CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
31. říj 2010

@dasty79 chc ipůjčit truhlářeeeeeeeeeeee

lenda01
31. říj 2010

@dasty79 no joooo tak to je postylka uplne nejlepciiiim to se s nasi kupovanou neda urco srovnat 🙂

dasty79
autor
31. říj 2010

Já ji mám daleko asi 2km - naštěstí sem moc nechodí.Ale když přijde, tak to stojí za to.
Ještě nemá ani sundanou bundu a už co je novýho???
Určitě jí budu něco vypravovat 😝

evik31
31. říj 2010

@dasty79 no počkej až příjdeš domů po laparce ještě budeš ráda,že ti bude tahat kýbl 😀 😀
ale dost o tchýních děvčata 😝

dasty79
autor
31. říj 2010

@evik31 Ten není na půjčenííííííííííííí
A nebo co za to???? 😀

evik31
31. říj 2010

@dasty79 no ale to by jsi jí měla říct co je novýho my jsme řekly že jdem na umělko a za dva dny to taky věděl každej ☹

evik31
31. říj 2010

@dasty79 jakou máš představu za co budem handlovat 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

Ne žádnej kýbl tahat nebude.
Něco zmákne manža a co ne, tak to počká na mě - ona mě ta práce nikam neuteče....
Ale já nevím,jestli mě čeká laparka.
Jdu omrknout toho králíka....

lenda01
31. říj 2010

@evik31 jj nevyhoda malyho mesta.. tam se to roznese coby dup 🙂

dasty79
autor
31. říj 2010

@evik31 - co nabídneš za půjčení truhláře??? 😀

evik31
31. říj 2010

@dasty79 no doufej,že na ní nebudeš muset,že to zvládnete bez ní ,já doufám,že jo nepřála bych nikomu pocit po ní co jsem měla já ☹

evik31
31. říj 2010

@dasty79 hele já mám doma zámečníka teda qaspon vyučeného jinak to nedělá,jinak je be skldě a rozváží zboží ted teda nastupuje do nové práce,ale tam bude dělat prakticky to samý leda,že by vám převezl něco na ještěrce 😀

evik31
31. říj 2010

@lenda01 malýměsto podle mě spíš větší vesnice 😢 hele já jsem z vesnice a ani tam se neroznášely drby takovou rychlostí jako tady

lenda01
31. říj 2010

@evik31 ja teda s laparkou nastesti problemy nemela.. ufff.. koukli se jen na pruchodnost vajecniku a tak a dren jsem mela chvilku.. sice mi ho pak vyndavala nejaka zakynka, ktera se toho bala vic jak ja (ja totiz nesnasim jakoukoliv bolest) ale prezily jsme to nakonec obe 🙂 to ted po tom odberu vajicek mi bylo daleko hur.. to me to bricho bolelo fakt dost ☹
ono je to asi jedno jestli mesto nebo vesnice.. drbny jsou vsude 🙂

dasty79
autor
31. říj 2010

@evik31 - a cos měla za problémy po laparce?
Jo tak já budu přemýšlet, co by nám mohl přivézt na ještěrce 😀
a pak provedeme tu výměnu manželů 😀 Na jak dlouho? 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

Tak odběr vajíček jsem zvládla - to mě břicho bolelo,ale jinak ok.
Ale ten dren - to bych asi nepřežila. 😖 Mě vadí jen, když mě berou krev 😠
A to mě na ty imuno brali 7 ampulí - ufff, to bylo peklo 😎

dasty79
autor
31. říj 2010

Naše vesnice = pěkná drbárna.
Já třeba měla 2dny dovču a jak mám auto před barákem.
Tak už lidi spekulovali, jeslti nejsem těhu....
Jsem říkala, že pak dám na balkon transparent,aby nemuseli spekulovat 😀
a doufám, že to bude brzo 🙂

