CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
21. bře 2011

@lenpet to jo ale pro vodní a pozemské znamení což nejsem

mitik
21. bře 2011

@kiara81 ahoj,já beru tři denně - ráno,v poledne,večer.Ale to je prý maximální dávka - tak nevím...Raději bych se asi zeptala...

kiara81
21. bře 2011

@mitik ahojda já si myslím že to tak říkal taky že jsem se divila ale pak jsem se divila že mi nic nenapsala ta lékárnice

mitik
21. bře 2011

@kiara81 a to bereš před ketem?

lenpet
21. bře 2011

@kiara81 a u mě to platí?Já jsem váhy

evik31
21. bře 2011

@lenpet v tv toho ,ale nakecajto já zas až ty jejich řeči tak vážně neberu,ale bylo by to pěkné že 😉
@kiara81 to by bylo veselo co 😀

madlina
21. bře 2011

Holky se musím kluků Kabátů zastat.Krásně zpívaj a hrou a jsou i na pokoukání.

kiara81
21. bře 2011

@mitik no teprve budu čekám na ms...
@evik31 no to jo ale myslím že mi ruply včera ...ale víš jak
@lenpet ne my jsme myslím vzdušný....u nás jsou problémy v práci

lenda01
21. bře 2011

ahojky holky.. chvilku tu nejsem a tady se zas poradne debatilo.. ale to je dobre 🙂
@kiara81 no cauuuuu ty zijes? se mi uz stejskalo 🙂
@majka43 je super, ze slysim ze chces bojovat... 🙂 moooooooc si me tim potesila ... juchuchuuuu 🙂

kiara81
21. bře 2011

@lenda01 no jááááááááááá jo jako 😀 a jako taky jako mě chybí to naše klábosení 😀 😝

lenda01
21. bře 2011

@kiara81 ctu tu ze prdis na KET, protoze ti prave prdnul folikul a bude snazenicko.. no to je pradicka.. keeez by to chtelo dopadnout, ja chci byt tetickaaaaa 🙂

kiara81
21. bře 2011

@lenda01 ale neprdím na KETík kde to píšu??bolí mě břicho jako prase ...přestně jako při stimulaci taky jsem měla ve středu folykuly 18mm ale kolik to mi raději neřekl jen čuměl jak puk na UZ no a včera bolest a dnes to samé ale fakt hrůůza...no uvidím zítra a kdyžtak si dojedu k dr co se dole děje...no a byla by prdel kdyby to vyšlo ale sliznice je jen 5mm tak to těžko...a jinak na KETík neprdím počítám s ním....

lenda01
21. bře 2011

@kiara81 vis co by byla vetsi prdel, kdybys tam jela a oni ti znovu odsali tricet krasnej zralejch vajuch i bez tech silene drahejch stimulacnich injekci.. ty si to teda dobre vyziras ☹ to jsou natuty dozvuky toho OHSS a proto byla i ta sliznice nic moc.. stejne by do tohohle KET moc nesel ☹ a s tim ze prdis na KET jsem si vymyslela protoze jsem ti prala to snazenicko 🙂

kiara81
21. bře 2011

@lenda01 jo tááák no kdyby to vyšlo byla by to prča...no jako je to určo dozvuk jako tohle bylo to samé při stimulaci..a co ty,jak dnes v práci?

lenda01
21. bře 2011

@kiara81 v praci jsem to prezila, ale prijemnejsi by bylo, kdyby byla uz aspon streda a ne teprve pondeliiiii ☹ 😀 jinak ms stale nikde, ale s tim se pocitalo.. v patek cinknu do Sanusu a objednam se at se to zacne trosku hejbat 🙂

kiara81
21. bře 2011

@lenda01 a nechceš tam zavolat zítra?když vědí že to prostě nedostaneš?tak nač čekat

lenda01
21. bře 2011

@kiara81 to me taky napadlo, ale mam strach aby me nevynadali ze to jako jeste muzu dostat, kdyz je to teprve tyden od injekce...

kiara81
21. bře 2011

@lenda01 tak oni vědí že to po inje¨kci nedotáváš tak ti nevynadají...a jako po čem jsi to vždycky dostala?

lenda01
21. bře 2011

@kiara81 ja reaguju jen na estrofem .. takze toho ja uz jsem zbastila neskutecny mnozstvi za ty dva roky 😀 mi vyroste druha hlava nebo treti ruka kdyz ctu ty nezadouci ucinky ktery jsou psany na jednu tabletu denne a ja jich jedla pet a myslim ze jednou i sest denne 😀

majka43
21. bře 2011

@kiara81 Já jedla první 4 dny 2 denně a další dny 3 denně, ale radši si tam zavolej.

kiara81
21. bře 2011

@lenda01 já už raději nežádoucí účinky nečtu... 😀 ale co se mi vybavuje tak říkal ráno odpoledne a večer ale zítra si zavolám
@majka43

majka43
22. bře 2011

Ahoj holky, jak se máte?

dasty79
autor
22. bře 2011

Krásné sluníčkové poledne 🙂

@majka43 - to je dobře,že jste s přítelem spolu 🙂 🙂 🙂

lenpet
22. bře 2011

Tak holky,kde jste?

evaav
22. bře 2011

ahoj Všem tak jsem dnes vyjmečně doma malá je zase špatná o vídendu jsme byli u manželovi babičky a ona mám papouška Verča se na něho dívala ani se ho nedotkla a jak jsme odjeli dostala takovou alergickou reakci,že se z toho do ted hrabe v neděli večer dostala tak strašný kašel suchy letěli jsme s ní na pohotovost a je to alergie ona totiš trpí na roztoče dostlala z toho teplotu a včera a dnes jí tak strašně z očí teč tak ošklivý hnis fuj tak mám kapky a mast no ale je to umění jí to tam aplikovat bez praní 😠 ted chrupe,ale každý zakašlání jí už bolí nic nejí už skoro od soboty jen pije.Já naštětí si mohla vzít na dnešek volno zíra už budu muset rozdělit hlídání.
@majka43 -je fajn,že jsi tu já vím, já se tu objevuji jednou za čas ale fakt není kdy a je to tu obsazené mým chlapem.

lenpet
22. bře 2011

@evaav alergická na papouška?hm hm hm.Tak at se Verunce uleví

evaav
22. bře 2011

@lenpet -no na roztoče a oni to ti ptáci mají v tom peří.Tak alespon víme,že ho domů pořizovat nebudem asi bdou rybičky

lenpet
22. bře 2011

@evaav ty jsou lepší

majka43
22. bře 2011

Já byla v Jihlavě na tom vyšetření. Ten MEP.
Ještě že já nemám alergii na papoucha, vždyď ho mám jako dítě.

lenpet
22. bře 2011

@majka43 a jak si dopadla?My dáváme dohromady aparaturu.Ty máš snář?