CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
21. pro 2011

@dasty79 @dasty79 děkuju, utelko to strašně rychle, pořád tomu nemůžu uvěřit 🙂. Vypadá to na silvestra strávenýho v porodnici, jestli si to mimísek nerozmyslí dřív, ale doufám, že ne, aby mi pak stihli udělat císaře.

montysek
21. pro 2011

Ahojky, tak jsem dnes dostala první injekci na blokaci- předčasné zrání vajíček a 3.1. jedu na krev a ultrazvuk a pokud to bude v poho, tak od 4.1. začínám stimulovat. 🙂

verry
21. pro 2011

@chilli009 ahoj, tak jak UTZ? Bude zítra IUI? 😵
@majka43 Ahoj, chtěla bych se ještě zeptat na tu sražlivost krve, jde se to nějak léčit? V Caru mě vzali krev a posílají to taky do centra na zjištění, jestli toto nemám...

chilli009
21. pro 2011

@verry ahojky, 😠 nebude, jelikož je moc brzy a IUI by vyšlo na 24.12., nevím ani jakou mám sliznici, jen vím, že vlevo mám folik do 10mm a vpravo mám folik 11 a 12mm. Dnes jsem 9DC a normálně mám OVU kolem 17 - 19.dnu, ale myslela jsem, že když mám clostík, že se to uspíší.

chilli009
21. pro 2011

@verry Navíc, dnes byla Šárka se mnou rychle hotová, že mi to přišlo o to víc líto. Sotva jsem vešla a řekla, že jsem 9DC, tak řekla : no to je moc brzo ! a ať si jdu odložit, no a pak, že mám brát duphaston, clostík a hezké vánoce a v lednu se přijít ukázat.

verry
21. pro 2011

@chilli009 tak to třeba vyjde i bez IUI, se posnažíte 24.12. a bude to tam 😉 a když ne, leden to jistí 😵 . Je fakt, že 9DC je dost brzy, clostik ovulaci neuspíší. My byli včera u šárky a stravili tam hodinu, pěkně s nami všechno probrala, tak aspon vím vše na co jsem neznala odpovědi 😎

chilli009
21. pro 2011

@verry Nám prvně taky vše pěkně vysvětlila a teď už jen konáme 🙂 , jen se to nějak vleče a to je nabudku 😀 . Bylo by to super, kdyby to vyšlo samo 😵 , ale až tak nám nefandím. Co čeká nyní Vás ?

majka43
22. pro 2011

@verry Přeléčít asi ne, ale dva týdny před transferem začbńu píchat injekce na ředění krve,

verry
22. pro 2011

@chilli009 My se domluvili na tom,že až přítel dobere ten Prednison na zaléčení alergie, tak v únoru zkusíme ještě poslední IUI a když nic,hned další měsíc jdeme do IVF... toť plán na začátek roku 😀
@majka43 aha, tak takhle... no aspon vím. Ono se jako při té větší sražlivosti krve nedá vůbec otěhotnět přirozeně??? a ty máš za sebou IVF,a teprv ted ti to zjistili?? 😒

montysek
23. pro 2011

Holky, přeji Vám krásné Vánoce a ještě krásnější nový rok !!! Hoďte teď starosti za hlavu a užívejte si svátků !!!!! 😵

lenpet
24. pro 2011

Preju hezké Vánoce a těm se chtěj miminko,tak at se vám to splní.

majka43
24. pro 2011

@verry Já už mám za sebou sedm transferů. Zkoušela jsem všechno, svoje vajíčka, darovaná vajíčka a přítele spermie, darovaná embrya a nic. A nakonec my řekli, že jsem ani otěhotnět nemohla, maximálně tak na 4 dny, to by odpovídalo těm slabě pozitivním testům.

majka43
24. pro 2011

Všem Vám přeju krásné vánoce a hodně miminek v příštím roce. Letos už to asi nestihnem. 😉 😉 😉

chilli009
24. pro 2011

Všem přeji krásné svátky vánoční, pod stromeček splněná přání, zdraví a štěstí. Maminkám a jejich mimi samé prima pokroky a zdraví, pro snažilky v lednu // na testíku a bijící srdíčko při návštěvě UTZ 😵 . V roce 2012 budeme maminky ! 😉

verry
25. pro 2011

@majka43 no tak to je teda mazec! Vůbec nechápu proč ti ty testy neudělali dřív, mohla sis ušetřit ty nervy a co peněz....no to je fakt síla! 😠 Aspoň,že se na to přeci jen přišlo, tak teď už to určitě výjde! Držím pěstě! 😉 😉

chilli009
27. pro 2011

Holky, je normální, že po OVU jsem uplně bez nálady? Od 24.12. jsme se snažily a včera večer se mi už nechtělo a dnes to není o moc lepší. Přítel se mě furt ptá co mi je a já nevím co říct, prostě mě nic nebaví a vše mě nudí. Už mě z toho asi hrabe.

