CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

na_aty
23. črc 2011

Ahojky holky!!

@kiara81 Téda, Ty už máš doma také školáčka? No to to letí... 😉 my máme první třídu úspěšně za sebou a zdá se mi, že ty prázdninynějak rychle utíkají ☹ Už abych se začala poohlížet po bačkůrkách, teplákovce a školních potřebách, protože pak budou všude fronty a hromady lidí a to já nemám ráda.. 😖 Opravdu to strašně letí... A jak se máš jinak? Četla jsem ,že pojedeš do lázní.. To Ti teda závidím.. vážně..hlavně si tam odpočiň, odreaguj se a užij si pořádný relax 😉
@sissi6 Holky, dneska proběhla taková první menší vlna stěhování.. 😉 Musím se přiznat, že se mi do toho nějak nechce. Když vydím všechny ty krámy , co máme teď v bytě 😀 Včera jsme s manžou dali dokupy obývák, já umyla další okno (ještě mi tři zbývají 😠 ) sedačku, umyla jsem kuchyn...šli jsem tam odsud po půlnoci. Dnes je manžel v práci, tak jen tak trošku něco poklidím a tak..jsem docela unavená! Už se ale moc těším, až tam budeme bydlet a stěhování bude za námi!!
Jinak všem novým těhulkám gratuluji k // na testíku..užívejte si štěstí... Naše malá bříšku kope jako malý čertík 🙂 hlavně večer, to jsou kopance, že kolikrát nemůžu ani spát. Doufám, že se jí spánkový režim upraví 😉

na_aty
23. črc 2011

@lenpet Krásné dvě čárky!! Gratuluji k testíku a opožděně k nové neteřince...
Nevím co je a co není pravda, nebo jestli se tu opravdu k tomu vyjadřuje i Tvůj bývalý přítel... Ale to je Vaše věc... Ze zkušenosti vím, že dlouhodobé vztahy jsou někdy težké. Někdy se Ti dva k sobě začnou zrovna ne hezky chovat, protože si sebe tak nějak přestanou vážit jako partnera... a pak je lepší jít každý svoji cestou, protože neshody a hádkami trpí i okolí a hlavně dětičky, když ve vztahu jsou....sama víš, kde je pravda a já Ti jen přeji, abys konečně našla svoje štěstí a aby sis užila těhulkování bez stresu, protože to je opravdu dar, na který se někdy opravdu dlouuuuho čeká 😉

evik31
23. črc 2011

@kiara81 zlato nerozčiluj se nemá to cenu 😀 ale po dlouhý době se teda tady bavím to musím přiznat akorát nevím k čemu to přirovnat,žeby hororová komedie 😀

lenpet
23. črc 2011

holky,někdo píše místo mě,věřte si komu chcete, ted sem štastná a muj přítel mě zná víc než Libor, milujem se víc a víc, chtělo to čas, osud nikdo nezmění :D
Je vidět že mě někdo štěstí nepřeje, ale mi to zvládnem nebojte.....
Mějte se pěkně

kiara81
23. črc 2011

@lenpet ty nejsi normální fakt ne....už chápu proč mezi nás nechodí tvá segra taky bych se za tebe styděla....

kiara81
23. črc 2011

@evik31 já jsem naprosto v klidu 😀 taky se bavím ...i jaké zprávy mě chodí...a ted i na emimino.... 😀 ale čeho je příliš a zas ta její básnička NĚKDO PÍŠE MÍSTO MĚ...VĚŘTE KOMU CHTECE TO UŽ TADY TAKY BYLO .... 😎 a taky jsem psala že mě to ted tady začíná bavit 😀 😀

sissi6
23. črc 2011

@kiara81 😀 😀 😀

@na_aty já jsem si myslela, jestli se nestěhujete, protože jsi tady nějakou dobu nebyla. Tak to je super, za chvíli budete v novém 🙂. Jen na sebe buď opatrná při tom stěhování a uklízení. To jsi neviděla těch krámů co jsme měli my, my jsme se stěhovali ze starýho baráku a těch věcí po půdách atd. a toho starýho nábytku, to bylo dřeva na topení 😀

sissi6
23. črc 2011

@evik31 to je dobře, že zavítáš a že Ti je o malinko líp 🙂. Ty se teď chystáš na KET? Nebo si raději necháš udělat imunologii?

