CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
17. říj 2010

@rvasata ahojky... taky drzim palecky... a jsem napnuta jak to dopadlo 🙂

lintea
17. říj 2010

Ahoj holky, @rvasata tak jak to s tebou vypadá 🙂
mě dnes opět bolí hlava, nikdy jsem na to netrpěla, ale co jsem otěhotněla tak to mám min. 3x do týdne 😝

petulka64
17. říj 2010

Ahoj, chystáme se na 3.IVF a zvažujeme jestli změnit CAR, uvažujeme o Sanusu, nejspíš Jihlava.
Zajímalo by mě jaký máte názor na tento CAR, jaké jsou tam platby za ICSI, PK, atd. a darovaná vajíčka.
Napiště mi kdyžtak na IP, díky P.

dasty79
autor
17. říj 2010

Ahoj @petulka64 - vítej mezi náma 🙂 A kam chodíte do CARu?Pokud nejsi v CARu spokojená, tak ho určitě změň!Máš právo se rozhodnout, kam budeš chodit.Já nedávno taky měnila centrum.A teď jsem moc moc spokojená 🙂 A jak dlouho se snažíte?a vy musíte jen na IVF?

@lintea - těhulko, ani se ti nedivím, že tě bolí hlava.To většinu těhulek - hlavně prej v počátku.A na to si nemůžeš ani nic vzít viď?Tak ať tě to brzo přejde, jako ses rychle zbavila nevolností 🙂

Taky je u vás taková zima? 😠

dasty79
autor
17. říj 2010

Tak všem přeju pěkný zbytek víkendu...
Já jdu do spršky a koukat na telku.
A zítra do HK - na imunologii.
Je vidět, že je víkend - je tady pěkně mrtvo 😕

lenda01
17. říj 2010

ahojky 🙂 tak koukam ze @rvasata nas pekne napina, ale ja ji chapu, ma klid na luzku a tak to ma byt... 🙂
@dasty79 jj dnes to tu vazne moc nezije 🙂 a pres tyden to zase kvuli chozeni do prace nebudu ani stihat cist natoz se do diskuze zapojit 🙂 taky jedu zitra do Sanusu na kontrolu... tak ti preji jen same dobre zpravy 🙂

madlina
18. říj 2010

Holky tak jak kontroly? Doufám že jen samé pozitivní zprávy.

spimy
18. říj 2010

Ahoj, holky. Držím všem palce na dnešní vyšetření a jsem zvědavá na zprávy od @rvasata 😉
Mě dnes čeká cytologie a štítná žláza...

madlina
18. říj 2010

Jé,další ranníptáčátko.Ahoj.
Já byla dneska s Adél ve školce.Ty shcody domů mě dali pěkně zabrat,po týdnu se válení doma.

@spimy,tak ať jsou výsledka na výbornou a moc tě při vyšetření netrápěj.

evaav
18. říj 2010

ahoj všem.
@lintea -jé tak ty jsi kousek od náchoda tak to máme k sobě kousek já jsem přímo odtud.Paráda,že je vše ok 😉
rvasata-to byl teda nervák s tebou snad už je vše ok,je to hrůza když pak s tebou mluví ajk když bys je otravovala,ale ted už je ho asi ok jo a mě Verču tenkrát také zaváděla Novotná a povedlo se.V březnu při ketu také,ale bohužel,ale když my jí představovali tak říkali to je paní doktorka Novotná tak jsem říkal,že jí zná že mí zaveděla první transfér a že z něho mám Verču tak byla taková spokojená a furt se usmívala.
Já se zachvilku také chystám volat obvodákoj na předoperační vyšetření tak tam má taky takovou sestru Štěknu 😠 tak jsem zvědavá jaká s ní bude dpmluva já tam nebyla snad 3 roky za prvé mi nic nebylo a za drhé mě ona vždy odradí a radějise kurýruji doma 😒
@madlina .moc ti držím palce určitě to dopadne.
Zítra jdu s Verčou po doktorech ráno zubař odpoledne alergologie a dotoho celý víkend dost kašle,ale snad to bude dobré

spimy
18. říj 2010

@madlina Děkuji 🙂 A ranní ptáče jsem, já jezdívám do práce na sedmou, napsala bych dřív, ale nikdo tu nebyl 😕 🙂
Jo, stačí chvíli nic nedělat a člověk neskutečně zlemří, co? ☹

madlina
18. říj 2010

Ani nemluv.Hlavně já nevydržím delší dobu v klidu.

