CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
25. bře 2011

Krásné ráno děvčata ,dnes už jsem z práce doma jelikož mají přijít vyměnovat vodoměry v paneláku tak jsem si musela vzít dovolenou avůbec mě to po pravdě nevadí 😀 ale koukám tady je v poslední době nějak mrtvo 😲

dasty79
autor
25. bře 2011

Ahoj všem 🙂

Koukám,že tady včera skoro nikdo nebyl 😕
je vidět,že jak se udělalo krásně,že jste všechny venku a nabíjíte se sluníčkem 😎

Teď frčím ke kadeřnici a na nákup....

@lenpet - jo teď ty 2 dny jsem měla docela vzrůšo s tím hlídáním.Večer jsem ve 20h usnula jak špalek 😀

@evik31 - tak co,kdy jdeš na ten kamínek?ani se nám nepochlubíš.tak kdypak na tebe máme myslet?

evik31
25. bře 2011

@dasty79 nepochlubím jelikož sama nevím ,volala jsem do nemocnice a z HK jim zatím nedali vědět takže vědí taky kulové,prý až jim dají vědět tak hned zavolají trak jsem zvědavá 😒 s takovým tempem nestihnu 2ivf ani do vánoc už mě to začíná pěkně štvát 😠
taky bych potřebovala zase k ke kadeřnici je hrozný jak rychle to odrůstá 😖 my jsme byly ve středu v HK kupovaly jsme v Hornbachu tůje nechaly jsme tam za ně 2 500,- kupovaly jsme je našim na baráček tak pojedem odpoledne sázet tak doufám,že bude zase hezky 😎

evik31
25. bře 2011

teda koukám tady je vážně mrtvo 😲 já už mám uvařenou bramborovou kaši a holandákem a upečenou kefírovku,půl várky vyžehleno a tadypořád nic teda děvčata děvčata vy to vedete 😀

evik31
25. bře 2011

teda holky kde se flákáte,já pořád čekám na montéry co nám příjdou vyměnit měřák a až tak prý za 15 minut,jako nic proti ale to jsem mohla klidnědo práce jít,ale volno fajn aspon jsem si vyžehlila 😀

samanta001
25. bře 2011

@dasty79 ahoj já byla na screening ve 12t a teď půjdu 20.dubna ve 20t a 26.dubna na sono srdíčka. Co čeká tebe? V uterý jsem byla u dr. během pěti minut jsem byla z ordinace venku a vůbec nic jsem se nedověděla jen se mimískovi prej daří dobře tak aspoň, že tak. Včera na mě byla poprvé kontrola, to jsem docela čučela 🙂

No jinak vás všechny zdravím, já jdu teď sebrat prádlo a pak za kámoškou, počkáme až se jí dcerunka vyspinká a půjdeme se projít když je tak krásně.

majka43
25. bře 2011

@samanta001 V kolik na tebe ta kontrola byla?

dasty79
autor
25. bře 2011

Já nějak nestíhám a ani teď moc u pce nesedím,když je tak krásně.

@evik31 - tak to máš pěkně blbý,že ti ještě nedali ani žádnej termín.
Koukej je popohánět,že tě to brzdí při snažilkování.To by mohli pochopit...
Tak jsi měla dovču zbytečně?Ale práce jsi udělala dost!

@samanta001 - tak to ty nemusíš na ty trippl testy.Já jdu příští týden
k dr. a určo mě vezmou krev na ty tripply.U nás to dělaj každýmu.
Sice nevím proč,když jsem byla ve 12tt na tom NT screeningu.
Jo pak ve 20tt taky 🙂 A jak jinak se máš?
Jak ty máš vycházky???já mám 8-20h -tak doufám,že večer
nepřijdou,to někdy nejsem doma.....Ráno se snažím vyrazit
hned po 8h.Ale večer to moc nedodržuju...
Dej nám už fotečku bříška!!!Ty už musíš mít krásný v 17tt 🙂

mitik
25. bře 2011

Ahoj všem,tak mám za sebou další pracovní týden.Omlouvám se,ale nestíhlala jsem psát,ale alespoň jsem se snažila vždy večer nakouknout.Ve středu jsem byla u pana doktora Provazníka pro léky,protože mi do příští středy dojdou.Tak ve středu za týden jdu na uz a nevím,ale mohlo by možná být vidět i srdíčko (a) .No,uvidíme...

