CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
31. říj 2010

@madlina tak to nám dr.říkal jen o té likvidaci a vědeckých účelů 😲
jinak já jsem hodila vanu a ted budu čekat na primě až budou dávat česko slovensko má talent

madlina
31. říj 2010

Já mám půlhodinku pohádek na Barandově a pak uspávání.No a pak nejspíš Nova.

evik31
31. říj 2010

@madlina my barandov na kabelovce nemáme takže pohádky nebudou

madlina
31. říj 2010

Ono možná někdy líp 😎 .

rvasata
31. říj 2010

@evik31 Ježiši prej s pomocí pánem v Sanusu.Tak takhle jsem se teda fakt dlouho nezasmála. 😀 😀

lenda01
1. lis 2010

dobre ranko 🙂
@rvasata drziiiiim mooooc palecky... 🙂

lintea
1. lis 2010

Dobré ráno 🙂
@rvasata už jsi asi na cestě, ale i tak držím moc moc palce 😉

lintea
1. lis 2010

já už se včera nedostala, pomalu všechny jste šly žehlit, tak jsem si vzpoměla, že tam mám taky óbr koš s prádlem a vrhla se na to.Navečer jsem dostala takovou migrénu jako nikdy, sem myslela, že chcípnu, bylo mi zle, tak jsem zalezla do postele a snažila se to zaspat, ještě teď mi není úplně dobře 😝 .Doufám, že se to pak nějak srovná do normálu, nikdy jsem na to netrpěla.

lintea
1. lis 2010

@evik31 taky jsme uvažovali o adopci, říkali jsme si, že zkusíme ještě 3ivf a pak podáme žádost, manžel vůbec nebyl proti, větší problém jsem s tím měla spíš já, ale šla bych do toho.

lintea
1. lis 2010

@lenda01 jak starý embroušky ti zaváděli

lenda01
1. lis 2010

@lintea ahojky.. ty brdo vy jste byly vcera vsechny tak pilny a uuuplne me zahambujete, tak ten ooobr kos budu muset snad zdolat tenhle tyden taky 🙂 v patek jsem byla na aspiraci vajicek a v utery mi zavadely embrousky, takze pokud dobre pocitam, byly petidenni... a migreny jsou prej dost casto takhle v zacatku tehu, tak musis vydrzet.. je to dost neprijemny, ja na ne trpim i normalne ☹

lintea
1. lis 2010

@lenda01 nic si z toho nedělej, já to prádlo měla nasyslený, po ET jsem nežehlila aspoň tři tejdny 😀

lenda01
1. lis 2010

@lintea ja vzdycky zehlim az kdyz mi manzel rekne, ze bych mu mohla vyzehlit nejaky tricko aby mel do prace 😀 a jak tak koukam, ma jich tam na kupicce jeste dobrejch patnact kusu, takze casu dost 😀

lenda01
1. lis 2010

@lenda01 kdy jsi byla ty na transferu? a citila si pak na sobe nejaky priznaky? Me prijde ze mi neni nic ☹ jen me boli prsa, ale ty me bolely po tech hormonech i predtim...

lenda01
1. lis 2010

@lintea jeee ted teprve koukam ze ta zprava nad tim byla pro tebe a ja ji poslala sama sobe 😀

lintea
1. lis 2010

@lenda01 odběr vajíček byl 8.9. a transfer 11.9. měla jsem dvě pěkyný 8buněčný embrya, prsa mě nikdy neboleli moc, jen pár dní po transferu mě pořád pobolívalo v kříži a trochu břicho a to bolení v zádech mívám ještě teď. Jinak nevolnosti začali až někdy po krvi, testila jsem 14 den po odběru a už tam byla hezká čárečka 🙂

spimy
1. lis 2010

@rvasata Tak holka, čekám dobré zprávy a hypnotizuji Koníka, ať už je přinese 😉 🙂

lintea
1. lis 2010

@lenda01 jo a taky mě hodně bolely vaječníky, jsem se bála aby to nebylo mimoděložní 😀

lenda01
1. lis 2010

@lintea no tak vajecniky me boli taky a minule jsem do nich dostala tak silenou krec, ze presne to samy mi hlavou taky probehlo.. strach aby to nebylo mimodelozni... ty vogo ta psychika dela divy.. ja jsem chvili v pohode a chvili jsem uplne v haji a mam strach, ze to opet neklapne.. doufam, ze Renca dnes prijede z HK s dobryma zpravama..

