CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
14. únor 2011

U nás chumelí.Jedeu za hoďku s Adélkou k dr. takže mám radost páč jedem autem.

dasty79
autor
14. únor 2011

@madlina -taky se chystáme na ples v březnu - to bude jedinej tuhle sezonu.
Protože nejsem schopná - nikam večer jít.A ty máš vycházky?
Tyhle vesnický jsou nejlepší 🙂 tam my většinou vždycky řádíme jak o život 😀
(třeba na Kabáti apod. 😀 )

madlina
14. únor 2011

@dasty79,mám vycházky neomezaně.Dr. mi je přepsala hned po prvním utz.vesnický plesy mám taky raději.Ale paříme na kterým koliv.Je sranda sledovat načinčaný paničky jak pařej na Kabáty atd 😀 😀 😀 .

dasty79
autor
14. únor 2011

@madlina - o tom to je 😀 To my taky máme šaty s holkama a pak tam řádíme jak o život 😀
Lepší než nějkaý usedlý městský plesy,kde se bojíš trošku pohnout a něco si dát....
To máš dobrý,že máš neomezený vycházky 😎 Tak by to mělo být - pro těhulky 🙂

dasty79
autor
14. únor 2011

Holky budete slavit Sv.Valentýna?????????????????????????????????

madlina
14. únor 2011

@dasty79,asi koupíme s Adélkou pro Petra nějaký přáníčko a napadlo mě,že bych udělala tyramisu.Přijde z práce až večer takže budu mít na to čas.Nebo koupím směs na Krtkův dort .Ten my taky můžem.

samanta001
14. únor 2011

@madlina jééé tak to musel být super ples, my jdeme na ples teď v pátek pořádá ho manžel takže ho tam celej večer neuvidím jako každý rok, ale to neva já si to užiju i tak už se těším, ikdyž takovej luxus na kterým jste byli vy to nebude 🙂 A to těhulky můžou mít vycházky neomezeně? To by bylo super já mám jen 4 hodiny, teď mi to nějak nevadí, ale až bude venku pěkně tak se mi nebude chtít sedět doma. Kamarádka měla celý těhu vycházky 5 hod. tak mě ty tvoje neomezeně překvapili.

@lenda01 já ti tu práci trochu závidím, no né že by mi to doma vadilo to ani omylem, ale aspoň se máš kam vrátit. Já když odešla na neschopenku tak mě zaměstnavatel neprodloužil smlouvu, takže jsem teď bez práce a nemám nárok ani na mateřskou ☹ jen doufám, že se mě nebude týkat ten novej zákon, že ti co jsou na pracáku musejí jít na mateřskou na 4 roky, to by mě trefilo z toho by se nedalo žít. Ale na pracáku nejsem, jsem pořád na neschopence tak snad se mě to týkat nebude, ikdyž.... ☹

Tak já jdu zkusit vzít hadr do ruky a něco doma udělat, jsem zvědavá jak mě to bude dlouho bavit 😉 . No a zítra k Dr. na jednu stranu se hrozně těším, že uvidím mimíska jak vyrostl, ale na druhou stranu mám šílenej strach, aby bylo vše ok.

samanta001
14. únor 2011

@dasty79 my Valentýna neslavíme, manžel je názoru, že k tomu, aby mi říkal, že mě miluje a dal mi kytku nepotřebuje datum v kalendáři a já s ním v tomhle souhlasím, zdá se mi to takový strojený. Můj manžel celkově nemá rád tradice, na svatbě jsme ani nejedli z jednoho talíře ani nezametali střepy. Byli kvůli tomu u nás celkem dohady, protože já mám tradice ráda, ale nakonec jsem ustoupila no a on zase v některých věcech musel ustoupit mě. 🙂

tygr21
14. únor 2011

koukám že jste se rozjely.

@majka43 to spíš přítel já jsem mu jen podávala dlaždice.

@dasty79 už nám chybí jen obývák.Ono to je hrozně těžký,koupit plovoučku dát jí.

Svátek zamilovaných neslavíme,to je škoda,já takový svátky mám ráda,ale co furt kupovat.

tygr21
14. únor 2011
tygr21
14. únor 2011

Koukám,že jsem přišla já,a všichni odešly,no jo,hold jsem všude sama

majka43
14. únor 2011

@tygr21 Už jsem tady taky. Představ si, že my byl dneska nabídnut další byt k pronájmu. Já mám to přáníčko pořád pod polštářem, tak nevím, jestli ho nevyndat. Taky mi dneska byla nabídnuta i práce. Co ty s přáníčkem, máš taky nějaký?

tygr21
14. únor 2011

@majka43 tamto už nemám,ale asi si ho zase udělám.Zítra se jdu objednat do Sanusu..A jaký byt?

majka43
14. únor 2011

@tygr21 Jenom 1+1 zůstanu u toho 2+1

tygr21
14. únor 2011

@majka43 ten 2+1 máš lepší.Počítám že mě objedná bud 22 nebo 23.2ještě dám vědět

tygr21
14. únor 2011

Co jste dneska měli k obědu?

dasty79
autor
14. únor 2011

Dnes jen občas nakukuju - něco na mě leze -tak se spíš zahrabávám do peřiny.....

