CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
20. led 2012

@petrufa86 Tak to je naprd, že ještě mrcha nepřišla. Mě teď dvakrát po sobě už místo po 29 dnech přišla později. Jednou po 35 a teď dokonce po 40. Taky nevím, co si o tom mám myslet. Nejhorší je ten pocit jako že už to přijde, bolesti břicha a tak a ono pořád nic. Po dlouhým čekání mi mrcha přišla 1.ledna, tak doufám, že to nebude "jak na novej rok, tak po celej rok". Minimálně druhou polovinu roku už chci být bez mrchy a hezky přibírat. Ale snad se podaří dřív.

montysek
20. led 2012

@littlemousecz Mě taky přišla mrcha 1.1.,to jsem si taky říkala, jak je to "skvělý ".... 😀 Jinak já se cítím,tak nějak normálně. 🙂 Ani si zatím moc nepřipouštím, že by to mohlo vyjít, nevím no, spíš mám strach, že to nevýjde.... 😒

littlemousecz
20. led 2012

@montysek jé, tak to jsme se pěkně trefily 😀 Ale ty už máš za sebou i ET, to ti trochu závidím. Ale zase když počkám na tu genetiku, tak budu aspoň trochu v klidu kvůli těm nemocem. Tak nějak ale pořád doufám, že stihnu IVF nejpozdějc v březnu. A kdyby to vyšo, tak by se nám narodil krásnej vánoční dárek 🙂 No hezky si to maluju....

littlemousecz
20. led 2012

@montysek A neboj, vyjde, držím ti všechny 4 palce. Musíš tomu věřit.

martina_81
20. led 2012

@montysek ahooj, taky Ti držím všechno,co mám,aby Ti to vyšlo. 🙂 To máš teď neschopenku,nebo jak to funguje?

montysek
20. led 2012

@littlemousecz
@martina_81 Děkuju holky ! 🙂 Jj,teď mám neschopenku - neni nutná, záleží na každé ženě, jak se rozhodne, já jí raději chtěla, protože má práce je dost náročná hlavně po psychic.stránce a fyzické taky. 😒

littlemousecz
20. led 2012

@majka43 Jsem napnutá jak struna na kytaře. Kolik ti teda dali? 3? A v jaký byly fázi?Tfuj tfuj... Asi teď spíš, když máš po noční, tak to ještě chvíli vydržím 😀

martina_81
20. led 2012

@littlemousecz ahooj, taky seš tak zvědavá,jak Majka dopadla? 😉 Jen ji fakt obdivuju,že šla po noční,já bych to asi nezvládla. 😒

martina_81
20. led 2012

@montysek to já bych si ji taky vzala,protože na ty moje 12ctky bych to fakt neriskovala. ☹ Jak Ti je? 🙂

littlemousecz
20. led 2012

@martina_81 jj, jsem a taky to obdivuju. já naštěstí dělám v kanceláři od pondělí do pátku, tak si to s neschopenkou rozmyslím, až jak mě bude, ale chtěla bych to zvládnout jen s dovolenou

martina_81
20. led 2012

@littlemousecz to já si neschopenku určitě vezmu,i když na jednu stranu bych chtěla chodit do práce,ale na druhou stranu si říkám,že když už si toho prcka tak zaplatím,tak ho nehodlám potratit někde na 12ctkách,nejsem magor. 😒

majka43
20. led 2012

Ahoj holky, tak mám u sebe tři krásný morulky, mám z toho moc dobrý pocit, že ani jedno neodešlo, ani se nezbrzďilo. Tentokrát mám kvalitu a teď už to záleží jenom na mým těle, jestli to vyjde.

@montysek Trochu po transferu špiním, špinila jsi taky?

antana123
20. led 2012

@majka43 držím vše co mám at to výjde 😉

majka43
20. led 2012

@antana123 Díky moc, já ti to pak vrátím.

montysek
20. led 2012

@majka43 Ty jo, tak třeba to budou hned trojčátka !!!! 😀 😀 Ne, já nešpinila vůbec ale anina32 myslím psala, že po transferu taky špinila a víš jak to dobře dopadlo. 😉

majka43
20. led 2012

@montysek Trojčátka jsou moc, ale dvojčátka beru z fleku. A jak ty se cítíš, kdy budeš testovat?

montysek
20. led 2012

@majka43 Ale po takovým čekání a všeho si zasloužíte nadělit ty trojčátka !!!! 😉 😀 😀 Já nevím, já jsem asi nějaká divná, mě ani nijak nedochází, že tam někde ty bobky mám a spíš mám furt nějaký obavy, že to nevýjde a už přemýšlí, jak to bude dál..... 😒 Na krev mám jít 1.2.,tak asi den před tim a Ty?