lintea
1. lis 2010

@lenda01 já jsem v klidu asi tejden po prohlídce u dr. a pak je to nekonečný čekání jestli bude i příště všechno ok 🙂
jdu se připravit a pofrčím, snad dostanu už i průkazku a taky doufám, že se pak dočtu dobrý zprávy 😉

lenda01
1. lis 2010

@lintea tak hodne stesti na kontrole 🙂 pa

lenda01
1. lis 2010

@rvasata jsem napnuta a stale te vyhlizim 🙂

evaav
1. lis 2010

Ahoj všem tak mám za sebou krev a naměřené Ekg tak mám do pátku klid.
Čekám jak dopadne Renče ta krev znad to bude ok 😕
jinak jak jste tady psali o tom ježdění,tak mi manžel říkal at mi t poradíte jak se zbavit strachu sednout za volant,já řidičák mám už 10let a bojím se jezdit,hlavně po centru dálky mi nevadí,ale jak příjde křižovatka,kruháč tak začnu zmatkovat prostě jako mě začne v hlavě hučet 😀 no prostě pako.Loni jsem nabourala při parkování sousedům auto a nám teda také a to byla pro mě poslední kapka.Ale cítím,že jezdit bych hrozně chtěla,ale mám strach.Určitě mi poradíte,ž to chce jezdit,ale neporadíte jak se zbavit strachu i takové trémy nebo nevím jak to popsat.
@lintea -hodně štěstí na kontrole
@lenda01 -opatruj se holka naše 😉
@spimy -jak pak se daří 🙂

lenda01
1. lis 2010

@evaav ahojky.. rada je jedna jedina... jezdit jezdit a jezdit.. zacit nekde v poklidnejsich mestech a pokrocit az k tem, kde je ten provoz fakt hnusnej.. strach musis prekonat ☹ treba muj manzel papiry nema vubec a ja do nej muzu hucet spodem vrchem a stejne je nechce.. rika mi, ze kdyz vidi ty debily na silnicich, ze by se bal a tim to konci... ja treba rizeni miluju a strasne me to bavi.. musis to premoct v sobe a nebat se..

evaav
1. lis 2010

@lenda01 -jo musím to nějak překonat,můj chlap zase jezdí v práci s velkýma autama a říká,že se taky někdy bojí on mi říká,že mě do ničeho nutit nechce je to,ale pro mě aby až nastane taková situace abych mohla sednout a jet.Já bych strašně ráda už prot,že nerada jsem na někom závislá.On vidí že schopnosti prý na to mám jen jak píšeš jít do toho 😒 jo a vím,co by to bylo i pro mého tátu za radost když bych se už konečně odhodlala to by byl pro něho ten největší dárek a já bych to všem a hlavně sobě tak ráda dokázala připadám si i tako neschopná kvůli tomu ☹

lenda01
1. lis 2010

@evaav neblazni, to si vubec nemusis pripadat neschopna.. ono kdyz clovek vidi, co se na tech silnicich deje, tak se ani nedivim, ze v cloveku ten strach je.. hlavne to nesmis lamat nasilim, ale musis zacit protoze te to bavi a protoze chces a pak to bude urco super.. 🙂

evaav
1. lis 2010

@lenda01 -děkuji snad se do toho dostanu
@rvasata -tak jak ? No asi jsi ještě na cestě 😕

evaav
1. lis 2010

@lenda01 -kdy jdeš na tu krev?

lenda01
1. lis 2010

@evaav za tyden v utery.. myslim ze si me do ty doby odveze docent chocholousek...to nemuzu prezit ve zdravi 😀

evaav
1. lis 2010

@lenda01 -to chápu, já si na tebe vzpomenu až tam budu v úterý ležet jak zadrenovaná lemra 😀 už se mi to také blíží ted ani nevím jak mi říkali,že tam budu dlouho,nevím když mi to budou dělat v pondělí tak v úterý asi ještě domu nepůjdu co?Mám strach jestli něco najdou a jestli ne tak zase přemýšlet proč se nedaří.
Jak jste psali tak já zrovna patřím k těm co se to napoprvé podařilo,ale další pokusy už nějak nazabrali 😔 .Kéž by člověk mohl nahlédnou trošku do osudu jestli bude ještě nějaké dítko 😒 já se nechci moc smiřovat s tím,že mám jen jedno ☹ No i když musím být ráda i za to a to jsem to je jasné 😉