sissi6
23. črc 2011

Holky teď jsem si vzpomněla, vždyž lenpet se tady nedávno ptala na nějaké svatební šaty

kiara81
23. črc 2011

@sissi6 a joooo jsem jí je nabízela... 😀 tý vado...měly bychom si vzít asi děvčata příklad a byly by jsme my netěhotný třeba hned těhotný....hmm?????? 😀 😀 😀

sissi6
23. črc 2011

@kiara81 jo to si pamatuju, že si jí psala, že máš svatební šaty doma 🙂. Já kdybych těhotná nebyla, tak takhle teda ne, to bych si radši chvíli počkala.

montysek
23. črc 2011

Holky,tak už lenpet nechte - má to cenu cizího člověka řešit a rozčilovat se nad ním? 😀 Nemá, je dost věcí, který nás štvou a týkají se přímo nás - mě např. dnes na zahradě dvakrát posral pták - to abych to trochu odlehčila! 😀 😀 😀

evik31
23. črc 2011

@sissi6 jdu na kontrolu v úterý tak se ho chci na to zeptat,ale manža by chtěl hned do ketu dokud je tělo prej nabuzeny a jinak pak udělat veškěrá vyšetření tak uvidíme co na to doktor,
@kiara81 tobě chodí nějaký zprávy jo,to si asi počteš co 🙂
jinak já zatím nevím,počkám do úterka a pak se rozhodnu jestli si nechám ukončit neschopenku zatím mě jí nechal tak uvidíme

kiara81
23. črc 2011

@montysek už jí nechám chudinku jednu 😀 no posral jo???tý vado no to bych byla ale nasr......aná 😀 mě dneska ráno v 6 hod. vzbudil nářek mého štěněte no tak jsem vylítla co se děje no a ona opět zalzlá v garáží a samo nemohla vylézt...tak kvíjela...no nebyla tam za hodinu znova,????myslela jsem že jí zabiju 😀
@evik31 no to si počtu ale víš jak beru to s rezervou ale tohle co mi přišlo už tady zaznělo dříve

kiara81
23. črc 2011

@evik31 jo a jen odpočívej ještě chvíli napracuješ se ještě dost

holubice.petra
23. črc 2011

Ahojky holky koukam tady je skoro divci valka 😉 Me to je taky trochu srsti ale na druhou stranu @lenpet preji mnoho stesti a hlavne tomu prckovi a co na to tatinek?
Docela jsem se povavila jak psal ten Libor asi to musi byt pro nej tezke a nedivim se ze je nastvany....tak snad to s tim novym vyjde ale ruku na srdce urcite te novy pritel nemuze znat vic nez ten stary, ale asi projevuje o tebe vice zajmu coz je logicke v zacatcich vztahu a zamilovanosti 😉

holubice.petra
23. črc 2011

@montysek dekuji jo jo jsem uz konecne tehu 😀 koncim sesty mesic vyslo to na druhe IVF...proto verim ze se to povede kazde snazilce a drxim pesti+posilam tehu bacily 😉

montysek
24. črc 2011

Ach jo,člověk když čeká na tu mrchu MS,tak se zase zpozdí....,to tu krev do dovči nestihneme,takže budu muset čekat pak na další a IUI bude nejdřív v září - už to vidím. 😖
@kiara81 No vidíš, jak máš šikovného pejska a jaká pěkná ránka Ti připravuje !! 😀 😀
@holubice.petra Jéé,tak si těhu pěkně užívej a víte, co čekáte? 🙂

holubice.petra
24. črc 2011

@montysek jo jo víme 😉 čekáme chlapečka 😀

montysek
24. črc 2011

@holubice.petra Jo a jméno máte taky vybrané? 🙂 My jsme si taky tenkrát nechali říct,co čekáme - holčičku a když jí nesli umýt,tak jí koukala mezi nožičkama trochu pupeční šňůra a manžel se zaradoval,že tam přeci jen je pindík... 😀 Ale teď už je to táty prdelka a pokud by se nám jednou zadařilo i druhé mimi, tak by chtěl zase holku. 😀 😀