evik31
31. říj 2010

@lenda01 tak u nás ten drén žákynky nevyndávaly jen se dívali,ale já myslela spíš to jak jsem dopadla na h.....o a to bez vejcovodů,to jsem fakt ořvala a manža tento ještě splet a řekl mojí mamce,žemě vzali vaječníky tak to chudák ořvala taky,protože si myslela,že už nebudu mýt vůbec šanci mýt děti,jsem jí to pak musela chudákoj vysvětlit znova a manža dostal vynadáno,že je pako 😀 ale bylo od ní hezký,když my po té zprávě co jí manža volal hned volala a utěšovala mě ,že existujou ještě adopce at se nevzdávám,že nějaký mimi určitě bude,to mě moc potěšilo někteří prarodiče adoprivní mimi nezkousnou

evik31
31. říj 2010

@dasty79 kdeže to bydlíš se přijedu podívat na ten transparent 😀

lenda01
31. říj 2010

to ja prvni odber vajicek taky v poho, ale ted ten druhej me nejak dostal au au ☹ a jinak co se tyce odberu krve, tak omdlivam jen pri pohledu na tu jehlu 😀 ja jsem silenej posera ... jsem se divila, ze jsem si dokazal pichat ty injekce do bricha.. to pro me bylo dobry utrpeni.. ale premohla jsem se 🙂
@evik31 jo pro chlapy vajecnik nebo vejcovod je to jedno a to samy..pritom je to takovej oooobr rozdil...

evik31
31. říj 2010

@lenda01 no jo no ,však mě řekl kulečník jako kulečník prej 😀 no jo no jsou to chlapy
jinak těch injekcí jsem se taky bála,ale zvládla jsem to jde jen o to první píchnutí a t jsem si pak dopíchávala ke koncii obyčejnoujehlo a taky jsem to zvládle,ale připadala jsem si jak feták 😀
no já si stejně asi pak v těhotenství budu muset píchat inzulín jelikož nebudu moc brát léky tak si aspon nato zvyknu 😒

lenda01
31. říj 2010

@evik31 ale na inzulin budes mit jen taky to pero a s tim jde to pichani v pohode, ne? Jinak ja jsem si taky pripadala jak fetka a jednou jsem di to pichla nejak blbe, na brise se mi udelala hrca a vsude jsem mela krev..jako dobra panika me chytla..se mi ruce klepaly pak o to vic ... ale kdyz to neni nic horsiho, co?
Jdu varit, abysme meli co obedvat kdyz je za chvili poledne 🙂 to uz stejne nestiham 🙂

lintea
31. říj 2010

já jsem teďka dopatlala ty lasagne, už se pečou, ale po obídku to budu muset jít zalomit 😝
@dasty79 http://www.recepty.cz/recept/tradicni-italske-l... tohle je hodně podobný tomu co dělám já

lintea
31. říj 2010

@lenda01 já taky testila dřív, bála jsem se že až na mě po krvi vyhrknou, že nic tak se tam zrovna rozbrečím, a poprvé jsem to ani nedostala, dokud jsem nevysadila utroše 😒

lintea
31. říj 2010

Jinak, já mám tchýni úplně v pohodě a to bydlíme v jednom baráku, jen je trochu zvědavá, ale jinak si nemůžu stěžovat 😀

evik31
31. říj 2010

@lenda01 tak to se mě nestalo teda 😲 já mám uvařeno akorát si dovářím brambůrky 🙂

evik31
31. říj 2010

@lintea tak jsem jsem ten recept zkoukla taky 😀 já to akorát znám už s ěmahotovýma těstovinama co jen namočíš,aby změkly ,ale ty si je děláš sama jo,tak to smekám to by mě asi neba 😅

evik31
31. říj 2010

aha tak nic ted jsem koukal znova a těch 12 ks těstovin nahoře jsem přehlídla jsem to ale pako 😀

lintea
31. říj 2010

@evik31 taky je kupuju, jen je nanamáčím, není potřeba, změknou i tak.

evik31
31. říj 2010

@lintea no budu muset vyzkoušet teda,jinak já už jsem po obídku a půjdu asi chvilku žehlit v tv nic nedávaj,tak jsem zvědavá co u toho buu sledovat 😀