CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
27. led 2012

@martina_81 Já jsem za všechny stimulky přibrala 14 kg, ale jsou tady i holky co snažením se o miminko přibraly i 30kg. A nebo někdo i nic. To poznáš.

majka43
27. led 2012

@antana123 Asi v pondělí.

majka43
27. led 2012

Holky myslíte, že 6DPO můžou být už těhotenský nevolnosti. Včera mě začalo odpoledne být na blití a vydrželo to až do jedný do noci, když jsem šla spát a dneska je to od rána nanovo. Ale já vím, že jsem nic špatnýho nesnědla a navíc po jídle my bývá jinak špatně.

martina_81
27. led 2012

@majka43 Zkušenosti s těhotenským zvracením nemám,ale bylo by to super,ne? 😉
@antana123 tak já na tu laparku musím kvůli tomu vejcovodu,jinak by mě tam asi neposílali. A předpokládám,že mi ho asi vezmou,jistota je jistota,stejně tam je k ničemu. 😒

antana123
27. led 2012

@majka43 tak to držím palce 😉
@martina_81 aha tak to jo to at ho vemou radši 😉
jinak dneska cestujem domů už se těšíme 😉

martina_81
27. led 2012

@antana123 jo,to můj přítel taky hned,že ať ho teda vezmou,stejně tam je naprd a aspoň budu mít o pár gramů míň,dobrý,ne? 😀 😀

montysek
27. led 2012

@martina_81 Počkej a proč by měl být ten vejcovod na nic? Když Ti ho vezmou a nebudeš mít žádný, tak se připravíš přece jen o šanci přirozeně otěhotnět a zázraky se dějí! Když bude v pořádku, tak Ti ho tam nechají ne?

montysek
27. led 2012

@antana123 Já nevím,cítím se jak před MS, takže..... asi to nevyšlo. 😒

montysek
27. led 2012

@majka43 Tak třeba to jsou těhu nevolnosti! 😉 Já nevím, mě nevolnosti v těhu začaly až na konci druhého měsíce ale každá jsme jiná..... 😎

evaav
27. led 2012

Tak mám krev zasebou příští pátek ultrazvuk tak jsem zvědavá jak to bude se mnou dál.Ted mám zrovna s Verčou ošetřování tak mám volný týden .Jdu si Vás dočíst

evaav
27. led 2012

@martina_81 -ta laparka určitě není od věci já na ní byla vloni vlastně přeloni po 2Ivf nezdařeném 😒 a opravd jsem tam měla obrovský zánět na neštěstí ve štěstí na straně nefunkčního vejcovod tak mi ho také vzali doktor říkal,že to mohlo ta embria vypudit protože,přý jinak jsem byla připravená a embrouše jsem měla kvalitní. No a nebo to byl hold osud.Jen doufám,že ted bude vše ok
@montysek -ještě vydrž třeba to bude ok 😉
@majka43 -nevolnosti to být můžou proč by ne asi ti to mimčo co se tam určite chytlo dává o sobě vědět 😅 a nebo dvě 😅

martina_81
27. led 2012

@montysek no v mým případě stejně přirozeně otěhotnět nemůžu,když tam ten vejcovod sice je,ale je nefunkční. Takže když by měl pak dělat problémy embryjku,tak to at ho radši vezmou. 😉
@evaav to nám právě taky říkal,že by ten vejcovod mohl zničit embryjko,takže by to všechno bylo úplně zbytečný. A s laparkou už jsem smířená,i když doufám,že tentokrát to opravdu bude v poho a ne jak před 10ti lety,když mi řekli,že to trvá tak 20 minut a já byla na sále několik hodin. 😒

evaav
27. led 2012

@martina_81 -no mě taky říkali,že je to za chvilku hotové a pak si mysleli že mě řiznou normálně protože jsem měla hrozné srůsty po císaři a po řadě jiných opracích no uvidíš snad to bude v poho 😔

martina_81
27. led 2012

@evaav no u mě si tenkrát taky mysleli,že tam bude cysta,a pak když mě otevřeli, se taky nestačili divit a kdyby mi nebylo 20,tak by mě taky řízli,ale naštěstí primář si pohrál a zvládl to všechno udělat laparkou. No snad to ted bude v poho. 😉 Už jsem objednaná na gyndu,příští pátek,tak jsem zvědavá,jaký termín tam dáme dohromady. 🙂

evaav
27. led 2012

@martina_81 -a můžu se zeptat kam vlastně budeš jezdit? Možná to tu je

martina_81
27. led 2012

@evaav Myslíš,jako do Sanusu? Do Pardubic. A Ty?

