CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kkoberova
21. pro 2010

@lenda01 po jak dlouhé době jsi otěhotněla ty?

lenda01
21. pro 2010

@kkoberova to se bude odvijet od toho co te trapi a jake mas problemy.. ja treba vubec nemam bez leku ms, takze mi i brali krev aby vedeli hormonalni profil.. je to asi ruzne

lenda01
21. pro 2010

@kkoberova do sanusu jezdime od lonskeho zari... v breznu jsem mela prvni umely a to nedopadlo, letos v rijnu jsem mela druhe taky negativni, ale meli jsme embryjka do mrazaku a ty se ted chytli, ale jeste se moc neraduju, na to je jeste asi mooooc brzy...

kkoberova
21. pro 2010

@lenda01 no já na jeden vaječník taky mám problém s ms

lenda01
21. pro 2010

@kkoberova no ja mam polycysticke vajecniky a k tomu vubec moje telo nevyrabi estrogen takze fakt jsem normalne nepouzitelna.. a manza ma nic moc spermiogram a takze u nas pripada jen to umelko... u vas treba nebude potreba...

tygr21
22. pro 2010

Ahoj holky,
kdo má nějaké vyšetření,tak at to dopadne dobře.
Kkoberova....miminka se dočkáš,uvidíš.
Nevíte jak Majka?

dasty79
autor
22. pro 2010

Ahoj holky.
Je vidět,že jak se blíží Ježíšek - že nikdo nemá na koníka čas.
Já taky jen prolítávám - musím povlíknout a pak s bafanem a pak do práce 😠
Pokud má někdo kontrolu,tak držím palečky - zatíííííím pa

majka43
22. pro 2010

@tygr21 žiju, ale mám sádru na ruce, tak musím psát jedním prstem levou rukou a to moc nejde. Tak jenom čtu. Ani psychycky na tom nejsem moc dobře. Tím že to nevyšlo se mi všechno moc zkomplikovalo. V práci si mám vybrat, bud výpověd a nebo menší plat, tak se zatím snažím zůstat na neschopence. Kdyby to vyšlo, tak by se mi tohle vyřešilo.

tygr21
22. pro 2010

Majka43.....to z té práci mě mrzí,já bych asi brala ten menší plat,protože ted sehnat práci,je hrůza.Ale my dototo půjdeme rovnýma nohama.
Mamka dělá úlky,posílám vzorek.

tygr21
22. pro 2010

Copak si dělala?

tygr21
22. pro 2010

Holky,kde jste?asi pečou ☹

madlina
22. pro 2010

@tygr,úlky vypadaj luxusně.Už se na ně těším 🙂 .

kkoberova
22. pro 2010

@tygr21 díky ráda bych se dočkala, ale zatím to tak nevypadá zatím si ze mě ms dělá akorát srandu...

kkoberova
22. pro 2010

Holky potřebuji radu,,,, nevím jak poznat tento měsíc ovu,, nechce se mi dělat ovu testíky,,, jelikož nemám pravidelné cykly tak to nemůžu dát ani do kalkulačky,, takže asi budu jen u měření teploty,,,

tygr21
22. pro 2010

Madli.....jestli ale zbydou.

tygr21
22. pro 2010

Já se taky dočkám,vždyt se to musí jednou povýst.

paja1
22. pro 2010

@lenda01 ahojky zdravím tě a všechny ostatní.No mám píchlou injekci na prodloužený protokol.A od 4.1.2011 mám začít postupně s lékama .Teď beru jen vitamíny.A na transfér darovaných vajíček mám jít asi kolem 25.1.Tak uvidíme.Ale ty se drž a šetři se.Jinak u nás asi bílé vánoce nebudou už je snížku pomálo. 😠

madlina
22. pro 2010

@paja,tak držím palečky ať je brzo dobojováno. 😉

lenda01
22. pro 2010

ahojky holky... jaj ty vanoce mi davaji 🙂 v obchodech a ve meste lidi az hruza a to nemluvim o supermarketech..delaj si zasoby jidla jak kdyby mela byt valka 🙂 ale ja uz to mam snad zmaknuty a darecky zabaleny a ted uz si jen uzivat tu vanocni atmosferku a idylku 🙂
@paja1 no to jsou super zpravicky.. jsem rada, ze takhle bojujes a mam z toho vazne radost 🙂 ja chci jit zitra jeste jednou na krev nechat si zjistit hCG abych si ty vanoce mohla v klidku uzit s jistotou toho, ze se bojovnicci jeste drzi a bojuji spolecne se mnou 🙂
@tygr21 ulky vypadaji luxusne a urco i tak luxusne chutnaji 🙂

