CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
10. říj 2010

Ahojky,všem přeju krásnou sluneční neděličku 😎

dasty79
autor
10. říj 2010

Všechny asi ještě spinkáte.Tak my jedem ke tchýni.
A budem tam i odpo.Tak pak na vás navečer juknu 😕

madlina
10. říj 2010

Krásnou neděli,
já už nespinkám.Adél mě vzbudila v sedm.Ale oproti včerejšku je to úspěch.To jsme lezli z postele už v 6:30 😒

lenda01
10. říj 2010

ahojky holky snazilky a spolubojovnice ze Sanusu 🙂 vezmete me mezi sebe? Uz vic jak dva roky se s manzelem snazime o mimco, ale furt a stale nic ☹ od lonskyho zari navstevujeme Sanus v Hradci. U manzela spermiogram nic moc a u me zjisten nedostatek estrogenu a asi i ostatni hladiny hormonu na tom nejsou o moc lip ☹ takze nic moc na to, aby jsme pocali mimco prirozenou cestou... ☹ v breznu jsme podstoupili prvni pokus IVF, ale bohuzel neuspesne a ted rozjizdime pokus c.2. Tesim se a bojim zaroven... jsou to ale nervy, co? Hlavne clovek musi bejt optimista, jinak by se z toho zblaznil 🙂

madlina
10. říj 2010

Lendo vítej mezi náme.To víš že tě vemem mezi sebe.probíráme tu cokoli takže přijdeš i na jiný myšlenky.A miminkem se netrap.Ono přijde,uvidíš.Dočkali jsme všechny.Já mám první holčičku taky z IVF a pro další si jdu zítra do Sanusu.U nás to přirozenou cestou bohužel taky nepůjde.Manžel má spermiogram čím dál horší.

madlina
10. říj 2010

Můžu se zeptat od kud jsi?

lenda01
10. říj 2010

jj na jiny myslenky prijit je fajn.. ja si vzdycky rikam, ze na to nebudu myslet, ale ono to nejak nejde ... 🙂 zitra budu drzet pesti aby to dopadlo 🙂 ja zitra teprve zacinam s injekcemi Gonalu a tak doufam, ze se zadari a ze budu mit vic vajicek nez minule, to se zadarily jen dve a z toho jen jedno bylo pouzitelny.. ☹ Ja bydlim kousek od Trutnova.. a odkud jste tu vy vsechny?

madlina
10. říj 2010

Já jsem z Hradce Králové.

lenda01
10. říj 2010

tak to mas fajn na dochazeni do Sanusu, kdyz si z HK... ja kdyz mam jezdit na sedmou rano na kontrolu, tak trpim 🙂 to jsou muka vstavat pred patou 😀

madlina
10. říj 2010

Do Sanusu v HK jsem chodila když jsem nemohla otěhotnět s Adélkou.Pak se dr.přemístila do Sanusu v Pardubicích,tak jsem přešla s ní a jezdím teď tam.jezdím autem takže jsem za chvílu tam.

lenda01
10. říj 2010

jj ono je to z HK do Pardubic docela kousicek a kdyz je dobrej provoz, tak je tam clovek zachvilicku a jeste kdyz mas s pani doktorkou dobry zkusenosti,tak se nedivim, ze za ni dojizdis 🙂 a byvá v Pradubicich taky tak silene nabouchana cekarna? To je vzdycky rachot, kdyz tam cekam treba hodku a pul...to je dobrej ocistec 🙂

evik31
10. říj 2010

Ahoj zdravím,
tak jsem myslela,že tady bude toho plno nakláboseno a ono teda nééééééé 😲
@madlina na zítra držím palce at to výjde v kolik na to jdeš at vím kdy přesně mačkat 😀
@lenda01 ahoj a vítej,ke komu chodíš v HK,kousek od Trutnova jooooo,já jsem z Hostinného 😀

lenda01
10. říj 2010

@evik31 ahojky 🙂 ja chodim k primari Stepanovi, ale koukala jsem, ze tu k nemu nikdo z vas nechodi .. vsichni bud Dr. Dejmek, Dr. Silhan nebo Dr. Stepan ml. ...