lintea
18. říj 2010

Dobré ráno,nebo spíš dopoledne 🙂 já si včera musela jít lehnout, vůbec to nechtělo přejít 😝
@dasty79 tak konečně ta imunologie, tak ať je ok. i když výsledky budou asi až za dlouho 😉
@evaav jj, bydlím asi 5 km od Náchoda 🙂

lintea
18. říj 2010

já taky pěkně lenivým, teď se mi ani moc nechce ven, abych zase hned nebyla nemocná, ale musím se nějak hejbat.
@madlina kdy máš testovat

evaav
18. říj 2010

@spimy -raní ptáče,no počkejte až budu vztávat do práce já na ráno jsem vztávala před čtvrtou hodinou 😝

spimy
18. říj 2010

@lintea Mě včera odpoledne začala taky bolet škéca a do večera nepřestala 🙄 A to nejsem těhotná 😠 😀

@evaav On si člověk zvykne... Ale ten přechod je těěěěžký.

lintea
18. říj 2010

@spimy mě vždycky bolívalo za krkem, ale teď jen ta hlava.Jestě že nechodím do práce, ráno se vzbudím a připadám si jako kdybych skoro nespala.

madlina
18. říj 2010

@avaa,to jsi lepší.Já do práce vztávám v pět.Na ranní.

@lint,na krev jdu 25.10. ale zkusím doma testnout dřív.Bych to tak dlouho nevydržela.

evaav
18. říj 2010

@lintea -tak klidně spi co to nejvíc půjde ono tě asi mrňata připravují jak ti budou dávat záhul,tak jen spi pokud máš možnost 😉
@spimy -já vím jde o zvyk,já zase mezi velké spáče nepatřím,kolikrát mám problémy se spaním a jsem zvědavá jak budu spát při třísměném provozu ☹
jinak jsem se dovolala Štěkavé sestřičce a byla podezřele příjemná,je fakt,že tam chodí samý důchodci a už je znich na mrtvici.Doktor taky vždy tam na mě kouká jak na svátost,že tam příjde asi někdo mladší 😅

evik31
18. říj 2010

ahoj zdravím,tak jsem se po noční trošku vyspala a jdu vás po výkendu dočíst

lintea
18. říj 2010

@madlina já taky nikdy nevydržela do krve, je to dlouho 🙂
@evaav já když jdu přes den spát tak je mi pak špatně, pokud vynechám je mi celej den dobře, jen jsem unavená,tak si vyber 😀

lintea
18. říj 2010

@evik31 to ses teda moc nevyspala 😕

evik31
18. říj 2010

tak jsem vás dočetla no moc jste toho nenaklábosily 😲
u mě byla noční po dlouhé době celkem fajn i jsem nějaká čilá 😀 akorát se my vyplavuje asi ještě jeden kamínek a jak to řeže a tlačí na močák tam mám pocit ,že potřebuju pořád na wc,tak doufám,že než půjdu zítra na ranní bude venku 😠
jinak navečer mě psala Renča a má dva bijovníčky u sebe tak asi relaxuje 😉

spimy
18. říj 2010

@lintea To dělej aspoň na střídačku - jeden den špatně a druhý zase unavená 😅

evik31
18. říj 2010

@lintea docela to jde vyspím se ještě večer zítra mám už ranní 😉

rvasata
18. říj 2010

Ahojda holky moje,tak jen na skok písnu a pak zase lehnout.Tak nanokec 2 embryjka jedno 10tibudněčné naprosto ukázkový druhé 6ti bunečně to prý pokulhavá,ale to vůbec nevadí a Šárka????BOMBA,BOMBA,BOMBA.Holka naprsoto užasná a upřímně napíšu,že takhle zavádění jsem nezažila.Byla jsem tam cca 15 minut,což jsem čuměla,uplně jinka,až to chvílema bolelo a fakt jsem cítila každý její pohyby.Vše mi u toho říkala,co dělá a tak.Utíkala jí děloha 😀 tak si pomahála čím si,pak jsem trošku krvácela,ale držžela mi tam vatu.Hodná to holka a pak ještě trošku doma,ale už je klid a hlavně jsem cítila,že mi tam něco dává že se fakt snažila každou komplikaci vyřešt.Jsem jí i říkala,že jsem na ní slyšela jen samou chválu tak se smála a že mě teda nemůže zklamat.Tak fakt věřím,že měla šťastnou ručku 🙂 🙂 🙂

madlina
18. říj 2010

@rvas,gratulu a pěkně relaxuj.Já byla dneska s Adél ve školce.Ty schody domů mě teda po týdenní pauze dali pěkně zabrat.Funěla jsem jak mašina.Říkala jsem ti že je Šárka hodnápaní dr.

lintea
18. říj 2010

@rvasatasnad to jsou pořádný bojovníci, tak hezky odpočívej ať se jim u tebe líbí 😉

rvasata
18. říj 2010

@madlina šárka fakt super.Hodně mě ten transfér překvapil.Takže chci opravdu mini.do konce týdne ležet,..... apak normoš.Tak snad.Fakt omu věřím a jak ty?

rvasata
18. říj 2010

@lintea Snad jooooo.zabojovali už při rozmražení teda ten 6buněčný a ten 10ti je super.To bude asi po mamince 😀