CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
20. dub 2011

@lenda01 hojda dnešní noční super docela se mi to začíná líbit 😀 dozvěděla jsem se že mám smlouvu jen do konce roku 😖 no tak to je taky dobré zjištění...jinak po transféru budu mít dvě noční zasebou no ale nejde to tam přehodit jsem tam na to koukala..no uvidíme kdy mi řeknou datum...hele a to když půjdu na UZ tak mi řeknou pevný datum transféru?,??a jak jsi na tom ty?

kiara81
20. dub 2011

@lenpet proč by jsi nemohla

lenpet
20. dub 2011

@kiara81 já nevím,jestli to bude dobrý.Tak se to dopíká a za chvíli se na to vrhnu.Jaká byla noční?

lenda01
20. dub 2011

@kiara81 ahojky 🙂 no tak to budes mit vesely jestli pujdes po transferu dve nocni.. to je dobrej rachot ☹ jinak ty pujdes na kontrolu kde ti rekn jo sliznice je pekne pripravena bezte se do laborky domluvit na dni transferu a tam ti podle toho jak stary embryjka zamrazily reknou kdy bude transfer.. aby to proste bylo tak nejak plus minus ten 15dc.
jak jsem na tom? moc nic, nic mi neni takze moje schiza je vetsi a vetsi..

kiara81
20. dub 2011

@lenpet no kdyby byla taková noční jako dnes tak bych si chrochtala
@lenda01 aha no jsem zvědavá jestli mi to vyjde mezi nočními nebo jak...mám takový menší problém...jsem asi blbá ale prostě je to tak...ti pak písnu do vzkazů ..ted už jdu teda spát..
a nech té schízi simtě bude vše ok....uvidíš

lenda01
20. dub 2011

@kiara81 oki tak pak pisni.. ted ti preji dobrou noc 🙂 ja jsem total v pr..li .. dneska jsem na chocholouska... bulim a bulim a nebo sedim a cumim do blba... ☹

lenpet
21. dub 2011

@lenda01 víš že máš být v klidu,tak nebul.

Hezké ránko,

Tak jdu za hodku na ten pohovor,snad to vyjde.Budete mě držet palečky?

samanta001
21. dub 2011

Ahoj holky, tak včera jsem byla na utz a mimouš už má 20,1 cm a váží 350g. Má se čile k světu, jen mě mrzí, že jsem nechtěla vědět pohlaví a doktorka se jaksi prokecla ☹ Tak se zdá, že to bude asi holčička, chudák malá bude chodit v modré pač jsem fakt věřila v kluka 😀 ale ještě je čas dokoupit spoustu věcí. Kamarádce se včera narodila holčička o 6 týdnu dřív s váhou 1 620g, no doufám, že ta naše bude větší cvalík, protože tohle bych se bála vzít do ruky.
@lenda01 ty nesmutni a hlavně nebul, copak ty jsi po minulím transferu měla nějaký příznaky? Já jsem teda neměla vůbec žádný a až do krve jsem nevěřila, že to vyšlo. Teď si užívej naděje, že tam mimouše pořád máš!!
@lenpet no a jak ty jsi dopadla s prací?

lenda01
21. dub 2011

@samanta001 dekuju 🙂 ale ono se to lehko rika ale hur kona ☹ ale zkusim se byt hodna a nebulet 🙂
a gratuluju k holcicce 🙂 ja bych si holcicku ooobr moc prala 🙂

evik31
21. dub 2011

ahojky holky zdravím po dlouhéééé době,ale byla jsem v nemocnici a není nejlépe dnes jsem dorazila dom tak vás jen pozdravím a juknu n VÁS VEČER 😀

lenda01
21. dub 2011

@evik31 ahojky, jsem rada, ze to mas uz za sebou, musis nam pak povypravet jak to slo.. ted jdi pekne odpocivat 🙂

kiara81
21. dub 2011

tak dneska jsem opět vezla Aničku do porodnice ale už to dopadlo má kluka Kubíka JÁ TO ŘÍKALA ŽE TO JE KLUK CHICH a je 49cm dlouhej a 3113g těžkej je nádhernej....a maminka je v pořádku.......

lenda01
21. dub 2011

@kiara81 tak to mamince i prdolkoj gratuluju 🙂 a ty ho tetko poradne zapij at je zdraveeej 🙂

lenpet
21. dub 2011

@kiara81 tak mamince gratuluju.zítra budu reagovat,jsem nějaká utahaná

lenda01
21. dub 2011

@lenpet no jsem napnuta jak si poridila na pohovoru... tak se jdi vychrupat a pak musis poreferovat.. 🙂

na_aty
21. dub 2011

Ahojky holky,
tak se po delší době zase ozývám.. Chvilku jsem si položela v nemocnici, cca nějakých 6 dní. Udělal se mi v děloze hematon a mimísek byl v ohrožení.. Ale naštěstí je teď už vše OK (ťukám to do zubů, abych to nezakřikla).. Jen musím více odpočívat, nic netahat ad. Ale přísně dodržuji!!Opravdu!! 😉
Ve středu jsme byli na kontrole mimísek už má 4,1 cm takže jsem cca 10TT+6.. Dnes jsem byla na krvi kvůli screeningu v 1.trimestru a za 14 dní nás čaká UTZ projasnění šíje mimíska, tak na nás myslete, ať je vše v pořádku..
@kiara81 Tak kdy máš v plánu KET? Už se to určitě blíží, viď?
@lenda01 Moc držíme pěstičky, aby se to podařilo!!!

