CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
8. črc 2011

Ahoj holky, co je tady nového, já jsem se dneska vrátila ze Sanusu, byla jsem tam od nedělního večera ☹ , protože jsem začala hodně krvácet, tak jsem tam hned volala a jeli jsme. Teď si zas asi půjdu lehnout a potom vás dočtu.

lenpet
8. črc 2011

@sissi6 nepovídej a co ti je?

na_aty
8. črc 2011

@dasty79 Děkuji...A jak Ty, už jsi byla na UTZ ve 30.týdnu? A co výbavička, už máš nakoupeno? 😉
@lenpet Ono se to naučíš i s tou mašinou, neboj! Žádný učený z nebe nespadl a věřím, že ta šňůra u toho ze začátku dost překáží..mně stačí vysavač 😉 Tak hlavně, ať se Ti v nové práci líbí!

na_aty
8. črc 2011

@sissi6 Ahojky kočko, tak odpočívej a šetři se, ať jste v pořádku!

lenpet
8. črc 2011

@na_aty zatím to tam je dobrý.

dasty79
autor
9. črc 2011

@na_ty - na utz jdu příští pátek - tak snad bude vše ok 🙂 Jo z výbavičky dá se říct budu mít skoro vše - jen pořád ne tu kosmetiku + věci do porodnice -ale to dokoupím tento týden.A připravím si i tašku do porodky 😀
Už víte,jak se bude vaše holčička jmenovat?????????????????

@sissi6 - musíš ležet,ležet.ležet 🙂 Ať se pěkně o tebe starají!!!Přeju ať je vše v pořádku 🙂

@lenpet - to je dobře,že se ti v práci líbí

dasty79
autor
9. črc 2011

@evik31 - věřím,že objevíš // 🙂 Budeš testit???Musíš věřit a uvidíš,že to konečně vyjde 🙂

michaela28
9. črc 2011

evik31 - tak jak to jde, odpočíváš pořádně 😉 ??? Já si jdu ve čtvrtek už konečně taky pro mimísky. Držím moc moc palce.
@sissi6 uvidíš, že už bude dobře, mimísek je bojovník 🙂 opatruj se.

evik31
9. črc 2011

@michaela28 jé ahoj no snažím se odpočívat,tak to budu na tebe ve čtvrtek myslet já v úterý už budu mýt půlku čekání za sebou tak uvidíme

evik31
9. črc 2011

@dasty79 testit nebudu po 14 dnech jdu na krev tak když to do té doby nedostanu budu mýt pak jistotu z krve

holubice.petra
10. črc 2011

@evik31 tak to jsi trpělivá já už testila po šesti dnech 😎 drž se určitě to vyjde 😉
@dasty79 ty jo ty už si balíš věci do porodnice? no koukám jak to letí jako blázen 😀

kiara81
10. črc 2011

@dasty79 jééžiš je to nedávno co jsi řekla že jsi těhu....panebože toto utíká....
@evik31 já testila 3 dny před krví...nevydržela jsem to a jak se jinak cítíš

kiara81
10. črc 2011

@sissi6 jéé koukej ležet ...doufám že je vše ok

lenpet
11. črc 2011

Dobré ránko,
Mám dneska školení,snad se neunudím

dasty79
autor
11. črc 2011

@holubice.petra - no zatím si pomalu ty věci chystám na kupu aabych věděla,co je ještě potřeba dokoupit...
Člověk nikdy neví,kdy se mimískovi bude chtít za námi 😀 A na kurzu nám říkali,že od 30tt by měla být taška připravená.Moje kámoška taky rodila o 7 týdnů dříve....

@kiara81 - jo jo hrozně to letí....A tak jedete na dovču?Kampak plánujete?

sissi6
11. črc 2011

@lenpet v neděli jsem byla celé odpoledne u babičky a opravdu jsem nic nedělala, jen jsem seděla a po 18 večer jsem se postavila a už to ze mě teklo, tak jsem hned volala přítelovi, ten byl v práci a do sanusu, sestřička mi říkala, že akorát v 18:30 tam má přijet doktor tak ať přijedu, ale vůbec nevědí proč a z čeho to začalo.

@na_aty @dasty79 děkuju, teď hodně opočívám, protože mám strach, aby to bylo dobrý, nasadili mi zas utrogestan a 19 jdu na kontrolu

@michaela28 na čtvrtek budu držet palce, ať se mimísek, nebo mimísci pěkně zavrtají 🙂. Když jsem přijela do Sanusu, tak mi dělali UTZ a pak i druhý den a to mimisík mával, hladil se po obličeji a cucal si palec a já bulila, primář říkal, že to bude asi pořádnej bojovník.