chilli009
27. pro 2011

Musím poznamenat, že nejsem normálně náladová!

verry
28. pro 2011

@chilli009 já tohle mívám taky, prostě se nechce nic. Myslím,že to je úplně normální 😀

chilli009
28. pro 2011

@verry to ráda slyším, že v tom nejsem sama, už jsem si říkala, že mi asi hrabe 😀

lenpet
28. pro 2011

Zdravím.

holubice.petra
31. pro 2011

Holky přeji veselého Silvestra a do Nového roku hlavně zdraví!!! a všem přeji ať se objeví vytoužené // a narodí se roku 2012 co nejvíce miminek!!! 😀 😀 😀

petrufa86
31. pro 2011

Také přeji krásného SIlvestra a v novém roce hlavně zdraví a štěstí. A hlavně aby se nás tu objevilo co nejvíce se // čárkami 🙂 🙂 😀

lenpet
31. pro 2011

Přeju hezkého Silvestra a vytoužené //.

evaav
1. led 2012

Ahoj přejí Všem krásný a úspěšný rok 2012. Zároven Vás chci poprosit o radu rozhoduji se,že bych co nejdříve se chtěla objednat do sanusu a chci vyskoušet Pardubice Mudr. Novotnou. Jen nevím jestli stačí tam prostě jen zavolat a nechat se objednat přímo,že chci k ní a ani nevím žádně telefoní číslo popřípadě kde ho najdu. Děkuji vám předem. A Znovu přeji Všem hodně zdraví a štěstí 🙂

verry
1. led 2012

@evaav Ahoj, jasný. Stačí tam brnknout a říct,že by ses chtěla objednat k dr.Novotné. Já k ní taky chodím a taky jsem se tak objednavala, měla jsem teda ještě doporučení od gynekologa-možná proto mě vzali i dost brzy na 1.konzultaci. Tel. je 464007700 🙂 a jejich stránky : http://pardubice.sanus.cz/cs/centrum-asistovane...

evaav
1. led 2012

@verry -moc děkuji tento týden tam asi zavolám já jsem předtím jezdila do Hk,ale ne kní jen když tam pracovla tak mi tenkrát zaváděla embrouše naší Verču 😉 chodila jsem k Šilhanovi pak Štěpánovi st. i ml,ale nějak se mám tam nedaří už tak to skusím u ní vidíme mám už jen jeden pokus ,ale třebo to výjde i bez něj možná.A prosím za jak dlouho tě asi tam objednali

verry
1. led 2012

@evaav tak to je fajn,že ti pomohla, to ti ted taky pomůže! 😵 Ja měla to doporučení a říkala to rovnou sestřičce. A mam pocit,že to bylo asi 2-3 tydny nato.. nevím jaky jsou jinak čekačky na tu první konzultaci.. 😖

evaav
1. led 2012

@verry -však nic se neděje já tam zítra zavolám pokud budu mít odvahu a myslíš,že je asi lepší zavolat dopoledne nebo do kolika hodin ze ptám co jak tatar, víš já před loni 2010jsem se do hk najezdila a nevyšlo to 😒 Pak jsem si dala rok pauzu i po psychice a ted tak nějak zase dostátvám chut do boje i když s malím strachem,tak budem doufat že nám to výjde objema vid a co vy máte za problém nebo já si to t doču jen ted jsem sem dlouho nechodila ak ani pořádně nevím co je nového

verry
1. led 2012

@evaav kliďo tam brnkni dopoledne, to spíš tel.berou. Hovor je vyřízen za minutku, a je to to nejednodušší 😀 Mrkni ke mě na profil, a přečti si...je toho dost co máme za sebou,ale zatím žádný výsledek. Doufám,že letos už to vyjde! A to všem! 😉

montysek
1. led 2012

@evaav Ahoj, pokud to dobře chápu, tak už holčičku z IVF máte ne? A druhý IVF nevyšlo vůbec jo? Jednou se ale povedlo, tak musíš věřit, že se to povede znovu. 🙂