CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
21. únor 2011

@samanta001,vítej v klubu akčních těhulek 😀 😀 😀 .my máme tuhle sezonu doplesováno ale v březnu se chystáme na Kabáty. 😨

evik31
21. únor 2011

Ahojky zdravím po náročném výkendu,jakpak se tu máte koukám přibyly tu fotečky 😀

tygr21
21. únor 2011

Evik31.....a jaké myslíš?a jaký byl víkend?

evik31
21. únor 2011

@tygr21 no třeba na_ty a kiara tu mají fotečky aspon víme s kým si píšem 😀
výkend byl pracovní a ted jsem po noční takže záhul docela bolí mě palice jak krá... a nechce se mě nic dělat 😒

tygr21
21. únor 2011

Evik31.......já vím,že holky maj fotečky,aleže jim to sluší.Takže večer znova do práce?

evik31
21. únor 2011

@tygr21 jojo sluší moc 😉
ano jdu znova do práce a vůbec se mě nechce ještě mě dorazila mrcha se zpožděním takže bude příjemný den 😝

tygr21
21. únor 2011

Evik31......tak to ti nezávidím.

evik31
21. únor 2011

@tygr21 já sobě taky né 😒 ale koukám tady je nějak vylidněno

tygr21
21. únor 2011

Evik31.......nikdo tu není,protože tu jsem já.Kdybych tu nebyla,tak tady bude narváno 😀

evik31
21. únor 2011

@tygr21 ale to neříkej tak to určo není 😉 asi holt holky pracujou

kiara81
21. únor 2011

@evik31
@evik31 děkumeme za kompliment 🙂
samanta001 no jako mezec to je ...

kiara81
21. únor 2011

@tygr21 ale jdi to není pravda navečer tady bude zas plno 🙂

kiara81
21. únor 2011

tak to je mrnousek pro kterýho jsem pletla ponožtičky 🙂

evik31
21. únor 2011

@kiara81 není zač 😉 mimoušek je teda krásnej hnedle bych ho brala domů 😀

dasty79
autor
21. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@samanta001 -tak dnes jsem byla na tom screeningu.Miminko kopalo nožičkama,že ho nemohla pořádně změřit 🙂 A jednou ručičkou mělo podepřenou hlavu - no velkej mazák 😀 Vzali mě 1ampuli krve,to si mám za týden volat,
na výsledky a 8.3.jdu na ten utz 🙂 Tak ťuk,ťuk ťuk miminko krásně roste.Je to nádherný pocit 😵

@samanta001 - tak zítra budu na tebe myslet 🙂 Jsem zvědavá,jstli tobě to udělaj vše v jeden den anebo taky půjdeš pak ještě v jeden termín,jako já.Nechala jsem tam 1400Kč.Ale to neřeším,halvně když bude mimísek zdravej 🙂
Tak zítra tfuj,tfuj,tfuj 🙂
To jste si teda ples pěkně užili 🙂 To je dobře.A kdepak máme fotečku pupíku?Já se zkusím vyfotit a dát tam ten můj špek 😀 To jste vyhráli hodně cen.

A co je tady nového???????????????????????????????????

dasty79
autor
21. únor 2011

@tygr21 - sluší ti to na fotečkách 🙂

@kiara81 - krásná fotečka 🙂 fakt kočka 🙂

sissi6
21. únor 2011

@dasty79 jééé tak to musel být krásný zážitek 🙂 . Včera od 8 pan Hakl bral objednávky na březen, tak jsem tam od 8 zkoušela volat a pořád obsazeno, dovolala jsem se až v 9:30, telefon mi zvedl asi syn, protože říkal, že mamka vyřizuje druhý telefon, tak ať chvíli vydržím. Říkal mi, že lidi volali už i před 8 a že na jednom telefonu mají 90 zmeškaných hovorů. Jsem objednaná na 14.3. tak pak dám vědět jak jsem dopadla.

sissi6
21. únor 2011

@kiara81 krásný miminko 🙂

dasty79
autor
21. únor 2011

@kiara81 - krásný miminko 🙂 A tak´ty už vesele pícháš???A jak to jde?

@sissi6 - jo byla jsem pěkně naměkko 🙂 No vidíš,tak to tě vzali brzo, to já čekala teda delší dobu.To je super -tak to budu držet moc moc palečky,ať vám pomůže.Ale tobě už stejně nebude muset -a ty to budeš za chvíli rušit - protože už těhulka seš!

@kiara81 - tos psala ty?nebo @na_ty? že Pardubky zavíraj?Možná budou mít zavřeno třeba pár dní.Ale já tam normálně za 14dní jedu....tak nevím

dasty79
autor
21. únor 2011

@lenda01 -také se připojuju a přeju všechno nejlepší k svátku 😎

tygr21
21. únor 2011

@dasty79 děkuju,bude jich víc,ale musíte si počkat

@kiara81 vždyt to řkám,já tu na večer nebudu,ale vy tady budete všichni 😀

tygr21
21. únor 2011

@kiara81 čí pak je ten krasavec?

evik31
21. únor 2011

@tygr21 non nějak se to tu rychle zalidnilo cooooooo 😀

dasty79
autor
21. únor 2011

@na_ty - teď koukám,že už sis dala fotečku 🙂 Taky ti to moc moc slušííííííí 😎

dasty79
autor
21. únor 2011

@evik31 - jak ty?tebe jsem tady dlouho nepotkala....

lintea
21. únor 2011

Ahoj holky,
@dasty79 tak to je fajn, že se má mrňous takhle k světu 🙂 nám na tomhle utz jeden mával a já jsem z toho byla hrozně nadšená 😀
Jinak dneska jsem byla na cukrovce, bylo to hrozný, ale ne to vyšetření 😉 , celkem jsem tam ztvrdla 3,5 hodiny, od rána hladu 😝 a pak jsem ještě mazala k dr. na kontrolu, jsem docela přejetá

@evik31 já tu noční nesnášela a to jsem tam většinou byla sama a nic moc nedělala 🙂 kdypak se chystáš na ty kamínky, to bylo nějak v březnu, ne?

dasty79
autor
21. únor 2011

@lintea - jo je to dojemný 🙂 Ty brďo,ty už seš 26.tt - to to letí 🙂
a jaký to je to pití toho blivajzu?nebylo ti po tom špatně?a to ti zrovna řekli výsledky,nebo kdy se je dozvíš?
To je hrozný 3,5 hodiny tam tvrdnout.
Já jsem taky nějaká unavená a to jsem tam teda dlouho nečekala,ale ta cesta,.....tak jdu odpočívat.

lintea
21. únor 2011

@dasty79 jj zítra začínám 27tt, nějak to po tom 20. týdnu začalo rychle utíkat, ale to je asi tím, že nečekám na každý utz, cítím pohyby celý den, někdy až až, tak jsem víc v klidu.
Vypítí toho roztoku docela šlo, nevím jestli to měli trochu ochucený, ale vzdáleně to připomínalo přeslazený sprite 😀 jen ke konci už to sladý škrábalo v krku 🙂 špatně mi po tom nebylo vůbec, jen jsem tam skoro usínala, vzbudila jsem se už ve 4hod. musela si odskočit a pak už jsem nezabrala. Výsledky mi asi dá dr. vědět smskou, dělal to takhle i u tripple testu.

tygr21
21. únor 2011

@evik31tojo,protože za chvíli odcházím.

@lintea tak už ti mával?To je roztomilý

lintea
21. únor 2011

@tygr21 asi si zrovna jen tak šmrdlal ručičkou, ale vypadalo jako když mává 😀