tygr21
23. pro 2010

Lenda01.....určo chutnaj dobře,ale mě moc nechutnaj.
Přeju všem hezké Vánoce

evik31
23. pro 2010

ahojky holky tak my už máme stromeček dárky zabalené a už vařím brambory na salát 😀 prostě přípravy v plném proudu 😀

lintea
23. pro 2010

Ahojda 🙂
@evik31 ty jseš teda rychlá, my musíme ještě odpoledne do města, protože manžel se chce ještě nechat ostříhat, takže stromek i salát až večer. Ještě že jsem si teď schrupla, aspoň večer trochu vydržím 😀 Ty už máš dnes volno?
@lenda01 a jak se cítíš?

Jinak já se včera ještě plácala s curovím, tchýně to letos nestíhala, tak jsme se k to mu dostaly až takhle pozdě, ale to neva, hlavně že je to z krku. Jen už teď na něj nemám chuť 😀

lenda01
23. pro 2010

ahojky holky ... jsem KO, nejdriv rano naposledy do mesta a to mi totalne vybilo baterky 🙂 ted jsem zadelala testo na vanocku, uvarila brambory na salat a ted jsem se na ctvrt hodky natahla abych nacerpala sily 🙂
@lintea citim se fajn, jako bych ani tehu nebyla, tak jen doufam, ze to bude vse OK... tesim se na 29.12. na UTZ 🙂

lintea
23. pro 2010

@lenda01 určitě to bude ok, mě taky začalo být špatně až později 😉

evik31
23. pro 2010

@lintea jojo už mám volno končila jsem ve středu ráno 😀 takže príma

aja75
23. pro 2010

Ahoj děvčata.Přeji Všem krásné a hlavně pohodové vánoce 😵

skol
23. pro 2010

Ahoj holky, jdu jen naskok,popřát vám krásný svátky, ted o svátkách nebudu mít čas sem zaskočit a pokecat.program je nabitý🙂

Přeju Vám všem krásný,ale hlavně pohodový vánoce.abyste je strávili společně s lidma, který máte rádi.
Nám všem přeji,aby z nás co nejdříve v příštím roce byli těhulky a těhulkám,aby vše probíhalo bez jakýchholik komplikací a mohli se bezstarostně těšit na mimča.

evaav
24. pro 2010

Ahoj Všem moc přeji krásné vánoce a bohatého ježíška,některým se myslím letos podařil,že
@lenda01 😉
@lintea 😉
@madlina -Vám přeju hodně zdravíčka i pro ty Vaše dárečky v bříšku. 😉
A nám ostatním,hodně sil do dalších bojů a přeji at rok 2011 je pro nás ten nejlepší 😉

Jinak všera jsem byla na vyvolávačce a dostala jsem Dubhaston který mám brát od 15DC do 24 Dc a uvidíme jak bud raegovat,je to na to ,aby mrcha chodila bez injekcí a nevím,jestli to podporuje ovulaci?
Na kontrolu mám prít za půl roku,protože mám prý nějaký překrvný děložní čípek tak,aby to skontroloval.prý m chce vidět za půl roku než za rok,ale říkal,že to může být i po té operaci,ale chce jistotu 😠 tak snad vše bude dobré.
Verunka měla včera tři roky,ale začíná hrozně zlobit musíme použivat i vařečk ta jediná zabírá,asi se začiná projevovat to,že je jedináček,ale že by jsme tolik rozmazlovali se mi nezdá ☹ ,ale v lednu má ástup do školky tak snad to bude lepší a nebo horší ☹ tak si užívejte dnes kráný štědrý den 😉

madlina
24. pro 2010

Krásný štědrý den,
@evaav,neboj ona se ve školce srovná.jen zkouší co vydržíte.My to máme doma taky.Jinak Verunce všechno nej nej k narozeninám.

lintea
24. pro 2010

Ahoj holky 🙂 Přeju všem krásné a klidné Vánoce 😉