CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
9. bře 2011

@lenda01 No uvidíme. Nejradši bych šla hned testovat.

sissi6
9. bře 2011

@dasty79 jj už se to blíží jsem objednaná na 10 hodinu, na pondělí mám volno, vyberu si přesčasový hodiny. Máme toho na ten den v plánu hooodně, takže se vrátíme až večer, doufám, že mě nebude moc blbě, snad to zvládnu. A jak se Ty cítíš, co miminko?

kiara81
9. bře 2011

@lenda01 já už jsem tak silná že už mě to za chvíli porazí ...neboj příjde ms no a jak jako vadnej ...nic není vadnýho podívej se na mě.....🙂
@evik31 no jo ale já mám takový štěstí že bych tomu nedivila

sissi6
9. bře 2011

@kiara81 no tak to je síla ☹ , chudák malej, hlavně aby už mu bylo brzo líp

lenda01
9. bře 2011

@majka43 videla jsem testik holciny co testla patej den a uz mela ducha.. jsem cumela jako puk... ale ty vydrz do pondeli a pak tam budou dve dalnice 🙂
@kiara81 me uz to teda asi porazilo 🙂 jj ty a vadnej kus kterej vyprodukoval 32 vajuch..dovol abych se zasmala .. chaaa chaaa chaaa 😀

majka43
9. bře 2011

@lenda01 Vydržím, teď bych se jen nervovala, že tam nic není. A kdyby tam náhodou duch byl, tak bych tomu stejně nevěřila, po mých zkušenostech.

lenda01
9. bře 2011

@majka43 jj ty uz mas s tema duchama svoje zkusenosti vid.. ☹

majka43
9. bře 2011

@lenda01 No právě?? 😝

kiara81
9. bře 2011

@majka43 netestuj stejně my už to víme že jsi těhulka ...🙂
@lenda01 no jo vadnej jelikož to jen tak někdo nemá....nejsem nikdy v normě ...
@sissi6 no doufám že dnešní noc nebude horší máme zas 38,5 a pokdu zítra bude mít teplotu jedu do fakultky na infekční
jdu za prdolkou tak tady budu později

evik31
9. bře 2011

@kiara81 nestraš nic nechytneš neboj

sissi6
9. bře 2011

@kiara81 hlavně nejezdi do Náchoda

kiara81
9. bře 2011

@sissi6 nejsem prdlá to by byl ortel smrti.....pojedu ke svému změstnavateli

evik31
9. bře 2011

@sissi6
@kiara81 to je v Náchodě tak špatná nemocnice či co 😲

sissi6
9. bře 2011

@kiara81 to si vystihla úplně přesně 😀 ortel smrti

sissi6
9. bře 2011

@evik31 jj tragédie, přítel měl úraz nohy, kdybych ho po dvou dnech neodvezla k jinýmu dr. tak kdoví jak by to dopadlo, možná by o nohu přišel, takže Náchod NIKDY VÍC

kiara81
9. bře 2011

@sissi6 jsem tam dělala rok na interně ...jako masakr ale dobrá praxe....
@evik31 jediný co tam je vyhlášený je porodnice a gynda....tot vše....

sissi6
9. bře 2011

@kiara81 do porodnice bych tam asi jela, jestli se někdy dočkám toho že budu těhotná, ale jinam NE

kiara81
9. bře 2011

@sissi6 hmm tak to jsme dvě.....ale neboj jednou se to podařit musí

sissi6
9. bře 2011

@kiara81 snad jo, ale už tomu nějak přestávám věřit

kiara81
9. bře 2011

@sissi6 hmm to jsme dvě ☹ já už taky tomu nevěřím....ale v hloubi duše věřím

mitik
9. bře 2011

ahoj všem.Ozývám se až teď večer,ale dříve jsem to nestíhala.Doufám,že jste měly všechny krásný den.Já jsem nějaká zdrchmaná.Moc nevěřím v úspěch a propadám skepsi.Kdo z Vás to ale nezná?

evik31
9. bře 2011

@sissi6
@kiara81 no tak to je teda mazec nemocnice 😲
@mitik já propadám v depresy každou chvilku taky tomu moc nevěřím tak třeba právě proto se nám tovšem děvčata povede,lepší je nedoufat pak aspon člověk není tak zklamanej 😨 ale malá dušička ve mě bude taky to si nemysleteni slza jinak ukápne,ale ta by ukápla tak i tak 😀

majka43
9. bře 2011

@mitik Jak je? Byla si pro tu neschopenku?

kiara81
10. bře 2011

přeji všem krásné ráno hlásím že ted ráno máme jen zvýšenou teplotu nocbyla hrozná ale už bude snad jen lépe

majka43
10. bře 2011

@kiara81 Už to bude jen lepší, hlavně když teploty konečně ustoupily,

lenpet
10. bře 2011

Pěkné ráno,no vy ste toho zase napovidaly.

@evik31+Lenda01........už je poslední

@kiara81 už mu je líp?

mitik
10. bře 2011

@majka43 no,jde to.Příznaky žádné,jen mě píchá v podbřišku.Pro neschopenku jsem zatím nešla.Včera jsem volala Dr.Provazníkovi a můžu se stavit kdykoliv.V práci jsem ale udělala mírně řečeno pořádek,takže jsem teď zatím v balvlnce a nenosím nic.Ach jo,kdyby šel posunout čas,abych už věděla nějaké výsledky.Ale moc se bojím zklamání jako asi každá tady.Zítra možná vyzkouším testík a uvidím...

majka43
10. bře 2011

@lenpet No už jsem si říkala, kde jsi.

majka43
10. bře 2011

@mitik Mě už svrběly ruce dneska, test jsem vytáhla, ale pak jsem se šla radši vyčurat a už mám klid.

mitik
10. bře 2011

@majka43 Majko,a kdy že jsi byla Ty na KETu?Já 3.3.11 a včera jsem to probírala se sestřičkou na gyndě a říkala,že testovat má opravdu význam až tak v den předpokládaného začátku cyklu,což by u mě bylo tak v pondělí,ale měla jsem to poslední dobou tak rozhozené,že těžko říct....