CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
18. únor 2011

Koukám,že dnes samej ples 🙂 Tak to si to @tygr21 a samanta001 moc moc užijte.
A ať vyhrajete pořádný ceny!!!!

To já budu doma - já byla skoro 1,5 v Penny a úplně mě to stačilo - ty důchodci tam....
Jsem z toho unavená,takže já dobrovolně zalehnu k telce 😀

@samanta001 - všechno ti je přes bříško malý? 😀 To je dobře 🙂
Koukej vyfotit bříško,ať se můžem pokochat...

majka43
18. únor 2011

@samanta001 A ty jsi od nás? Nebudu psát přesně odkud 😅 . Proto i ty fotky mám jen pro přátele, aby nikdo nevěděl čím procházím.

tygr21
18. únor 2011

Dasty79.......děkujem a určitě si to užijem.Tak si se seznamu můžu škrtnout nákup,ještě ten zbytek,achjo

dasty79
autor
18. únor 2011

@tygr21 - máš ještě pořádnej seznam.Tak ať to vše do večera pořídíš.

tygr21
18. únor 2011

Dasty79.......snažím se,ale nějak se my nechce.Do večera to určo stihnu.

kiara81
18. únor 2011

ahojda holky moje všechny tady zlatý ...mám pro vás velkou novinu sice to bude taková jakoby jednorázovka ale když to vyjde určitě litovat nebudu...jsme tak dohodlí s doktorem chcete vědět co to je????nooo??? budu vás chvíli napínat jsem potvora že?
@dasty79 jj ale víš jak čas utíká jako blázen... 🙂
@tygr21 no tak to jsem ráda že nebudu sama aspon jí to vytmavíme tak že bude mít pak pusu od ucha k uchu....
@lenda01 no a ještě chviličku a budeme tady napnutý jak struny jak to vše dopadlo hmm???a jako hnu jen se neboj já jsem totiž sestřička a jako i toho nezvládnutého pacoše jsem já si nikdy nemohla stěžovat to víš vyčůranost chich jen počkej 😉 😀 😝

tygr21
18. únor 2011

Kiara81.........tak to řekni 😠 ,nebo nevydržím.

hanysek.hanysek
18. únor 2011

Holky menzes stále nikde, už mě ani nebolí břicho na menzes, na těhu testu nic, takže budu čekat dál a kdyžtak si v pátek zajdu znovu na pichanec. Ale proč? A nevím teda, co to znamená, když mi říkal, než mi dal ten pichanec, že je tam hodně sliznice. Tak já fakt nevím. Asi sem nějaká postižená.

samanta001
18. únor 2011

@dasty79 bříško vám radši ukazovat nebudu, to je jen špek 😀 no a já stále nevím co na sebe, od kámošky mám půjčený top tak jsem chtěla jít v něm, ale manžel z toho moc nadšenej není má totiž mega výstřih a s těma mejma velkejma prsama, zajímavá kombinace...
@majka43 no já už už chtěla napsat, že jsi z ...., ale bylo mi jasný, že to nechceš ani já ne, vy jste aspoň město, ale my vesnice z 2000 obyvetel 5km od vás. Tak skoro sousedky 🙂
@kiara81 jééé co je to za překvápko? Šup s tím ven a rychle!!!

tygr21
18. únor 2011

@samanta001 ukaž nám bříško,my se budem koukat jenom na bříško né na špek

dasty79
autor
18. únor 2011

@kiara81 - tak už to prozraď 🙂 Nebo dostaneš na zadek na srazíku!!!!

dasty79
autor
18. únor 2011

@samanta001 - ukaž nám bříško 😎 a vyfoť se v čem jdeš 🙂
Můj manžel taky nemá rád,když svoje prsa (taky je nemám nejmenší) ukazuju z výstřihu 😀

@tygr21 - ty jdeš v šatičkách?

dasty79
autor
18. únor 2011

@kiara81 - ty seš teda pěkně zlobivá!!!Takhle nás napínat!!!To se nedělá...

majka43
18. únor 2011

Tak já už se to nedovím, letím na ten sraz, kvůli srazu. Ahoj.

samanta001
18. únor 2011

@dasty79
@tygr21 holky neblázněte já mám fakt jen špek a žádný těhu bříško 🙂 tak jdu nakonec v tom topu s výstřuhem to bude teda večer už se vidím jak to budu celou dobu tahat nahoru 😒

kiara81
18. únor 2011

@samanta001 ukaž nám bříško šup s fotečkou a jsme převaha tak žádný odmlouváni

kiara81
18. únor 2011

tak holky dneska mě pan doktor potěšil a od dneška začínám s Prednisonem. zítra píchání Puregon...a ve středu na UZ zda jsou folíci a na odběr a na IVF ,,,,jéééžiš já jsem tak štastná a teda je to fofr jelikož mi to řekl dnes ráno že teda ještě jeden cyklus a pak už léky na srdíčko a pak až asi příští rok...další pokusy...ale at nejsem moc natěšená že to nemusí vyjít no tak s tím počítám no ale tak už jsem s tím byla smířená že to bude někdy příští rok že to necháme a on mi dnes řekne toto...