lenda01
21. dub 2011

@na_aty ahojky kocko, to jsem rada, ze jste s nimcem oba v poradku ... je lepsi ze si vas nechali v nemocnici, doma to clovek tak nedodrzi jako tam... tak se opatruj a nech se od manzi obskakovat 🙂 a moc dekuju, ze nam drzis pesticky, nepreju si nic vic nez aby to ted uz klaplo i mne 🙂

lenda01
22. dub 2011

ahojky holky... tak rychle vstavat a sup zase pekne ven a uzivat si tehle nadhernych slunnych dnu... je to balzam na dusi 🙂

kiara81
22. dub 2011

@lenda01
@lenpet Kubík je nádhernej dnes za nimi jedu ale tetě je špatně ....už nepiju doma semnou nemluví ani klika od dveří no jo šla jsem jen na obočí v 19hod a vrátila se o půlnoci ......ale co....
@na_aty no prosímtě kočko co to děláš ??,tak je dobře že je vše v pořádku šetři se no jo jdu na ket asi poč května ale...ale...

lenda01
22. dub 2011

@kiara81 hele zapit se musel.. udelala si dobre, ze si tomu dala co proto.. ted bude zdravej jako riiipa ... a musim rict, ze je fakt krasnouckej 🙂 zavidim teto 🙂

lenpet
22. dub 2011

@lenda01 tak jsem byla na pohovoru a během týdne mě daj vědět.Nikde ti neřeknou z fleku,že tě berou,těch uchazečů maj víc,tak si musej vybrat,ale snad to vyjde.
@na_aty to je dobře,že už vám nic není,tak se šetři,
@kiara81 a ty jdeš na ketík v květnu?

samanta001
22. dub 2011

@na_aty jejda já na záčátku taky měla hematom, do nemocnice jsem nešla, ale oktor říkal, že se může oběvit kdykoli znovu. Tak na sebe buď opatrná.
@lenda01 A kdy jdeš ty na krev?

madlina
22. dub 2011

Ahojda,.
hlásím se po delší době.
@lenpet,a kde jsi byla na pohovoru?

holky hned bych šla ven ale bohužel je Adi nemocná ☹ .Od pondělka se nemůžem zbavit teplot.No naštěstí už nemá
39.Vidím to takještě do středy páš jsme od dr. dostali sirup po 12ti hodinách.

lenpet
22. dub 2011

@madlina byla jsem v Carefouru.

lenda01
22. dub 2011

@lenpet a na jakou praci to byl pohovor? co bys tam delala? a tim carefourem myslis futurum v hk? jestli jo tak to te tam budu potkavat, tam jezdime casto 🙂
@samanta001 ja jdu na krev az za tyden v pondeli.. jsem dnes teprve 5.den ... ☹

lenpet
22. dub 2011

@lenda01 doplnovala bych mléčné výrobky,ale dělala bych na noc,takže ze setkání asi nic nebude ☹ ,snad příště.A jak se cítíš?

lenda01
22. dub 2011

tak dalsi krasny den za nami a timto mi taky skoncila dovca a zitra do prace... juuuu me se tam tak nechceeeeeeeee 😝

evaav
22. dub 2011

Ahoj jsem tady zase po delší době konečmě mám volno,ale vypadalo to,že zítra zase pomažu makat,ale jsem doma hurá manžel je na rybách Verča mi dnes nějak brzo šla spát tak mám klid. Zítra dopoledne jdu do města si na sebe něco koupit protože ze mě vše padá a večer si jdu posedět s kamarádkou nevím co mám vařit poaradíte
@lenda01 -moc držím pěsti 😉

lenda01
22. dub 2011

@evaav dekuju moc za drzeni pesticek... 🙂
Zavidim ti ze z tebe vsechno pada, ja to mam obracene, ja zase nic nezapnu 😀 jinak inspiraci na obed potrebuju taky, jsem uz uuuuplne bezradna 🙂 dneska u nas byla cocka a zitra budou asi testovinky s kurecim masem... a dnes k vece byl opejkanej spekacek, uz jsme zahajili opejkaci sezonu... mnam 🙂

lenpet
22. dub 2011

@lenda01 tak at ti to v práci uteče,nezávidím ti to
@evaav zdravím.Zítra si posezení užij.

My zítra jedeme na kole do Chvojna na prase,tak se těším