evaav
27. led 2012

no jezdila jsem do Hk,ale ted do Pardubic sice o pár kilometrů víc,ale to ž je od nás skoro jedno tak snad to bude úspěšně cestování no když tak omrknu nějaké ty obchodáky 🙂 a manžel tam má babičku ale hlavně chci to vyskoušet u Mudr. Novotnou ona mi tenkrát zaváděla Verču a hlavně na ni slyším samou chválu a na ty Pardubice celkově tak uvidíme 😉

petrufa86
27. led 2012

@martina_81 tak to je dobrá zpráva. Já ti to říkala že tam jsou všichni v poho. No vidíš a mě zase všichni říkali že 3 měsíce po laparce je největší šance na otěhotnětí a vy máte mít klid. Tak já nevím. Opět co doktor to jiný názor.

petrufa86
27. led 2012

@martina_81 Já kdyby tam neměli 1 poslední volný místo tak bych čekala měsíc a půl na laparku. 😒

dasty79
autor
28. led 2012

@lenda01 - držím palečky 🙂 Určitě bojuj!!!Ten boj vyhraješ,jako my.
Někdy to je dlouhá cesta,ale fakt to stojí za to.Hlavně to nevzdávej.
Vyšlo to jednou,vyjde to podruhé - vzpomeň si na mě.
Taky nám to od té revize chvilku trvalo (1rok a 9měsíců ☹ )
Moc na tebe myslím kočko 🙂

lenda01
28. led 2012

@dasty79 jsi zlaticko, dekuji moc 🙂 ja se jen tak snadno nevzdam 🙂 a co vy? jak se vam dari? a prdolka je hodna?

martina_81
28. led 2012

@petrufa86 ahooj,tak ono asi záleží,co při té laparce dělají. Na přirozený otěhotnění asi jo,to už mi říkali i tenkrát v nemocnici,ale při tom IVF už chtějí mít to tělo asi zahojený a v pořádku,co já vím,nejsem doktor. 😉 Tak uvidíme,třeba na tu laparku budu taky čekat,netuším,jaký je nával v Ústí v nemocnici. Každopádně jsem to dneska dostala,takže pátek na krev nehrozí. ☹ Tak netuším,co s tím. Budu tam muset zkusit v pondělí zavolat a snažit se ukecat toho klučíka v laboratoři,jestli by nám neudělal spermio v úterý,ach jo. 😒 Krev by mi asi v úterý vzali,ne? Ale taky tam radši cinknu. To je tak,když si člověk něco plánuje a ono mu to pak dorazí o 4 dny dřív. 😠 Co Ty? Jak jsi na tom,po té vyvolávačce? Už máš asi dávno po,že?

montysek
28. led 2012

Ahoj holky, tak já od včerejška špiním, vypadá to, že se mi rozjíždí MS, takže..... 😔 No jo, co se dá dělat, nějak jsem se s tim srovnala a budu bojovat dál. Ve středu mám do centra jet, tak domluvím KET. 😎

antana123
28. led 2012

@montysek to mi je moc líto ☹

petrufa86
28. led 2012

@martina_81 já si myslím že s tím spermiem nebude problém, kdyť tam takový nával zase nemají, odbydou IUI a IVF a pak tak od 11 mají určo volno. Zavolej tam a domluv se. Buď s embryologem (tím klučinou) nebo tou asistentkou (ta je taky fajn) a sestrám je taky fuk jestli ti vezmou krev v úterý nebo pátek. Já? já jsem to stále ještě nedostala, takže..... Jojo, já taky plánovala a jak to dopadlo? Ms má 13 dní zpoždění a asi je v nedohlednu.

chilli009
28. led 2012

@petrufa86 Ahojky, koukám, že máš zpoždění už dost dlouho a vyvolávačka stále nic? Byla jsi na krvi?
@montysek Ahojky, nemůže to být špinění, že se mrňous uhnizďuje 🙂 a né MS ?Pokud to není klasická MS, tak je stále nadějě.

montysek
29. led 2012

@chilli009 Nemyslím si, že je to uhnizďování, já v těhu začala taky špinit, byla jsem asi v 5tt nebo tak nějak a to doktor říkal, že je asi uhnizďování a to jsem opravdu špinila malinkato a podbřišek mě vůbec nebolel.Teď špiním víc a podbřišek mě sem tam bolí jako na MS, spíš mi to připadá, že se mi chce MS rozjet a možná jí ten Utroš brzdí, nevím no. 😖

majka43
29. led 2012

@montysek A nechceš si udělat test? Já si dělala včera odpoledne a je bílej jak sníh. Asi je to v kelu, akorát nevím, proč mi je od rána zase špatně.

lenda01
29. led 2012

@majka43 kocko treba je jen jeste na testik brzy... jeste nehazej flintu do zita 🙂

montysek
29. led 2012

@majka43 Já nevím, dělat si test když špiním je asi zbytečný. 😕 Ty jsi taky trdlo, testy se dělají ráno ne! 😝 Já myslím, že u Tebe neni nic v kelu.... 😉