CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
4. únor 2011

@lenda01 vdávala jsem se ten den a to v pravé poledne měly jsme obřad v Trutnově v koncertní síni Bohuslava Martinů,tak to šlo,ale focení jsme měly vedle v parku tak to bylo docela zajímavé 😀 ještě že vždycky na chvilku pršet přestalo,jinak jsem byla vděčná ža jsem měla šaty s dlouhým rukávem bych jinak zmrzla 😀

lenda01
4. únor 2011

@evik31 no to ja prave nemela.. pekne hola ramena a docela mi byla kosa ti povim.. ale na druhou stranu fotky jsou pri ty zatazeny obloze hezci nez kdyby parilo slunicko 🙂 ja jen cekala, kdy zacne chumelit 😀 fakt clovek by si rekl pulka srpna, to se budem parit a ono prd 🙂

tygr21
4. únor 2011

@evik31 tak to já jsem s přítelem 12let,ale ženit po druhý se zatím nechce.Holčiny,já bych vás chtěla vidět jako nevěsty,nemáte fotečky?Já bohužel žádný ze svatby nemám. 😨

lenda01
4. únor 2011

@tygr21 ja nejakou nekde vyhrabnu a poslu ti ji 🙂 jen je musim nekde vyhrabat..nemam je v pocitaci 🙂

tygr21
4. únor 2011

@lenda01 to nevadí,na pěknou nevěstu si počkám 🙂

na_aty
4. únor 2011

@lenda01 Ahojky, no tak to jsme skoro stejně staré.. :o)... Já 27 a za 2 měsíce 28... Mimčo sice už jedno mám, ve 20 se nám zadařilo přirozeně, sice jsem byla mladá, ale s partnerem jsme spolu byli už 5 let a na VŠ se mi nechtělo(tu jsem si pak dodělala při synovi), tak nebylo co řešit...tak jsem si myslela, že teď to půjde taky samo... A ono néééé :o(
Je pravda, že i při tom prvním, které bylo plánované, tak jsem asi 3 měsíce pila kontryhelový a kopřivový čaj na pročištění organiznu... Tak jsem si teď zkusila objednat ten bylinkový od L.Mojžíšové na podporu otěhotnění... tak uvidíme ten zázrak :o))

evik31
4. únor 2011

@tygr21 já mám jednu ve fotoblogu tak ti snad postačí

evik31
4. únor 2011

@lenda01 taky jsem si myslela,že se na svatbě víc ohřeju 😀

evik31
4. únor 2011

@lenda01 já chci taky vidět fotku 😠

paja1
4. únor 2011

@lenda01 Stresy ,už jsem si včera chtěla dělat test a schovala ho .Dnes mě to chytlo,ale už přešlo.A když to vše čtu tak jsem na bodu mrazu.Větčinou tu mají holky taky za sebou dlouhou cestu a moc pokusů,ale sem tam měli potra,zamlklé těhu atd ,ale já nikdy nic ani // jsem nikdy neměla a z tolika pokusů,mě už fakt hrabe.

Jinak obracím list,nic mi není žádné příznaky max.střídavě mě bolí-a nebolí spodek na měsíčky.A tak jsem dnes mrzutá.A ted se tu moc nedaří,a to mě nepřidá je mi líto za všechny.Ale co naděláme to nezměníme.

tygr21
4. únor 2011

@evik31 pěkná nevěsta a manža je sympaták

Pája1.......jak se cítíš?

hanysek.hanysek
4. únor 2011

Tak sem dělala test a nic :o( nechám ho chvilku uležet a potom ho zkusím vyfotit, jestli i vy nic nevydíte. Ach jo. Ale menzes stále nikde.

evik31
4. únor 2011

@tygr21 děkuji já mu to vyřídím 😀
@hanysek.hanysek jakpak je to možný ach jo třeba je ještě brzy 😒

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@evik31 tak já sem si myslela, že z toho nic nebude, nevadí, když menzes nedorazí, zkusím test znovu.

evik31
4. únor 2011

@hanysek.hanysek ono to nějak dopadne uvidíš doufám,že z tvého pohledu dobře

lenda01
4. únor 2011

@na_aty no ty jsi ale krasne mlada 🙂 a ja takyyyy 🙂 obcas me teda spis chytaji depky, ze uz mi bude 28 😕 ale dulezity je, ze se na to necitim 🙂
@evik31 fotecka bude, jen se tu nechci ukazovat, kdyz jsem z malyho mesta...ale zamknu ji pro pratele a vas v pratelich mam 🙂
@hanysek.hanysek hlavne nezoufej..neni nic ztraceno, kdyztak to dalsi IUI jistiiii 😎

evik31
4. únor 2011

@lenda01 já jsem taky z malého města a zatím kupodivu dobrý a co nechci,aby někdo viděl taky zamykám to je výhoda 😀

tygr21
4. únor 2011

@lenda01 už se na ni těším.

hanysek.hanysek
4. únor 2011

tak nic no, zkusím test zítra, pokud mrcha přes noc nedorazí, akorát nevím, kdy mám testík udělat- říká se, že ráno je to nejlepší, ale když já chodím na záchod i v noci :o)

na_aty
4. únor 2011

@lenda01 to máš pravdu... :o)
Holky, jak funguje "zamykání" ? Jsem technický talent.. :o)) Zvolím si skupinu přátel a stěmi můžu sdílet jak svůj tak i jejich profil?

hanysek.hanysek
4. únor 2011

po zaschnutí testu sem objevila strašně nepatrného ducha. Jde o to, ale jestli je to duch. Ale nevyfotím, tak je to nepatrné. Tak nevím, co si o tom myslet. Zkusím zítra, když teda nedorazí mrcha, ale kdy zkusit test? Chodím čurat i v noci :o)

na_aty
4. únor 2011

Tak už jsem na to přišla... :o)... a zkusila jsem si Vás dát do přátel :o))... Prosím prosím...

evik31
4. únor 2011

@na_aty už jsem ti topotvrdila 😀

evik31
4. únor 2011

@hanysek.hanysek a z ducha bude krásná dálnice 😀

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@evik31 to si myslím, že neee. Přece jen je to až hodně dlouho po zaschnutí a navíc, kdybych to ukázala manželovi, tak by stejně nic neviděl. Uvidíme, co ukáže test ráno. Ale kdy udělat test, když chodím čurat i v noci?

na_aty
4. únor 2011

@evik31 Díííííííííííík..Hodná :o)

tygr21
4. únor 2011

@na_aty už jsem ti potvrdila přátelství

@hanysek.hanysek zkus to ráno,až se probudíš.I duchové je dobré znamení

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@tygr21 jenže já se budím i v noci na čůrání, tak není to jedno, kdy test udělám? Spíš to vidím jako můj přelud!

paja1
4. únor 2011

@hanysek.hanysek Tak si myslím,že pokud jsi měla ducha,určo se oběví.Držím pěsti. 🙂

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@paja1 Děkuji. Ale určo je to jenom přelud. Nikdo jiný by ho totiž neviděl. Je to na prd. Bolí mě břicho jako na menzes.