CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
11. říj 2010

Jo jo,jednou za čas to neva.Jsou holky který si zapálej v těhu.Ale na to teda nemám žaludek.To bych fakt nemohla.

madlina
11. říj 2010

Lenda,dobrou.Já mám noťas v pelíšku u sebe,tak tu budu ještě chvílu strašit.

evik31
12. říj 2010

hezké ráno,u nás teda už mrzlo jak prase a ted tam je na nule a to jsem ve 3 patře takže dole bude ještě mín brrrr 🙄
jinak jste se teda večer rozpovídaly,já jsem ulehla páč mě začlo od tý zasratý rýmy bolet celé tělo a každý kloub,ale ted už to zas jde 🙂
@madlina tak jak se má miminko už máš pro něj nějaký bojový název 😀
@rvasata pleteníčko moc pěkný teda se činíš 😲
jinak kdo jdete dnes na nějakou kontrolu držím palce at je vše ok
a ted jdu přemýšlet co budu vařit,protože vůůůůbec nevím co 😒

evik31
12. říj 2010

teda tady pořád nikdo dneska jooooooo 😕
já už se vrátila z penny,chtěla jsem dělat květákovej mozeček,ale jelikož květák neměli tak bude sekaná 😵

madlina
12. říj 2010

Hoj.hoj,

neboj nejsi tu sama.Bojový název ještě nemáme.Ale určitě něco vymyslíme.Dáme to za úkol Adél a ona něco bombovýho vymyslí. 😀 😀 😀 .
U nás je dnes k obědu pangas a v troubě se peěe králíček.

madlina
12. říj 2010

To byla noc na dnešek.Nemohla jsem spát,tak jsem v noci čučela v telce na Ačko a na nějakou věštkyni.

evaav
12. říj 2010

ahoj Všem

@madlina -moc ti držím palce 😉
kolem třetí hodiny pojedeme směr sanus a jsem zvědavá jak pochodíme 😕 zítra mám sraz s kamarádkou z práce,která v sanusu už taky nějaký ten čas bojuje o mimi a čeká jí Ket po 2Ivf tak ji musím trošku povzbudit už bych jí to také moc přála ona chudák už o mimi bojuje nebo se pokouší snad víc jak osm let tak to pro ní musí být hodně těžké,dlouho jí trvalo než se se mnou konečně sejde chápu,že neměla nervi.A možná jí těší,že se jí vrátím do práce,protože jsme jí tam všechny mladé odešli a ona tam musí asi hodně rozdýchávat hnusné poznámky.Tak už proto jí to přeji at jim zacpe ústa 🙄

evaav
12. říj 2010

@lenda01 -já jsem občas kˇprimáři chodila je fajn,sice jsem tenkrát měla Šilhana,ale ten byl furt někde tak ho většinou zastupoval no a ted mám mladýho

evik31
12. říj 2010

Kdepak se všechny touláte nooooo,holky vymýšlím co upéct manžoj na pátek do práce má v sobotu narozeniny,nechci dělat roládu tu peču pořád,ale nechci zase nějakou obyčejnou placku,tak budu vděčná za každý tip
Renča hodně peče,ale zase tu není potvůrka 😠

lenda01
12. říj 2010

ahojky vsem 🙂 ja uz jsem dnes taky na prijmu ... uz jsem z prace doma, huraaaa... 🙂 venku se to tvari jako krasny pocasi, ale je tam docela zima, takze jsem si hnedle zatopila v krbiku a tak tu doufam bude za chvilku prima teplotka 🙂
@evaav jo ja mam prave primare fakt rada, sice toho moc nenapovida a ja jsem takova trubka, ze se neptam, ale je to vazne sympos... ale to oni mi tam pripadaji sympaticti vsichni... 🙂

lenda01
12. říj 2010

@evik31 ja doporucuju zravy rezy..ty maji vzdycky uspech.. teda alespon u nas .. a je to frk frk hotovy

