CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
8. dub 2011

Taky přeju hezký večer.Koukám na Zemana a pak na kutě.

madlina
8. dub 2011

@toma75,po IUI sexíkovat rozhodně můžete.

kiara81
8. dub 2011

hojda tak zas jen na chvíli ¨ráno jsme opět malovali a skládali stěnu no a prsotě se nic nestihlo dotoho další a další..takže jdu já vás snad dočtu ale nevím kdy jen vás chci pozdravit aby jste neřeli že na vás prdím 😀

lenpet
9. dub 2011

Pěkné sluníčkové ránko.
Jdu pro snídani a koupit zelí.Budu mít párky v županu se zelím a vy?
Jsem sama doma,protože mladej jel na Rybárnu lovit.

toma75
9. dub 2011

@madlina děkuji za odpověd. 🙂

sissi6
9. dub 2011

Ahoj holky, tak folíci tam jsou 🙂 , ale kolik dr. neříkal, v pondělí jedu znova na UTZ. Včera jsem byla objednaná na 8, přede mnou byli asi 4 lidi a dokror si přišel až v 9 a to už byla čekárna docela plná.

@lenpet mě se líbí víc ta dřevěná postel

lenpet
9. dub 2011

@sissi6 tak hlavně,že tam jsou.Tam to vždycky dlouho trvá,ale pak seš hotová za 5 minut.Děkuju za hlas,řeknu to mladýmu.

kiara81
9. dub 2011

@lenpet mě se také líbí ta ddřevěná

lenpet
9. dub 2011

@kiara81 dík.Bud si vemem tu dřevěnou,nebo se kouknem po čalouněný.

lenpet
9. dub 2011

Copak jste měli dobrýho?Já ted zažívám u telky.

holubice.petra
9. dub 2011

Já jsem seděla dnes venku škoda že fouká ten vítr...nic se mi nechce ale musím zajet na nákup doufám že se mi tam zase neudělá špatně...vůbec nevím co budu zítra vařit....ach jo dneska jsem udělala jen rychlo těstoviny 😀

toma75
9. dub 2011

No vitr je docela i studeny.
Ja jsem dneska dělala kuřeci stehna na paprice+ryže.

lenpet
9. dub 2011

Ahoj děvčata.koukám na telku.Zítra mě zbyly párky v županu,ale zase budu sama.Mladej jde opět na Rybárnu.

kiara81
9. dub 2011

holkýýýý mám hotový obývááákkk. hurááááá

samanta001
10. dub 2011

Ahoj holky, tady je teď nějak mrtvo, vždycky toho naklábosíte... Já jdu vařit koprovou omáčku a upíct štrůdl, ale manžel je na fotbale takže žádnej spěch... A kde máme Majku?

lenpet
10. dub 2011

Pěkné dopoledne.
Omlouvám se,že jsem tu až ted,ale dělala jsem si údržbu a zapomněla jsem si vzít křovinořez 😀 😀 .

@kiara81 tak hod fotku,taky se chceme kochat.
@samanta001 ono je tu poslední dobou mrtvo,ono je pěkně,tak jsou venku.

samanta001
10. dub 2011

@lenpet jojo to není divu já taky pořád někde courám..

evik31
10. dub 2011

ahoj holky jak se tu máte ,já se před chvilkou vrátila z chalupy a jdu nacpat pračku 😀

evik31
10. dub 2011

tak jsem vás dočetla,ale moc jste toho tedanenaklábosily a ,protože tu nikdo není tak ůjdu žehlit 😖
jinak
@lenpet mě se taky líbí víc ta dřevěná 😉
@kiara81 taky by jsme potřebovaly vymalovat nechceš se stavit já navařím a napeču i kávu či čaj ti uvařím 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@samanta001 koprajdu tak plánuju asi zítra se na ni vrhnu tu my taky rádi 😀

evik31
10. dub 2011

@holubice.petra musíš vařit podle svých chutí 😀

kiara81
10. dub 2011

@evik31 no když je takovéhle občerstvení tak se možná domluvíme 😀

evik31
10. dub 2011

@kiara81 vid si myslím,žese domluvíme 😀 jinak holky hlásím,že bude asi teplíčko páč jsem se opupínkovala 😒 mám totiž alergii na sluníčko a kdyz je větší teplo tak se mě opupínkujou ruce takže chumelit už určo nebude 😅

kiara81
10. dub 2011
kiara81
10. dub 2011

@evik31 no takt o máš super poznání 🙂

evik31
10. dub 2011

@kiara81 no nevím jestli super,ale zájezdy do Afriky fakt nevyhledávám ,i když tam mám sestřenici 😀

sissi6
10. dub 2011

ahoj holky, tak jsem se před chvílí vrátila z procházky a teď nevím co dělat, jsem sama doma, tak si asi půjdu udělat nehty.

@kiara81 stěna super, to jste to rychle zmákli 🙂. My jsme si v pátek přivezli stůl a židle, tak mám taky radost 🙂

kiara81
10. dub 2011

@sissi6 můžeš přijet udělat nehty i mě 😀 a stěna teda nám dala za dva dny vymalováno a sestavená stěna....a dotoho další práce ...

sissi6
10. dub 2011

@kiara81 já jsem ráda, že si najdu čas na ty svoje 🙂 . Jste fakt rychlíci 🙂

evik31
10. dub 2011

@sissi6 já jsem na nehtách byla v úterý jsem se na ně taky už nemohla dívat 😀