holubice.petra
24. črc 2011

@montysek ne to ještě nemáme 😉 já bych jako druhé chtěla taky holčičku 😀

montysek
24. črc 2011

@holubice.petra Tak máte na jméno ještě chvíli čas , my to snad měnili každých 14 dní.... 😀

michaela28
24. črc 2011

Ahoj holky, teď jsem to tu celé dočetla a musím říct, že jsem se dooost pobavila 😀 . Jinak dneska jsem si dělala další test (v pátek byl první) a čárka už není takový duch, ale je docela dobře vidět, tak snad to je v pohodě.

kiara81
24. črc 2011

@michaela28 😀
a jinak supeeer tak už gratuluji ........a né potichu tak se opatruj

evaav
24. črc 2011

Dobrá večer co to tu čtu to jsou věci po dlouhé době
@kiara81 - ty se mi líbíš co na srdci to na jazyku 😉
@michaela28 .tobě moc gratuluji a myslím že to je u tebe jasné 😉 @evik31 - drž se holka zlatá.
Já nemám moc čím přispívat nebot u mě nic nového Verča si ted se mnou užije týden prázdnin tak si to spolu užijem. V září letíme do Tunisu
@kiara81 - já jsem náchodák a ty cikáni se tu mají vážně lépe než my .Nejen že dostvali na pout ale loni měli i snad pernamentky na koupálko,ale ted máme nového starostu a tak snad bude lépe dost proti ním jde.
Holky co se týče porodnice v Náchodě tak je moc hezká já jsem tam byla teda jen za kamarádkou,protože i když jí mám pár kroků od domu tak mě odvezli rodit tenktrát do Prahy,ale docela si Náchod chválí,ale znáte to co člověk to názor.A jména My měli na Kluka tenkrát Ondřeje a u holky jsme furt nevěděli a pak když se to muselo ze dne na den rozhodnout tak jsme se rozhodovali mezi Verčou a Michalkou. Ted by se nám líbila i Vendulka a kluk ani nevím manžel nechce Jirku po sobě,ale mě by se to líbilo.

radkaflosik
25. črc 2011

Ahoj holky, všem které se snažíte otěhotnět přeji hodně úspěchu , určitě se to podaří . . . a těm které už čekají gratuluji . . . my jsme s manželem byli v Jihlavě na IVF a povedlo se hned na poprvé .

dasty79
autor
25. črc 2011

Pane jo,tady byl teda o víkendu rachot 😀 😀 😀

@michaela28 - super 🙂 Velká gratulace,ale potichoučku 🙂
Kdy jdeš na krvičku?mám v tom nějak zmatek....

@evaav - tak to se jistě těšíš do Tunisu 🙂 Tam je krásně.Kam jedete?My byli v Sousse a moc se nám tam líbilo.Taky jsem byli v září a je tam krásně teplíčko a moře teploučký - prostě ráj a relax.to bylo před 2lety a doufali jsem,že si přivezem mimíska,ale nepodařilo se.Tak ať se zadaří vám 😎

@radkaflosik - velká gratulace 😎 Tak teď seš v kolikátém tt?Nebo už máš mimi?

radkaflosik
25. črc 2011

@dasty79 už máme kluka, je mu 2,5 roku , a dneska jedu do jihlavi na vyšetření , chceme si nechat vložit další embryo abysme měli další mimi , tak snad vše bude v pořádku

evaav
25. črc 2011

@dasty79 -jedeme do Hammametu a snad to bude fajn vybrali jsme to i kvůli Verče aby si to tam užila a nenudila se tak uvidíme.Taky bdu doufat ,že by se nám mohlo zadařit ale.... 😒 uvidíme.
Jo a opravdu koukám co se tu v diskuzi událo člověk pak ani neví komu se pomalu svěřuje

kiara81
25. črc 2011

@evaav nesnáším to když se ti každej krásně usmívá do ksiftu a zarohem tě pomluví to fakt nesnáším a co víc jsou lži...
no já jsem z Nového města .. 😀 a nevíš kdo potřebuje podnájem???