CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
8. říj 2010

@lintea jo co jsi brala všechno za léky??

lintea
8. říj 2010

@rvasata vždycky jsem měla to pero a teď naposled to byl dlouhý protokol, stříkala jsem sprej do nosu a pak ty injekce, jediná změna o proti 2ivf byla, že jsem měla menší dávky, tak nevím jestli pomohlo tohle nebo jen náhoda.

madlina
8. říj 2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Že mě prosím přidáte do tabulky.Nějak se mi to posledně nepodařilo ☹ .

U dr.jsem vyfasovala jen Crinone a Prednison.

madlina
8. říj 2010

Koukám že tu funguje zákon tří.S Adélkou jsem taky otěhotněla při třetím KETu.Teď mě zase čeká třetí,tak že by?

lintea
8. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee , jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

lintea
8. říj 2010

@madlina už jsi tam, doufám, že nikdo nevypadl 🙂

madlina
8. říj 2010

Šikulka,moc děkuju.

dasty79
autor
9. říj 2010

Ahooooj všem 🙂

dasty79
autor
9. říj 2010

madli - tak příští týden bude KETík?tak ti přeju ať se pěkně embryjka dělí,až je teď rozmrazí 🙂

dasty79
autor
9. říj 2010

co dnes vaříte?Já květákovou polévku a smažený květák 😀
a už se mě peče štrůdl.
co je tady nového?

dasty79
autor
9. říj 2010

Koukám,že všem se tady zadařilo do třetice 🙂
My jsme byli na 3.IUI, tak že by?.........

madlina
9. říj 2010

My máme tatínka v práci,tak jsme se s Adél pozvali k mojí mamce.Bude bramborová kaše s párkem nebo zavináčem.

evik31
9. říj 2010

Ahoj zdravím a dočítám ,koukám,že tady už se dávaj rezervačky do porodnice na pokoje 😀
já nevařím,manža není celý den doma a já na to seránkuju 😎
@dasty79 nebo že bych se k vám pozvala na obídek a na štrůdl,no asi taky něco aspon upeču 😵
@madlina tak držím palce až zítra budeš volat at jsou embroušci v pohodičce 😉
@lintea a jak je dneska tobě ještě ti je špatně 😝
@rvasata a kde se dneska flákáš ty,koukala jsem ,že jsou na koníkovy novinky jako soukromé fotky a zprávy jen pro přátele tak jsem to vyzkoušela a nechala ti poslat oznam,tak jsem zvědavá 😀
a kde jste ostatní nooooooo 😠

rvasata
9. říj 2010

Krásný den,malá šla s taťkou do divadélka a já dělám mňamky obídek 😀

rvasata
9. říj 2010

@evik31 no zdař.koukala jse a potvridila to,ikdyž mě znáš pak se na to muším podívat co je to za novinky 😀

makypegie
9. říj 2010

Ahojky, mám 9 měsíčního mazlíčka a chceme hned dalš, jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat jelikož na první mimi jsme čekali skoro 2 roky, snad to teď bude rychlejší. chtěla bych je mít věkově blízko sebe, myslím že si pak děti víc rozumějí

evik31
9. říj 2010

@makypegie ahoj a vítej
koukla jsem ti do alba a máš nádherný fotky úžasný fakt smekám 😲
jinak nám písni něco o sobě ,jako kam chodíš do sanusu a ke komu a v jakém jsi stádiu čekání 😉

dasty79
autor
9. říj 2010

hm...bramborovou kašičku, to já mám ráda 😝
@evik31 - přijeď na kávičku a štrůdlíček 🙂
@rvasata - copak vaříš dobrého?zase nějaký receptík z netu?to bude jistě nějaká dobrůtka 😝

dasty79
autor
9. říj 2010

@makypegie - vítej! 🙂
Kam chodíš do Sanusu?Koukla jsem do albíčka a máš pěknou rodinku 🙂

makypegie
9. říj 2010

děkuji za přivítání, přidala jsem se do diskuze ale zatím se snažíme přirozeně, když to nepůjde uvidíme co dál, ale snad to vyjde🙂

makypegie
9. říj 2010

@evik31 Děkuji
Neště nejsem těhu ale chtěla bych snad do roku mít druhého mrňouska. Zatám mám Deniska a ten se mi narodil 1.1.2010, je to naše zlatíčko, jsem normální ženská co miluje svoji rodinu, maluje, dělá fotky a tak 🙂 A co ty?

madlina
9. říj 2010

Tak nakonec byla změna.K obídku byla květáková polivka a brambůrky s květákovým mozečkem.Jsem se teda napráskla.

maky, vítej.

evik31
9. říj 2010

@madlina napráskla joooo,ty jsi teda čunátko 😀
ale květák je zdravej tak proč by né,no docela jsi mě s tou polívkou teda navnadila,já už mám pár dní chut na pravý krkonošský kyselo a pořád se k němu nemůžu odhodlat

madlina
9. říj 2010

Evi,když já se numůžu udržet.A když mi něco chutná...

evik31
9. říj 2010

@makypegie tak to máš fajn jestli máš šanci počít přirozeně,takových nás v poslední době je nějak málo já jsem zářný příklad,že mám utrum a nic jiného než ivf mě nezbívá 😒
tak to jsi docela i umělecky nadaná,když i maluješ,to já ve škole nenakreslila ani zátíší 😀
Jinak já jsem se stihla zatím tak akorát vdát,mimi nám zatím není nějak přáno,co mám za sebou uvidíš ,když se jukneš do naší tabulky,která je o kousek výše,no zatím nic moc teda

evik31
9. říj 2010

@madlina no jo no ,když je chut tak s tou se těžko bojuje,tak to jsi měla podobný obídek s Dasty 😀
já jsem ted akorát dopekla koláč aspon k něčemu jsem se dokopala 😎

makypegie
9. říj 2010

@evik31 snad to vyjde, bereme akorát nějaké vitámíny, první mimi se nedařilo tak jsme navštívili kliniku, základní vyšetření,několik měsíců nato jsem se vdala a otěhotnění přišlo nakonec k našemu velkému údivu nějak samo🙂 Bylo to obrovské štěstí a doufám v ten zázrak i teď.
Tobě přeju hodně štěstíčka, máš toho za sebou už opravdu dosti

evik31
9. říj 2010

@makypegie taky držím palce aby ti to vyšlo a nemusela jsi navštěvovat kliniku,jenom svého gynekologa 😀

evik31
9. říj 2010

@rvasata ted už asi vím proč tu dnes nejsi
jukla jsem do kalendáře a dnes má svátek Sára tak to asi s malou slavíte coooooooo 😎
tak jinak teda všechno nej nej nej malé k svátku přejeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasty79
autor
9. říj 2010

@rvasata - u vás se slaví?tak to Sárince hodně zdavíčka a štěstíčka a brzo bratříčka,nebo sestřičku 🙂

Dnes bylo nádherně - celé odpolko jsme byli venku a teď si s manžou dáme vínečko u tv

@madlina - no jo to jsme měli skoro stejný obídek 😝 Zítra jsme pozvaný ke tchýni, tak nemusím vařit 😀