CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
19. črc 2011

@evik31 to samý se stalo mě,ale přebolí to,já vtom mám zkušenost.Tak budem spolu těhulkovat,jo?

michaela28
19. črc 2011

@hanina82 vítej a musím Ti hned na začátku napsat, že mě bude v září taky 29 🙂 . To co Tě potkalo je síla, ale uvidíš, že bude líp a mimíska se dočkáte 😉 .

kiara81
19. črc 2011

@lenpet no jen koukám ty to teda bereš hopem.....

hanina82
19. črc 2011

@michaela28 ahoj Míšo, tak to je náhoda, že jsme stejně staré. Jak dlouho se snažíte o miminko vy?

lenpet
20. črc 2011

Dobré ránko,

@kiara81 to víš,já se stím nemazlím.A co ty?
Kde máme zbytek holek a hlavně tabulku?

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - krásná Anička 🙂 🙂 🙂

@sissi6 - jo díky,snad mě bude brzo líp -už mě ten kašel unavuje...
To je moc dobře,že jsi dopadla dobře u dr. 😎 Super kočko,jen odpočívej
Aspoň,že můžeš ležet doma.Ještě ,že nemusíš do nemonice..
Přála sis císaře?Já vždycky taky -ještě když jsem nebyla těhu....,
ale teď jsem nějak ráda,že se prcek otočil a je hlavičkou dolů 🙂
Tak pěkně odpočívej 🙂

@evik31 - to mě je moc líto ☹ Tak se drž a až bude líp,
tak přijď mezi nás 🙂 Hlavně nepřestaň bojovat....
Bohužel miminko bez boje někdy nejde 😒
My se taky dočkáme po 4 letech...
Nech si te´d udělat všechna ta vyšetření 🙂
Tak ať je brzo líp 🙂

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - to jsou teda novinky u tebe,nestačím koukat...... 😕

@hanina82 - vítej 🙂 Tady chodila do JIhlavy jen majka43 a samanta001 - tak ti snad něco napíšou víc,jak tam byli spokojené 🙂 Bohužel,to stává v dnešní době hodně holkám -taky jsem v 9tt přišla o mimíska,je to hrůza.
Ale musí to přebolet....Uvidíš,že bude líp 🙂 Je nás tady takovejch víc,co přišly o mimčo 😒

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - a ty jdeš do dalšího boje s novým přítelem už teď????????

lenpet
20. črc 2011

@dasty79 to víš,taky jsem koukala,jak to šlo rychle.Mě se totiž už líbil dřív,ale měl holku.Do dalšího boje?to nevím.Měla jsem to dostat před 14dni a pořád nic.To jsou třeba nervy a že už nebydlím v Hredci,tak třeba i to prostředí.Každý ráno se mě ptá,jestli jsem to už dostala,má taky nervy,protože má už 2děti z manželství.A jak se cítíš ty?

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - no tak to by byl góóóól,kdyby jsi teď byla těhu z bývalým......Ale i to tak někdy bývá 🙂
To musel být u vás teda rychlej rozchod,když jste se ještě před měsícem snažili o mimíska a
najednou je tady jinej..... 😕

@samanta001 - teď seš po madlině na řadě ty 🙂

lenpet
20. črc 2011

@dasty79 s bývalým jsem dlouho nespala,ale s novým po druhém vidění.Když sním to bylo takový jiný,než ted.

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - tak to asi nebudeš těhu...Když s bývalým jsi dlouho nespala a s novým jsi týden....
A já myslela,jak se moc moc moc po laparce snažíte a vy nic 😒

lenpet
20. črc 2011

@dasty79 já jsem se spletla,týden u něho bydlím a poznali jsme se před 2měsici

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - aha,tak ty se po laparce už snažíš o mimíska s novým přítelem 🙂 tak ať vám to teda vyjde...
Na mě to je teda fofr 😕 já bych se s novým nezačala hned snažit o mimíska 😖
Ale každej člověk to bere jinak...

