CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
15. říj 2010

@rvasata hele vzpomen si kolikrát si už měla ket a mimi to rozmražení vydrželi ,já se ke ketu ani nedostala 😖 tak hlavu vzhůru
já nemám šajnu o jakých trojhránkách tu mluvíte já chi taky recept nooooooo 😠

rvasata
15. říj 2010

@evik31 Hele já měla KET jen 1x tohle je druhý KET ale už je poslední.Prostě už musí

evik31
15. říj 2010

@rvasata už ti jinak nezbydou žádný sněhuláčkové,budeš mýt vyčerpáno jo ☹

evik31
15. říj 2010

@rvasata tak jsem si tě s někým spletla,ale ketík byl to bude v poho

rvasata
15. říj 2010

@evik31 Ne ještě když tyto nebo alespoň jeden vydrží máem 4,ale peníze nejsou a já prostě tentokrát věřím.Po té laparce a tak už musí.Do 3tice

evik31
15. říj 2010

@rvasata tak to máte dobrý na ten ket se ušetřit dá ,horší my co šetříme znova 30 000,- to je teprv mazec,však kolik si platila za ket tipuju tak 5 000,- néééé

rvasata
15. říj 2010

@evik31 za KET jsem platila 3100

evik31
15. říj 2010

@rvasata tak to ještě není takovej masakr né,to by se ještě dalo,horší kdyby jsi pak taky musela do 2ivf,ale nad tím radši ani nepřemýšlet

evaav
15. říj 2010

@madlina -já se na jednu stranu do práce také už těším,že příjdu na jiné myšlenky,jenže kamarádka co jsem sní byla předevčírem posedět tak mě to dost zhatila to těšení,ale možná to je i proto,žeona už tam je také dlouho a jak eká na mimčo tak jí to tam nebaví.Já tam byla předtím osm let v kuse a nějak zvlášt mi to tam nevadilo,ale je fakt,že pauza mi bodla.Sice ty tři směny 😝 ,ale v dnešní době není alespon u nás možnost si moc vybírat a ja nejsem hz těch co by šli třeba do obchodu.
@rvasata -to je normální,že máš strach to má asi každá,já se teda vždy úplně klepala strachy,ale neboj určitě to bude ok 😉
Jinak možná v tu sobotu bych taky mohla udělat řízek to můžem všichni
@dasty79 -taky ti přeji at se za všeho brzy dostaneš a můžeš podnikat další kroky za miminkem. 😉

dasty79
autor
15. říj 2010

@evaav - díky 🙂
Taky jsem dostala chuť na řízek a kaši a nebo koupím bílou klobásku a kaši a bude uvařeno 😀

dasty79
autor
15. říj 2010

@rvasata - jsem napnutá za tebe a držím pěstičky 🙂
Jo jasně, jedna po druhý - lintea,madlina,rvasata,lenda01,...a pak i my ostatní holky,že jo 🙂

madlina
15. říj 2010

Holky kolášek je v troubě ale receptík hodím až jak se to povede.Našla jsem ho na netu.

Jak píše Rvas,bojovník může bejt i málobuněčné embryjko.Dr. nám vysvětlovala že může na venek vypadat krásně,ale uvnitř nemusí bejt tak silný takže nevydrží.To co mi zaváděli,mělo v sobotu 4buňky,v neděli 8 a v pondělí 10.Tak uvidíme.

madlina
15. říj 2010

Holky já než napíšu jeden přízpěvek,tak vy popíšete půl stránky. 😀 😀 😀

spimy
15. říj 2010

Ahoj holky,

ráda bych se k vám přidala, pokud to nevadí.
Já jsem s přítelem tedy zatím ve fázi, že jemu nenašli žádné spermie a objednali ho na 23.11. na urologii. Já se chystám na vyšetření příští týden. Celé to ale směřuje postupně do Sanusu...
Takže bych od vás ráda nabyla zkušenosti, abych se na to psychicky připravila 🙂
Jo, snažíme se rok a půl...

madlina
15. říj 2010

Ahoj Spimy,určitě nám nebude vadit když se k nám přidáš.Probíráme tu všechno možný takže přijdeš na jyný myšlenky.Můžu se zeptat odkud jsi a kolik ti je?