dasty79
autor
10. říj 2010

@lenda01 - vítej 🙂 Určitě tohle 2.IVF bude úspěšný.A co máš všechno za sebou?Bylas na laparce?

dasty79
autor
10. říj 2010

Já chodím taky do Pardubic,jako madlina a s paní dr., jsem moc spokojená 🙂 A byla jsem tam už 3x a za tu dobu jsem čekala nejdéle 15min.A jsem spokojená s jejím přístupem, jak vše vysvětlí a snaží se najít proč to tak bylo....a co s tím podnikneme.....A já jsem od Náchoda 🙂

@madlina - zítra budu držet pěstičky 🙂 Kolik ti jich rozmrazili?volala jsi tam?

dasty79
autor
10. říj 2010

@lenda01 - přidej se do tabulky,ať máme přehled - co máš taky za sebou a co tě čeká 🙂

lenda01
10. říj 2010

@dasty79 ahojky 🙂 prala bych si moc, aby tohle druhy IVF bylo uspesny...a prala bych to nam vsem aby se uz konecne zadarilo 🙂 no co mam za sebou... pote co jsem vysadila antikoncepci jsem mela docela dost nepravidelnou menstruaci a na laparoskopii mi zjistili ze mam polycysticke vajecniky.. tak mi tam nejaky cysty odstranili, ale s menstruaci se to nezmenilo, spis jsem ji od ty doby nemela vubec a tak jsem pak zacala jezdit do HK a resit to tam, protoze muj doktor na to docela hazel bobek a neresil to... ☹
do tabulky se zkusim pridat, snad to zmaknu 😀

lenda01
10. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee , jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

rvasata
10. říj 2010

Ahojda holky,jsem to nějak zanedbávala o víkendu.Jsem nějak nestíííhala.co nového? 😀

rvasata
10. říj 2010

Ahojda holky,jsem to nějak zanedbávala o víkendu.Jsem nějak nestíííhala.co nového? :

rvasata
10. říj 2010

Sakra jsem to odklepla 2x jsem nějaká zmatená.OOo manžel mi přinesl hranolečky s tatarečkou.no do je ale dietka

rvasata
10. říj 2010

@evik31 A tobě zlato díky za gratulace Sárince 😉

evik31
10. říj 2010

@rvasata ahoj nemáš zač,ale nebyla jsem jediná Dasty taky gratulkovala,to víš my co máme kalendář na pc víme vše 😀

evik31
10. říj 2010

@rvasata já k večeři dělala rybičkovou pomazánku a čenečku jelikož manža chytil pořádnou chřipajznu a mě už v nose lechtá taky tak něco proti bacilkům 😀

evik31
10. říj 2010

jinak máme tu dvě nové dopisovatelky a Madlina jde zítra pro miminkaaaaaaaaaaa

rvasata
10. říj 2010

@evik31 Zduř 😀 jo Vy jste se s manžílkem nakazili.AHAA.TO máš z toho sexování.Juuuu pro miminka.To je bájo.Hele do Vánoc se tady přejmenujeme.Prostě nám to vyjde.Já jdu ve středu na UTZ 😀

rvasata
10. říj 2010

@evik31 jo a ještě já mám kalendáře taky ale přiznám se.Svátky a já nejdou vůbec k sobě

evik31
10. říj 2010

@rvasata ty oléééé já už nevím ani co to sexovat je 😀

rvasata
10. říj 2010

@evik31 Nevíš,jo?hahahahahaha... 😀 😀 😀 nebo že bych ti věřila??? 😀

rvasata
10. říj 2010

Jo holky dneska na Nově bude o tom umělým oplodnění.Se budou koukat a budu plakat.To bude krááásný. 😀 😀