littlemousecz
20. led 2012

@majka43 tak to je super. doufám, že teď budeš hezky až do krve doma a nebudeš chodit do práce. Držím palce, aby se chytlo nejmíň jedno. A max asi dvě, trojčátka jsou fakt moc velký riziko.
@montysek neboj, oni se tam hezky zahnízdí. ale člověk by měl být připravenej i nato, že to nevyjde
"Můžeš mít velké sny, ale musíš mít odvahu selhat" - už jsem to tu jednou psala.
anina32 měla // myslím už 8 den po ET, tak můžete zkusit TT i dřív 🙂 ale podle mýho názoru je to moc brzo. já jsem úplně napnutá za vás obě. jak už jsem tady psala, čím víc těhulek, tím větší naději si dávám, že to vyjde i mě... přeju vám to všem, hlavně tobě @majka43, už toho máš spoustu za sebou a zasloužíš si to

antana123
20. led 2012

@majka43
@montysek
určo vám to výjde oboum 😉

lenpet
21. led 2012

@majka43 opatruj se a pečuj o sebe.Držím palečky 🙂

majka43
21. led 2012

@montysek Já jdu na krev 3.1. ale testit určitě budu dřív. Já se znám, šestý den už mě budou hodně svrbět ruce. Já bych nejradši testovala už včera.
@littlemousecz Do práce nejdu, mám neschopenku, včera cestou z caru jsem se pro ní ještě stavila k obvodní.
@antana123 Musí nám to vyjít.
@lenpet Dík.

lenpet
21. led 2012

@majka43 není zač,vím jak moc toužíte po miminku. 🙂

littlemousecz
21. led 2012

@majka43 no kdyby to tak šlo, vědět to hned viď? ale co se dá dělat, budeš to muset vydržet. zkus aspoň 10 dní.

holubice.petra
21. led 2012

@majka43 přeji mnoho štěstí!! já taky testovala už šestý den 😎 😀

petrufa86
21. led 2012

@majka43 jsem tchýni přes happy foto posílala fotky na vyvolání a oni se jim do toho jejich systému posílali 4 hodiny. 😖

petrufa86
21. led 2012

@littlemousecz jojo, nevím, co si o tom myslet, chvílema mě břicho bolí ale MS nikde, zrovna teď když jsem ji potřebovala v pondělí. Takže to vypadá že v pondělí to vyvolávačka jistí

@majka43 tak to je krásná zpráva, budu na tebe myslet aby se aspoň ty 2čátka povedli.

anina32
21. led 2012

@montysek
@majka43 Holky myslím na vás a držím všechno co mám😉 Morulky jsou výborný, já je měla taky🙂 Špinila jsem jenom chvilku po zavedení, večer to už potom bylo dobrý, asi to je podrážděním při zavedení, takže to nic není😉 Jinak jsem testovala už šestý den ale to jsem si tam tu čárku spíš představovala než abych ji tam opravdu viděla🙂 osmý den už to bylo vidět dobře ale byla o hodně slabší než ta kontrolní a hlavně to bylo až tak deset minut po testování, takže to nevzdavejte když se bude zdát že tam nic není a ještě chvilku počkejte. Doufám že už máte ty testy co nejsou rozbitý😀 A nezoufejte že na sobě nic necítíte, já měla ten samý pocit den před tím než jsem si udělala test a dokonce jsem to obrecela že se to nepovedlo a druhý den byly dvě čárky😉 takže hlavu vzhůru, určitě to vyjde🙂 Mě se teď po třech týdnech udělalo konečně lépe, žádné motaní hlavy a zvracení, takže si to asi začnu konečně užívat😉 Příští pondělí mě čeká poslední kontrola v Sanusu, všechno zatím probíhá jak má, miminko velikostne odpovídá, srdíčko buší, pak už budu chodit ke svému doktorovi a tak se konečně dočkám těhotenský průkazky😉

evaav
22. led 2012

Ahoj Všem
@majka43 moc držím palce
@montysek tobě také
Mě už taky trošku začíná brát nervozita tento týden by měla dorazit mrcha a já pojedu třetí den na krev co když mi holky ten třetí den výjde na sobotu nebo neděli? Pak 10tý den jedu na ultrazvuk a pak budu čekat co mi doktroka doporučí. Říkala,že už si nemůžem dovolit nic moc riskovat. Krev mi budou brát na štítnou žlázu a nějakou trombo něco 😨
V práci už jsem to šéfovi řekla tak je v pohodě,ale to věčné nadělávání dní co tam nebudu nebot u nás to je s braním dovolené trošku složité,tak doufám,že to alespon se vyplatí no ale už trošk začínám se bát nebo spíš takový svláštní pocit mám.

majka43
22. led 2012

@evaav Díky za palce. Když ti vyjde třetí den na sobotu, tak jeď klidně druhý, já tak jezdila.

majka43
22. led 2012

@anina32 Vypadá to, že budu testovat taky šestý den, dýl jsem to nikdy nevydržela.