CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
1. dub 2011

@sissi6 tak to můžete holky spolu kafíčkovat 😀

sissi6
1. dub 2011

@michaela28 nemělo to být pro linteu, my zatím jméno nevybíráme, není zatím pro koho ☹ . Vítám Tě mezi náma 🙂

sissi6
1. dub 2011

@evik31 jj to bysme mohli, jenže já poslední dobou nějak nic nestíhám

evik31
1. dub 2011

@sissi6 tomu rozumím taky to mám v poslední době časově náročný 😒 nevím kam dřív ani doma nestíhám,jsem se těšila na to neschopenku po ledvnách,že si doma všechno krásně udělám v klídku a pomalu a ted to doháním,když příjdu dom z práce

sissi6
1. dub 2011

@evik31 já ještě nedávno z práce domů, přestrojit, na stavbu, večer domů, umýt, udělat večeři a spát a tak pořád dokola. Teď jsme sice přestěhovaný, ale pořád nějaký dodělávky a schánění, takže pořád v pokluse.

michaela28
1. dub 2011

@sissi6 jo, jo asi to tak bylo, já jsem tady ještě trochu zmatená, slibuju, že se polepším 🙂

michaela28
1. dub 2011

Holky a není tu někdo z okolí Lázní Bělohrad nebo Nové Paky ??? 🙂 Jinak jsem moc ráda, že jste mě mezi sebe vzaly 😅 .

sissi6
1. dub 2011

@michaela28 nic se neděje, taky tady v tom mám občas zmatek 😉

kiara81
1. dub 2011

@lintea jj bylo to tenkrát dobrý dali jsme si to a pak už jsme se nedohadovali...když se víckrát vytáhnul Patrik ..já chtěla teda Lukáška nebo Dominika...no ale to se vytáhlo jen jednou ....:-/ 🙂
@sissi6 no tak to raději papírky netahejte...🙂 tak dejte obě samo co se ti nelíbí dej jako druhé a bude spokojený 🙂
no to je taky dobrý tak tolik bab tady kousek k Nováči a jako sraz žádnej...já asi to tady objednám místo a hotovo...a sejdem se ...z TU to taky není daleko...

kiara81
1. dub 2011

@michaela28 jinak my jsme se ještě neseznámily vítám tě tady u nás...a at se za chvíli kulatíš...🙂

sissi6
1. dub 2011

@kiara81 papírky radši ne, to při mým štěstí bych vytáhla zrovna jméno, který se mi nelíbí ☹ . Od Nováče nás tady pár je 🙂

evik31
1. dub 2011

@sissi6 ale zase máte aspon krásnej domeček 😀 o tom si my v paneláku můžem nechat zdát 😖 ,ale my si to vynahrazujem tím,že travíme čas u našich na venkově 😀

michaela28
1. dub 2011

@kiara81 ahojky, děkuju za přivítání. Doufám, že se další pokus na kulatění povede 😉 . Sice proběhne až v červenci, ale snad to rychle uteče.

evik31
1. dub 2011

@michaela28 neboj uteče já byla skoro před rokem a jak to uteklo to nekonečné čekání a to ani nevím kdy na to půjdem ,ale asi taky tak červen červenec se tam třeba potkáme 😉

evik31
1. dub 2011

jinak děvčata se pomalu loučím jdu do hajan kklíží se mě už oči takže dobrou noc a at zítra nedočítám mraky stránek joooo,kdo to má pak stíhat 😉

kiara81
1. dub 2011

@michaela28 neboj bude já mám taky samé klacky pod nohama..
.tý jo koukám se na film na cool ...na bastardi no jako mazec

michaela28
1. dub 2011

@kiara81 Já jsem akčně dnes po 2 týdenní nemocenský v práci, moc hezká noční 😒 Je to děs, někdo má mimi hned a někdo se musí snažit a čekat a čekat a doufat ☹

kiara81
2. dub 2011

@michaela28 a kde pracuješ? no jo jiný si vrznou třeba takový co jim seberou děti a oni si pořídí další..nebo cikánky i když v sanusu jse mviděa na stimulaci i cikánku

lenpet
2. dub 2011

Vítám,tak jsem vás konečně dočetla.Včera jsme začli montovat skřín a dneska jsme jí komontovali.

lenpet
2. dub 2011

@kiara81 máte pěknou stěnu,my sháníme ještě postel,snad nějakou seženem

kiara81
2. dub 2011

@lenpet díky ještěmusíme vymalovat což se mi moc nechce blééé

lenpet
2. dub 2011

@kiara81 my asi malovat nebudem,přítelovi se to barevně nelíbí a nebo až dýl až bude mimčo.Tak jsem to dneska dostala a bolí mě ukrutně břicho a občas levej vaječník.Jak se máš?

kiara81
2. dub 2011

@lenpet no my musíme nemáme vymalováno 8let jako mazec jako nikde nic špinavého není ale víš jak.od přestavby se na to nesáhlo...ale už vím jak to bude vypadat si zas vyhraju jako s chotbou....
jinak já furt jako čekám na ms si ze mě už dělá asi prdel....břicho mě už nebolí ani ty prsa mě nebolí co mám pravidelně no já to asi přestávám řešit prostě pojedu normálně skočím si na KET a uvidíme teda jestli dostanu ms ...už mě to nebaví...fakt ne..
tak to tě lituju si ty krámy vemu s tebou na půl .a odeberu ti od bolesti...

lenpet
2. dub 2011

@kiara81 chodbu máš pěknou,něco takového by se my líbilo taky.S tou bolestí je to jak na houpačce.Chvíli dobrý chvíli né.Mám tu koš na žehlení,ale asi si to nechám na zítra.Přítel jel na motorce s kámošema,tak snad tam neudělá ostudu.

kiara81
2. dub 2011

@lenpet no to bude dobrý uvidíš....ale někdy to fakt bolí odpočin si dneska ....
a proč by mě udělat ostudu

lenpet
2. dub 2011

@kiara81 to se přece tak říká,ale máme pěknou motorku,tak to bude dobrý.Včera jsme se byli projet přes Kunku.
Copak budete dělat zítra k obědu?

kiara81
2. dub 2011

@lenpet budeme mít ještě kuře z dneška s rýží já se dneska nehnu a zítra už vůbec ne jsem byla na stepaerobiku a jako jsem totál

lenpet
2. dub 2011

@kiara81 a mohla bych se opičít s kuřátkem?Mě nic nenapadá.Kdybych uměla svíčkovou,tak jí udělám,ale neumím.Takže ty takhle sportuješ?

kiara81
2. dub 2011

@lenpet no holka na aerobiku jsem asi po dvou letech dřív to byla jiná štáva jsem sem psala recept na jednoduchou svíčkovou a je za chvíli hotová

michaela28
2. dub 2011

@kiara81 Ahoj, no se mnou byla na odběru vajíček a na transferu taky romka, ale bylo jí 22 let už si připadala na dítě stará. Já pracuju v Nový Pace v jedný firmě, ale dělám vedoucí směny, takže to jde 🙂 .