madlina
15. říj 2010

To je hrozný jak jsem zvědavá. 😉

spimy
15. říj 2010

Ahoj madli, jsem z Hradce Králové a je mi 27. Přítel je ale už stará páka - 45 let. Já teď ten Sanus nemůžu vyklepnout z hlavy, to jsem zvědavá, zda se vám podaří mě přivézt na jiné myšlenky 😀
Snad se časem zorientuju, odkudpak jste vy 🙂 Sice jsem vás včera víceméně pročetla, ale už si zase pamatuju houby 😅

evik31
15. říj 2010

@spimy ahoj a vítej,já jsem z Hostinného a do sanusu jezdím do HK,urologii příteloj nezávidím ted jsem tam byla pečená vařená,ale snad mu pomůžou a tobě už nějaké vyšetření dělali

evik31
15. říj 2010

jinak přestante mluvit o řízkách já už mám na něj chut,ale až zítra 😒 no nic jdu zadělat na knedlík noooo 😝

madlina
15. říj 2010

Já jsem z Hradce Králové.Je mi 33 a manželoj taky.První holčičku máme z IVF.Chodila jsem do nSanusu v HK .Snažíme se o další dítě a Jezdím do Sanusu do Pardubic.Přesídlila tam dr.co jsem k ní chodila,tak jsem s ní přešla do Perdubic.Manžel má čímdál horší spermiogram takže nám pomůže jen IVF.Ještě že máme zamražený embryjka z 1.IVF.

spimy
15. říj 2010

@evik31 Ahoj Eviku, já na tu urologii spoléhám, byla by šance ještě na přirozené početí, kdyby mi ho tam opravili 😉 A zatím toho moc za ten rok a půl neřešil, tak ať ho tam pěkně protáhnou, ať ví, že se pro děti musí něco obětovat 😀 Copak prováděli na urologii Tobě? 😕
Já nemám jediné vyšetření, on protahoval spermio a ženská může začít běhat až ldyž je hotové. Chystám se s tím začít snad v pondělí 😕 Čeká mě štítná žláza, stěr a dostanu doporučení na průchodnost vaječníků 😝
Co vy holky, v jaké jste fázi?

rvasata
15. říj 2010

Holky jsem uchrápl a ajdu znova. 😀 Koukám,že to je nová tvář.Vítej.Pak Vás dočtu 😀

rvasata
15. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

madlina
15. říj 2010

Mě zaváděli v pondělí jedno embryjko,trakže jsem v čekací fázi jak to dopadne. 🙂

spimy
15. říj 2010

@madlina Jé, no to je super. Moc držím palce, určitě to vyjde 😵
Můžu rovnou klást otázky? 😀 Když se zamrazí embryjko, tak se platí za každý rok uchování? A pak to ale není klasické IVF, takže použití embryjka vyjde levněji než celá procedura odznovu? Neumím si tu finanční pecku, co nás čeká, představit ☹

Ta tabulka je super, zkusím se zorientovat.

evik31
15. říj 2010

@spimy Renča ti hodila tabulku,abys věděla jak kdo na tom je 😉
mě drtily ledvinové kameny ještě mě čekají kontroly a pak snad budem moct do 2ivf 😒
jinak já už mám zasebou hysteroskopiii a laparo přitom my odsztranily oba vejcovody byly totálně neprůchodné a zprůchodnit už nešly takže my nemůžem ani na IUI,ale rovnou musíme do IVF

spimy
15. říj 2010

@evik31 😲 Panejo, koukám, co už máte všechno za sebou, holky.... 😔 Kdypak máš kontrolu?
Podle čeho se určí, kdy člověk jde na IVF? Mají čekací doby? Je nutné si píchat injekce? Neumím si to představit, že bych si ji píchla 😨

evik31
15. říj 2010

@spimy když použijou mražáčky tak jdeš do KET a ten jak psala výše Renča stojí zhruba 3 100,- jinak já třeba za ivf dala 30 000,-,ale to záleží co ti dají za hormony a jak si je budeš dlouho píchat já píchala 14 dní a je v té částce i zamražení a oplodnění ICSI,ale nám mražení bohužel nevyšlo,ale zaplacený jsme ho měly nevydržely embrijjka

evik31
15. říj 2010

@spimy v HK to šlo docela rychle vyřídil nám žádost a pak už jsem čekala jen na mrchu a pak to sice někdy pomalu ,ale jistě jelo 😀 je to pak samá kontrola a ultrazvuk
já musím počkat jak dopadnou ledviny a pak se před mrchou musím objednat počítám ,když to dobře půjde tak začnem tak v polovině listopadu

evik31
15. říj 2010

@spimy taky jsem se bála injekcí,ale tím perem to jde,a když mě pak zbytek hormonů dali v normálních injekcích tak jsem to zvládla taky 😉