CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
31. říj 2010

Krásnou neděli dámy,
teda vy jste to tady rozjeli 🙂 🙂 🙂 .Věřím,že jak se tu objevím,tak tu nikdo nebude 😀 😀 😀 .

Mňmky,lazaně.Taky milujeme a měli jsme je minulej tejden.Dneska byl kuskus s treskou.Taky dobrůtka.

Na tchýni si nemůžu stěžovat ale většinou se neschodnem ohledně Adélky.A někdy mě připadá,že by nejraději vychovávala i nás.Ale jinak jsou s tchánem v poho.

evik31
31. říj 2010

@madlina nojo holka chodíš pozdě všici už relaxujou a já se jdu konečně vrhnout na žahlení 😝

lenda01
31. říj 2010

@madlina jj taky jsem rano nestihala vsechno cist... ale probralo se vsechno od obedovani az ke tchynim 🙂
@evik31 tak at ti zehlicka pekne svistiiii 🙂

madlina
31. říj 2010

Mě čeká žehlení taky.Jen co mi uschne prádlo na balkoně 🙂 .Za chvílu zase letím pryč.Jedu si k ségře půjčit auto.Naše je u mechanika na přezutí ☹ .Přesednu z forda fokuse do fiata punto.Petr říkal že když jsem řídila škodovku 120,tak odjedu se vším.Tak uvidíme.

lenda01
31. říj 2010

@madlina jj myslim ze skodovka je nejlepsi pruprava ... kdyz si odridila Skodovenku, odridis vsechno 🙂

madlina
31. říj 2010

Díka za důvěru.Pro začátek věřím že dojedu od ségry k nám 😀 😀 😀 .

lenda01
31. říj 2010

holky mam takovy stavy jak kdyby na me sla chripka a na dotek me boli kuze.. to je asi spatny,co? ☹

evik31
31. říj 2010

@lenda01 tak už mám vyžehleno konečně uuuffffff 😝 hele stavy koukej hodit za hlavu ted nemůžeš marodit,já jsem si ted preventivně rozpustila 1 celaskon,abych zahnala popřípadné bacily 😉

evik31
31. říj 2010

@madlina doufám,že jsi dobře dojela 😎

lenda01
31. říj 2010

@evik31 uz mas vyzehleno.. to jsi sikovna 🙂 ty brdo, vzdyt jsem ale celej tejden doma, ven nechodim, kde bych nastydla ☹ chjo to jsou nervy

evik31
31. říj 2010

@lenda01 hele já jsem byla taky doma a nastydla jsem,ale já to chytla od manžela 😖 jo vyžehleno mám a jsem ráda teda 🤐

evik31
31. říj 2010

jinak Renatka se nám asi připravuje na zítřejší krvičku,že se ani neukáže na skok 😲

lenda01
31. říj 2010

@evik31 ja myslim ze celej vikend maka..aspon nemusi myslet na zitrejsi vysledky.. nervujeme se tu za ni my a drzime ji palecky... myslim ze ji to dopadne...
taky bych mela zehlit a mozna se na to v tejdnu taky vrhnu.. pustim nejakej film na dvd a pujde to samo 🙂

rvasata
31. říj 2010

Aho holky zdravím.Předělávali jsme topení tak jsem a manžel maká.Mám radost,že to tady je pěkný,ale asi špatné zprávy.špiněí,resepektive občas krev otřu,takže......Už jsem si pobrečela a zítra jdu na krev snad smířená.Ale už nevím.Laparka jiná dr. a stejně se jim u mě nelíbí tak já fakt nevím ☹ ☹

lenda01
31. říj 2010

@rvasata neeee neboj to urco jeste nic neznamena ☹ musis furt jeste doufat ze to bude dobry... vis jak jsme dohodnuty..nejdriv tehu ty a pak ja a pak eviiik a dalsi holky hnedle taky...