evik31
12. říj 2010

@lenda01 to jsou ty s tou želatinou na vrchu vid,já jsem o něčem takovém přemýšlela,ale mám strach,že než to donese do práce tam my z toho udělá fašírku,ale nápad to není špatný díky jestli na nnic jiného nepřijdu tak mu je asi udělám 🙂

lenda01
12. říj 2010

@evik31 jj jen rychly piskotovy testo a navrch myslim slehacka a dve zakysanky a ananasovej kompot a navrch je puding z ty ananasovy stavy... a fasirku z toho mozna udela, pokud to neponese s plechem 🙂

evik31
12. říj 2010

@lenda01 to právě ,že neponese musím mu to doma nakrájet do krabice,plech bych už asi neviděla 😀

lenda01
12. říj 2010

@evik31 tak ja jeste popremyslim.. dobry a rychly je Salamounuv kolac nebo nekde se tomu rika mokra buchta nebo varena buchta.. je to jak rozpustis celou heru, kakao a cukr a pak z toho trosku odeberes a do zbytku se da mouka, vajicko a pak smes rozinek a orisku a kousku cokolady a po upeceni se to preleje tim zbytkem.. to je taky u nas docela oblibeny a to by prezilo i transport 🙂

evik31
12. říj 2010

@lenda01 taky už jsem tady někde narazila ,ale ještě jsem ho nepekla,tak možná zítra nejdřív vyzkouším,abych pak nebyla v pérdelce kdyby se mě to nepovedle,ale vypadá to jednoduše tak bych to zvládnout měla 😀

lenda01
12. říj 2010

@evik31 vyzkousej a doufam, ze me pak nesezeres, kdyz se to nezadari 🙂 ale je to jednoduchy a ja to davam do lednicky a jak tam jsou ty kousky coko, tak to je pak chlazeny dobry 🙂 treba ti tady holky daj taky nejakej tip co upict a ja se rada taky necham necim novym inspirovat 🙂

rvasata
12. říj 2010

Ahojda holky,nějak jsem nestíhla dneska.Byla jsem na úřadě pak ve městě,pak dorazila sestřenka na kávu,pak háček a už je večer.Hihihihi!Zítra odpoledne jdu do Sanusuuuu 😎

lenda01
12. říj 2010

@rvasata zase ten hacek? 🙂 co hackujes ted? zitra v sanusu budu drzet pesti ...ja jedu az v patek...

lintea
12. říj 2010

Ahoj holky, celej den nám nešel proud, takže to teď musím dohnat, dělám večeři, ale pořá mi není dobře tak si půjdu zase lehnout.
Vypadá že se do toho Sanusu hezky trousíme, každej den jedna 🙂 mě to čeká v pátek.

lenda01
12. říj 2010

@lintea tak to se tam v patek potkame 🙂 i kdyz ja tam jedu na sedmou rano.. to zas bude vstavanicko 🙂

rvasata
12. říj 2010

@lenda01 jojo háček je moje droga.Teďka dělám pro kamarádky holčinu takovou tu Homeles čepku tak jsem zvědavá. 😀

rvasata
12. říj 2010

@lintea Ahojda,no joo my si tam budeme postupně chodit pro ty miminka přeciii 😎

madlina
12. říj 2010

Kočky tak ať vám kontroly dopadnou na výbornou.

lenda01
12. říj 2010

@rvasata no jasne ze to bude zase hezky, si fakt sikovna 🙂 a jeste kdyz te to bavi, tak to je vubec super 🙂

@madlina dekujeme 🙂 a jak se citis ty? co bojovnicek?

madlina
12. říj 2010

Občas mě jakobi tlačí břicho a hlavně vypadám jak na pátým měsíci. ☹

lenda01
12. říj 2010

@madlina to asi jak se tam zabydluje... neboj, to bude OK 🙂

madlina
12. říj 2010

Děkuju,kéž bys měla pravdu.

madlina
12. říj 2010

Holky můžu poprosit o hlásek? Mokud vám to půjde.Děkuju.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-16/?kiribot=60

lenda01
12. říj 2010

@madlina hlas poslan 🙂