lenda01
18. únor 2011

ahojky holky 🙂 jupiiiiii je paaaaateeeeeek 😀 ja prezila prvni tyden v praci 🙂 teeeeda dnes vecer jdou vsichni za zabavou, to je super, tak to ma byt 🙂 k nam prijde na navstevu manzilkova sestrenka s manzelem a triletou treperendou, tak tu budeme mit veselo 🙂
@majka43 pekne si s kamoskama poklaboste to je potreba 🙂
@samanta001 @tygr21 holky uzijte si ples a hnedle nam pak musite poreferovat co jste vyhraly v tombole, budeme tu napnute ciiiihat 🙂
@dasty79 jaj ty nakupy ti nezavidim, ja at chodim v jakoukoliv dobu, tak tam na ty duchodce taky narazim ... je to hruuuza des... az budem stary a budem taky z nudy jezdit po obchodakach a monitorovat kde maj co levnejsi 😀
@kiara81 no to je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 ooooobr moc drzim pesticky at jsou velikansky folici a v nich at se schovava spousta vajicek 🙂 tak to je vazne super zprava..moc moc moc ti to preju 🙂 takze budes moct jit i na transfer? ze by nam to vyslo nejak nastejno 🙂

samanta001
18. únor 2011

@kiara81 no tak to je super zpráva tak gratuluju, určitě to klapne budu držet palečky!
@dasty79 A ty nám nechceš bříško ukázat náhodou?

sissi6
18. únor 2011

@kiara81 jasně že vezmem 🙂. Jééé ty se máš 🙂, neboj to určitě vyjde 🙂

@tygr21 a @samanta001 užijte si ples 🙂

kiara81
18. únor 2011

@sissi6
@samanta001
@lenda01 moc děkuji ale bylo to vše tak narychlo musela jsem hned do Sanusu pro léky prostě jsem to nečekala že to půjde no sama jsem z toho paf
jdu 6DC ny UZ ale jako my řekli že můžu jít 8 DC na odsátí to jako je normální jo?tak brzo??? sestřička mě naložila tolik info že jsem z toho paf...je to na vyšší dívčí...a abych pravdu řekla nějak natěšená že to vyjde nejsem já tomu nevěřím nevyšlo mi do ted nic tak tohle při mém štěstí taky nevyjde doma v rodině jsem to nikomu neřekla a ani neřeknu jsem ráda že vás tady mám
jo a všichni si to užijte na plesích či jinde...tak to má být jak říká Léna.... já budu doma v kruhu mých dvou chlapů

paja1
18. únor 2011

🙂

Všem ostatním taky držím pěsti.

@kiara81 Taky držím moc pěsti.Přeju hodně pěkných zralých folíků.At se pěkně vyvíjí.

Holky co se chystáte na ples tak si to užíjte-a opatrně s pitím,má to ráno klouzat. 😀

na_aty
18. únor 2011

@kiara81 To je super!!!....gratuluji a budu drzet pesti,aby vse dopadlo co nejlepe!!!
@tygr21 a @samanta001 Holky,uzijte si ples a at vyhrajete něco uzitecneho v tombole ;o)
@lenda01 Taky jsem happy,ze uz je patek..a vikend pred nami... Tesim se,az se zitra aspon do osmi vyspim!! ;o)

Holky,vsem Vam preji moc pekny večer..at uz doma nebo nekde na zabavce!!

kiara81
18. únor 2011

@paja1
@na_aty děkuji Vám moc moc 😉 jen to IVF nemám schválený to je taky dobrý že???dneska jsem posílala žádost a už mě stimulují taky dobrý jsem si říkala že mi to neschválí a nazdar...

sissi6
18. únor 2011

@kiara81 určitě to dobře dopadne 🙂 , taky jsem v rodině nic neřekla ani že jezdíme na IUI. Já už mám žádost na IVF schválenou, ale ještě jsem to o měsíc posunula, tak mi jí museli prodloužit.

paja1
18. únor 2011

@kiara81 schválí na to máš nárok neboj na 3x .to bude dobrý,držím pěsti. 🙂

kiara81
18. únor 2011

@tygr21 nemrač jsem na mě 🙂 už jsem poslušná a vyklopila jsem to

kiara81
18. únor 2011

tak kde máme ty bříška..tady nikdo není když tady jsem...a když tu nejsem tak to pak nestíhám dočítat hmmmm

lenda01
18. únor 2011

@kiara81 ja vetsinou stimulovala tak tyden a spis dyl, protoze se cekalo na to aby vyrostlo co nejvic a co nejvetsich foliku... a poprve to byla slabota a podruhe s dlouhym protokolem mi dokonce pichl nejakou injekci ktera vyvolala v tele umelej prechod a pak teprve za deset nebo ctrnact dnu na to jsem zacala stimulaci... ale treba ti staci jen neco jineho, kdyz ty jsi OK a jde jen o pomaly spermousky.. juuuu normalne z toho mam radost, zase jedna pozitivni zpravicka .. vic takovejch skvelejch zprav je potreba 🙂
@paja1 ahojky, jak to vypada s papirama na adopci? uz jste to doma probirali? tesim se ze vam to brzy klapne a budes mit mimiska 🙂
@na_aty jo vid, jsem uplne KO a mam jen strach ze i kdyz nebudu mit budik, budu jak naschval vzhuru uz od sesti.. 🙂 i kdyz ja jsem medved, ja bych si mohla na podzim zalist do postele a vylezla bych nejradsi az na jare 😀
@sissi6 ne ne ne u tebe nebude potreba..ty uz si tehu 🙂
@dasty79 @samanta001 sup sup holky, chceme fotky tech vasich tehu brisek 🙂

majka43
19. únor 2011

@kiara81 Jé to je supr, tak přece nebudu sama. Budu jen o pár dní napřed.