CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

na_aty
7. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem přidala taký pár foteček :o).... Dnes je krásně slunečno, no hurá..už bylo na čase... :o)

lenda01
7. únor 2011

@na_aty ahojky 🙂 no super, jak jsme se tu vsechny odtajnily a aspon uz vime s kym si povidame 🙂 moc hezky fotecky 🙂

evik31
7. únor 2011

ahoj holky teda vy jste se nějak rozkecaly při pondělku 😎 pája moc měto mrzí tak dlouho jsi to vydržela a ted zas tohle,ale snad se to ještě nějak vyvrbí 😔
tak jinak tuhle buchtu znám ,ale trošku pod jiným názvem a je fakt dobrá taky jí hodně peču 😉

madlina
7. únor 2011

Tak holky,buchtička exkluzivní.nevím nevím jestli zbyde na Petra až dorazí večer z práce. 😨

dasty79
autor
7. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@paja1 - ještě neházej flintu do žita.Počkej do krve a věř tomu 🙂

@tygr21 - teda ta buchta vypadá lákavě 😝

@kiara - tak to mě mrzí s tou tvojí nemocí.Ale uvidíš,že se to po práškách zlepší a zas bude dobře 🙂

hanysek.hanysek
7. únor 2011

Takže sem dneska opět dělala test, jiný než se si dělala předtím a teď ani ten duch tam nebyl. Takže víme, že 100% těhu nejsem.

dasty79
autor
7. únor 2011

@hanysek.hanysek - tak si zajdi na krev jako samoplátce a budeš to vědět na 100%

tygr21
7. únor 2011

@na_aty fotečky pěkný

Dasty79........prej je dobrá,ale když to říká ségra,tak je asi opravdu dobrá.

Někdo hledal recept na tu macechu,mám ho

lenda01
7. únor 2011

@hanysek.hanysek chjo to je mi moc lito ☹ ale nezoufej, priste to vyjde ... budes dal bojovat s nama ostatnima 🙂

dasty79
autor
7. únor 2011

@tygr21 - tohle je ta pudinková?a macecha je co?Hoď sem receptíky 😝

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@dasty79 já vím na 100% že těhu nejsem. Já sem si to ale myslela už na začátku, že těhu nejsem. Když sem viděla, že se ti "duchové nemění"- že netmavnou a jsou tři dny úplně stejné čárky, tak sem věděla, že je to cysta. Počkám do čtvrtka, kdybych to fakt dostala a pak půjdu na injekci na vyvolání menzesu a na zjištění, že je to opravdu cysta.

tygr21
7. únor 2011

Dasty79.....
Těsto:250g cukru,1dl vody,5 žloutků,1 dl oleje,250g hl.mouky,1 prášek do pečiva
Pudink:800ml mléka,cukr dle potřeby,2 vanilkové pudinky
Smetanový krém:250ml šlehačky,2 vanilkové cukry,500ml zakys.smetany.
Z bílků uděláš sníh a vmícháš ho do těsta,pak vyleješ na vymazaný plech olejem,3/4těsta a do zbytku dáš kakao a naliješ na světlé těsto.Na to těsto vyleješ horký pudink,ale aby moc nezhoustnul a dáš péct na 180stupnů,poté necháš vychladnout a potřeš ho tím smet.krémem a posypeš grankem.

Je to lehký.Když jsem to zvládla já,tak každý.

dasty79
autor
7. únor 2011

@hanysek.hanysek - ob den by měla čárka opravdu stmavnout.Tak ať to není cysta...

@tygr21 - díky, vyzkouším 🙂

na_aty
7. únor 2011

@tygr21 To vypadá dobře... zkusím to :o) Díky za recept...
Holky, zítra vyberu týdenní dávku antibiotik a není mi vůbec dobře, dnes jsem si musela zavázat krk, protože ho mám zase oteklý a nemůžu už ani polykat, takže zítra vyfasuju určitě druhé balení... Ach jo, takový jedy do těla... Už chci být zdravá!! :o) V práci jsou asi naštvaný, že jsem nemocná,ale copak za to můžu? Nemůžu..ale na to se dnes bohužel nido neptá...
@hanysek.hanysek Mrzí mě, že máš test negativní...ale nezoufej, užívej si první miminko a ono se to za chvíli povede, neboj 😉

hanysek.hanysek
7. únor 2011

@dasty79 sem si jistá, že je to cysta. Snad sama odejde.

majka43
7. únor 2011

@dasty79 Oba receptíky jsou na straně 84, pudinková ode mne a Macocha od Kairy.

majka43
7. únor 2011

@dasty79 Ten recept co ti psal tygr, je ta Macocha.

tygr21
7. únor 2011

Majka43......nechtěla si napsat str.184?Ten jak jsem pekla je Macocha

tygr21
7. únor 2011

Holky,dala jsem nějaké věci na bazar,pomně.

paja1
7. únor 2011

Ahoj holky,tak jsem ráno testla a nic,takže se nepodařílo.Jinak všem ostatním držím pěsti.budu se koukat na vaše //.

tygr21
7. únor 2011

@paja1 ☹ to mě je líto,třeba se jí nechtěla ukazovat ta druhá čárka ☹

paja1
7. únor 2011

@tygr21 Jsi zlatá,ale to je asi málo pravděpodobné,vid.Už to známe,jsme profíci,Po 13 pokusech to je tutovka,ale budu vám věrná,kuknu na vás často. 🙂

tygr21
7. únor 2011

@paja1 nezoufej,my jim to ještě ukážem,že tu vládneme my. 😀

lenda01
7. únor 2011

@paja1 jak je to ale mozny.. to preci neni normalni ze se trinactkrat nezadari.. to mi nerikej ☹ jsem z toho fakt smutna ☹

paja1
7. únor 2011

@tygr21 Určitě budu vám držet pěsti.Já už kačku mám tak ted je řada na Vás. 😅

paja1
7. únor 2011

@lenda01 Já taky,ale bohužel,nevím čím sem si to zasloužila.Ale neřeš to.Já jsem říkala,že patřím k té menšině co to prostě nejde.Zítra kuknu.

tygr21
7. únor 2011

@paja1 my tě vemem do party

majka43
7. únor 2011

@tygr21 Jo 184 a ještě je na tý straně ta pudinková ode mne.

majka43
7. únor 2011

@paja1 A nechceš to zkusit ještě u nás v Jihlavě s darovanými embryi. Stojí to jenom 6800kč, pořád lepší než adopce. Na to by jste ještě ztloukli.

tygr21
7. únor 2011

Majka43.......tak tak Pája bude s náma bojovat