CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
15. zář 2010

Tak jsem jukala a je to tak,jak jsem říkala. 😕

lintea
15. zář 2010

Ahoj holky, já se dneska taky k psaní nedostala, šla jsem už do práce, abych se rozptýlila a teď mě to tu neba 😎
@rohlenka my jsme platili vždycky za inseminaci 500,-, nebyla to žádná hrůza 😉
@rvasata jestli jsem to dobře pochopila, chystáš se na KET?

lintea
15. zář 2010

@evik31 já jsem taky původně z hostinnýho, ale před 10ti lety jsem se odstěhovala za manželem a žiju u náchoda.

evik31
15. zář 2010

@rvasata brouku já jsem taky koukala na účtenku a fakt jsme platily v den transferu necelých 15 000,- se vším všudy tak nevím jak to berou 😒

evik31
15. zář 2010

@lintea já jsem původně z Čermný do Hostinného jsem se provdala 😀 koukám,že ti je 28 mě je 31 to jsme se mohly potkávat i na škole 😎
šla jsem z baráčku z vesnice do králíkarny na sídliště no mazec teda

rvasata
15. zář 2010

@evik31 AHA no já v den transféru 11100.Ta 100 nevím za co je.Tak teda fakt nevím.Ale je možný že jsem to blbě sečetla,ale sčítala jsem všechno a mě to fakt souhlasí.No přeci nemají různé ceny???Neměli jste i ten Hatching???

rvasata
15. zář 2010

@lintea jojo už na druhý KET a na 3transfér.Takže do třetice snad to vyjde.Máme 6 mrazáčků

evik31
15. zář 2010

@rvasata tak to nemám vůbec šajnu ,no jsem zvědavá ted po druhý kolik budem platit,když my změnil hormony 😲
asi vytunelujem banku 😉
jinak tchýně se bude stěhovat tak nám dala domu povlečení do postýlky co tam skladuje bůchví jak dlouho,no nevím teda co by jsme jako zatím do té postýlky daly 😲 ,no stejně na něj musím juknout jestli to není spíš na hadr atd. 🙄

lintea
15. zář 2010

@evik31 to je dobrý, já teď zase bydlí na vesnici a přestože Hostinný není nijak velký, musela jsem si dost zvykat jezdit všude autem a to máme jen 5km do města 🙂

rvasata
15. zář 2010

@evik31 Tak ona to určitě myslela dobře.No fakt to okoukni.Leželo to dlouho aby to nebylo tak dobré na vytření.Ale jinak dělej jak to je úžasný 😀

lintea
15. zář 2010

@rvasata měla jsem AH při druhým IVF, embryoložka říkala, že jsem měla nějaký tužší obal vajíčka.Dost se za to připlácelo,ale teď si myslím že to bylo zbytečný, předtím nám zbývali 3 nic moc embrya tak jsem do toho šla.Řekla bych že už se to ani moc nedělá.

evik31
15. zář 2010

@lintea no my hodně jezdíme k našim baráček už je vlastně můj,a manža by na vesnici i chtěl tak až spaltíme byt tyk asi vemem další uvěr a předěláme si tam podkroví ted tam máme zatím postavenou aspon chatku na léto 😅

lintea
15. zář 2010

@rvasata já taky platila 11100,-

evik31
15. zář 2010

@rvasata to víš ,že neřeknu,že je to zralý na hard nejsem blb,ale u rodičů člověk nikdy neví co všechno skladujou že,vzhledem k tomu,že je i manžoj už dávno 35 tak asi bude fákt hezký teda jestli to je po něm 😀

rvasata
15. zář 2010

@lintea Taky?No tak copak nám to platila Eviiiiii

evik31
15. zář 2010

@lintea hele ale to jste měly holky asi bez mražení embryjek né
to by mě to pak taky asi tak vycházelo

rvasata
15. zář 2010

@evik31 Tak to si piš.Můj by byl z toho paf,když mu to dala maminka.Takhle má schovaný po něm.Růůůůžový.to mě hlava nebrala.Bleeeeeeeee

evik31
15. zář 2010

@rvasata no asi to samé plus zamražení a já si myslím,že si k tomu připočítaly i ten skontrolovaný spermiogram

rvasata
15. zář 2010

@lintea No mě o AH ani nic neříkali.Přemýšlala jsem teďka o něm.Jenže my nemáme psotě peníze.Jsem ráda,že dáme dokupy 3000 na transfér.Ach joooo

evik31
15. zář 2010

@rvasata tchýně asi čekala holčičku nééééééééé 😀

rvasata
15. zář 2010

@evik31 tolik za spermiogram?My jsem neplatili za něho ani jednou nic.Heel to je nějaká divočina.

rvasata
15. zář 2010

@evik31 😀 😀 😀 no to nevím,ale podle i fotek si myslím,že z něho dělala holčičku.bože můj... 😀 😀 😀

evik31
15. zář 2010

@rvasata to mě povídej taky by jsme potřebovaly nějakou finanční injekci na 2ivf ještě máme,ale prasátko se tenčí,ještě že ted bude manža chodit pomáhat svýmu brachoj do sokolovny do bufetu pro sportovce tak se aspon něco našetří,ale to není taky hodně ☹

rvasata
15. zář 2010

@evik31 Je to hrozný,co?Za takový věci si člověk platí tak nehorázné částky.to je hrozný systém...tohle si myslím,by nemělo být tak drahé.Ono i finance člověku nepřidají,aby byl v klidu,co?

lintea
15. zář 2010

nevim co všechno v tom je, radši to neni rozepsaný 😵
@evik31 my máme taky předělaný podkroví, u rodičků, ale byla to hrůza.Celou dobu jsme v tom bydleli, takže hroznej bordel, hlavně jak se bouralo 😝 Právě když jsme začali s přestavbou tak jsme vysadila antikoncepci, že se jako můžem snažit a ono nic 🙂 jak dlouho se snažíte?

evik31
15. zář 2010

@rvasata tak já nevím co nám tam proboha počítaly no ted už to neřeším prachy nám stejně vracet nebudou že 😎
ale při 2ivf to teda budu sledovat a budu hlásit co nám účtujou 😀

rvasata
15. zář 2010

Holky přeju dobrou noc.Jdu za manžílkem pohovořit.Zítra tu 😀

evik31
15. zář 2010

ale 30 000,- je v čudu a to je pro mě hlavní cena 😖

evik31
15. zář 2010

@rvasata dobrou já půjdu taky do hajan
@lintea no my se snažíme už přes 3 roky je to hrůza

evik31
15. zář 2010

tak já jdu teda taky do hajan tak ahoj zítra,snad nás tu bude víc 😀