale asi mám tu pravou depresivní náladu tak to ani nejde.A to mimčo zase si myslím,že v hlavě tolik nemám spíš ta práce mě štve