evik31
31. říj 2010

@rvasata no neblázni čéče,třebas to kapánek jen přehnala s aktivitou tak ted už jenom odpočívat jooooooo 😉
zítra budem držet palčáky 😅

rvasata
31. říj 2010

@evik31 zlato,ale prdlačku.Takhle to bylo minule.Sice o trošku víc a dřív,ale bylo.Jasně,písnu ti hnedka jak budu mít výsledky.Kéž by ten jeden alespoň,ale nejsem naivní.A to jsem opravdu dávala do Novotný i víc naději a ta laparka a stejně prdlačku

rvasata
31. říj 2010

@lenda01 díky jsi hodná.Však uvidíme zítra,ale takhle to bylo 2x předtím ☹

evik31
31. říj 2010

@rvasata ještě neházej flintu do žita 😉

lenda01
31. říj 2010

@rvasata ja jim holkam furt jeste verim, ze se tam zuby nehty drzi 🙂 a co doma? topeni je hotove? doufam, ze jsi jen koukala a nebyla zadna prace... 🙂

rvasata
31. říj 2010

@lenda01 I kdyby to byli kluci,kluk.to je fuk,ale at už tam je.Hoplky jinak zítra tady a utěšovat 😢 Já fakt věřila,že laparka a dr.že to vyjde.Nene nedělala jsem vůbec nic,jen říkala manželovi pak jak bych to chtělapřestěhovat a moc se mi obývák líbí

rvasata
31. říj 2010

@evik31 Eviiičku můj však ještě nadějičku mám,třeba jeden odchází i tak to je jiný než-li minule,ale...když už jsem to samé zažila 2x..ale pořád mám naději.Vidíš a to jsem fakt věřila když jsem po laparce že to bude (jak se říká) a ještě dr.Novotná 😠

madlina
31. říj 2010

@rvas,počkej co ukáže zítra krev.Jdeš zítra,ne? A paní doktorky se musím zastat.Bohužel ani ona neovlivní jestli se to povede nebo ne.

Jinak s autíčkem jsem se zkamarádila okamžitě 😉 .Byla jsem ještě s mamkou u babičky a volal tchán,že si můžem přijet k mechanikoj pro auto.Jenže Petr je na hokeji takže pro něj nemá kdo dojet.Takže ségry fiátek si udělá zítra výlet do Pardubic 😀 😀 😀 .

lenda01
31. říj 2010

@rvasata jestli se neudrzi, tak to byli natuty kluci.. svagrovka ma holcicku a taky mela z kraje tehu problemy a dr. ji rekl, ze kdyby mela kluka, tak by se neudrzel, holky jsou pry odolnejsi... zitra tu budu natuty a utesovat te budu, i kdyz vim, ze to nepomuze.. ale spis doufam, ze to nebude potreba 🙂

rvasata
31. říj 2010

@madlina jojo zítra.Však já vím,že to neovliní,ale myslela jsem to tak,že jsem tomu strašně věřila a ještě,když jsem po laparce (vyčištěná).!No uvidíme

rvasata
31. říj 2010

@lenda01 no uvidíme zítra.No ale já jsem při malé neměla vůbec žádné problémy,ale vůbec.No možná je tohle jiný.Uvidíme,ale jelikož nejsem žádná začátnice 🙂 a takhle to bylo minule no tak nevííím

evik31
31. říj 2010

@rvasata vydrž prtka vydrž 😉 neboj to dopadne,jinak holt budou muset další bojovníčci do boje,ale já věřím,že nebudou potřeba

lenda01
31. říj 2010

@madlina no vidis, nakonec si se fiatka bala zbytecne 🙂 mne je vzdycky celkem jedno co to je za auti, hlavne ze me to odveze a nemusim pesky 😉

rvasata
31. říj 2010

@evik31 no já jsem tůze skromná mě stačí jeden bojovníček aby se držel seš může.No uvidíme zítra.Si zaplatím tu 100 ať to vím brzo.Si zajdu k holiči a asi i na kafe se "kámoškou" my se neviděli jueště a jde zronva zítra do Sanusu na 2IUI tak si pak dáme kááávu

evik31
31. říj 2010

@rvasata to je správná pozitivní řééééééééč,tak pak hod nové foto svého sestřihu taky bych potřebovala k holiči,ale nějak není čas tak si aspon nato asi hodím barvu at to vypadá trošku živěji 😉