dasty79
autor
25. bře 2011

@mitik - to budeš v kolikátém týdnu příští středu?A jak ti je?To se divím,že nejdeš na neschopenku???

mitik
25. bře 2011

@dasty79 no,na transferu jsem byla 3.3.,tak nevím,srdíčko možná vidět nebude,ale snad alespoň dutinka - říkalla sestřička.No,já mám dohodu s doktorem,že to zatím prubnu - do práce,a uvidím...Neschopenku si můžu vzít vždycky... Doma bych se teď asi zbláznila...

lenpet
25. bře 2011

Ahoj holky,koukám,že jste toho moc nenapovídaly.Uniklo mě něco?

dasty79
autor
25. bře 2011

@mitik - třeba auž natebe vykoukne srdíčko.A když ne,tak příště už jo 🙂 Většinou tak v 6tt bývá vídět srdíčko.
Jo když to v práci zvládáš,tak to buď ráda.To já jsem ráda,že jsem pak zůstala doma - mě to teda přes tu únavu a přes ty nevolnosti nešlo pracovat.A teď jak nevolnosti jsou pryč,tak se doma určo nenudím.A začíná být hezky,tak jsem hodně venku.Mě ten čas letí,ani nevím jak....

@lenpet - o nic jsi nepřišla......

Nikde nikdo,já taky musím běžet - věnovat se manžílkovi.Třeba zítra tady bude víc holek - má být hnusně 😠

samanta001
25. bře 2011

@majka43 byl tu tak kolem desátý dopoledne..
@dasty79 tak to máš super, že máš vycházky takhle celý den já mám od 12 do 18, ale taky si nestěžuju dopoledne jsem stejně furt doma a večer doufám, že snad už nikdo nepřijde. No, kdybych byla hubeňour tak už možná něco vidět je, protože na dotek mi ten špek stuhnul 🙂 , ale u dr na váze jsem ještě o kilo zhubla od minulého vážení, ale vůbec jsem se tomu nedivila to ty nevolnosti...

evik31
26. bře 2011

Krásné ráno děvčata koukám jsem tu dnes zase první 😉
@dasty79 popohánět je můžu,ale nic my to nepomůže ve Dvoře to chápou v HK to maj na háku komise na schválení přístroje má na to až 6 týdnů 😒
@samanta001 u nás taky choděj kontroly dost tak to paktaky budu muset dodržovat,to u tebe museli být brzo ráno nebo pozdě večer né těhule mají většinou od 8-20 to se divím ,že na ně vůbec choděj

dasty79
autor
26. bře 2011

Pěkné sobotní ráno všem 🙂
Já jsem druhá 😀

dasty79
autor
26. bře 2011

@samanta001 - to teda koukám,že na těhotný choděj kontroly
Já mám taky špek.Ale ten špíček už se pěkně zvětšuje 😀
a ty seš o 2 týdny napřed,tak u tebe to musí být vidět krásně 🙂
Pořád máš nevolnosti????A máš nějaký chutě na něco zvláštního???

@evik31 - chudáku,takhle ti to blbě protahujou 😒

evik31
26. bře 2011

@dasty79 jojo protahujou jsou to hajzlíci,ted jsem zrovna koukala na občanský judo byla tam mamina co porodila v HK dvojčátka a to jedno se jim nakazilo v inkubátoru nějakou bakterií no mazec teda mám normálně husinu to je mazec teda ☹
jinak co dnes vaříte já kuřecí prsíčkav omáčce z leča a rýži,jinak dneskau nás sluníčko není ,ale ani neprší ani nesněží 🙄

dasty79
autor
26. bře 2011

@evik31 - jo to judo jsem už viděla,je to hrůza ☹

My dnes budeme mít králíčka na smetaně s knedlíkem.
U nás trošinku svítí sluníčko.

evik31
26. bře 2011

@dasty79 hmmmm taky dobrůtka 😉 u nás docela fouká studenej vítr a je zimka doufám,že nebude sněžit když to tak pěkně roztálo já už začla pomalu uklízet a prát zimní bundy a vytahovat jarní boty tak to snad zas nebudu přehazovat 😨

samanta001
26. bře 2011

@evik31 byli na mě kolem desátý dopoledne, já mám vycházky jen 6 hodin na víc mi to dr prý napsat namůže, tak já nevím jak to je.
@dasty79 nevolnosti už vůbec, je mi výborně jen občas mě přepadá únava, ale to je v pohodě. Nějaký speciální chutě nemám, ale jím dost málo né že bych chtěla, ale víc do sebe nedostanu. A pochutnávám si na zelenině.