hanina82
20. črc 2011

@lenpet Přeju ať se vám mimi zadařilo a je vše v pořádku 🙂

lenpet
20. črc 2011

@dasty79 my ksme se nesnažili,ono to přišlo samo.Po laparce jsem párkrát spala s bývalým,ale zbytečně.
@hanina82 díky

dasty79
autor
20. črc 2011

@lenpet - tak a´t vám to vyjde 🙂 když si to přeješ 🙂
Jo to chápu,že s novým přítelem si to člověk třeba víc užívá - je to něco nového.....
Já jen,že já kdybych začala chodit s novým chlapem,tak se budu ze začátku chránit 🙂
Ale každej to bere jinak a když si miminko přeješ,tak ať vám to vyjde 🙂

hanina82
20. črc 2011

Jak píše dasty, taky bych s novým partnerem ze začátku použila nějakou ochranu, ale ono se to někdy tak zvrtne, že na tu ochranu ani nedojde, ale co hlavně aby jim to fungovalo a vše bylo v pořádku.
Můj bratránek se po půlroční známosti ženil, musel, slečna byla v pátém měsíci a zatím jim to klape,tak lenpet přejme pohodový vztah, hodnýho chlapa a zdravé miminko. 🙂

lenpet
20. črc 2011

@hanina82 díky.My jsme to už nestihli s ochranou.

michaela28
20. črc 2011

@hanina82 Ahoj, my jsme věděli, že budeme muset na IVF, přítel je po bouračce na vozíku. Na první schůzku jsme šli v listopadu 2010 v prosinci proběhlo 1.IVF, v únoru 1.KET a teď 14.7. 2. KET. Takže čekám čekám 🙂.

dasty79
autor
20. črc 2011

@michaela28 - moc moc moc držím pěstičky,ať vám to už konečně vyjde 🙂

holubice.petra
20. črc 2011

@lenpet tak jsi teda těhule? dělala jsi si už test?
@michaela28 taky přeji mnoho štěstí!!!
@dasty79 tak co maminko jak se daří koukám že už máš vše připravené 😉 já jsem včera prala věci na prcka a dnes asi začnu žehlit..musela jsem abych vůbec věděla kolik a co vůbec mám 😀 mě už je fajn jen mě pálí často žáha jak mi prcek už tlačí na žaludek...a jméno stále nemáme to jsem zvědavá kdy se k tomu rozhoupeme.... 😀 😀

lenpet
20. črc 2011

@holubice.petra na nakup jedeme zítra,tak pak dám vědět,ju?

dasty79
autor
20. črc 2011

@holubice.petra - ahojky,dlouho jsi tady nebyla.Asi se pořád cachtáš,viď?To já jsem ráda za tohle počásko,co je tento týden...Jo relativně bude vše připravené.Ještě přivézt postýlky od švagrový a chybí mě přebalovák-ale to má za úkol manža(je truhlář).No a ty chůvičky - to furt nevím jaký,tak ty ještě nejsou objednaný.Ale jinak bude snad vše připravené.... 🙂 Jo ono to chce postupně to prát a žehlit,ať vidíš co ti chybí a v tomhle počasí ideální žehlit,v těch teplech to moc nešlo.Źáha mě teď taky asi 14dní trápí - tak to rostou asi vlásky miminkům.
My jména taky nemáme ještě vybraný,neboj.Na kluka asi jo,ale na holku nám přád jména přibejvaj 😀
Tak si jdu udělat Caro s mlíčkem a jdu taky žehlit...

sissi6
20. črc 2011

@dasty79 císaře jsem si hodně přála, ještě než jsem byla těhu, myslím, že vydržím hodně, ale z přirozenýho porodu mám hrůzu. Já když byla před 3 týdny na screeningu, tak mi dr. říkal, ať zakašlu a když jsem viděla jak tam chudák mimísek lítá, tak teď vždycky když zakašlu, nebo se kýchnu, tak si na to vzpomenu.

dasty79
autor
20. črc 2011

@sissi6 - to je dobře,že budeš mít císaře,když si ho přeješ 🙂
Ani mě nemluv -mě ten kašel tak vysiluje a co to musí dělat s mimískem 😒
Ať už se ho zbavím,nebo se z toho picnu 😒 Ale řekla bych,že atb zabíraj,
tak snad bude brzo líp 🙂

@lenpet - a máš nějaký příznaky?to se divím,že jsi vydržela netestit,když jsi to 14dní nedostala

sissi6
20. črc 2011

@dasty79 jen doufám, že než dojde k porodu, tak že nebude nějaká změna a nenechají mě rodit přirozeně.
To je dobře, že Ti atb zabíraj. A kam chceš jít rodit?

majka43
20. črc 2011

@hanina82 Ahoj, já chodím do Jihlavy. Před tím jsem byla v Brně v Repromedě a taky na Obilním, ale Jihlava je nejlepší.

lenpet
20. črc 2011

@dasty79 první 2-3dny mě bolel levý vaječník,chtělo se mi zvracet,ale nešlo to,jenom mě to nakopávalo a jinak žádný přiznaky nemám,tak nevím

A co tabulka?

lenpet
20. črc 2011

holky,tak se pomalu loučím a přeju vá hezkou noc a až se vzbudíte,tak hezké ránko