Já dnes vařila manžílkovi sekanou a brambory.

@majka43 - jaká práce?

@tygr21 - tak na kdy seš objednaná do Sanusu?

tygr21
14. únor 2011

@dasty79 zítra si tam dojdu,at mě objednaj.My jsme měli brambory a karbanátky,si přítel poručil a já udělala.Copak na tebe leze?pozor na bobíska

evik31
14. únor 2011

ahojky zdravím vás na toho svatého Valentýna teda 😀 jekpak ho prožíváte my ho oslavily už v sobotu šly jsme se známýma na dobrou večeři a pak posedět takže príma 😉
@tygr21 s tím Pepou Melenem jsem si hezky zavzpomínala teda 😀
@dasty79 zalez do peřin a nevykukuj já už se z toho hrabu pěkně dlouho a to i s lékama nedovedu si to představit nic nemoc vzít to bych ti teda nezáviděla ☹
jinak výkend u nás vcelku slunečný zato dnes tu padaj zase ty bílý sračky s prominutím z nebe jsem se tak navnadila nato jaro ach jooooo 😢

tygr21
14. únor 2011

Evik31.......to je taky dost,že ses ozvala,on tady vůbec nikdo není.Prostě starý hitovky,jsou nejlepší.

lenda01
14. únor 2011

ahojky holky, tak jsem ten dnesek prezila..ufff ale uz bych radeji s vami tehulila..verite mi to? 🙂 no snad vas hnedle budeme s Majkou a tygrem nasledovat 🙂
tak co jste tu dnes cely den probiraly? o co jsem prisla? juuu ja chci byt radsi s vami tady nez v praci 🙂 ale je pravda, ze jsem rada, ze tu praci mam, protoze jit na materskou a mezi tim dostat vypoved a mit jeste nervy z toho ze jsem bez prace je asi taky hodne neprijemny ☹ fakt hruza, aby se clovek bal jit i na materskou ☹
@samanta001 hele ja nevim jestli se te to tyka nebo ne, ale myslim, ze ne, ze jsi jeste na neschopence a tudiz to mas v poho... ale kazddopadne kdyby ti rekli ze musis ctyrletou variantu kvuli tomu pracaku, tak staci udelat to, ze pujde na jeden jedinej den na materskou tvuj manza a on jelikoz je zamestnanej si zvoli triletou variantu a pak se zase prohodite a je po problemu.. vim o dost lidech, co to tak ted taky udelali a primo jim to poradili na socialce... takze neboj se nic a pekne v klidku tehulkuj 🙂
@dasty79 zadna nemoc ne ne ne.. pekne zdrava a silna musis byt pro toho mrnouska 🙂 setri se a opatruj se 🙂

evik31
14. únor 2011

@tygr21 no koukám,že je tunějak prázdno,ale já v poslední době taky nějak nestíhám 😔

tygr21
14. únor 2011

Evik31.......to je hrozný.Ráno tu byla ségra a to se rozepsaly,pak jsem přišla já,a tu nikdo.Copak jsem tak hrozná písařka?

@lenda01 o nic si nepřišla,jsem tu sama,teda ted s Evikem.

madlina
14. únor 2011

Člověk tu chvílu není a je hnedka zle 😎 🙂 .byla jsem v poledne s Adélkou u zubáka,pak na obídku a za Petrem v práci.teď chuděra leží páč nám teploměr ukázala že má 38,3.

evik31
14. únor 2011

@tygr21 určitě nejsi hrozná pisatelka,ale prostě nemají čas a nebo jsou v práci nooo 😉
@madlina tak taky do postele a teplůtku vyležet šup šup

tygr21
14. únor 2011

A jak Valentýn?

evik31
14. únor 2011

@tygr21 u nás dobrý výše jsem psala my už to máme za sebou 😀

tygr21
14. únor 2011

Evik31......ještě že tu jsi,jinak bych asi trpěla samomluvou. 😀

samanta001
14. únor 2011

@lenda01 jo, jo taky jsem o tom něco slyšela. Dokonce i paní na sociálce říkala, že by to sice nemělo být, ale obejít se dá všechno 😉 no takže to snad dopadne dobře, no do tý doby času dost ještě se může přihodit spousta věcí. Teď jen ať zítra u dr. vše dopadne tak jak má. 😒

lenda01
14. únor 2011

@tygr21 u nas Valentyn ne e... my na tohle nejsme ☹ my si max zajdem nekam na vecu, ale ne dnes, ale proste nekdy... proste pro nas tohle neni 🙂
@samanta001 neboj se nic a hlavne zadny negativni myslenky.. tes se na toho krasnyho broucka co uvidis na ultrazvuku 🙂 ja uz jsem to vybrala za nas vsechny a ted uz budeme jen vesele tehulit 🙂