@kiara81 zatím je to snad dobrý, snažím se hodně ležet, ale už mě to moc nebaví

@evik31 držím palce, ať je krev pozitivní 🙂

evik31
11. črc 2011

@kiara81
@holubice.petra já testit nebudu vždy,když testím tak to pak dostanu tak už z principu 😉 jinak se cítím všelijak u vaječníkách občas pobolívá,ale není to ta tipická bolest před menzes tak nevím ,ale na záchod už chodím s hrůzou 😖 a to jsem teprv 6 den po et ☹

evik31
11. črc 2011

@sissi6 díky zlato 😀

sissi6
11. črc 2011

@evik31 já jsem taky netestila. Tak to jsme na tom stejně, já teď taky chodím na záchod s hrůzou, aby se to krvácení neopakovalo. To pěkně letí už 6 den a kdy jdeš na krev?

evik31
11. črc 2011

@sissi6 na krev bych měla jít 19.7. to je ještě daleko ☹ zítra to bude teprv týden co je mám u sebe

sissi6
11. črc 2011

@evik31 zítra už budeš mít půlku za sebou a ta druhá půlka už uteče rychle 🙂. Já jdu taky 19 na kontrolu.

evik31
11. črc 2011

@sissi6 no vidíš,ale já jdu už ráno na 8 mám tam být na krev

majka43
11. črc 2011

@evik31
@sissi6 Jen tak nakukuju a koukám, že jste po transferu, tak držím pěsti, ať vám to vyjde. A co ostatní? Co se tady děje?

sissi6
11. črc 2011

@evik31 já jsem objednaná na 11:30

@majka43 já jsem byla na transféru už v dubnu, ale minulou neděli jsem začala ve 14tt krvácet, tak jsem si poležela v Sanusu. A jak jsi na tom Ty? Jestli si to dobře pamatuju, tak si byla na nějakých vyšetřeních, už víš výsledky?

evik31
11. črc 2011

@sissi6 no to já jdu už ráno,ale dnes mě docela bolí břicho tak jako na mrchu tak nevím jak nakonec dopadnu ☹

majka43
11. črc 2011

@sissi6 Ještě nevím, dneska jsem měla volat na imunologii do Prahy, ale nikdo mi to tam nebral, tak to zkusím zítra. A na hematologii mám volat asi za dva týdny.

sissi6
11. črc 2011

@evik31 neboj to bude dobrý, určitě se zabydlujou a za pár dní Ti řeknou, že krev je pozitivní 🙂

@majka43 tak ať výsledky dobře dopadnou. A potom jdeš dál do boje?

majka43
11. črc 2011

@sissi6 Ještě nevím, podle toho, jak dopadnou výsledky. Kdyby něco našli, proč to nešlo, tak asi jo, ale když bude všechno v pořádku, tak nevím.

samanta001
12. črc 2011

@evik31 neboj se nic, to se mimísci zabidlujou tak bříško bolí i mě po trnsferu bolelo a s hrůzou jsem chodila na záchod je to asi normální.

@majka43 ahoj, tak nám pak dej vědět jak výsledky dopadly.

@dasty79 tak to si odemě v předstihu, já tašku ještě nechystám, douám že tam mimouš ještě aspoň 4 týdny vydrží. A jak se jinak cítíš? Roste ti bříško? Mě se zdá, že se v růstu nějak zastavilo, manžel mi dokonce včera řekl, že ho mám menší.A tky se mi zdá, že trochu kleslo.

dasty79
autor
12. črc 2011

@majka43 - tak nám dej vědět,jak výsledky dopadly

@sissi6 - a jak se teď cítíš?odpočívej kočko

@samanta001 - já tašku zatím taky ne - jen to kupičkuju a dokupuju...Strašně to ale letí,teď to je teda mazec....
Jo mě teď bříško roste nějak hrozně moc.Taky jsem teď najednou pěkně rozežraná 😀 Jo to ono teď začne pomalu klesat.Vedra mě teda ubíjí - to jsem zalezlá doma.Ty se někde cachtáš v bazénku?
Jak to máš s prsama?teče ti z nich mlíko,nebo ne?Někomu už třeba od 20.tt.Mě teda zatím nic..
Teď jak byly ty bouřky tak mimčo pořádně kopalo.Ŕekla bych,že kope čím dál tím víc....
A co utz????Už jsi na něm byla ne???Jak jsi dopadla?Jaký máte míry?