No jinak tady zatím neprší, ale podle těch mraků co se honí venku se to spustí asi každou chvilkou ani sněhu bych se nedivila na té naší vysočině ☹
Tak já jdu vařit, dnes bude knedlo, vepřo, zelo. Už se těším.

evik31
26. bře 2011

@samanta001 tady mají holky většinou vycházky od 8 -20 to je divný někde to jde a někde né jo to je pěkně blbé,těhotná by přeci měla jít ven kdy chce a né a kdy potřebuje a né být omezovaná

mitik
26. bře 2011

@samanta001 zdravím,a kde na Vysočině bydlíš,jestli se můžu zeptat?Manžel tam má rodiče v Babicích (u Světlé)

mitik
26. bře 2011

@dasty79 to já vím,při minulém těhu mě nevolnosti taky trápily (sice jsem přímo nezvracela,ale stačilo to...).No,kdyby se to potom nedalo,na neschopenku půjdu.

mitik
26. bře 2011

jo,mimo jiné,krásné ráno všem.Tady taky zatím neprší,ale asi bude.Chtěli jsme jít hrabat zahradu,tak z toho asi taky nic nebude...

dasty79
autor
26. bře 2011

Tak u nás už pršííííííííííííííííííííííííí 😠

@samanta001 - vepřo knedlo zelo - to je dobrůtka 😝
Já teď taky miluju zeleninku 🙂 Každej den musím mít nějaký zeleninový vývar
a večer si dávám kefír s okurkou a nebo s ledovým salátem - to teď můžu pořád 😀
madlina - ta má vycházky neomezeně,tak se na to zkus zeptat
Mě to vyhovuje 8-20 a večer to stejně někdy nedodržuju.

@mitik - vyprdni se na zahradu a odpočívej.ta únava ze začátku je strašná.

samanta001
26. bře 2011

@mitik já jsem od Jihlavy, Babice ani nevím kde jsou 🙂
@dasty79 no mě přijde, že každej dktor to má jinak, mě sestra říkala, že mi můžou napsat maximálně 6 hodin, tak už jsem to ani nezkoušela se ptát a kamrádka u jinýho dr. měla celý těhu maximálně 5 hodin. Taky bych to viděla tak že těhulky by měli mít vycházky neomezeně.
No jinak já už mám skoro vaříno, zelí hotové,maso se dopeká a knedlíky uplácané teď je jenom uvařit. Tady ještě pořád neprší, ale je hrzně zataženo.

lenpet
26. bře 2011

Ahoj holky,tak jsme po obšdě a asi si půjdu dát dvacet u televize.Zítra jestli bude pěkně,tak jdeme ke kamarádoj na grilovačku,už se těším.A co chystáte vy?

dasty79
autor
26. bře 2011

@samanta001 - jo pro těhulky by měly být neomezeně vycházky,ať jdu na vzduch,kdy oni potřebujou.....

My jsme taky po obídku a taky jsme hnípali u telky.
Za chvíli jdu ke tchánovcům na čaj a pak bude teplý uzený z udírny 🙂
Tak pěknou sobotu, i když počásko nic moc...

sissi6
26. bře 2011

Ahoj holky, co je nového? Já teď nějak nestíhám, tenhle týden jsme se stěhovali, máme to tady jak po výbuchu ☹ , nějak nevím co dřív.
V pondělí jsme byli v sanusu, dostala jsem nějakou injekci, 4.4. mám jet ještě na kontrolu a asi dostanu injekce před IVF. Sestřička mi říkala, že mi nejspíš vezmou krev a že bude asi ultrazvuk a ať přijdu ráno na lačno kdyby tam byla cysta. S tou cystou mě docela vyděsila ☹ , co když jí tam budu mít, jak jí budou odstraňovat? To dostanu narkózu, když mám přijít nalačno?